srpskinacionalisti.com

Европска радикална левица

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Славо
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 106
Приступио: јан 2013
Место: Зеленгора

Re: Европска радикална левица

Порука Славо 7.5.2013. 12:16

Је не знам коме могу хомосексуалци сметати. Имају свој живот, па нека раде шта желе. Нико никоме нема право одређивати сексуалну. вјерску и националну опредељеност.
''Много ће ђубрета бити бачено на мој гроб, али све ће то развејати вјетрови историје.'' - Стаљин
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4651
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 7.5.2013. 12:44

Славо ::Је не знам коме могу хомосексуалци сметати. Имају свој живот, па нека раде шта желе. Нико никоме нема право одређивати сексуалну. вјерску и националну опредељеност.

Не треба осуђивати хомосексуалце већ њихов грех,не треба их тући већ позивати на покајање.
Аватар
Славо
Млади националиста
Млади националиста

Порука Славо 7.5.2013. 13:02

SMUK ::
Славо ::Је не знам коме могу хомосексуалци сметати. Имају свој живот, па нека раде шта желе. Нико никоме нема право одређивати сексуалну. вјерску и националну опредељеност.

Не треба осуђивати хомосексуалце већ њихов грех,не треба их тући већ позивати на покајање.

Ево за све православце који би да кољу.
Има вас правих православаца на овом форуму, али има и оних што благе везе са вјером имају и што стварају све веће и веће непоштовање религије код нормалног народа.
''Много ће ђубрета бити бачено на мој гроб, али све ће то развејати вјетрови историје.'' - Стаљин
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 7.5.2013. 14:04

:lol: :lol: :lol:
Вама комунистима ни црни ђаво не смета,јер је комунизам највећа секташка организација па зато ме и не чуди што подржавате усташе,балије,шиптаре,педере и остале ''пријатеље'' српског народа. :mrgreen:
Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену, Скадру, Дубровнику и Книну!!!
Аватар
Славо
Млади националиста
Млади националиста

Порука Славо 7.5.2013. 14:12

Обилић ::

Вама комунистима ни црни ђаво не смета,јер је комунизам највећа секташка организација па зато ме и не чуди што подржавате усташе,балије,шиптаре,педере и остале ''пријатеље'' српског народа. :mrgreen:

Ми волимо све људе, па је нама ближе спасење него вама мрзитељима.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 7.5.2013. 14:15

Славо ::Ево за све православце који би да кољу.
Има вас правих православаца на овом форуму, али има и оних што благе везе са вјером имају и што стварају све веће и веће непоштовање религије код нормалног народа.

Ја не знам који би то ''православац да коље'', жељу за клањем зна се ко има,сви ваши пријатељи а то су усташе,шипци и баље а међу комунистима је такође било великих кољача. Исто што су балије то су и комунисти,одроди српског народа и Православне вере,продали сте веру за вечеру ко и ваша титоистичка браћа балије,и сад неко ко подржава сатанистичку секту и Стаљина који је побио на милионе Православних Руса прича како има ''православаца који би да кољу'' и прича некоме како нема благе везе са вером,а баш сте ви продали веру за вечеру кад сте ушли у ту секташку организацију. То је типична усташка реторика,имали сте од кога и да научите,то су ваша ''дивна'' југословенска браћа,ви са нормалним народом никакве везе немате,не знам какав је то по теби ''нормалан'' народ који не поштује своју српску веру,то је ненормалан народ који је секташки опредељен.
Последњи пут изменио Обилић дана 7.5.2013. 14:25, измењено укупно 1 пут.

Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 7.5.2013. 14:22

Славо ::Ми волимо све људе, па је нама ближе спасење него вама мрзитељима.

Па ако је неко мрзитељ то су комунисти,и то сте најокорелији мрзитељи сопствене нације и вере Православне. Ми никога не мрзимо за разлику од вас,само не волимо оне који су нам чинили зло,убијали нас,клали. А ви волите све српске непријатеље,о каквом спасењу ти говориш кад подржавате највећу секташку организацију и уз балије сте највећи одроди српске нације и вере,далеко је вама спасење.

Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963

Порука каменорезац 7.5.2013. 14:55

Слика
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука каменорезац 7.5.2013. 15:01

TargetX
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 183
Приступио: сеп 2010

Порука TargetX 7.5.2013. 15:43

каменорезац ::за права имиграната наравно да се боримо, јер ми комунисти не делимо људе по боји коже; јбга, мораћеш да научиш да живиш са имигрантима, па то ти је..

p.s. И нећеш им смети ништа нажао чинити јер ћеш у супротном ићи у затвор.

Уз све досад набројано на овој теми за шта се ви комунисти залажете која је разлика ваше и "идеологије" европске уније која је капиталистичка?
Помози Господе,
да оборена у прах,из праха устане,
да се расута сабере ,да ослепела прогледа,
да убијена ,мучена и спаљена,
да заклана,згажена обешена и распета,
у знане и незнане гробове сахрањена,
и из свих гробова и мука васкрсла,
ЦЕЛА СРБИЈА СТАНЕ ПОД ЈЕДАН ВЕНАЦ!!!!
Jovan-Vladimir
Војвода
Војвода

Порука: 2179
Приступио: феб 2007

Порука Jovan-Vladimir 7.5.2013. 16:01

Комунисти? Ко, ова двојица? Ма нису ти то никакви комунисти већ најобичније јајаре од оне сорте што обрће вола на ражњу за 1 мај док остатак света гори у демонстрацијама и штрајковима.

Комунисти су револуционари а не носталгични пензоси који жале за својом младошћу!

Не би ме чудило ни да је у питању једна те иста особа која треба вама катастрофално неиформисаним антикомунистима до краја да огади комунистичку идеју да би се ови лопови - њихови налогодавци бетонирали на власти...
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука каменорезац 7.5.2013. 16:15

TargetX ::
каменорезац ::за права имиграната наравно да се боримо, јер ми комунисти не делимо људе по боји коже; јбга, мораћеш да научиш да живиш са имигрантима, па то ти је..

Уз све досад набројано на овој теми за шта се ви комунисти залажете која је разлика ваше и "идеологије" европске уније која је капиталистичка?

Питање ти је "паметно" као када би питао која је разлика између СССР и Франкове Шпаније јер је Шпанија у време Франка имала неке законе који су буквално били преписани из законодавства СССР.

Или, дириговану економију имао је и Хитлер и има је НР Кина, и сад као ти овде бупнеш и питаш "а која је онда разлика између Хитлерове национал-социјалистичке партије и Комунистичке партије Кине?" - смешно и глупо јбга.

Наравно, немам уопште намеру да ти овде пишем о основама марксизма - лењинизма.
Нека ти објашњава овај горе шупак - Вучићев фан и екс-љота.
Аватар
Андрија
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 29
Приступио: јан 2012

Порука Андрија 7.5.2013. 18:40

Чињеница је да нема никакве разлике између фашизма и комунизма,оба доносе зло сваки на свој начин...
TargetX
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 183
Приступио: сеп 2010

Порука TargetX 7.5.2013. 18:43

каменорезац ::
TargetX ::

Питање ти је "паметно" као када би питао која је разлика између СССР и Франкове Шпаније јер је Шпанија у време Франка имала неке законе који су буквално били преписани из законодавства СССР.

Или, дириговану економију имао је и Хитлер и има је НР Кина, и сад као ти овде бупнеш и питаш "а која је онда разлика између Хитлерове национал-социјалистичке партије и Комунистичке партије Кине?" - смешно и глупо јбга.

Наравно, немам уопште намеру да ти овде пишем о основама марксизма - лењинизма.
Нека ти објашњава овај горе шупак - Вучићев фан и екс-љота.

Из овога се да закључити да сте ви уствари две стране исте медаље. Па у томе и је ствар да нема разлике, а ти ми пишеш и сам неможеш тј нежелиш да повежеш да је то исто. И једна и друга идеологија наметнуте српском народу како би га уништили јер по овоме што си ти рекао испада да вам се само боје звезди на застави разликују...
Помози Господе,
да оборена у прах,из праха устане,
да се расута сабере ,да ослепела прогледа,
да убијена ,мучена и спаљена,
да заклана,згажена обешена и распета,
у знане и незнане гробове сахрањена,
и из свих гробова и мука васкрсла,
ЦЕЛА СРБИЈА СТАНЕ ПОД ЈЕДАН ВЕНАЦ!!!!
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука каменорезац 7.5.2013. 19:03

@TargetX, да је то тако како ти лупеташ, и ја бих као атеиста могао мртав 'ладан да "закључим" да се ти као (претпостављам) хришћанин не разликујеш од рецимо неког вахабије зато што верујете у истог Бога.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију