srpskinacionalisti.com

Бостонске петарде

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2073
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Re: Бостонске петарде

Порука СлобаСрбија 26.4.2013. 15:22

Бомбашки напад у Бостону извелa је приватна војна компанија BlackWater

http://tinyurl.com/cwjd47o
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб, Republikanac...
Аватар
...K.U.G.A...
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 770
Приступио: дец 2011

Порука ...K.U.G.A... 27.4.2013. 1:22

Čečeni napravili bombe po receptu Hrvatice?!

Слика

http://www.telegraf.rs/vesti/667530-od- ... u-hrvatice

... сад рибају усраше :lol: Слика
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 27.4.2013. 13:14

каменорезац ::Слика

Експлозије на Бостонском маратону су биле терористички акт аутохтоног северно-америчког исламског тероризма : у пуцњави са полицијом преживели девестнаестогодишњи бостонски бомбаш, амерички држављанин Џохар Чарнајев, који је у САД дошао са фамилијом када је имао непуних девет година, изјавио је агентима FBI:
"Мотив нам је био вера"

Видите те очи. :shock: Што би рекао Његош: "У фукаре очи од сплачине".

Американцима се враћа подршка муслиманчинама. Сетите се прошлогодишњег случаја Осмакач на Флориди.
Истина је непроменљива и вечна.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 2.5.2013. 23:19

игорсима ::Нема ничег за радовање... не разумем. Бомбе убијају недужне људе, стварају страх, изазивају узвратну реакцију,...

Заиста ми није јасно ко здрав и нормалан може да се радује бомбама на улици које убијају пролазнике?!

Колико поремећен треба бити па са здравицом или тако неким срањем реаговати на убијену и рањену децу?

Прво, наравно да мислим да то Империја није сама себи подметнула, него нека екипа са стране. Овакви шамари Империји ич нису потребни.

Друго, реч ''радовање'' ми не пада прва на памет.
Али, ако идем наоколо педесет година, убијам, пљачкам, силујем и отимам - не знам зашто би моја породица глумила изненађење кад јој једног дана преживели из мојих похода дођу у породичну посету. Ако је моја породица све те године трошила паре које сам ја доносио у кућу, сад јој не вреди да се вади како ''није одавле''. Сад је касно :roll:
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143
Приступио: сеп 2009

Порука Volim bajke 5.5.2013. 15:01

http://www.debka.com/article/22914/
Тсарнаев браћа су били двоструки агенти

The Tsarnaev brothers were double agents who decoyed US into terror trap

The conclusion reached by debkafile’s counterterrorism and intelligence sources is that the brothers were double agents, hired by US and Saudi intelligence to penetrate the Wahhabi jihadist networks which, helped by Saudi financial institutions, had spread across the restive Russian Caucasian.

Instead, the two former Chechens betrayed their mission and went secretly over to the radical Islamist networks

Закључак контратероризам ДЕБКАфиле и обавештајних извора је да су браћа двоструки агенти, ангажована од стране САД и Саудијска интелигенције да продре вехабијског џихадиста мреже које, уз помоћ Саудијске финансијских институција, се шири преко немирном руском Кавказа.

Уместо тога, двојица бивших Чечени издао своју мисију и оде тајно преко до радикалних исламистичких мрежа
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 97 гостију