srpskinacionalisti.com

Rusija ce dominirati

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 861
Приступио: мај 2011

Re: Rusija ce dominirati

Порука Човек 24.3.2018. 14:32

Наравно да Путин зна шта ради. Све је то део Лукавог плана. Зар си већ заборавио?

И кад је предао Украјину драгим западним партнерима, и то је био део Лукавог плана.

И кад је лечио рањене украјинске војнике, и то је био део Лукавог плана.

И кад је признао Порошенка, и то је био део Лукавог плана.

И кад је армију ДНР/ЛНР двапут усред офанзиве зауставио и спасио драге украјинске партнере, и то је био део Лукавог плана Путина.

И кад је братском украјинском народу давао бесплатни гас, и то је био део Лукавог плана.

И недавно кад су Американци побили више десетина припадника руске приватне војне компаније "Вагнер" у Сирији, а Русија ћутала као заливена, и то је био део Лукавог плана.

И кад пред сваке изборе Путин и Лавров дођу и подрже Вучића, и то је део Лукавог плана.

Тако, има још доста детаља тог Лукавог плана кога само кремљофили и путиноиди могу да разумеју.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1404
Приступио: јул 2015

Порука M-91 24.3.2018. 14:57

Човек ::Наравно да Путин зна шта ради. Све је то део Лукавог плана. Зар си већ заборавио?

И кад је предао Украјину драгим западним партнерима, и то је био део Лукавог плана.

И кад је армију ДНР/ЛНР двапут усред офанзиве зауставио и спасио драге украјинске партнере, и то је био део Лукавог плана Путина.

И кад је братском украјинском народу давао бесплатни гас, и то је био део Лукавог плана.

И недавно кад су Американци побили више десетина припадника руске приватне војне компаније "Вагнер" у Сирији, а Русија ћутала као заливена, и то је био део Лукавог плана.

И кад пред сваке изборе Путин и Лавров дођу и подрже Вучића, и то је део Лукавог плана.

Тако, има још доста детаља тог Лукавог плана кога само кремљофили и путиноиди могу да разумеју.

Где си бре ти, нема те 100 година???
Иначе, иако стоји то у вези Украјине, није све тако црно, Русија је изашла из рецесије још 2016.и забележили раст од 1,5 % под санкцијама . А у Сирији трте муџосе, тако да је ИСИС козојепцима преостао само североисток те државе.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 24.3.2018. 23:52

Руска економија је канта, то Путин неће а можда и не може да реформише а ни Руси нису неки радници тако да не очекујем да се ту ишта промени
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1404
Приступио: јул 2015

Порука M-91 25.3.2018. 0:02

Đorđo Napolitano ::Руска економија је канта, то Путин неће а можда и не може да реформише а ни Руси нису неки радници тако да не очекујем да се ту ишта промени

Путин, а и неки други руски председник би прво морао да почисти олигаршка говна, а то би наравно ишло тешко јер је већина истих јеврејског порекла. А да не говорим да је ЦБ Русије и даље приватна, па олигарси несметано износе новац из Русије.
Србија нема алтернативу!
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Човек 26.3.2018. 22:41

M-91 ::
Човек ::Наравно да Путин зна шта ради. Све је то део Лукавог плана. Зар си већ заборавио?

Где си бре ти, нема те 100 година???
Иначе, иако стоји то у вези Украјине, није све тако црно, Русија је изашла из рецесије још 2016.и забележили раст од 1,5 % под санкцијама . А у Сирији трте муџосе, тако да је ИСИС козојепцима преостао само североисток те државе.

Ево, ту и тамо.

Економија тоне све дубље. И тек ће да тоне. Приче о некаквом развоју под санкцијама су смешне. Обашка што то нису никакве озбиљне санкције. Како западни партнери буду постепено пооштравали санкције, тако ће руска привреда све више да пропада.

У Сирији, такође, трпе губитке. Амерички партнери су недавно побили више десетина припадника Вагнера. Мало-мало па им умерена опозиција беспилотним летилицама нападне базу. Исламска држава је мањи проблем. Асаду главни проблем представља ова умерена опозиција, иза које сад стоје Путинови турски партнери. Али то је дуга прича.

У свкаком случају, ко год се ослањао на Русију, најебао је.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2281
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 26.3.2018. 22:46

Човек, зашто отворено не кажеш да Србија треба да уђе у НАТО и ЕУ, да се окрене Америци. Заиста је смешно читати као перфидно нападаш Русију. Више волим људе који отворено кажу за шта су, него овако. Ја се слажем да је улагање у индустрију важно, лепо је рекао Републиканац. Али, немогуће је да Русија пропадне како трудиш. Није пропао ни СССР ни у време највећих тензија за време Хладног рата.

Што се тиче Сирије, ни то није тачно. Успеси Русије су тамо више него велики.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Човек 27.3.2018. 23:16

Зато што ја мислим да Србија не треба да уђе у ЕУ и НАТО. Али моје мишљење је ту небитно. Србија је колонија ЕУ и НАТО. А да ли ћемо формално бити члан, потпуно је неважно.

Совјетски Савез је почео да пропада када је кренуо да шурује са Западом. На врхунцу су били док је на власти био Стаљин. Чак и после тога, Руси били на 100 километара од Мајамија. Данас им је Кијев недостижни сан. Путина не бих поредио ни са једним совјетским лидером. Он је модерни Власов. А данашња Русија озбиљно стагнира. После стагнације следи пропаст.

Ти можеш да тврдиш да ја нисам у праву, али на мојој страни су чињенице, а на твојој само вера. Вера у Русију и Путина.

Који су то руски успеси у Сирији? Пре почетка рата имали су контролу над целом Сиријом. Сада дај Боже да Асад контролише 65% земље. И то не сам, него уз обилату помоћ Ирана. Због трговине са драгим турским партнерима, изгубили су Идлиб, Африн и Тил Рифат.

Како изгледа руски успех у Сирији? Чекали су да Асад буде на ивици пораза, па су се онда умешали да, заједно са Турцима и Ираном, свако узме своју окупациону зону, па да онда тргују. Јадан је онај ко има таквог савезника.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 27.3.2018. 23:30

Превише контрадикторности. Ако Путин шурује са западом како тврдиш, ако је њихов партнер зашто су му ударили санкције?! Рекао си и пре пар година да ће Русија економски пући. Колико видимо то се није догодило. Сачекаћемо још пар година, биће исто. Неће се обистинити твоје жеље. Остаће само пуст сан.

Кажеш контролише само 65 %?! Зар не рече да је био пред поразом, да је контролисао само 19 % територије?! То је ипак велики успех. Да се Русија није умешала не би контролисао ни 10 % територије, а камоли 65 %.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Човек 28.3.2018. 0:13

Српски родољуб ::Превише контрадикторности. Ако Путин шурује са западом како тврдиш, ако је њихов партнер зашто су му ударили санкције?!

Исто као и Милошевићу. Истиче му рок трајања. Кад до краја одради прљав посао, биће свргнут и на његово место ће доћи нека друга марионета. Код западњака нема милости.

Рекао си и пре пар година да ће Русија економски пући. Колико видимо то се није догодило. Сачекаћемо још пар година, биће исто. Неће се обистинити твоје жеље. Остаће само пуст сан.

И даље тврдим да ће се то догодити.

Кажеш контролише само 65 %?! Зар не рече да је био пред поразом, да је контролисао само 19 % територије?! То је ипак велики успех. Да се Русија није умешала не би контролисао ни 10 % територије, а камоли 65 %.

Ако си имао контролу над 100% територије, а сада, у најбољем случају, 65%, каква је то победа? Зашто су уопште дозволили да дође до тога да спадну на 19% територије? Зашто се нису умешали 2011. кад је све почело?

Много је прљава руска улога у рату у Сирији.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4653
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 28.3.2018. 0:37

Совјетски Савез је почео да пропада када је кренуо да шурује са Западом. На врхунцу су били док је на власти био Стаљин. Чак и после тога, Руси били на 100 километара од Мајамија. Данас им је Кијев недостижни сан. Путина не бих поредио ни са једним совјетским лидером. Он је модерни Власов. А данашња Русија озбиљно стагнира. После стагнације следи пропаст.

Rusija je bila na vrhuncu 1962 godine, a ovo danas je smešno.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 28.3.2018. 0:39

Какав то прљав посао треба да одради Путин?! Баш да чујем. Не надај се да ће доћи нека марионета. Да ли си погледао резултате избора. Марионетске снаге су освојиле занемарљиву подршку. Једва 2 %. Одмах иза Путина иду комунисти и Жириновски. Они су радикалнији од њега. Много. Зјуганов је чак рекао да ће ако дође на власт одмах објавити рат нато пакту!

Једно је стање пре рата, а друго сада. Сети се да је Асад у почетку сам имао велике успехе, није ни тражио помоћ Русије. Чим је званично затражио Русија је дошла у помоћ. Ово јесте велики успех, свиђало се то теби или не.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 28.3.2018. 0:40

Смуче, зар ти не цениш Путина?
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4653
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 28.3.2018. 14:25

Српски родољуб ::Смуче, зар ти не цениш Путина?

Ne, zašto bih ga cenio?
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 28.3.2018. 16:07

Двери су му честитале победу. Бошко Обрадовић га је више пута хвалио.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4101
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 28.3.2018. 16:25

Српски родољуб ::Двери су му честитале победу. Бошко Обрадовић га је више пута хвалио.

И испао будала, с обзиром да дотични подржава Вучића (а пре њега Тадића)... Увлачили се у гузицу Русима, умирали од русофилије и мантрали о "чланству у Евроазијској унији и ОДКБ", а када је пре две године режим покушао да их обори испод цензуса на изборима 2016, Чепурин није ни хтео да их прими у посету, да не би Пајтића и Радуловића да надигну дреку, не би ни били у парламенту...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 274 гостију