srpskinacionalisti.com

Исламисти и чемерикењци ...

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 861
Приступио: мај 2011

Re: Исламисти и чемерикењци ...

Порука Човек 27.3.2015. 10:44

SMUK ::
Ne mislim da Putin treba da salje vojsku vec da posalje oruzje preko Irana i otvoreno stavi do znanja da nema nameru da ostavi siite na cedilu.

To Иран треба да ради, а не Путин. Он може само да подржи акцију Ирана и то је то. Али мислим да ће их Иран издати као и оне у Бахреину.

То ти је сигурица. Иран у овом делу света игра исту улогу као и Русија у Донбасу. Наоружава побуњенике, али врло дозирано, и на крају их пусти низ воду.

Ако погледате саопштења које је иранско Министарство иностраних послова издало поводом напада Саудијске Арабије и осталих америчких сателита на Јемен, видећете да је оно идентично саопштењима које издаје она битанга Сергеј Лавров. "То ће допринети порасту насиља, потребан је дијалог у коме ће учествовати све стране, бла бла бла."

Иран је наводно (шиитска) исламска држава у коју наде полажу наивни шиити широм Блиског Истока. Исто као што у Русију наде полажу наивни православни (и не само православни) народи широм света. И увек ти несрећници прођу као боси по трњу.

Зашто је то тако? Зато што исти људи који стоје иза тзв. Запада, стоје и иза Ирана и Русије. Ајатолах Хомеини је дошао у Техеран из Париза да предводи исламску револуцију. Нешто ми не звучи да је дошао из Меке или Медине.
Владимир Илич Лењин је у Русију стигао из капиталистичке Швајцарске да би предводио комунистичку, бољшевичку револуцију. Троцки је дошао из Канада са америчким пасошем.

Ови ликови који су сада на сцени, Путин и ајатолах Хамнеи, су само настављачи започетих илуминатских пројеката, а не никако самостални играчи.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4670
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 27.3.2015. 18:14

Зашто је то тако? Зато што исти људи који стоје иза тзв. Запада, стоје и иза Ирана и Русије. Ајатолах Хомеини је дошао у Техеран из Париза да предводи исламску револуцију. Нешто ми не звучи да је дошао из Меке или Медине.
Владимир Илич Лењин је у Русију стигао из капиталистичке Швајцарске да би предводио комунистичку, бољшевичку револуцију. Троцки је дошао из Канада са америчким пасошем.

Ови ликови који су сада на сцени, Путин и ајатолах Хамнеи, су само настављачи започетих илуминатских пројеката, а не никако самостални играчи.

Све модерне државе и државници су у тој игранки више или мање, а крајњи циљ је глобална сатанистичка државна творевина.
Аватар
Контраш
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 622
Приступио: мар 2014

Порука Контраш 27.3.2015. 19:17

Пази Смуче да се не саплетеш на "Човекове" сплетке. Опасна је то ботина. Иако је у основи тачна тврдња да је крајњи циљ банкарске интернационале глобална сатанистичка државна творевина, теза да су све модерне државе и државници "у тој игранци" је јако опасна.

Опасна је јер посредно са собом повлачи тезу да је банкарска интернационала толико свемоћна да све држи у својим рукама, и "власт" и "опозицију", и да је сваки отпор узалудан. Таква теза је гора од најгорег дефетизма јер људима убија сваку наду.

А убијање наде је основа сваког сатанизма. Дефетисте у својим редовима свака нормална војска стреља на лицу места. А ми смо на првој линији фронта, иако многи тога нису свесни. Мисли о томе.
"Если кто погубит Россию, то это будут не коммунисты, не анархисты, а проклятые либералы"
Фёдор Михайлович Достоевский.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 27.3.2015. 20:05

Пази Смуче да се не саплетеш на "Човекове" сплетке

Ма немој, па није Смук веверица.

Иако је у основи тачна тврдња да је крајњи циљ банкарске интернационале глобална сатанистичка државна творевина

Које помињао банкаре? Они су само један од шрафова тог система, обични мењачи пара.

теза да су све модерне државе и државници "у тој игранци" је јако опасна.

Зашто не докажеш да то није тако?

Опасна је јер посредно са собом повлачи тезу да је банкарска интернационала толико свемоћна да све држи у својим рукама, и "власт" и "опозицију", и да је сваки отпор узалудан. Таква теза је гора од најгорег дефетизма јер људима убија сваку наду.

Они који познају теологију знају шта следи, они који не познају мисле да ће моћи да се супроставе и чак победе Кнеза овога света. Има много пацијената овде који чекају неког Руског Цара да их спаси и сличне бајке.

А убијање наде је основа сваког сатанизма.

Ја ЗНАМ (дакле немам потребу да се надам или не) да ћу бити победник и да ће мој Господ доћи да се обрачуна са Новим Вавилоном и да успостави своје хиљадугодишње царство мира.

Дефетисте у својим редовима свака нормална војска стреља на лицу места.

Не може, прво ћемо да распишемо изборе па да гласамо, па онда ћемо видети дал ћемо да стрељамо дефетисте или не.. :mrgreen:

А ми смо на првој линији фронта, иако многи тога нису свесни.

Ја сам врло свестан, и зато сам овде предлагао да се држава уреди попут војне формације (јер смо у рату), али ви овде не волите старешине.
Аватар
Контраш
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Контраш 27.3.2015. 21:04

SMUK ::Које помињао банкаре? Они су само један од шрафова тог система, обични мењачи пара.

То је ствар термина. Неко ће их назвати "господарима света", неко илуминатима, масонима, ционистима, јеврејским лобијем, идеолозима Новог светског поретка итд. Зависно из које идеолошке перспективе говори. Ја их називам банкарском интернационалом, мега банкарима, можеш рећи чак и глобалним капиталом јер не верујем да ти људи уопште имају веру или нацију. Новац им је једини идентитет. Можда је чак и Дејвид Ајк у праву кад их зове расом рептила.

теза да су све модерне државе и државници "у тој игранци" је јако опасна.

Зашто не докажеш да то није тако?

Зато што терет доказивања те тезе није на мени, него на ономе који то тврди.

SMUK ::Они који познају теологију знају шта следи, они који не познају мисле да ће моћи да се супроставе и чак победе Кнеза овога света. Има много пацијената овде који чекају неког Руског Цара да их спаси и сличне бајке.

Ја ЗНАМ (дакле немам потребу да се надам или не) да ћу бити победник и да ће мој Господ доћи да се обрачуна са Новим Вавилоном и да успостави своје хиљадугодишње царство мира.

Да, само нема основа да се тврди да су баш ова времена у којима живимо последња времена. Много пута су људи у историји веровали да су дошла задња времена па ником ништа. Библијска апокалипса може бити сутра, а може бити и за милион година, то нико не зна.

SMUK ::Ја сам врло свестан, и зато сам овде предлагао да се држава уреди попут војне формације (јер смо у рату), али ви овде не волите старешине.

Па није проблем ни да је уредимо тако, ето ја немам ништа против, само нисмо ми на власти.
"Если кто погубит Россию, то это будут не коммунисты, не анархисты, а проклятые либералы"
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 27.3.2015. 21:18

То је ствар термина. Неко ће их назвати "господарима света", неко илуминатима, масонима, ционистима, јеврејским лобијем, идеолозима Новог светског поретка итд. Зависно из које идеолошке перспективе говори. Ја их називам банкарском интернационалом, мега банкарима, можеш рећи чак и глобалним капиталом јер не верујем да ти људи уопште имају веру или нацију. Новац им је једини идентитет. Можда је чак и Дејвид Ајк у праву кад их зове расом рептила.

Tи људи се зову сатанисти, идентитет су добили од свога оца.

Зато што терет доказивања те тезе није на мени, него на ономе који то тврди.

Ја сам поставио тезу, а ти пробај да је оповргнеш.

Да, само нема основа да се тврди да су баш ова времена у којима живимо последња времена. Много пута су људи у историји веровали да су дошла задња времена па ником ништа. Библијска апокалипса може бити сутра, а може бити и за милион година, то нико не зна.

Ја лепо рекох онај који познаје теологију знаће. Многи људи су веровали али нису знали, нити су имали знакове који указују на то. Референтна тачка апокалипсе је постављена 14ог маја 1948.

Па није проблем ни да је уредимо тако, ето ја немам ништа против, само нисмо ми на власти.

Ок. Реци ми уопштено који је твој национални програм борбе ако којим случајем дођеш на власт.
Аватар
Контраш
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Контраш 27.3.2015. 21:57

SMUK ::Ја лепо рекох онај који познаје теологију знаће. Многи људи су веровали али нису знали, нити су имали знакове који указују на то. Референтна тачка апокалипсе је постављена 14ог маја 1948.
Колико се ја сећам у Светом писму стоји да то не знају ни анђели господњи а ти износиш чак и датум "референтне тачке", на основу чега то тврдиш?

SMUK ::Ок. Реци ми уопштено који је твој национални програм борбе ако којим случајем дођеш на власт.

Како мислиш "национални програм"? Па ваљда да ојачавамо привреду, да развијамо индустрију, војску, да унапређујемо материјалну базу становништва да би могли да се супротставимо непријатељу, да смањујемо зависност од увоза страних производа нарочито хране, да се повезујемо са пријатељским земљама итд. итд. Не знам на шта конкретно мислиш...
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 27.3.2015. 22:10

Колико се ја сећам у Светом писму стоји да то не знају ни анђели господњи а ти износиш чак и датум "референтне тачке", на основу чега то тврдиш?

Као што рекох мора се познавати теологија.

Не знају дан и час, али постоје знаци који највљују долазак. Највећи знак кога кроз историју није било је држава Израел (смоква која олистава) која постоји од тог датума. А Исус неће долазити док га Божији народ не дочека у Израелу, Он ће тамо успоставити Своје Царство... (да не улазимо даље у теологију).

Па ваљда да ојачавамо привреду, да развијамо индустрију, војску, да унапређујемо материјалну базу становништва да би могли да се супротставимо непријатељу, да смањујемо зависност од увоза страних производа нарочито хране, да се повезујемо са пријатељским земљама итд. итд.

То сви кажу, али како?
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2856
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 28.3.2015. 3:03

Па ваљда да ојачавамо привреду, да развијамо индустрију, војску, да унапређујемо материјалну базу становништва да би могли да се супротставимо непријатељу, да смањујемо зависност од увоза страних производа нарочито хране, да се повезујемо са пријатељским земљама итд. итд.

То сви кажу, али како?

Не кажу сви и у томе и јесте проблем.

Чак шта више о томе не говори нико бар не на неки озбиљан начин, чак ни „патриотске странке“. Нажалост. Но доћи ће ваљда време и за то. Надам се само, пре оне твоје апокалипсе...
Жилко, пуши га!.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 28.3.2015. 14:57

Чак шта више о томе не говори нико бар не на неки озбиљан начин

Па проговори ти.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 28.3.2015. 15:14

Чак шта више о томе не говори нико бар не на неки озбиљан начин

Па проговори ти.

Ма проговорио сам ја давних дана само што је нашем народу занимљивије да се бави "референтним тачкама апокалипсе" и сличним глупостима него овоземаљским проблемима...
Жилко, пуши га!.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 28.3.2015. 15:25

Ма проговорио сам ја давних дана само што је нашем народу занимљивије да се бави "референтним тачкама апокалипсе" и сличним глупостима

Од тебе се боље и не очекује залудни човече, већ само да се бавиш глупавим политичким идеологијама у јаловим расправама. Него јеси ли применио нешто од тога што си проговорио на свом приватном плану?
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 28.3.2015. 16:00

SMUK ::Од тебе се боље и не очекује залудни човече, већ само да се бавиш глупавим политичким идеологијама у јаловим расправама. Него јеси ли применио нешто од тога што си проговорио на свом приватном плану?

Наравно да јесам но мој “приватни план“ и ја у целој овој причи смо најмање битни...

Нисам нешто приметио да се претерано бавим идеологијама, напротив, далеко сам идеолошки мање острашћен како од тебе тако и од већине форумаша...

Што се „јалових расправа“ тиче то је наравно твоје субјективно виђење. Ја би рецимо рекао да су расправе о „референтној тачки апокалипсе“ и о томе где ће Христ да успостави свој престо (бај д веј, Тарабићи су нешто, колико ми је познато, у том контексту спомињали Стамбол) прилично „јалове“ али и то је само моје субјективно виђење...
Жилко, пуши га!.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 28.3.2015. 20:38

Наравно да јесам но мој “приватни план“ и ја у целој овој причи смо најмање битни...

Врло је битан, јер ваља да се угледамо о да то применимо код себе.

Ја би рецимо рекао да су расправе о „референтној тачки апокалипсе“ и о томе где ће Христ да успостави свој престо

О томе нико и не расправља овде, то је опште позната ствар у теологији.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 29.3.2015. 2:01

Врло је битан, јер ваља да се угледамо о да то применимо код себе.

Ја би рецимо рекао да су расправе о „референтној тачки апокалипсе“ и о томе где ће Христ да успостави свој престо

О томе нико и не расправља овде, то је опште позната ствар у теологији.

Oво је форум на коме се бистре политика, економија и историја, “приватни планови“ нити су битни нити занимају икога...

Не би ја баш рекао да се сви теолози слажу по питању "референтних тачки апокалипсе"....
Жилко, пуши га!.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију