srpskinacionalisti.com

Иранци тврде: Чемерика и Израел су глобално зло!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Re: Иранци тврде: Чемерика и Израел су глобално зло!

Порука Republikanac 9.8.2014. 14:12

Морам признати да ме је ова тема прилично забавила. Имао сам рецимо прилику да чујем веома велику дозу глупости које се тешко срећу на другим форумима и порталима. Ово је мој ТОП 5 глупости које сам овде чуо:

-Јеврејски лоби није крив ни за шта и практично је без утицаја на творце НСП. Малтене филантропско удружење наивних и добронамерних чикица и госпођа.

-Југославија се „лизала са Америма“ тј. била „амерички савезник бр.1 на Балкану“.

-Америка је подржавала „очување Југославије“.

-Борисав Јовић је „референца“ коју треба схватити озбиљно.

-Све ово што се догађа (масакр над Палестинцима, чињеница да је Газа, након бруталне седмогодишње блокаде, највећи концентрациони логор на планети) је део некаквог „Божијег провиђења“.

Тренутно од ових 5 глупости које сам навео покушавам да изаберем убедљиво највећу тј. апсолутног победника али ми тешко иде, можда би неко могао да ми помогне...
Жилко, пуши га!.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4665
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 9.8.2014. 14:45

-Јеврејски лоби није крив ни за шта и практично је без утицаја на творце НСП.

НСП је превише сложен систем да би неки лоби имао утицај на њега.

-Југославија се „лизала са Америма“ тј. била „амерички савезник бр.1 на Балкану“.

То је апсолутно тачно и постоје многобројни докази.

-Америка је подржавала „очување Југославије“.

-Борисав Јовић је „референца“ коју треба схватити озбиљно.

Ма шта кажеш, кога треба да озбиљно схватимо? Тебе? Ти си био у центру збивања југословенске кризе?

Све ово што се догађа (масакр над Палестинцима

Нема никаквог масакра над Палестинцима као што га није било ни у Вуковару ни у Сребреници! Каласично спиновање против Израела као што је то био случај са Србима деведесетих.

након бруталне седмогодишње блокаде

Одакле ракете и наоружање у Гази ако је блокада?

највећи концентрациони логор на планети

Ха ха. Наравно да је логор кад у Гази влада терористичка организација Хамас и своје грађане терорише и третира као таоце своје ирационалне политике.

је део некаквог „Божијег провиђења“.

Читај Библију па ћеш видети да је очување Израела део Божијег провиђења које НИКО не може спречити. Израел ће остати у својој земљи до Другог Доласка Исуса Христа упркос жељама свих исламиста, неонациста, језуита и осталих падавичара.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 9.8.2014. 15:41

Хе, хе, Борисав Јовић... Јеси ли купио она његова ср.ња од књига, кад га већ толико цениш...

Тип је након што га је Слоба као џукелу отерао из СПС-а тотално пролупао а живот му се од тада своди на покушаје да се „опере“ и да са себе скине некакву наводну кривицу. Кредибилитет му је већ годинама на нули и стварно ми није јасно како неко може да једну такву фацу узима за некакву „референцу“...

Остале глупости сам већ углавном коментарисао па ме мрзи да се понављам. А и видим да су углавном инспирисане чланцима из „Јерусалем поста“ и „историјским истраживањима“ превараната попут оног Деретића што руку на срце и не заслужује неку моју већу пажњу...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 9.8.2014. 20:44

Израелски амбасадор у Србиjи Jозеф Леви изjавио да jе бриселски споразум ремек-дело и да jе добро што Срби преговараjу са Албанцима и да Косово значи Албанцима исто што и Србима.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
Yoda
Националиста
Националиста

Порука: 281
Приступио: јун 2008

Порука Yoda 10.8.2014. 1:49

Ало Смуче па њима не вреди говорити.Видиш колико је глуп..глуп као к**** овај републиканац.
Мајмуне један, Југославија 50их је била највећи савезник Америци и западу, а против Стаљина и СССР'а.То птице на грани знају само си ти приглуп.Пумпали су нас америчким доларима али тада то Србима није сметало.ХЕХЕ

Колико будала овде има ово је страшно.Серете нешто о Израелу те Израелски ционисти, јеврејски чувути, завере.Ма бре гадите ми се и гади ми се овај форум поготово кад прочитам овог глупака макаридова.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 10.8.2014. 3:07

Видим да си ти много паметан а нарочито ти иде математика од руке.

Чек да видимо, ако је Тито владао 35 година а амерички савезник био само четири (од 1951-55) колико то година онда није био амерички савезник?

Иначе, ја још не виде америчке савезнике који прекидају дипломатске односе са Израелом, подржавају палестински ПЛО, школују либијске пилоте на својим војним академијама, подржавају национално-ослободилачке покрете у Трећем свету, гласају у УН против израелско-јенкијевских резолуција и предводе анти-ционистички блок од 100 земаља. Или који одбијају понуду да уђу у НАТО (што је СФРЈ урадила 1955). Но, ти си колико видим светски човек па си вероватно негде по белом свету налетео на „америчке савезнике“ који раде све те горе побројане ствари...
Жилко, пуши га!.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1203

Порука ДејанНационалистa 10.8.2014. 3:27

Ето и исламофила међу српским "националистима", мајко мила. :roll:
despot007
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 123
Приступио: окт 2011
Место: СМЕДЕРЕВО

Порука despot007 10.8.2014. 4:22

баш ме брига за козојебе палестинце и.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 10.8.2014. 7:52

Yоdа: Трк по плату у израелску амбасаду. Ко си ти да мене зовеш глупаком? