srpskinacionalisti.com

Протести у Турској

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука: 349
Приступио: јун 2011
Место: где не рађа мајка издајнике

Re: Протести у Турској

Порука Четар 11.6.2013. 16:29

analiticar ::Упознао сам једног дечка који често путује у Русију и зна Дугина , Дугин му је казао да оно шта говори Жириновски да то Путин мисли а Жириновски казује одавно да ће Русија ослободити Други Рим тј . свети Константинопољ

Ја сам то на овде на форуму тврдио још давних дана. Када су неки овде ниподаштавали Жириновског, и називали га циркусантом.
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 11.6.2013. 16:43

Vas dvojica ste svesni da Amerika drzi 100 nuklearki u Turskoj ?
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука: 349
Место: где не рађа мајка издајнике

Порука Четар 11.6.2013. 17:06

Verterdegete ::Vas dvojica ste svesni da Amerika drzi 100 nuklearki u Turskoj ?

То није циљ за сутра Дегете, нити за две године, већ за сто или хиљаду година. Једноставно сама географија тера Русе да томе теже, није то ствар ни Путина ни Петра Великог нити било кога трећег. И да је било који други народ на месту руског, тежио би доминацији над Цариградом.
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
Аватар
Oskar Freysinger
Националиста
Националиста

Порука: 253
Приступио: нов 2011

Порука Oskar Freysinger 11.6.2013. 23:29

Иран и Сирија би под хитно требали наоружати турски народ да се одбрани од буљавог лудака.

Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 11.6.2013. 23:49

Четар ::То није циљ за сутра Дегете, нити за две године, већ за сто или хиљаду година. Једноставно сама географија тера Русе да томе теже, није то ствар ни Путина ни Петра Великог нити било кога трећег. И да је било који други народ на месту руског, тежио би доминацији над Цариградом.

:lol:

Rusi i dugorocno planiranje. Dobar si. :mrgreen:
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Dobrovoljni
Националиста
Националиста

Порука: 393

Порука Dobrovoljni 13.6.2013. 1:01

To tvoje primitivno,kompleksno udaranje kontre pojedincima,samo tebe ponizava .
Zakljucak :2733 tvoih poruka su cista budalastina :lol:
Pa sad da nemaju plan :roll: ,nebi sigurno bili nolika drzavetina?
Moskva proslavi 1000 god postojanja?
Poreci? :oops:
Ipak su smesnije tvoje kompleks porukice :lol:
I turska kao vele sila,tamo kao neki mobilni 100-tine nuklearki(kako dodju tako isto mogu i da odu) :lol:
Dobar si ti covek,nego te pokvari okolina?
Ако се не углача ни драги камен не светли.
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Порука каменорезац 13.6.2013. 9:58

Слика
Социјалдемократа Кемал Киличдороглу, лидер опозиционе Републиканске народне партије, каже у интервјуу за "Политику" да економски просперитет без социјалне правде не доноси социјални мир и да су масовне демонстрације у Истамбулу побуна нове младе средње класе против диктатора Ердогана и његових подмуклих изазова Ататурковом легату =D>
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 18.6.2013. 17:36

У недостатку бољег програма узео сам да гледам ЦНН, и у потпуности се фаворизују демонстранти и приказују се као наши, илити "гуд гајс". Сад праве маркетинг демонстрантима на неком батици што је стајао на улици и гледао у слику Ататурка па је касније ухапшен кад се још људи скупило да буљи у ту слику. Ово ми личи на оне отпорашке "перформансе". Углавном, искуство ми говори да треба навијати супротно од ЦННа, па ћу навијати за Реџеп Таип Ердогана, шта год мислио о њему, јер није јасно ко стоји иза ових демонстраната, а ЦНН их промовише само тако.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 18.6.2013. 19:25

Од сад, па надаље и убудуће - где год Америка подржава „побуњенике“, знај да заправо подржава своје плаћенике-терористе који имају задатак колонизовати државу-жртву за рачун Америке. Од кад је Америке, увек је тако.
Исти случај је и са друштванцем које се окупило у Бриселу; исто с*ање - друго паковање. Класични колонизатори.
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Порука каменорезац 18.6.2013. 21:17

Đorđo Napolitano ::У недостатку бољег програма узео сам да гледам ЦНН, и у потпуности се фаворизују демонстранти и приказују се као наши, илити "гуд гајс". Сад праве маркетинг демонстрантима на неком батици што је стајао на улици и гледао у слику Ататурка па је касније ухапшен кад се још људи скупило да буљи у ту слику. Ово ми личи на оне отпорашке "перформансе". Углавном, искуство ми говори да треба навијати супротно од ЦННа, па ћу навијати за Реџеп Таип Ердогана, шта год мислио о њему, јер није јасно ко стоји иза ових демонстраната, а ЦНН их промовише само тако.

Наравно да су у Турској демонстранти 'проамерички', али ништа мање 'проамерички' је и Ердоганов режим. У томе нема разлике између супростављених снага. Турска је 100% амерички савезник, била и остаће.
Зашто ЦНН, као орган америчке спољне политке подржаве демонстранте, а како се сада чини - пушта свог савезника Ердогана низ воду? Да оставимо по страни да су протести кемалиста "фотогенични" па их зато ЦНН радо приказује.
Мислим да је та подршка кемалистима - ако је уопште има, можда се само медијски "солидаришу" са протестом који подсећа на "Ocupy" - ради тога јер су планови атлантиста о некој врсти Балканског савеза са Турском као водећом земљом озбиљно угрожени Ердогановим клерикализмом и ударима на Ататурково наслеђе. Једноставно не може да се ствара тај неки Балкански савез са седиштем у Измиру, а да Ергоган уводи исламске законе. Једноставно, сви у региону зазиру од некакве Турске са секуларизмом у траговима (осим Бошњака и Шиптара).
А, по мом личном мишљењу, Лондону и Вашингтону је такав један савез потребан као контратежа Великој Немачкој. Било како било, мислим да ће у неком даљем сукобу кемалиста и исламиста у Турској, атлантисти подржавати ове прве.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Republikanac и 12 гостију