srpskinacionalisti.com

Дарко Танасковић о неоосманизму

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Re: Дарко Танасковић о неоосманизму

Порука Стекс95ПФК 25.5.2013. 22:35

Трећи ::
Стекс95ПФК ::Фора је у томе да те нико не пита ко је теби симпатичнији. Усраше и коњушари су у овом тренутку мања опасност од Турака и исламске експанзије.

Не заноси се...
Турци као 'колатералну штету' (по нас) доносе ислам, а Хрвати - Ватикан. Како год, нема ни ту 'мањег' (прихватљивог) зла... Није ни Ватикан безазлен, немој мислити; ако није и гори од Турака.

Усраше су нажалост победиле у рату 1995. године због глупог комунца и кајгана председника Шиљошевића, те неће доћи до померања граница ендехазије. А Турци су ВЕЛИКА претња + имају башибозлук на Балкану у виду баља и шипаца.
Истина је непроменљива и вечна.
Jovan-Vladimir
Војвода
Војвода

Порука: 2179
Приступио: феб 2007

Порука Jovan-Vladimir 25.5.2013. 22:56

Смањи доживљај са тим погрднм називима, само показујеш да си наложени клинац. Целокупну нашу прехрамбену индустрију држе хрвати у својим рукама, размисли о томе пре него што навалиш на Турке.
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 25.5.2013. 23:06

Jovan-Vladimir ::Смањи доживљај са тим погрднм називима, само показујеш да си наложени клинац

Шта ме брига што сам "клинац"? И ти "клинци" често имају да кажу знатно више од маторих комуњара.

Целокупну нашу прехрамбену индустрију држе хрвати у својим рукама

Тачно, то су им жутаћи + СПС омогућили.

размисли о томе пре него што навалиш на Турке.

Што се тиче Илкера, Вурала, Шулена, Етија ни по муке - турци су ионако глупи и непродуктивни те су им шећерлеме и бисквити главни извозни производи. :mrgreen:

Него су опасне турске пропагандне серије - од крвника, убице и силоватеља Суље Слине су створили мајку Терезу помоћу лукавих филмских трикова. Глупи плебс то лако упија и то је врло опасно. :!:
Истина је непроменљива и вечна.
Jovan-Vladimir
Војвода
Војвода

Порука: 2179
Приступио: феб 2007

Порука Jovan-Vladimir 25.5.2013. 23:24

Клинцима недостаје животно искуство да би могли објективно да резонују, па били и најпаметнији на свету, зато клинци често гурају прст у утичницу иако им маторе комуњаре говоре да ће их звизнути струја. Осим тога клици су напаљени и чешће размишљају срцем него главом, зато су подложни манипулацијама разноразних говнара који им пуне главу глупостима.

Јесте, неко кад одгледа Суљу слину постаће Турчин :roll: зато ће онај што одгледа 2 и по мушкарца и секс & град постати домаћин човек... не параноиши.

Јбг, ми смо толико паметни и продуктивни да не извозимо ни шећерлеме... него кад већ бојкотујеш турску робу буди доследан па бојкотуј и немачку, америчку, француску и италијанску, а не да ми се возикаш у Реноу, носиш Бенетон, гуташ Бајеров аспирин и користиш Интелов процесор!
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 25.5.2013. 23:43

Jovan-Vladimir ::Целокупну нашу прехрамбену индустрију држе хрвати у својим рукама

Е видиш, ТО је оно што мене заиста брине... :?
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 10 гостију