srpskinacionalisti.com

Гневни тамнопути Лондонци мачетама исекли британског војника

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Гневни тамнопути Лондонци мачетама исекли британског војника

Порука каменорезац 23.5.2013. 12:08

Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: Гневни тамнопути Лондонци мачетама исекли британског вој

Порука ЈАРОМИР 23.5.2013. 13:39

Какви тамнопути Лондонци, мајмуни из Африке скинути са дрвета банане. ](*,)
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 23.5.2013. 14:24

Остаје чињеница да су и 'тамнопути мајмуни из Африке' ипак схватили ко представља зло овог света, и ко га угњетава!
За разлику од белих мајмуна...
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Юрков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 623
Приступио: мар 2012
Место: Србија

Порука Юрков 23.5.2013. 15:38

ЈАРОМИР ::Какви тамнопути Лондонци, мајмуни из Африке скинути са дрвета банане. ](*,)

Аутор теме је намерно тако написао, погађај зашто. :wink:

Трећи ::Остаје чињеница да су и 'тамнопути мајмуни из Африке' ипак схватили ко представља зло овог света, и ко га угњетава!

Глупо је тако причати када се не зна шта је био мотив напада, а ја чисто сумњам да су се они "борили против зла".
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Порука каменорезац 23.5.2013. 15:48

^ ^ Па то кажеш јер не знаш шта тамнопути Лондонац (узгред, реци ми како да назовем Црнца који живи у Лондону а можда се тамо и родио?) каже у клипу. Ниси гледао клип или си бежао са часова енглеског. Дечко каже отприлике да му је жао што су клање гледале жене, али да то жене у њихових земљама (порекла) стално гледају (од стране британских војника).

Само нека се млади принц Хари који убија ненаоружане људе у Авганистану из најмодернијег борбеног хеликоптера који кошта не зна се колико милиона фунти и даље хвалише по британским таблоидима како је рат данас "као видео игра".
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 23.5.2013. 17:00

Трећи ::Остаје чињеница да су и 'тамнопути мајмуни из Африке' ипак схватили ко представља зло овог света, и ко га угњетава!

Њима су зло сви бијелци и хришћани, исто би и ти напримјер прошао са мајицом са натписом о Ратку Младићу и Сребреници. Код њих нема разлике јели неко Енглез или Србин, само је битно јеси ли бијелац.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 23.5.2013. 17:10

Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука Трећи 23.5.2013. 17:42

ЈАРОМИР ::Њима су зло сви бијелци и хришћани, исто би и ти напримјер прошао са мајицом са натписом о Ратку Младићу и Сребреници. Код њих нема разлике јели неко Енглез или Србин, само је битно јеси ли бијелац.

Па, чини ми се да нису искасапили белца (као таквог), него војника британске империје...
Или сам ја нешто погрешно схватио?

Иначе, одувек је бели човек угњетавао црног, а не обрнуто.
Сходно томе, логично би било очекивати да црнци буду расисти, а не белци; зар не?
Они имају далеко више (оправданих!) разлога да мрзе нас, него ми њих.

Ако ме сећање не вара, нису црни Африканци поробљавали Европу (и Америку), већ је било (и остало!) обрнуто.
Па зашто онда ми њих мрзимо? Што се буне и неће да нам робови?? Ако неће... Ево, ја их у томе подржавам.
Аватар
Shade
Националиста
Националиста

Порука: 353
Приступио: јан 2008

Порука Shade 23.5.2013. 18:44

Трећи ::Они имају далеко више (оправданих!) разлога да мрзе нас, него ми њих.

Са овим не могу да се сложим јер они не мрзе нас него ЊИХ (и то свакако са разлогом). А ми не треба са англосаксонском стоком да се поистовећујемо ни у чему, па ни у расном погледу.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука Трећи 23.5.2013. 19:37

Ако неки црнац буде резоновао попут ових наших (белих) расиста, онда - и нас... :doubt:

Јбг, читаш и сам овде по форуму разне 'беле' расистичке испаде. По њима, 'црња' није крив зато што им је нешто скривио, него једноставно - зато што је црн! Зашто би онда неки црни расиста резоновао другачије?
А реално, наравно да НАС (ову шачицу на Балкану) немају због чега да мрзе... Никада нисмо били ничији колонизатори; напротив, вечито под нечијом (освајачком - колонизаторском) чизмом - као и они.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1614
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 23.5.2013. 19:47

:lol:
Аватар
malena
Војвода
Војвода

Порука: 1753
Приступио: сеп 2006
Место: Београд

Порука malena 23.5.2013. 20:17

"Юрков"
Глупо је тако причати када се не зна шта је био мотив напада, а ја чисто сумњам да су се они "борили против зла"

Да ли је могуће да неко не зна "мотив напада"? Просто не верујем .... тако је очигледно да су ови напдачи радили за моћнике који су "наручили" овај русвај на улици ! Једино нисам сигурна да ли је овај момак заиста мртав - нешто га не приказују у гро плану - само како на улици лежи неко ко личи на човека, можда је и лутка ! Ко зна ... код њих је све могуће, сетите се Маркала, Рачка..... велики су они режисери : акција-реакција-солуција !
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4651
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 23.5.2013. 21:09

Ово су извршили радикални исламисти,њихова пета колона у Европи.Овај догађај нема везе са расизмом немојте лупати глупости!
Аватар
Гнусни Грозозо
Војвода
Војвода

Порука: 1048
Приступио: дец 2011

Порука Гнусни Грозозо 23.5.2013. 21:13

Трећи ::А реално, наравно да НАС (ову шачицу на Балкану) немају због чега да мрзе... Никада нисмо били ничији колонизатори; напротив, вечито под нечијом (освајачком - колонизаторском) чизмом - као и они.

Лупаш глупости :roll: Црнчуге као црнчуге , низак ниво интелигенције , склоност насиљу , опасни су свуда где живе и дају им се "људска права" . И овде код нас је било случајева насиља без икаквог повода од стране црнаца . Срећом па их је мало те се то не примећује .

Међутим , опасност овог случаја се још више састоји у томе што су ова два црнца оружје у рукама муслимана . И то врло згодно оружје јер црнац као такав није у стању да размишља о поступцима својих поступака . Ова два кретена нису чак нашла за сходно ни да побегну са места злочина . Уколико муслимани успеју да масовније регрутују овакве сподобе , то ће за њих значити способност да изазову прави хаос , јер за разлику од нпр Арапа или Пакистанаца који ипак размишљају , овакве сподобе нису ни свесне да ће за пола сата бити мртви . То им онда даје дрскост за извођење спектакуларних напада , ка овај или још горе .
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука: 2161
Приступио: мај 2009

Порука roadrunner 23.5.2013. 21:27

Crnja je verovatno na nekim drogama, jer totalno nadrealno sve sa krvavim rukama daje interviju (a i ova što ga "intervijuiše", mrtva ladna, još ljudja ) rekao istinu :

" the meat-cleaver-wielding suspect apologized to women who'd witnessed the attack, before quickly adding "but in our lands our women have to see the same."

"You people will never be safe," the man said. "Remove your government. They don't care about you. You think (Prime Minister) David Cameron is going to get caught in the street when we start busting our guns? ... Get rid of them. Tell them to bring our troops back so we can all live in peace."

A nama kevu nisu j* i još j* sve u šesne's, crnci, već germanski "arijevci" od Engleske, USA, Nemačke, Holandije i Skandinavije. Ako ko ponekad stane u našu zaštitu od Evropljana, to su isključivo ne-germanski Evropljani, i to kad se usude od germanskih gazda

Šta su sejali, to i žanju...uh što se potresoh
..људи (па и Срби) се иначе деле на добре и поштене људе и ОЛОШ, а не на црвене, плаве, зелене...
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију