srpskinacionalisti.com

Енглези забринути, свака десета беба муслиман

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Re: Енглези забринути, свака десета беба муслиман

Порука Сербо Макеридов 9.3.2014. 8:34

Ови што сад владаjу нису Срби, jер су чином велеиздаjе престали да буду Срби.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
Юрков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 612
Приступио: мар 2012
Место: Србија

Порука Юрков 9.3.2014. 9:44

Сербо Макеридов ::Нису Срби имали робове и колониjе и опет долазе код нас. Масовни долазак Азиjата и Африканаца, циганизациjа Србиjе и све што иде уз то. Jел' и то Богу драго?

Класично спиновање о неком масовном доласку азиланата. Њима је циљ ЕУ, не задржавају се у Србији.
Но, не одговори ми ти на питање. Ако је свака раса добила континент на којем живи, зашто онда белци живе у Америци и Аустралији, а богами и у Африци ведре и облаче.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 9.3.2014. 11:16

Юрков ::
Сербо Макеридов ::Нису Срби имали робове и колониjе и опет долазе код нас. Масовни долазак Азиjата и Африканаца, циганизациjа Србиjе и све што иде уз то. Jел' и то Богу драго?

Класично спиновање о неком масовном доласку азиланата. Њима је циљ ЕУ, не задржавају се у Србији.
Но, не одговори ми ти на питање. Ако је свака раса добила континент на којем живи, зашто онда белци живе у Америци и Аустралији, а богами и у Африци ведре и облаче.

Људи из Бање Ковиљаче би сигурно вољели да је то спиновање, али на својој кожи осјећају прилив тих штеточина. :(
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 11.5.2014. 15:21

Кад бре стигосте да постанете толики расисти. Каки ће да биднете кад мало одрастете?
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 11.5.2014. 15:28

Какав закључак, запад ти насељава цигане, црнчуге, арапе, али ти бриниш јели неко расиста. Није ти Бања Ковиљача у "злој " западној Европи па да те боли дупе.

https://www.youtube.com/watch?v=XAzej0e_944

https://www.youtube.com/watch?v=NIUOsweEm_g
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 11.5.2014. 15:32

ЈАРОМИР ::Какав закључак, запад ти насељава цигане, црнчуге, арапе, али ти бриниш јели неко расиста. Није ти Бања Ковиљача у "злој " западној Европи па да те боли дупе.

https://www.youtube.com/watch?v=XAzej0e_944

https://www.youtube.com/watch?v=NIUOsweEm_g

е дете глупане мали.
Није проблем насељавања тих избеглица зато што су жути или браонкасти, већ у томе да не прихватам као порески обвезник да одвајам од уста и решавам проблеме других земаља. У томе се разликујемо.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 11.5.2014. 15:38

Има да одваjамо од уста сви ми да издржавамо нераднике из Африке и Азиjе. Шта траже код нас? Заболе ме шта им се дешава само нека не долазе код нас. Сами су криви због ситуациjе у коjоj се налазе. И сад неки душебрижници кукаjу како треба да им ми помогнемо. Ништа им ми нисмо дужни.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 11.5.2014. 20:18

Сербо Макеридов ::Има да одваjамо од уста сви ми да издржавамо нераднике из Африке и Азиjе. Шта траже код нас? Заболе ме шта им се дешава само нека не долазе код нас. Сами су криви због ситуациjе у коjоj се налазе. И сад неки душебрижници кукаjу како треба да им ми помогнемо. Ништа им ми нисмо дужни.

Слажем се са оваквим ставом, посебно што смо и ми сиромашна држава. Значи није проблем што су по мало препланули, већ што ми као порески обвезници не можемо да плаћамо њихово издржавање. Колико наших гладних грађана имамо о којима држава не води рачуна. То је проблем а не боја коже!
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 69
Приступио: феб 2014
Место: Србија под окупацијом (тренутно)

Порука Мардо 12.5.2014. 6:02

Па јесте проблем и боја коже, јер само нам још фали да нам се поред шиптара и муслимана, црнци или неки други странци населе у неком већем броју у нпр. опустелој Источној Србији и крену са сепаратизмом.Што се тиче труле, наказне мултикултуралне западне европе, тамо и треба да иду, јер су ови некад господарили њиховим земљама.Хтели сте колоније, сад нека вам црнци је*у жене!
УЈЕДИЊЕНО СРБСТВО - ИДЕЈА ЖИВИ!
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 13 гостију