srpskinacionalisti.com

Бостонске петарде

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143
Приступио: сеп 2009

Re: Бостонске петарде

Порука Volim bajke 17.4.2013. 13:43

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... te-23.html

Chinese graduate, 23, was 'living her dream of studying in the U.S' when bomb killed her: Third Boston victim named as vigils held
Third victim of Boston marathon bombing named by her devastated father in China as 23-year-old Lü Lingzi

RIP Lü Lingzi
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143
Приступио: сеп 2009

Порука Volim bajke 17.4.2013. 13:45

каменорезац ::СликаСликаСликаСлика

Смрадови су увек и свуда исти, невезано за боју коже.
"Напредни" расисти са стормфронта, *ебите се!

Ko je ovaj zadnj sa ridja kosa?
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Порука каменорезац 17.4.2013. 13:52

^ ^ He's Vucic's fav politician now.
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука каменорезац 17.4.2013. 15:03

SORCERER ::...... Малтене сав официрски core USA Army је --- белачки ! И не би их требало потцењивати ! Бар оне које сам имао прилике да упознам --- ВРХУНСКИ су образовани и мање - више , Господа људи !
...

Ахаааа...Тако значи, официри америчке војске који су белци - господа су људи, бар ови са којима се госн` Чаробњак упознавао вероватно у клубовима искључиво за мушку клијантелу. Народе, колико смо ми заправо заостали и мало тога о свету знамо,ц,ц,ц,..

Сви пилоти у USA бомбардерима су такође официри и "малтене сви" су --- белци! смрдљиви фашисто и лицемеру, вуци се на твој stormfront.

Слика

Слика

Слика

Слика
Аватар
SORCERER
Војвода
Војвода

Порука: 1096
Приступио: нов 2008

Порука SORCERER 17.4.2013. 22:15

каменорезац ::
SORCERER ::А онда ... Долазимо
ти и ја !
Очи спрам њушке па да видимо

======ஜ۩۞۩ஜ====== !

:lol:
Аууу, мора да су те много шибали кад си био мали, па имаш трауму; ти си чисти комплексаш! Ало Чаробњаче, ало дезертеру! у сваком другом post_у са неким би се тукао тј. виртуелно се стално са неким тучеш, а од петарде би побегао, мислим наравно на обичну петарду, не на ову о којој је тема :D

Шта да вам човек ради ...
Ловостај .. Престао !
ти ћеш рећи ...
Ја ћу само прихватити али ..
Хајде па пробај да ме натераш да одем па било како !!!!
Можеш петардама , петоакамама , било чиме - све ти је дозвољено !
ПРОНАЂИ МЕ па да решимо ми то - а ? ! Боли те ћошак , излечићеш ми бар комплексе 8) ...
Ма неееће ти бити тешко ! Јер ако не пожуриш ја ћу ПРОНАЋИ ТЕБЕ !
А онда ... Лили Марлен !
Научићеш ти већ ... Омиљена категорија су ми КОМУЊАРЕ 8) !

П И Ч К О !

Мама - шта ради чујем има слику , нема тон ? Неки су је дооообро упознали :mrgreen: ... Кажу ... И није била баш нека риба док је била у оптицају .
Смрдела је .

P.S : - И овај , слично тебе , није схватио на време http://www.smedia.rs/vesti/vest/111067/Cedomir-Jovanovic-LDP-Napadnut-lider-LDP-Segedin-Huligani-napali-Cedomira-Jovanovica.html

======ஜ۩۞۩ஜ======
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2728
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 18.4.2013. 10:18

Mало из Тексаса лепе вести :D

Експлозија у азотари у Тексасу

Најмање петоро људи погинуло, а стотине повређенo, у великој експлозији у азотари у Тексасу. Страхује se да би број жртава могао бити много већи.

У великој експлозији у азотари у Тексасу, погинуло је најмање пет људи, а стотине је повређено. Страхује се да би број жртава могао бити много већи. Уништен је велики број зграда и кућа, као и један старачки дом који се налазио у близини.
Снимци пожара у азотари у Тексасу

Експлозијa се догодила у азотари у градићу Вест, стотинак километара јужно од Даласа. Узрок се још увек не зна.

Агенција Блумберг потврдила је да је најмање пет особа настрадало, али да постоји бојазан да би број жртава могао бити "много, много већи".

Локална телевизија KXXV, огранак националне Си-Би-Ес, јавила је да се страхује да је 70 људи настрадало у експлозији, међу којима и петорица ватрогацаса и један полицајац.

Позивајући се на изјаву званичника хитне помоћи у Весту, локална телевизија KWTX јавила је да је у експлозији погинуло између 60 и 70 људи.

Власти су наложиле да свe три хиљаде становника Веста, где је дошло до експлозије, напусте своје домове због отровне паре које се шири кроз ваздух.
Dim iznad azotare.jpg

Портпарол Одељења за јавну безбедност Тексаса Ди Ел Вилсон изјавио је за агенцију Ројтерс да се вероватно ради о "стотинама повређених" и уништеном великом броју домова.

Вилсон је навео и да се у рушевинама старачког дома, из кога је евакуисано 150 људи, и даље налазе неке особе које нису успеле да изађу.

Директор Хилкрест болнице Глен Робинсон рекао је да је у ту болницу примљено 66 људи, од којих је 12 у критичном стању.

Објаснио је да су повреде различитог типа - од ортопедских до људи који су изгубили велику количину крви.
Pozar nakon eksplozije.jpg

Пошто у локалној болници нема довољно места, велики број људи је прву помоћ добио на фудбалском игралишту средње школе у градићу Вест.

Телевизије из хеликоптера приказују снимке на којима се види огроман број људи на терену и испред школе.

Гувернер Тексаса Рик Пери издао је саопштење у коме каже да је та држава ангажовала све своје ресурсе којима помаже локалним властима где се догодила катастрофа.
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2073
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 18.4.2013. 10:59

Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб, Republikanac...
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука каменорезац 18.4.2013. 11:33

Аватар
...K.U.G.A...
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 770
Приступио: дец 2011

Порука ...K.U.G.A... 19.4.2013. 1:11

Zola ::Mало из Тексаса лепе вести :D

ради циа пуном паром...

http://www.youtube.com/watch?v=ROrpKx3aIjA

случајност ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Waco_siege

Слика
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука каменорезац 19.4.2013. 9:09

Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука каменорезац 19.4.2013. 10:48

Аватар
SORCERER
Војвода
Војвода

Порука: 1096
Приступио: нов 2008

Порука SORCERER 19.4.2013. 11:08

Када буду смели Америчкој јавности да признају да су ту урадили , раде и надаље ће чинити

САУДИЈЦИ - ДРЖАВЉАНИ САУДИЈСКЕ АРАБИЈЕ !!!
То знају ( и ГЛАСНО гунђају ) и FBI и CIA ... Али политичари кажу ,, Give it up ,, :evil: !

A дотле ... Ће им на све стране СВАКОГ МЕСЕЦА по нешто експлодирати !
А то је само ПОЧЕТАК !

Дакако да неће ... Не могу јер би то уздрмало саме , финансијске и још више , спољно - политичке ТЕМЕЉЕ Сједињених Америчких Држава !
Наћи ће уместо тога , неколико , ментално ретардираних или бар Кубанце, који ће то све ( под утицајем електро шокова )
да ,, признају ,, - па до НЕМИНОВНЕ следеће ... Експлoзије !

ЗАТО !!!

И не могу да их ,, пронађу ,, ... КУПУЈУ ВРЕМЕ !
Како да смисле и презентују Америчкој јавности нешто САСВИМ ДРУГО од онога што ЈЕСТЕ --- стварност --- и онога што је изнедрила
Америчка политика ...
Силни Американци су изгинули и гину у виртуелним борбама са комунистима па исламистима па ....
Колико Американаца - надаље - ЦИВИЛА - мора УИСТИНУ изгинути зарад финасијских интереса и очувања те

ЕСЕНЦИЈАЛНО ТЕРОРИСТИЧКЕ ТВОРЕВИНЕ !!!!
Вехабистичке Саудијске Арабије ? !

Много тога ћете дочекати али колико год вам Американци изгледали организовани или слично томе
НИКАДА нећете видети НИКАКВЕ , ОРГАНИЗОВАНЕ , демонстрације чак НИ ПРОТЕСТЕ испред
Саудијске Амбасаде у Вошингтону , нити ишта слично томе ! Security Forces Squadrons би ОДМАХ реаговали са свим , расположивим што имају ! И то Американци знају .
..
Чак и врло моћне Јеврејске Асоцијације по Америци у том случају а контра Саудијаца --- ЋУТЕ К`О ЗАЛИВЕНЕ 8) !
НИГДЕ ИХ НЕМА :roll: ......................................................

======ஜ۩۞۩ஜ======
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука каменорезац 19.4.2013. 12:00

Јавни саобраћај у блокираном Бостону у прекиду, полиција по улицама јури бомбаша, како се наводи, светле пути и смеђе коврџаве косе.
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука каменорезац 19.4.2013. 13:28

Аватар
LiJA
Војвоткиња
Војвоткиња

Порука: 6702
Приступио: мар 2003
Место: Холандија

Порука LiJA 19.4.2013. 17:24

Шта вреди што ми овде подвлачимо чињенице,
када
ова холандска ЂУБРАД
на вестима јављају да су бомбаши РУСИ !!!!!
U katoličkoj crkvi Srca Isusovog u Zagrebu 28-12-2010 je služena misa zadušnica
za ustaškog poglavnika Antu Pavelića, uz pominjanje zločinca Jure Francetića,
komandanta nekadašnje ustaške "Crne legije".

*Na depozitu Vatikanske banke nalazi se ratno ustaško blago u vrednosti 80 miliona dolara*
sto je službeno dokumentovana 1998. godine u izveštaju Stejt departmenta !!!

Patrijarh SPC poziva Papu u bratsku posetu
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију