srpskinacionalisti.com

Енглези забринути, свака десета беба муслиман

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука: 2438
Приступио: дец 2007

Енглези забринути, свака десета беба муслиман

Порука Саша72 22.1.2014. 12:24

One in ten babies in England is a Muslim: Those practising the religion 'could soon outnumber actively worshipping Christians'
Census data shows nearly twice as many under-fives identified as Muslim as in general population
Less than 0.5pc of over 85s in Britain identify as Muslim
In 2011 there were 3.5m children aged 0-4, of whom 320,000 were Muslim

There were 1.6 million Muslims in England and Wales in 2001, or 3 per cent of the population, according to the census. By 2011 the Muslim population had grown to 2.7 million people or 4.8 per cent of the population.

One in ten children under the age of four is now Muslim in England and Wales, the latest statistics show.
In the under-fives age group there are nearly twice as many people identified as Muslim as in the general population, census data reveals.

One expert said the number of practising Muslims could soon outnumber the number of Christians who actively worship in the UK.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... tians.html
Коте се мује у енглеској и то у скорој будућности су реални изгледи да ће бити већина у енглеској. Како на то гледате? Свакако мени је драго :badgrin:, што више муја код њих то боље, нек осете коме су помагали и још помажу.
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2728
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Re: Енглези забринути, свака десета беба муслиман

Порука Zola 23.1.2014. 8:13

Ја сам то видео голим оком кад сам шљакао у Лондону,а рекли су и официјелно да су етнички Енглези већ сада мањина у Лондону..
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 21.2.2014. 18:34

Jа сам забринут што наше девоjке иду са циганима и муслиманима, а како jе кренуло на реду су Арапи.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
MileMile
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 764
Приступио: нов 2006

Порука MileMile 22.2.2014. 22:32

Zola ::Ја сам то видео голим оком кад сам шљакао у Лондону,а рекли су и официјелно да су етнички Енглези већ сада мањина у Лондону..

Kad im bude pukao film, Englezi će bez trunke griže savesti strpati sve muslimane u konc logore, po modelu koji su Ameri primenili nad Japancima po japanskom napadu na Perl Harbur. Ne treba se brinuti za njih uopšte.
Сербо Макеридов ::Jа сам забринут што наше девоjке иду са циганима и муслиманима, а како jе кренуло на реду су Арапи.

Naše devojke idu sa ciganima, muslimanima, arapima, ali i sa zapadnjacima koje pogrešno shvatamo kao pripadnike civilizacije koja je nama zajednička. Hoću da kažem da je problem još veći nego što na prvi pogled izgleda.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 22.2.2014. 22:46

нема у томе ништа лошег. Јенглези су белкасти због недостака сунца па ће им арапчићи само дати мало бакарне бојице.
А небих уопштавао за наше девојке и жене. То раде само спонзоруше. Спонзоруши је и радни опис да да сваком ко нечим плати. Нису важни пол, раса, боја, само је важно ''мани, мани''....
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука: 2438
Приступио: дец 2007

Порука Саша72 22.2.2014. 22:48

MileMile ::Kad im bude pukao film, Englezi će bez trunke griže savesti strpati sve muslimane u konc logore, po modelu koji su Ameri primenili nad Japancima po japanskom napadu na Perl Harbur. Ne treba se brinuti za njih uopšte.

Грешиш, има јако пуно муслимана и политички ангажовани у енглеској такођер су се показали врло хитри да употребе било коју силу ако им ишта се не свиђа у енглеској. Немају енглези никакве шансе да спрече муслимане у енглеској да се коте а камоли да их ставе у конц логоре или избаце. Прилику за то су имали пре 30 година енглези, данас је то немогуће.
Сербо Макеридов ::Naše devojke idu sa ciganima, muslimanima, arapima, ali i sa zapadnjacima koje pogrešno shvatamo kao pripadnike civilizacije koja je nama zajednička. Hoću da kažem da je problem još veći nego što na prvi pogled izgleda.

Тај мали део што се меша са потурицама, циганима и оде за запад је занемарљив.
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 23.2.2014. 8:30

Тренутно се то код нас дешава у поjединачним случаjевима, али како време пролази, тога има да буде све више и више. Мултикултурализам се шири великом брзином, а велики део традициjе се код нас убрзано одбацуjе, као нешто назадно.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука Zola 23.2.2014. 8:31

MileMile ::
Zola ::Ја сам то видео голим оком кад сам шљакао у Лондону,а рекли су и официјелно да су етнички Енглези већ сада мањина у Лондону..

Kad im bude pukao film, Englezi će bez trunke griže savesti strpati sve muslimane u konc logore, po modelu koji su Ameri primenili nad Japancima po japanskom napadu na Perl Harbur. Ne treba se brinuti za njih uopšte.
и.

.[/quote]

За то полако истиче време ако се не предузме нешто најкасније до 2030 и такво решење постаје немогуће јер већ сада имаш читаве градове и насеља у којима конкретно Енглези али Французи,Холанђани,Немци нису већина.Демографске кривуље су врло сурово,примера ради ако Француз има максимално једно дете а Арапин рецимо троје а многи имају и четворо,петоро зна се чија је будућност у једном моменту тај народ који има троје деце кад почне природно одумирање тј смрт овог што има једно дете овај што има троје деце у уделу становништва драстично скаче,ово су само примери не знам тачне бројке ако га сада има рецимо 17% за 20-ак година ће бити на око 40%..или ако је сада на 5% биће на 25%..
Аватар
MileMile
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука MileMile 23.2.2014. 10:58

Da li vi znate koliko ima Engleza, i da li znate koliko njih zabole za ljudska prava kada su njihovi interedi ugroženi?
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 23.2.2014. 12:41

Брига мене за Енглезе и остале западне отпаднике. Мени jе за тим што наша нациjа убрзано пропада и што нам се натураjу западне болести. Запад jе труо и време jе за почетак словенске доминациjе у свету.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука Zola 23.2.2014. 13:02

MileMile ::Da li vi znate koliko ima Engleza, i da li znate koliko njih zabole za ljudska prava kada su njihovi interedi ugroženi?

Већ сад има пуно оних који нису Енглези,а биће их све више,Французи,Немци и сви они су у заблуди јер они све са британским,француским и другим пасошима одмах сврставају у те нације,а можеш лако да видиш рецимо на југу Француске о каквим се ''Французима'' ради,тако и по Енглеској не само у Лондону него и у Јорку.Неко истребљивање тих људи не одговара капиталситима јер су они главна радна снага у свим тим државама јер је ЕНглез,Француз у просеку стар не знам рецимо 45 година а Арапин,Пакситанац и Турчин од 25 до 30 година.Једноставно без њих привреда не може да функционише,Францускиња и Енглескиња роди једно или неће уопште да рађа.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 23.2.2014. 14:40

Код нас Срба jе исти проблем, просечна србска породица има jедно, евентуално двоjе деце, док цигани и муслимани имаjу петоро-шесторо. Ситуациjа jе катастрофална.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука Zola 23.2.2014. 15:37

Код нас је цркла привреда а да ради у нормалном обиму знам да би нам пре 10 година фалило око 600 хиљада радне снаге,а сада је вроватно и више.Знам да звучи чудно пошто имамо званично 750 хиљада а незванично и преко милион незапослених али да имамо нормалну индустрију и привреду фалило би нам најмање 600 хиљада радника,можемо само да се досећамо ко би то попуњавао,највероватније Турци..
Boris89
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 94
Приступио: феб 2014
Место: Kragujevac

Порука Boris89 23.2.2014. 20:44

Beba je beba i necivilizovano je naglašavati čije gene nosi. Mešanje naroda, vera i rasa je pozitivna stvar koja ovaj svet može učiniti boljim i plemenitijim. Zar nije lepo u jednom gradu čuti crkvena zvona i ezan sa džamije? Englezi trebaju nastojati da pridobiju emigrante u svoju naciju.
Аватар
MileMile
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука MileMile 24.2.2014. 8:39

Potcenjujete zapadnjake i precenjujete islamiste. I stavljate nas i zapadnjake u isti civikizacijski koš. Sve greška do greške.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 2 гостију