srpskinacionalisti.com

Четнички добровољци отишли на Крим

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука: 2161
Приступио: мај 2009

Re: Четнички добровољци отишли на Крим

Порука roadrunner 11.2.2015. 23:45

Šta bi sa ovim bradonjama? Dok je bilo za slikanje slikali se svaki čas, čim je počelo ozbiljnije nigde ih nema već mesecima, nešto kao Babaj "laserski zrak"

Svašta sam načuo o njima, no možda ih opanjakavaju, zna li ko šta pouzdanije?
..људи (па и Срби) се иначе деле на добре и поштене људе и ОЛОШ, а не на црвене, плаве, зелене...
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3084
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 12.2.2015. 7:36

Има подужи снимак о тим 'четницима' и Братиславу а иначе има један број наши у Новорусији сада кад се воде праве борбе,али по подацима западноукрајинска опција има невиђено дезертерство,више их има по кафићима у Пољској и Румунији јего на фронту :) ,а до пре само 70-ак година западноукрајинска опција је давала и до 2 милиона војника Вермахту а сад их има уз сву мобилизацију једва око 50 хиљада,а Новорусија има нешто мање и то на територији која је сада отприлике као Хрватска.. :D

Снимак

https://www.youtube.com/watch?v=X0C0Co_GxAI
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука roadrunner 12.2.2015. 13:28

Ukrajinci imaju vojske i oružja i podrške taman kolko im treba, što se i po potpisanim danas odlično vidi..No, to nije tema ovde

Ko će gledati sate tih videa...opanjakvanje ko je veći lopov i prevarant...stara priča kod bradonja..od ove ekipe u Čikagu koja je sva radila za CIA do ovih u Srbiji od SPO, bivših radikala a sad SNS ovaca, preko Narodne Stranke u CG, pa SDS četnika u Republici Srpskoj...
..људи (па и Срби) се иначе деле на добре и поштене људе и ОЛОШ, а не на црвене, плаве, зелене...
djoka
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 101
Приступио: дец 2014

Порука djoka 13.2.2015. 4:08

пукли су твоји амери и укри. А посебно ћеш бити на терапију у Лази због скренутости ако којим случајем Меркелова реализује своје излагање у парламенту од пре месец дана у вези јужног тока.
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука roadrunner 13.2.2015. 14:04

Ni Ameri ni Ukri nisu moji, a to da su pukli je isto tako "tačno"

No, naslove teme su bradonje i šta oni rade a ne Ameri i Mekrelova, no :

10295760_10203780990384576_7361917555019738370_n.jpg
10295760_10203780990384576_7361917555019738370_n.jpg (16.21 КиБ) Прегледано 3316 пута
kutuzov
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 587
Приступио: мај 2012

Порука kutuzov 14.2.2015. 4:05

roadrunner ::
Ko će gledati sate tih videa...opanjakvanje ko je veći lopov i prevarant...stara priča kod bradonja..od ove ekipe u Čikagu koja je sva radila za CIA do ovih u Srbiji od SPO, bivših radikala a sad SNS ovaca, preko Narodne Stranke u CG, pa SDS četnika u Republici Srpskoj...
Кад је требало били су тамо учествовали у борбама за тачније у ЛНР , против тих које је подржала та иста ЦИА а које и ти подржаваш. Какви су ко људи то је већ друга тема. Али су били, за разлику од неких великих интернет ратника или разних псеудо левичара.
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука roadrunner 14.2.2015. 19:06

Meni ne pada na pamet da idem tamo da ratujem, niti sam kome od Srba do preporučivao pa makar mi bio i najgori neprijatelj.

Kako si to zaključio ti da je podržavam CIA? I kako si zaključio da su ovi tamo nešto ozbiljno ratovali ili se slikali kao Srbov veliki bradati junak Babaj dok nije zagustilo? Kolko se vidi iz ovih videa, ne zna se ko je gori prevarant, sekcijesa i ološ. A čak i da su ratovali, to kao opravdava šta su drugo radili..mi smo dotle i došli što su nam patriote upravo takve bradonje, a nabrojah gore koje su to i cele stranke bile i šta su od tog četništva uradile. Nema goreg ološa i izdajnika od Srba krajem 20 veka i početkom 21. koji su se za četnike izdavali

Nego, kako nemaš blama posle budalaština koje si ovde izasravao da uopšte pišeš na forumu? :D Napuši vas i Srb u roku od šta bi sad i sa njegovog foruma.

Ajd pogledaj šta je rekao Yoda, pa se javi kad skapiraš
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука: 1080
Приступио: јан 2015

Порука Sekretar 14.2.2015. 22:24

Mozda je covek mislio da podrzavas CYA

https://www.youtube.com/watch?v=tTcUWKocZDc
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука roadrunner 14.2.2015. 23:21

:D
kutuzov
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука kutuzov 15.2.2015. 4:48

roadrunner ::Meni ne pada na pamet da idem tamo da ratujem, niti sam kome od Srba do preporučivao pa makar mi bio i najgori neprijatelj.

Kako si to zaključio ti da je podržavam CIA? I kako si zaključio da su ovi tamo nešto ozbiljno ratovali ili se slikali kao Srbov veliki bradati junak Babaj dok nije zagustilo? Kolko se vidi iz ovih videa, ne zna se ko je gori prevarant, sekcijesa i ološ. A čak i da su ratovali, to kao opravdava šta su drugo radili..mi smo dotle i došli što su nam patriote upravo takve bradonje, a nabrojah gore koje su to i cele stranke bile i šta su od tog četništva uradile. Nema goreg ološa i izdajnika od Srba krajem 20 veka i početkom 21. koji su se za četnike izdavali

Nego, kako nemaš blama posle budalaština koje si ovde izasravao da uopšte pišeš na forumu? :D Napuši vas i Srb u roku od šta bi sad i sa njegovog foruma.

Ajd pogledaj šta je rekao Yoda, pa se javi kad skapiraš
Па што се стдиш да кажеш да их подржаваш кажи лепо отворено подржаваш Украјну и тренутни кијевски режим који форсирају Амери, не знам што ти је то проблем. Такве брадоње попут Славка Алексића и осталоих су се показале у борби и суд о њима је дао српски народ у БиХ . А највећи издајници овог народа су бивше комуњаре, и лажни националисти данас велике евроунијате и србофоби оличене у другосрбијанској иделогији, такав олош у Срба скоро није запамћен.
О ком бламу причаш наведи кад и где? Ти си двострука личност или си се изокрено за 180 па се присети теме о Сирији пре 2 год кад си фанатично бранио Кремаљски режим и њихову одлуку да се не умешају у помоћ Сирији док сам ја био на супротном становишту то јест ко и данас, па кога треба да буде блам :?:
И да те разочарам идем и код њега на форум исто ко и овде, немам ја тих проблема ко ти 8) Само је тамо доста квалитетније што се инфо тиче.
Мани се ти је Јоде они су побуњеници, ти подржаваш злу империју :badgrin:
Последњи пут изменио kutuzov дана 15.2.2015. 4:57, измењено укупно 2 пута.
kutuzov
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука kutuzov 15.2.2015. 4:53

Sekretar ::Mozda je covek mislio da podrzavas CYA

https://www.youtube.com/watch?v=tTcUWKocZDc
Види се да слушаш лошу музику.
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука roadrunner 15.2.2015. 13:38

Najveći ološ u Srbiji su bradonje. Dokazano i sa ovim, a gore i nabrojah, SVI koji su se izdavali za bradonje su IZDALI, i najgore lopine i ološ. A standardna odbrana bradonja je da ti kao što su ološ su u stvari neke komunjare iz pete dimenzije :lol:

A jel Vučić, Toma and co komunjare bile? :D Cela CG četnička ekipa iz Narodne Stranke na čelu sa velikim guslarem Kilibardom? Cela ekipa u Čikagu, koji su radili i rade za CIA, obarali Miloševiča ovde, podržavali opoziciju, a kad su ga skinuli, nije ih bilo da sa svojim Američkim prijateljima odrade barem manastire da na ne ruše, a kamoli šta drugo (no o tome sam pričao..sve sa onim episkopom što je razbio crkvu (i ona naravno radio za Amere), jer je patrijararh German bio navodno "crveni patrijarh" pa do izjava u ideološkom slepilu da je "Stepinac žrtva komunističkog terora". Pa do lopovkso, izdajaničke ekipe iz SDS u RS, koji su isto tako saradjivali sa ovim iz Čikaga, potencirali svadju sa Miloševićem i ideološke, pomagali raskol u RSK što je na kraju dovelo i do rasula tamo što su Ameri itekako koristili (ili pročetničke vladike ala Atanasije koji su na gradjanski rat i raskol pozivali na mitinzima i izjavama, dok se vodio rat na zapadu srpskih zemalja). Iz njhovih je redova i najžešća "četnikuša" Biki Plavšić, poznata po rasističkim izajavama protiv Muslimana (veoma "pametno" to javno izjavljivati za srpski PR u tom vremenu), visila po Ravnoj Gori, najžeće napušavala Miloševića histerični "antikomunjraskim" izajavama. Onda su posle Djetona najviše ingerencija RS predali baš oni, a evo i sad vidim opet šuruju sa Amerima..Od cele te ekipe jedini je Vuk bio član CK i iz partizanske porodice, no tu je glavnu reč vodila njegova žena sa najžešćim "antikomunjarskim" izajavama, kao potomak poznate četničke familje, koju je ubacila po BG dje god je mogla..Sve ostalo u vrhu SPO je sa ponosom isticalo četničko poreklo..

