srpskinacionalisti.com

Zbivanja sa prostora blaženopočivšeg SSSR-a

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2176
Приступио: феб 2014

Re: Zbivanja sa prostora blaženopočivšeg SSSR-a

Порука Republikanac 24.5.2016. 3:55

Неко је овде фино написао да је требало ударити по макроима а не куравама. Али наравно, лакше је тући жене...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4271
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 25.5.2016. 18:23

Нзм за остале, ал мени је жао и најгорег душманина ако видим да се неко иживљава.

То је твоје право, сасвим легитимно.

Као нпр онај дилер што су га бичевали до смрти. Колико год он био лош, исто су толико лоши и они који се онако крвнички иживљавају над њим. Није на човеку да узима правду у своје руке.

Не ради се ту о правди, већ о спречавању деструкције. Свако ко проноси неморал и смрт мора бити физички санкционисан.

Али наравно, лакше је тући жене...

Па кад се опиру рутинској контроли. :mrgreen:
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1300
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 25.5.2016. 20:41

Да се Смук пита, оне би биле изведене на 80 удараца бичем, јел тако Смуче? Тако муслимани раде, а пошто знамо да се Смук диви муслиманима у много чему, мислим да му ни ова мера није страна. Међутим, ми можемо да причамо шта хоћемо, али муслиманске жене и мушкарци су морални, они рађају децу, имају чврсте породице где развод скоро и не постоји, курварлука скоро и да нема. Њихове су жене здраве и виталне и рађају по 10-торо деце. Упоредите то са европским (па и србским женама, нажалост) које се курвају, проститушу, а неће да рађају, неће да буду мајке, зато и убијају своју децу у абортусима, итд. Исто је и са мушкарцима у Европи, ни они нису ништа бољи.

Шалу на страну, ово јесте озбиљан проблем и мислим да треба решавати тако што се треба борити против система, против мафије и политичара који штите мафијаше који држе те борделе. И мислим да ово шамарање жена пред камерама и спровођење кроз град није неко велико ,,јунаштво". Ако су већ решили да се боре против неморала, прво треба да ударе на систем који то све контролише.

Е сад, што се тиче шамара, дискутабилна је то тема. Лично, ја мислим да шамар који има васпитни карактер и који служи да жени покаже да није добро то ради, није на одмет. Значи, некада човеку не можете другачије да објасните да није добро то што ради него шамаром. Има шамар тај васпитни карактер и може да помогне неком да се ослободи од зла. Не каже се узалуд ,,батина је из раја изашла". Наравно, жену не треба тући или малтретирати, не треба се иживљавати над њом, али понекад је корисно опалити који шамар, чисто да схвати да је погрешила. Мислим да либерално и феминистичко друштво које оправдава све то и које подстиче жену да то ради више уништава и упропашћује жену него неко ко би јој ударио један шамар и рекао: ,,немој то да радиш, уништаваш саму себе и своје тело на тај начин".
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 853
Приступио: јул 2015

Порука M-91 25.5.2016. 20:47

Уместо тих курви, требали су да наватају макрое. Али то је већ опасније и то се не сме - макрои у Русији су махом чечени, а њихов вођа кадиров је путинов миљеник.
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 25.5.2016. 20:50

Слажем се, треба пребити макрое. Не знам ко су, али треба их пребити ко год да су. Али, ако њих заиста чува власт и полиција онда они то очигледно не могу да ураде. Међутим, и на овај начин они су се ипак супроставили њиховом систему, то је чињеница.
Међутим, као што рекох, неколико шамара за оне који се курвају није на одмет. То помаже, верујте ми.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 25.5.2016. 20:56

Србски ратник ::Слажем се, треба пребити макрое. Не знам ко су, али треба их пребити ко год да су. Али, ако њих заиста чува власт и полиција онда они то очигледно не могу да ураде. Међутим, и на овај начин они су се ипак супроставили њиховом систему, то је чињеница.
Међутим, као што рекох, неколико шамара за оне који се курвају није на одмет. То помаже, верујте ми.

И те курвештине су смеће. Да оне нешто вреде, нашле би неки други начин да зараде леба. Овако, лакше је ширити ноге и за то добијати паре од загорелих очајника. :roll:
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1781
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 25.5.2016. 21:07

M-91 ::
Србски ратник ::И те курвештине су смеће. Да оне нешто вреде, нашле би неки други начин да зараде леба. Овако, лакше је ширити ноге и за то добијати паре од загорелих очајника. :roll:

оне пет пута више зараде од неке касирке у максију
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4271
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 25.5.2016. 21:42

Да се Смук пита, оне би биле изведене на 80 удараца бичем, јел тако Смуче?

Да смо у слободној држави са задовољством бих им главе сабљом секао. Па да видимо која ће нова да се бави проституцијом.

Међутим, ми можемо да причамо шта хоћемо, али муслиманске жене и мушкарци су морални, они рађају децу, имају чврсте породице где развод скоро и не постоји, курварлука скоро и да нема. Њихове су жене здраве и виталне и рађају по 10-торо деце. Упоредите то са европским (па и србским женама, нажалост) које се курвају, проститушу, а неће да рађају, неће да буду мајке, зато и убијају своју децу у абортусима, итд. Исто је и са мушкарцима у Европи, ни они нису ништа бољи.

Тако ти је стање на терену.

Шалу на страну, ово јесте озбиљан проблем и мислим да треба решавати тако што се треба борити против система, против мафије и политичара који штите мафијаше који држе те борделе. И мислим да ово шамарање жена пред камерама и спровођење кроз град није неко велико ,,јунаштво". Ако су већ решили да се боре против неморала, прво треба да ударе на систем који то све контролише.

Наравно, али и ово што су урадили то је за морално уништену Русију велико дело.

Е сад, што се тиче шамара, дискутабилна је то тема. Лично, ја мислим да шамар који има васпитни карактер и који служи да жени покаже да није добро то ради, није на одмет. Значи, некада човеку не можете другачије да објасните да није добро то што ради него шамаром. Има шамар тај васпитни карактер и може да помогне неком да се ослободи од зла.

Управо тако.

Мислим да либерално и феминистичко друштво које оправдава све то и које подстиче жену да то ради више уништава и упропашћује жену него неко ко би јој ударио један шамар и рекао: ,,немој то да радиш, уништаваш саму себе и своје тело на тај начин".

То је болесно друштво које жени нуди да буде све сем жена.
Последњи пут изменио SMUK дана 25.5.2016. 22:20, измењено укупно 1 пут.
Аватар
Vjaceslav
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 783

Порука Vjaceslav 25.5.2016. 22:15

Đorđo Napolitano ::
Србски ратник ::И те курвештине су смеће. Да оне нешто вреде, нашле би неки други начин да зараде леба. Овако, лакше је ширити ноге и за то добијати паре од загорелих очајника. :roll:

Cena je ipak pre visoka. Ako nista drugo, ceka ih starost u suzama.
Bolje je verovati u Boga, nego imati poverenja u ljude.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 25.5.2016. 22:19

Đorđo Napolitano ::

Од комуњара попут тебе се и очекује да подржавају проституцију - продају тела за новац и дехуманизацију људи који учествују у томе. Комуњаре су увек и свуда подржавали и подржавају декаденцију на свим пољима. :wink:
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 25.5.2016. 23:15

Ми смо још и добри кад видим Русију. :(
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 26.5.2016. 2:29

И те курвештине су смеће. Да оне нешто вреде, нашле би неки други начин да зараде леба. Овако, лакше је ширити ноге и за то добијати паре од загорелих очајника. :roll:

Ја сам већ објаснио шта је решење за тај курварлук који се раширио по целој Европи. Шамар, бато, решава све. Јер, као што већ рекох, шамар који има васпитни карактер, одвраћа жену од зла и у том смислу је веома користан.

Него, шта ти мислиш да то у Европи нема? Мислиш да твоје Германке не шире тако ноге? У, грешиши и то много. Шире оне, итекако. Какве бре ,,више расе", какви бакрачи- свеле су себе на најгори могући ниво. Таква ти је данас цела Европа, она се прокурвала, подередирала, изопачила.
Декаденција влада у целој Европи.
Ко год жели да продаје своје тело, зарад пара, заслужио је шамар, и то добар. Помаже то, итекако.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 26.5.2016. 2:35

ЈАРОМИР ::Ми смо још и добри кад видим Русију. :(

Ко је, бре, добар? Не заноси се, човече, ми смо тек у блату што се тога тиче. Знаш ли ти колики је степен абортуса у Србији,знаш ли ти колико се деце рађа у Србији? Знаш ли ти да нам је наталитет веома мали. док је моралитет огроман, ми изумиремо као народ. Ми не да нисмо добри, нити бољи, поготово не од Русије, већ је стање катастрофално.

Све је то последица тога што смо одбацили Хришћанство и хришћански поглед на свет и живот, зато нам и иде тако како нам иде.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 26.5.2016. 2:52

SMUK ::Да смо у слободној држави са задовољством бих им главе сабљом секао. Па да видимо која ће нова да се бави проституцијом.

Не, не, пази ја никоме не би секао главе, јер је то глупост. Ту муслимани свакако претерују. Али, васпитни шамар свакако није на одмет. Ево, ја лично својим примером могу то да посведочим. Лично имам такво искуство и могу и да испричам ако желиш и оно показује да је неколико васпитних шамара сасвим довољно да би одвратили жену од зла.

SMUK ::Тако ти је стање на терену.

Тако је. И може неко да прича за муслимене шта год хоће: њихове су жене виталне, то су жене и мајке, оне рађају и оне омогућавају опстанак исламских заједница. Док они рађају, европљани изумиру, па сад нека виде шта је ту боље.
SMUK ::Наравно, али и ово што су урадили то је за морално уништену Русију велико дело.

Јесте, тачно је то, нема спора. Они, практично, и јесу ударили на сам систем овим поступком.
SMUK ::То је болесно друштво које жени нуди да буде све сем жена.

Тачно, они покушавају да укину најсветију, најважнију и најузвишенију улогу коју је Бог наменио жени- да буде супруга и мајка. У данашњем, ,,модерном" систему жени је све важније од брака, деце и породице. То је знак катастрофе која долази.
Аватар
Vjaceslav
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 783

Порука Vjaceslav 26.5.2016. 9:19

Skoro svaka zena koju poznajem i za koju bih rekao da je donekle normalna, ima / hoce da ima dete. Ne treba neke drolje i karijeristkinje uporediti sa njima.Mogli bi i da govorimo o muskarcima koji ne zele da stupe u brak i ne radjaju decu. I njih ima dovoljno.
Bolje je verovati u Boga, nego imati poverenja u ljude.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 2 гостију