srpskinacionalisti.com

Rusija ce dominirati

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1511
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Re: Rusija ce dominirati

Порука Србски ратник 30.3.2018. 16:13

Republikanac ::Тачно тако. Разлог због кога сам ја деведесетих подржавао Слобу а не лудог Шешеља ("реторзија", бомбардовање Беча, Рима и Кршког, напалм по Загребу, протеривање муслимана "у Анадолију", одбацивање Мировног плана Контакт групе, одбацивање Дејтонског споразума, одбацивање Кумановоског споразума а Б-52 бомбардери већ делују и сатиру на стотине наших војника итд.)...

Осим што си заборавио да је Шешељ био гласноговрник режима, ,,омиљени опозиционар", човек чију је странку и створио Слобин ДБ, итд. И по налогу Слобиног режима он је залуђивао народ свим тим што си поменуо.

Ниси ваљда то испустио из вида?

ПС: Што се историјске улоге Слободанове тиче, знаш и сам да се ту нећемо сложити, расправљали смо већ о томе, али и та његова политика, коју ти сматраш позитивном а ја крајње негативном и катастрофалном по Србе, је у ствари у многим елементима била ван разума и препуна фанатизма. Разума и мудрости, сем можда кад је потписиван Дејтон, у тој политици није било, само углавном фанатизам. :wink:
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 30.3.2018. 18:13

Србски ратниче, зар ти ниси до скоро хвалио Слободана Милошевића? Сећам се да си се расправљао са неким људима који су га критиковали. Откуд та промена?

Што се тиче радикала, да тачно, основани су по налогу ДБ-а. Али, то је урађено да би се скидали гласови Вуку Манитоме. Имали смо "четнике" који су форсирали ту западну причу, пацифизам. Због тога је режим и основао "четнике" који су форсирали антизападњаштво, русофилство....Вук Драшковић је био највеће зло у том периоду.
СРС је вероватно замишљена као странка за једнократну употребу... Међутим, дешава се да се ствар отме контроли. Није први пут. И Килибардина Народна странка је основана по налогу УДБЕ.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 30.3.2018. 18:24

Српски родољуб ::Србски ратниче, зар ти ниси до скоро хвалио Слободана Милошевића? Сећам се да си се расправљао са неким људима који су га критиковали. Откуд та промена?

Глупости, ја и Републоиканац смо се жестоко расправљали око тога, он бранио Слобу, ја га критиковао. Према томе, причаш бесмислице. :wink:

Српски родољуб ::
Што се тиче радикала, да тачно, основани су по налогу ДБ-а. Али, то је урађено да би се скидали гласови Вуку Манитоме. Имали смо "четнике" који су форсирали ту западну причу, пацифизам. Због тога је режим и основао "четнике" који су форсирали антизападњаштво, русофилство....Вук Драшковић је био највеће зло у том периоду.
СРС је вероватно замишљена као странка за једнократну употребу... Међутим, дешава се да се ствар отме контроли. Није први пут. И Килибардина Народна странка је основана по налогу УДБЕ.

Постоје људи из службе који тврде да је и СПО основан од ДБ-а. Шешељ и Вук су почели заједно, а онда се напрасно одвојили.

Каква једнократна употреба, до самог краја Слобине владавине радикали су били његова ,,опозиција". И данас су слуге режима ко и некад што су били.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 30.3.2018. 18:26

Хоћеш ли да ти копирам старе поруке? ;)

Ово си написао 2015. године

Србски ратник
То су будалаштине. Слоба није био никаква ,,комуњара", нити је подржавао СФРЈ, па Слоба се борио за јединствену Србију, укинуо уставне одредбе које су цепале Србију на три дела. Од тада и почињу да га пљују. Мислим, човек није био ни комуњара, ни брозовац јер се управо супроставио тековинама Брозовог режима.

И ти не схваташ да то нема везе са комунизмом, да се Америка није окренула против нас због некаквог Слобиног ,,комунизма", то су бесмислице и правдање агресора. Амери су били у пакту са Ватиканом и Немачком и они су подржали њихов план о цепању СФРЈ на србску штету. То је била политика САД тада. И Слоба није могао то да промени. Ко год да је био на власти у том тренутку,исту би позицију Амери заузели.

Тако да не лупајте о некаквом Слобином ,,комунизму" и како је он ,,крив" јер није хтео да се приклони Америма. Много су ту већи геополитички елементи довели до тога, а не нека идеологија и идеолошко опредељење. Ти исти Амери финансирали су, помагали и одржавали Титов комунистички режим. Па ти сад види.

Ма мани се будаластих прича из СПО-кухиње. Лажни удбини ,,четници" попут Драшковића смишљали су такве приче. А рат у Крајини је изгубљен да, тачно, али за то одговорност сносе они који су вршили агресију против Крајине. Слоба је помагао Крајини и РС. Међутим, крајишко руководство одбило је план З-4 и није хтело да се брани, него су се одмах повукли. То су њихове сулуде одлуке које никако нису смели да донесу у том тренутку. Иначе, изнео сам свој став о томе на теми о Олуји, можеш да прочиташ ако желиш, тамо сам све детаљно објаснио у вези тога.

