srpskinacionalisti.com

Дарко Танасковић о неоосманизму

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10334
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Дарко Танасковић о неоосманизму

Порука Vranac 5.12.2012. 17:00

Jovan-Vladimir
Војвода
Војвода

Порука: 2179
Приступио: феб 2007

Re: Дарко Танасковић о неоосманизму

Порука Jovan-Vladimir 7.12.2012. 11:30

Мислим да је тај некакав "ноосманизам" више жвака за лудака него нека озбиљна прича, баук ватиканиста који би да нас по сваку цену одвоје од Истока и приволе Западу.

Иначе тај Дарко Тансковић је био, између осталог, од 2002. до 2008. го­ди­не на ду­жно­сти из­ван­ред­ног и опуно­мо­ће­ног ам­ба­са­до­ра СРЈ при Све­тој Сто­ли­ци, у Ва­ти­ка­ну, и при Мал­те­шком ви­те­шком ре­ду.

А носилац је и "високих признања" :D Па­па Јо­ван Па­вле II од­ли­ко­вао га је у ок­то­бру 2004. го­ди­не ор­де­ном Ве­ли­ког кр­ста ре­да Пи­ја IX, а Ве­ли­ки мај­стор Мал­те­шког ви­те­шког ре­да у ок­то­бру 2005. го­ди­не од­ли­ко­вао га је Ор­де­ном Ве­ли­ког кр­ста Ре­да за вој­нич­ке за­слу­ге.

За какве заслуге просуди сам.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 7.12.2012. 11:47

Ma наравно ти Турци су нам највећи пријатељи. Хоће да нас врате на исток, ка јединој правој вери исламској. Из љубави према нама кажу да им је Босну Алија оставио у аманет, Косово у признали први од држава и сада ''чувају'' наш народ у Митровици. Правиће највећу џамију на Косову баш у митровици да може Хоџа да арлауче и тера и оно мало Срба што је остало тамо.
Jovan-Vladimir
Војвода
Војвода

Порука Jovan-Vladimir 7.12.2012. 12:09

Лако ћемо ми за џамију, него видел' ти катедрале у Приштини?

Слика

Слика

Слика

Како кажу, биће то највиша зграда на Косову, чију изградњу иначе финансира град Приштина, неколико европских католичких агенција као и приватни донатори.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 7.12.2012. 12:11

Као одговор на све већу католичку опасност и екпсанзију најбоље је да пређемо у ислам?
Jovan-Vladimir
Војвода
Војвода

Порука Jovan-Vladimir 7.12.2012. 12:30

Мислим да постављаш питање у потпуно погрешну раван. Прелазак у неку религију нам само по себи не мора донети ништа добро.

Неоосманизам, ако уопште постоји, може бити само пројекат Запада, а са којим циљем? Турска је највећи амерички савезник и највећа регионална војна сила. Обе фракције су про-америчке - и Кемалисти и Фундаменталисти.
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3085
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 7.12.2012. 14:17

Pa u krajnjoj liniji ti neće biti bitno da li Turska radi samostalno ili pod patronatom Amerike ako se vrate opet ovde. A naravno ne rade sami nego je povratak Turske na Balkan veliki americki projekat. I Amerika i Turska uvek i nepogrešivo svuda na Balkanu podržavaju muslimane. Videli smo to na najbolji način u Makedoniji koja je bezrezevno stala uz Ameriku a ta Amerika nije prstom mrdnula kad su je Albanci faktički raspolutili.
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 7.12.2012. 14:35

Jovan-Vladimir ::Лако ћемо ми за џамију, него видел' ти катедрале у Приштини?

Слика

Слика

Слика

Како кажу, биће то највиша зграда на Косову, чију изградњу иначе финансира град Приштина, неколико европских католичких агенција као и приватни донатори.

Није ми јасно ко ће да иде тамо, пошто су косовски шипци углавном муџоси, а и католици, ако их има, нису ништа бољи.
Узгред, сети се "Зелене трансверзале". :!:
Истина је непроменљива и вечна.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 7.12.2012. 14:42

Ta kатедрала служи пре свега за прогпаганду, да цео свет зна да је мајка Тереза Албанка. А пошто је мајка Тереза симбол жртвовања и несебичне љубави, а по националности Аалбанка, то говори о карактеру албанског народа. А и с друге стране говори да су Шиптари политички интелигентнији од Срба. У Гарашаниновом Начертанију пише да у Београду треба саградити катедралу ако хоћемо да придобијемо Србе католике, јер се они плаше да желимо да их поправославимо, те стога неће да се зову Срби, али мислим да до тога није дошло до прве Југославије када су католици већ били похрваћени.
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Стекс95ПФК 7.12.2012. 15:09

Vranac ::Ta kатедрала служи пре свега за прогпаганду, да цео свет зна да је мајка Тереза Албанка. А пошто је мајка Тереза симбол жртвовања и несебичне љубави, а по националности Аалбанка, то говори о карактеру албанског народа. А и с друге стране говори да су Шиптари политички интелигентнији од Срба. У Гарашаниновом Начертанију пише да у Београду треба саградити катедралу ако хоћемо да придобијемо Србе католике, јер се они плаше да желимо да их поправославимо, те стога неће да се зову Срби, али мислим да до тога није дошло до прве Југославије када су католици већ били похрваћени.

Мајка Тереза је била Цинцарка. Иначе, Срби католици су данас курвати и као такви највећи мрзитељи свега српског који се у по дана у по ноћи држе свог болесног гесла "Само мртав Србин је добар Србин".
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 7.12.2012. 15:10

Не треба кењати, по имену је јасно да је била Албанка, и то је и сама рекла.
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Стекс95ПФК 7.12.2012. 15:52

Vranac ::Не треба кењати, по имену је јасно да је била Албанка, и то је и сама рекла.

Шипчине су мешавина разних етничких група (Дачана, Грка, Трачана, Латина, Турака, Словена), што им се види и по језику и на њиховим њушкама.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 7.12.2012. 16:07

I mi smo mesavina pa smo Srbi. Ona je bila Albanka.
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3085
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 7.12.2012. 17:52

Званично је била Албанка и она се тако осећала..Срби никако да схвате да неко ко се зове рецимо Драган Јовановић или Иван Филиповић не мора да буде уопште Србин..
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
Гнусни Грозозо
Војвода
Војвода

Порука: 1048
Приступио: дец 2011

Порука Гнусни Грозозо 8.12.2012. 21:09

Jovan-Vladimir ::Мислим да је тај некакав "ноосманизам" више жвака за лудака него нека озбиљна прича, баук ватиканиста који би да нас по сваку цену одвоје од Истока и приволе Западу.

Комуњара и даље тупи о неком ватиканизму док нам "пријатељски " расположени муслимани полако преузимају земљу .
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 15 гостију