srpskinacionalisti.com

Пропаст мултикултуре у Шведској

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: Пропаст мултикултуре у Шведској

Порука ЈАРОМИР 8.5.2014. 18:22

Тачно, код нас највише насељавају цигане, али велики је прилив и осталих. Бања Ковиљача и Боговађа су пуна црнаца, арапа и других обојених, Србија јесте сиромашна у поређењу са земљама запада, али је за ове хорде рај на земљи у поређењу са рупама из којих долазе. Не знам знаш ли да ти азиланти добијају новац од унхц-ера, али и наша марионетска влада им даје "џепарац" :evil:
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 8.5.2014. 18:29

Нисам знао да им даjу новац, знам само за смештаj на србскоj грбачи. Ниjе ни чудо што пристижу у великом броjу, чули да се добиjаjу паре и бесплатно живи. Све jе ово план оних коjи нас наjвише мрзе да упропасте све европске народе.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 8.5.2014. 19:30

Циљ нсп-а је мјешање људи и стварање безличне ретардиране масе без осјећаја припадности, традиције, културе и историје карактерстичних за сваку нацију. А пошто су европски народи главна препрека томе треба их уништити довођењем црнаца и арапа у огромном броју.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 8.5.2014. 19:44

На таj начин би добили послушне робове чиjи би главни слоган био у се, на се и пода се. Испрани либерални мозгови и нажалост и многи националисти тврде супротно и све коjи упозораваjу на ову пошаст називаjу расистима, нацистима.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 8.5.2014. 19:50

Сви глуме толератност, али напримјер да им се ћерка спетља са циганином летјело би перје у фамилији. Ми још нисмо на нивоу западних земља, тамо су тотално дегенерисани, отац из џунгла Африке, мајка бјелкиња, на шта ће то дјете испасти? :(
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 8.5.2014. 20:00

Такво дете jе нови роб новог светског поретка. Особа недефинисаног порекла, испраног мозга и што jе наjважниjе у целоj тоj причи бесповратно jе уништен генетски ланац предак, стар стотине година.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 8.5.2014. 20:15

Ако ништа наши родитељи су ипак још колко толико сумњичави по том питању. Али и то се полако мјења на горе.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 9.5.2014. 7:35

Био jе случаj, мислим да jе у Шведскоj, кад jе имигрант из Африке избо двоjицу мушкараца и закло jедну девоjку у аутобусу. Одлежо jе у затвору неколико дана и протеран jе у Француску. То jе jасна порука да они могу убиjати, красти и силовати, jер знаjу да нико не сме да их казни.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 10.5.2014. 0:51

кад се двоје воле није важна боја, воњ или нешто треће. Најважније да се воледу. Ја подржавам да окалаисано што више окантају швеђанке и уопште северцима мало потамне тен :lol:
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 10.5.2014. 0:53

vemavuk ::кад се двоје воле није важна боја, воњ или нешто треће. Најважније да се воледу. Ја подржавам да окалаисано што више окантају швеђанке и уопште северцима мало потамне тен :lol:

А како би реаговао када би видјео Србкиње са сомалијцима?
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 10.5.2014. 2:06

овде се прича о швеђанкама и окалаисанима.
Српкиње су друго. Оне воле шљивик и ону народну: Дођи Драга у шљивик па да видиш шта је бик...''
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 10.5.2014. 7:41

Ма море сви треба да се измешамо и да изгледамо као окалаисани Обама, да се држимо за ручице и да певушимо ми смо свет.
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143
Приступио: сеп 2009

Порука Volim bajke 10.5.2014. 11:31

Mislim da je Kofi Annan Svedski zet. :D
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 10.5.2014. 13:23

Морам те разочарати, жена му је јеврејка из Шведске. Јеврејски је зет. :wink:
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143
Приступио: сеп 2009

Порука Volim bajke 10.5.2014. 14:22

:cry: O pa to razocarenje ne mogu podnijeti ,o Jaromire shta uradiste sa tom vijesti,razmisljam da skrshim vene.
:cry:

za dobro raspolozenje morachu da gledam u ova dva
primjera mushkosti kod Vikings
:wink: http://donignacio.com/art/abbapic.jpg

i da razmisljam o toj bijeloj rasi ,tom izglijedu i shta che se desiti sa njima ako malo potamne mijeshajuchi se'
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Alexa [Bot] и 3 гостију