Што се тиче Косова, па он није хтео да преда Косово и водили смо један рат против шиптара и НАТО-пакта због тога. Да ли то знаш или тада јш ниси био нми рођен? Касније су Слобу уклонили и довели своје послушнике који су прихватили све ултиматуме. Слобу су стрпали у казамат и тамо га убили.

viewtopic.php?f=1&t=14486&start=1320
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 30.3.2018. 18:28, измењено укупно 1 пут.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 30.3.2018. 18:27

Српски родољуб ::Хоћеш ли да ти копирам старе поруке? ;)

Баш да видим те поруке где хвалим и величам Слобу?
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 30.3.2018. 18:32

Србски ратник

СПС и сам Слоба јесу направили грешку што су правили ЈУЛ. Јесте и тачно да је међу њима било доста превараната, издајника, али Слоба јесте био државник најбољи у том тренутку.

А да, нисам ни очекивао да нећеш рећи ово за СПО, па то је нормално да кажеш. Теби је бољи издајник Вук који је љубио крваве ручерде Медлин Олбрајт. Па стварно не знам шта да ти кажем на то.

Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 30.3.2018. 18:35

Србски ратник

Мани ме Тита, какав ,,идеолошки учитељ". Слоба је водио дијаметрално другачију политику од Тита, треба бити потуни слепац па то не увидети. И да, у време Слобе Србија је више била национална држава него данас, није могао да ради ко шта хоће, нису могли шиптари да дивљају, нису нам странци командовали, наша се историја више поштовала, наше писмо ћирилица је било више заступљено него данас, итд. Од 5. октобра почиње национални суноврат Србије. Логично, јер су прави титоисти дошли на власт управо тим пучем, подржани од стране Титових старих сѕавезника- Американаца.

Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 30.3.2018. 18:39

Српски родољуб ::Хоћеш ли да ти копирам старе поруке? ;)

Ово си написао 2015. године

Србски ратник
То су будалаштине. Слоба није био никаква ,,комуњара", нити је подржавао СФРЈ, па Слоба се борио за јединствену Србију, укинуо уставне одредбе које су цепале Србију на три дела. Од тада и почињу да га пљују. Мислим, човек није био ни комуњара, ни брозовац јер се управо супроставио тековинама Брозовог режима.

И ти не схваташ да то нема везе са комунизмом, да се Америка није окренула против нас због некаквог Слобиног ,,комунизма", то су бесмислице и правдање агресора. Амери су били у пакту са Ватиканом и Немачком и они су подржали њихов план о цепању СФРЈ на србску штету. То је била политика САД тада. И Слоба није могао то да промени. Ко год да је био на власти у том тренутку,исту би позицију Амери заузели.

Тако да не лупајте о некаквом Слобином ,,комунизму" и како је он ,,крив" јер није хтео да се приклони Америма. Много су ту већи геополитички елементи довели до тога, а не нека идеологија и идеолошко опредељење. Ти исти Амери финансирали су, помагали и одржавали Титов комунистички режим. Па ти сад види.

Ма мани се будаластих прича из СПО-кухиње. Лажни удбини ,,четници" попут Драшковића смишљали су такве приче. А рат у Крајини је изгубљен да, тачно, али за то одговорност сносе они који су вршили агресију против Крајине. Слоба је помагао Крајини и РС. Међутим, крајишко руководство одбило је план З-4 и није хтело да се брани, него су се одмах повукли. То су њихове сулуде одлуке које никако нису смели да донесу у том тренутку. Иначе, изнео сам свој став о томе на теми о Олуји, можеш да прочиташ ако желиш, тамо сам све детаљно објаснио у вези тога.

То је било 2015, сад је 2018. Ок, ту сам говорио како је он наступио и како је заиста дошао и у почетку исправљао неке неправде нанете Србима за време Броза. То нема везе са његовом каснијом политиком коју сам овде више пута изложио критци и сам можеш да нађеш то, а мене баш мрзи сад да тражим пређашње коментаре чак из 2015 и ко зна којењ године. Баш толико беспослен нисам, али то имаш на форуму.

Зна Републиканац око тога смо се ја и он жестоко расправљали. Друго, од тада до данас сам се доста упознао са неким стварима и мало боље гледам на те догађаје, а успут сам разговарао и са људима који су боље у то упућени и од мене и од тебе.
Човек се учи док је жив или ти мислиш да се човек рађа научен? Тај што умисли да се рађа научен, тај обично добије по глави. :D

И твој истомишљеник М-91 хе још екстреемније променио мишљење о Милошевићу, па ти то не смета. Ајде буди озбиљан.
Али, некритички став према Милошевићу никад нисам имао. Имаш ти доста мојих коментара на форуму том времену, ако те занима нађи. Од те 2015. до ове 2018. исписао сам доста коментара о деведесетима, а огромна већина је веома критична према Слобиној политицви. Опет, ако не знаш ти, зна Републиканац.

Што се тиче Косова, па он није хтео да преда Косово и водили смо један рат против шиптара и НАТО-пакта због тога. Да ли то знаш или тада јш ниси био нми рођен? Касније су Слобу уклонили и довели своје послушнике који су прихватили све ултиматуме. Слобу су стрпали у казамат и тамо га убили.

Дечко, заеби ме с тим форама ,,ниси тад ни био рођен", јок ти си био рођен. :D

Елем, толико је добро ,,бранио" Косово да оно данас више није у Србији, да имамо границу са Косовом и да тамо пребијају службернике државе Србије на најгори начин. Шта би било да није бранио Косово, питам се.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 30.3.2018. 18:43

Дечко, заеби ме с тим форама ,,ниси тад ни био рођен", јок ти си био рођен. :D

Елем, толико је добро ,,бранио" Косово да оно данас више није у Србији, да имамо границу са Косовом и да тамо пребијају службернике државе Србије на најгори начин. Шта би било да није бранио Косово, питам се.

Дечко, јеси ли ти ретардиран. Ово је твоја порука! :D Стварно си глуп! :)

Да не испадне да лажем! ;)

viewtopic.php?f=1&t=14486&start=1320 (Овде можеш наћи ту поруку, то је твоја реплика М-91).
Приложени фајлови
srbski ratnik.JPG
Србски ратник
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 30.3.2018. 18:46, измењено укупно 1 пут.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 30.3.2018. 18:46

Српски родољуб ::[
Дечко, јеси ли ти ретардиран. Ово је твоја порука! :D Стварно си глуп! :)

Дечко, опусти се, не трееба да се трипујеш да си гестаповац. :D :wink:

Друго, то није једина порука на овом форуму, има их где сам итекако критичан према Слобино политици, и ту сам се опет ти кажем жестоко расправљао са Републиканцем. На пример, на треми ,,Има ли Србији спаса", итд. То си, изгледа испустио из вида?
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 30.3.2018. 18:47

Човече, ја сам лепо горе навео да су то твоје поруке. Ти не препознајеш своју стару поруку, реплицираш мени као да сам ја аутор исте поруке! :D :lol: Стварно невероватно. Да је ово моја порука, не бих је ставио као цитат.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 30.3.2018. 18:49

Српски родољуб ::Човече, ја сам лепо горе навео да су то твоје поруке. Ти не препознајеш своју стару поруку, реплицираш мени као да сам ја аутор исте поруке! :D :lol: Стварно невероватно. Да је ово моја порука, не бих је ставио као цитат.

Баки, немој да се глупираш. Објаснио сам ти о чему се ради. Дакле, мани ме глупости. За клиначка препуцавања немам времена.

Може озбиљна расправа ако неко жели, то је са тобом немогуће. :wink:

Дакле, још једном да поновим: веома сам критичан био и остао према Слобиној политзици, тј. неким њеним елементима, нарочито према његовој косовској политици, ту сам најкритичнији. И то има овде на форуму.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 30.3.2018. 18:52

Па, како мислиш да реагујем? :) Не препознајеш своју поруку. Испаде да сам некакав лажов, да измишљам. Збиља си ме насмејао када си ми реплицирао. :lol:

М-91 јесте променио мишљење о Милошевићу за 180 степени. Али, он макар то признаје. Признаје да је био у заблуди. Ти исто тако промениш мишљење, али то покушаваш негирати. ;)
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 30.3.2018. 18:54

Српски родољуб ::Па, како мислиш да реагујем? :) Не препознајеш своју поруку. Испаде да сам некакав лажов, да измишљам. Збиља си ме насмејао када си ми реплицирао. :lol:

Нисам рекао да је то твоја порука, него сам ти објаснио о чему се ради и зашто сам тако писао. :wink: Ти не знаш ни да усресредиш на дискусију коју водиш.

Иначе, имаш моју расправу са Републиканцем око Слобе, то је тема Има ли Србији спаса где а жестоко критикујем, Слобину косовску политику (има и других тема, али ја се сад сетих те).

За остала препуцавања на клиначком нивоу немам ни времена, ни намере, итд.- :wink:
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 30.3.2018. 18:55

Српски родољуб ::М-91 јесте променио мишљење о Милошевићу за 180 степени. Али, он макар то признаје. Признаје да је био у заблуди. Ти исто тако промениш мишљење, али то покушаваш негирати. ;)

И ја признајем да сам неке ставове изменио., лепо ти написах, било је то 2015. а од тада сам доста више сазнавао о том периоду, чуо нешто од многих љњуди, итд.

Па горе сам то написао. Ти и не читаш шта се пише.

То је то,немамо о чему онда ни да дискутујемо.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију