srpskinacionalisti.com

Гневни тамнопути Лондонци мачетама исекли британског војника

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4651
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Гневни тамнопути Лондонци мачетама исекли британског вој

Порука SMUK 25.5.2013. 0:11

Будале! 3лочин су починили исламисти у име Алаха,а не због боје коже и сличних глупости!
Последњи пут изменио SMUK дана 25.5.2013. 12:50, измењено укупно 2 пута.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10325
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 25.5.2013. 2:37

каменорезац ::
Браво момци.

Најзанимљивији ми је овај клип због реакције околних људи. Овај је што маше сатаром и крвавим рукама заклао човека, леш на улици, а око њега сви пролазе као да се није ништа десило. Новинарка га нормално интервјуише, и поред пролази жена са колицима :?
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Порука каменорезац 25.5.2013. 2:56

Vranac ::
каменорезац ::
Браво момци.

Најзанимљивији ми је овај клип због реакције околних људи. Овај је што маше сатаром и крвавим рукама заклао човека, леш на улици, а око њега сви пролазе као да се није ништа десило. Новинарка га нормално интервјуише, и поред пролази жена са колицима :?

Такви су Лондонци. И да се летећи тањир спустио иста би била реакција пролазника.
Аватар
LiJA
Војвоткиња
Војвоткиња

Порука: 6702
Приступио: мар 2003
Место: Холандија

Порука LiJA 25.5.2013. 9:15

Verterdegete ::
LiJA ::Хајде да се придружим Трећем.
Дакле: је ли НАТО британска војска чини злочине по свету?
Чини
Да ли разарају све државе света?
Разарају бомбама, грађанским ратовима, терором
Да ли доносе мир и бољитак земљи на коју стану?
Не доносе
Да ли су спремни да униште Русију и претворе је у резерват насиља и криминала?
Спремни су
Да ли су бацили тоне радиоактивног отпада на Србију?
Бацили су
Па који их мисирац ви кретени овде браните??????
Шта мене заболе што је тај НАТО војничина беле боје, ако ми ради о глави?
Ако је ђубре од човека, а јесте, онда немам ништа против што ће га неки манијак на улици убити.
И тај скот од плаћеног војника би убио мене и све вас, само да му то ставе у опис посла.
Дакле: што Британци траже, то ће и добити, као и Амери уосталом.

Je li Holandska NATO Vojska cini zlocine po svetu ?

Cini

Da li razaraju sve drzave ovog sveta, ukljucujuci i Srbiju 1999 ?

Da

Da li donose mir i boljitak zemljinakoju stanu ?

Ne

Da li su spremni da uniste Rusiju i pretvore je u rezervat nasilja i kriminala ?

Da

Da li su bacili tone radioktivnog materijala Srbiju ?

Da.

Odakle im novac za to ?

Od Holandskih poreskih obveznika.

Holandski poreski obveznici su onda de facto odgovorni za bombardovanje Srbije ratove u celom svetu ?

Da

Da li ih je onda sevap oterati u tri ***** materine posto sa njihovim nemim pristankom NATO unistava ceo svet, a sve da bi im obezbedio resurse za ugodan zivot ?

Da

E pa Lijo, teraj se u p**ku materinu onu licemernu, krvozednu i nedojebanu !!!

Pa ja imam srbski pasos, budalo maloumna.
I otkuda ti znas da li Holandija [profitira od mene, ili je obratno?
Sta ti uopste znas o meni kretenu?
U katoličkoj crkvi Srca Isusovog u Zagrebu 28-12-2010 je služena misa zadušnica
za ustaškog poglavnika Antu Pavelića, uz pominjanje zločinca Jure Francetića,
komandanta nekadašnje ustaške "Crne legije".

*Na depozitu Vatikanske banke nalazi se ratno ustaško blago u vrednosti 80 miliona dolara*
sto je službeno dokumentovana 1998. godine u izveštaju Stejt departmenta !!!

Patrijarh SPC poziva Papu u bratsku posetu
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6376
Приступио: мар 2006

Порука Коста 25.5.2013. 9:41

LiJA ::
Verterdegete ::E pa Lijo, teraj se u p**ku materinu onu licemernu, krvozednu i nedojebanu !!!

Значи, Лисице, ипак си гњида коiа се закачила за Низоземску социiалу па не знаш да сиђеш...

А да си лицемерна и недоебана - па то се види из авиона.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
LiJA
Војвоткиња
Војвоткиња

Порука: 6702
Приступио: мар 2003
Место: Холандија

Порука LiJA 25.5.2013. 9:58

Коста ::
LiJA ::
Verterdegete ::E pa Lijo, teraj se u p**ku materinu onu licemernu, krvozednu i nedojebanu !!!

Значи, Лисице, ипак си гњида коiа се закачила за Низоземску социiалу па не знаш да сиђеш...

А да си лицемерна и недоебана - па то се види из авиона.

Pa budalo napaljena, ko ti je rekao da sam se zakacila, ili da nisam.
Otkuda ti znas ko sam ja i sta ovde radim????
I sta te to uopste briga. Nikada neces saznati, pojedi se od muke :lol:
U katoličkoj crkvi Srca Isusovog u Zagrebu 28-12-2010 je služena misa zadušnica
za ustaškog poglavnika Antu Pavelića, uz pominjanje zločinca Jure Francetića,
komandanta nekadašnje ustaške "Crne legije".

*Na depozitu Vatikanske banke nalazi se ratno ustaško blago u vrednosti 80 miliona dolara*
sto je službeno dokumentovana 1998. godine u izveštaju Stejt departmenta !!!

Patrijarh SPC poziva Papu u bratsku posetu
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 25.5.2013. 13:24

SMUK ::Будале! 3лочин су починили исламисти у име Алаха,а не због боје коже и сличних глупости!

