srpskinacionalisti.com

Иранци тврде: Чемерика и Израел су глобално зло!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4656
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Иранци тврде: Чемерика и Израел су глобално зло!

Порука SMUK 10.8.2014. 19:56

Ево једног примера спиновања, пре пар година терористи Хамаса су убили јеврејску породицу Фогел и данас слике те убијене породице приказују као слике убијене палестинске деце:

Слика

На доњој слици на вратима се налази окачена мезуза, традиционални јеврејски симбол.
Последњи пут изменио SMUK дана 10.8.2014. 23:31, измењено укупно 1 пут.
despot007
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 123
Приступио: окт 2011
Место: СМЕДЕРЕВО

Порука despot007 10.8.2014. 20:00

ТРЕБА израел још да рока по козоебима
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 10.8.2014. 20:19

SMUK ::
Ниси обавештен, они су већ постали про-израелски орјентисани. Марин Ле Пен је покренула реформе у НФ и сад подржава Израел.

Имаш мој најновији пост са све и линковима у подфоруму “Национални фронт“ па провери колико сам необавештен...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 10.8.2014. 21:07

Jа нисам ни на jедноj страни у овом сукобу, али сам на страни ПРАВДЕ коjа jе на страни Палестинаца коjе jевреjи бездушно и без разлога убиjаjу. Неко овде написа, само нека Израел рока козоjебце. Па и ми кад смо кренули да рокамо шиптарске козоjебце, нама су jевреjи из Вашингтона рокнули ураниjум на главу. Где су сад силни борци за право и правду, коjи су нас сатанизовали? Шипак, jеше нико не сме да дирне.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1199

Порука ДејанНационалистa 10.8.2014. 22:33

Republikanac ::Еј Дејане „Националисто“, пошаљи ту слику Ле Пеновима, кад је виде има преко ноћи да постану про-Амери и про-Израелци...

Нећу да је шаљем Французима, већ да теби покажем какво зло подржаваш. У овом сукобу не држим страну ни једнима ни другима, а то што ти "трипујеш" да сам уз Јенкије, твоја ствар. А ово "националисто" не знам шта би требало да значи? Да нећеш можда ти да ми кажеш како нисам српски патриота и националиста? А ти подржаваш оне који су клали твој народ (под условом да си Србин, наравно). Е мој Републиканац... Ко о чему, к**** о поштењу.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 10.8.2014. 23:17

Имаш мој најновији пост са све и линковима у подфоруму “Национални фронт“ па провери колико сам необавештен...

Видео сам! И од сад промени ник у Коштуница..

али сам на страни ПРАВДЕ коjа jе на страни Палестинаца коjе jевреjи бездушно и без разлога убиjаjу.

Геније, значи кад те неко ракетама из Газе бомбардује сваки дан и убија ти децу онда не треба да узвратиш јер то није разлог.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1495
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 12.8.2014. 9:20

никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 12.8.2014. 12:56

Десет митова који спречавају мир:

https://www.youtube.com/watch?v=YdRgDzKWDtk
Аватар
Yoda
Националиста
Националиста

Порука: 281
Приступио: јун 2008

Порука Yoda 27.8.2014. 21:13

Вечна слава јадном палестинском народу.Израел је глобално зло.Израелом владају чивути ционисти, управљају целим светом и желе да нас покоре тако што ће довести лично антихриста.

још једном.ПОДРШКА ПАЛЕСТИНЦИМА

https://www.youtube.com/watch?v=WTkDfscrhLY

https://www.youtube.com/watch?v=tPLMKLeLTnI
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10332
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 1.10.2014. 23:22

Иран је откачио Русију и од сада води сам директно преговоре са Американцима о нуклеарном програму.
http://blogs.rediff.com/mkbhadrakumar/2 ... ural-ally/
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука: 2161
Приступио: мај 2009

Порука roadrunner 2.10.2014. 2:44

Pa od Homeinija, Rusi su imali vremena da prebace Iran na svoju stranu..No, slabo im je išlo, sitničarili su..očijuklai sa zapadom..sve pomaziće ih Amerika (ono, Iran već plati S-300, Ameri malo podviknu, i Rusi obustabe isporuku...pa stani bre koji si mi ti k saveznik..Ili su uveli dosta ovih UN sakcija Iranu takodje...

Iran je prirodni saveznik naročito Evrope, kojoj može da prodaje gas i glavni je kompetior Rusije..

Ako Iran predje ponovo u zapadni tabor, cela Ruska centralna Azija, tj Ruski meki trbuh je ugrožen odmah (naravno i Kakvaz, Azrerbejdžan itd..)
..људи (па и Срби) се иначе деле на добре и поштене људе и ОЛОШ, а не на црвене, плаве, зелене...
Аватар
Vjaceslav
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 783

Порука Vjaceslav 10.10.2014. 23:21

Vranac ::Иран је откачио Русију и од сада води сам директно преговоре са Американцима о нуклеарном програму.
http://blogs.rediff.com/mkbhadrakumar/2 ... ural-ally/

Iran will not allow Syrian President Bashar Al-Assad’s regime to fall, the country’s Deputy Foreign Minister, Hossein Amir Abdul Abdollahian, stressed yesterday.

Speaking during a conference entitled Iraq and the international coalition against ISIS, he said: “The US informed Iran, before its attack on ISIS, that it does not have any plans to attack Iran, or the centres of Bashar Al-Assad’s government, and it told the Syrian government the same thing, but we do not trust them in these matters. So we are following the developments closely.”

The official said: “So I say that all incorrect attempts that may be carried out by the United States or any other country, such as imposing a no-fly zone, threatening the national sovereignty of Syria, or moving military units onto Syrian territory will lead to serious consequences.”

https://www.middleeastmonitor.com/news/ ... sad-regime

Нови савезник Амера, јел.
Bolje je verovati u Boga, nego imati poverenja u ljude.
Аватар
Vjaceslav
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 783

Порука Vjaceslav 2.11.2014. 19:49

According to The Wall Street Journal, the three companies have already entered preliminary talks for offering iPhones and spare parts in Iran. American companies have not been officially part of the Iranian market since the 1979 hostage crisis.

The recent talks between Iran and the 5+1, which have also entailed direct talks with U.S. officials, are opening new doors for these companies, and they appear more than ready to use them.

Boeing has announced that it has already entered into agreements with Iran for the sale of airplane spare parts, which is their first official agreement since 1979.

Boeing and GE have been allowed by special permission from the U.S. Treasury to enter into agreements with Iran for the sale of spare parts. That permission came after an interim deal was reached between Iran and the 5+1 last November in Geneva.

http://www.payvand.com/news/14/oct/1180.html

Неки од нас нису још ни били рођени када су Амери Ирану увели ембарго, а сада фирме у САД-у једва чекају да инвестирају у Иран.
Bolje je verovati u Boga, nego imati poverenja u ljude.
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143
Приступио: сеп 2009

Порука Volim bajke 5.1.2015. 11:31

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340 ... 00,00.html

8)

The Arab oil era is over
Op-ed: As the Gulf states are left with no money to spend and are experiencing internal shocks, the era of destructive Arab power is coming to an end; the Israeli mind and innovation era, on the other hand, is just beginning.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1495
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 5.3.2015. 8:26

Ološ koji treba uništiti! Ameriku, Englesku i jevereje

http://facebookreporter.org/2015/03/02/ ... %80%D1%81/
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 1 гост