Tako odjebi u skokovima sa tim "četnicima" i navodnim patriotima 2015.

Što se tiče Sirije, ja ono što sam pričao pre, važi i sad - situacija je dačleko od povoljne za Asada, a još mnogo manje za Sirijski narod koji je već četri godine u ludilu rata i sankcija, samo ih još niko sa foruma nije obavestio da su u stvari pobedili....i daleko od toga da su se on i Rusi najebali keve Amerima i džihadlijama..

A video sam ja kako te je Srb disiplinovao :wink: , pa si morao da smiriš loptu, jer kod njega ide ban odma, dok se ovde budale i "stratezi lukavog plana" tolerišu..
kutuzov
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука kutuzov 16.2.2015. 3:32

Ко прво имаш ону глупу аверзију према четништву комунистичко-хрватског типа отприлике ко у њиховим медијима. Четништво у принципу нема веза са идеолгијом већ са начином борбе а Срби би требало да се поносе четничком акцијом јер је она допринела ослобођењу народа. А овде разни ликови имају мало везе са изворним четништвом.
Вук Драшковић поготово, 68 осмаш писао маркиситичке књиге и текстове, затим Весна Пешић, Латинка цела та плејада бивших комуњара сада перјанице НВО идологије носиоци Србофобије коју вуку још од тих студентских дана. Затим ту су лажни социјалисти Вулин и Ивица и тако даље ништа мањи издајници од бивших радиклала. Што се тиче ЦГ није само Килибарда има ту исто много бивших комуњара сада монтнегрина па и сам Славко Перовић чини ми се је био члам партије а о Миловцима да не говорим. Ипак је у Народној Партији остало нешто Срба мада су сад статистичка грешка. Што се СДС тиче они су бар стали тад и изборили нешто за свој народ а људи који су тамо важили за нослили браде како ти кажеш добар део се истакао у борбама и цењен је код тамошњег народа.
Тако да има бивших комуњара и левкака који су данас носиоци петоколонашке, другосрбијанске идеологије колко хоћеш. Пример коалиције Дане-Драшковић и Капичића. Једино је можда Михајло Марковић био до краја на патриотској линији чак је у задњим текстовим говорио у корист националне државе.
Не знам откуд ти да хвалиш патријарха Германа, јел знаш да је у младости био Збораш :?: А одјебавање задржи за себе.
Ниси ти ништа причо пре у вези Сирије што причаш сад изменио си причу само нећеш да признаш, присети се само..
Де си видо јеси сањо нешто :lol: кажи ми молим те, много га спомињеш не знам одакле толика потреба :wink:
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука roadrunner 16.2.2015. 12:14

A gde si to video da je imam otklon prema četništvu hrvatsko - komunističkog tipa? :lol: Hrvati mrze sve što je srpsko i svako ko nije ok da Srbija bude BG pašaluk je ćetnik za njih. Meni je član porodice zavšio kao pepeo u nemačkom logoru kao četnik...no to spašava ČINJENICU da su SVI novokopompotnovi četnici i "desničari" IZDAJNIČKI i ili lopovski ološ.

I naravno gole činjenice se opravdavaju hokus pokus varijantama u glavi što si samo potvrdio i ponovio da su sve to ubačeni "komnjuraski agenti" :D Ajd do pada komunizma i da verujemo u to..al posle..i to posle smrti i samog Miloševića :D Zajebani te komunjare i u CIA se uvukli i kontrolišu ih izunutra :D (a tačno je samo da je od svih gorenabrojanih pokreta i likova samo Vuk u mladosti bio komunista i iz te familije, mada je i kod njega njegova žena, velika četnikuša vodila i vodi glavnu reč...) . Gore zaboravih da pomenem u vrhušku LDP-a koja je svojevremeno bili veliki četnici i antikomunjare kad je to bilo in, i čak pisali za četničke Poglede (Prokić, koji se sad i javno pokatoličio, i Srbljanovićka..).

Četnici u 21 veku = izdaja, kradja, lopovluk, pre ili kasnije. Fakat jebiga.
Dobrovoljni
Националиста
Националиста

Порука: 393
Приступио: јун 2011

Порука Dobrovoljni 16.2.2015. 16:31

Значи теби у вамилији има четника и комуњара само нема Срба,ма ти си бре нека врста савршенства(интелектуалне кљусине) :lol: :lol: :lol: :lol: "Кукала нам мајка с´ тобом #-o
Ако се не углача ни драги камен не светли.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 66 гостију