Глупост. :roll: Није разлика само у боји коже, већ црнци имају тамну пигментацију унутрашњих органа, мозак је мање развијен, облик црначе лобање је ближи облику лобање гориле, ноздрве су конкавне, нос има облик горилиног, очи имају жуту скраму, уста су дебела, руке су дуже, развијенији су венски систем и мокраћни тракт, другачији је облик листа на нози и голењаче, имају више мишића у ногама и леђима од других раса, текстура косе је друкчија и шта све не још, а о темпераменту и иинтелигенцији је излишно и причати.
Последњи пут изменио Стекс95ПФК дана 25.5.2013. 13:25, измењено укупно 1 пут.
Истина је непроменљива и вечна.
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Стекс95ПФК 25.5.2013. 13:24

.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4651
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 25.5.2013. 14:16

Стекс95ПФК ::
SMUK ::]

Глупост. :roll: Није разлика само у боји коже, већ црнци имају тамну пигментацију унутрашњих органа, мозак је мање развијен, облик црначе лобање је ближи облику лобање гориле, ноздрве су конкавне, нос има облик горилиног, очи имају жуту скраму, уста су дебела, руке су дуже, развијенији су венски систем и мокраћни тракт, другачији је облик листа на нози и голењаче, имају више мишића у ногама и леђима од других раса, текстура косе је друкчија и шта све не још, а о темпераменту и иинтелигенцији је излишно и причати.

Поента је да злочин није почињен из расних побуда! Исламска пета колона се буди у Европи,а ви лупате глупости о црнцима,белцима,колонијалистима...

А што се црнаца тиче они су исто као и други људи на овом свету и исто су потекли од Адама и Еве и створени по Божијем обличију.
бистрица
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 594
Приступио: авг 2010

Порука бистрица 25.5.2013. 16:05

Све ми ово личи на намештаљку МИ6. Вероватно треба да се изгласа неки антиимиграциони закон у Британији. Погледајте наводног терористу: руке му крваве, а нигде не цури крв (!?); затим, приказују "жртву која је измасакрирана", а поред ње нема локве крви од тешког масакра...
Људи, сетите се Рачка, улице Васе Мискина у Сарајеву, снимања ( са лица места) наводног Ђинђићевог убиства и сл. Ови западни идиоти су на све спремни.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 25.5.2013. 16:59

Слика

Sta je onda Palma, albino ?

Steks, ne kenjaj. Dozvoljavas da ti glupostima pune glavu oni koji su sveta videli jedino na slikovnicama, a svoje licne frustracije okrecu protiv ljudi druge boje koze. Crnci iz Afrike su jako kulturni i bistri ljudi.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Lazarica
Војвода
Војвода

Порука: 4161
Приступио: феб 2008

Порука Lazarica 25.5.2013. 17:31

бистрица ::

Све ми ово личи на намештаљку МИ6. Вероватно треба да се изгласа неки антиимиграциони закон у Британији. Погледајте наводног терористу: руке му крваве, а нигде не цури крв (!?); затим, приказују "жртву која је измасакрирана", а поред ње нема локве крви од тешког масакра...
Људи, сетите се Рачка, улице Васе Мискина у Сарајеву, снимања ( са лица места) наводног Ђинђићевог убиства и сл. Ови западни идиоти су на све спремни.

Клао га ножем и секао сатаром, а на одећи ни капи крви :roll: . Руке крваве (читај:намазане) до лаката, педантно, цела шака, а на рубовима рукава ни капи крви. И наравно, као што рече Бистрице, на улици ни капи крви. А жена са колицима за куповину? Мртва-хладна иде према "кољачу", па се прекиде снимање. "Преклаше" човека, дадоше интервју и не пада им на памет да беже, опуштено чекају полицију.
Најгоре је што ће многи поверовати у овај игроказ.
Једном му је неко - у зао час! - рекао да је паметан. Како и зашто, то сам Бог зна. Тек, он је поверовао у то. И отада је тај иначе мирни и безазлени човек постао немогућ, тежак себи и другима.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 25.5.2013. 17:51

Verterdegete ::

Слика

Sta je onda Palma, albino ?

Steks, ne kenjaj. Dozvoljavas da ti glupostima pune glavu oni koji su sveta videli jedino na slikovnicama, a svoje licne frustracije okrecu protiv ljudi druge boje koze. Crnci iz Afrike su jako kulturni i bistri ljudi.

Палма је Србин и припадник бијеле расе, шта друго јесте то није тема ове расправе. Провалу коју си млатнуо на крају поруке не вриједи ни коментарисати.
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Стекс95ПФК 25.5.2013. 18:39

Verterdegete ::Dozvoljavas da ti glupostima pune glavu oni koji su svet videli jedino na slikovnicama

Ма да, ја нисам у стању да разликујем расе :roll:

a svoje licne frustracije okrecu protiv ljudi druge boje koze.

Глупост.

Crnci iz Afrike su jako kulturni i bistri ljudi.

:lol: :lol:

А зашто онда нека племена у утроби црне Африке не знају за писмо и точак?
Зашто им је највећи домет колиба од сламе, блата и го**на, коју може саградити и дабар?
Зашто су афрички црнци олако дозволили да падну у колонијално ропство, за разлику од Кинеза или новозеландских Маора рецимо?
Зашто су афричке државе најсиромашније на свету и после "ослобођења"?

Steks, ne kenjaj.

Када немаш аргумент, онда вређаш. :roll:
Аватар
Љути Србин Ђука
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 140

Порука Љути Србин Ђука 25.5.2013. 19:29

Смрт Енглеској! :mrgreen: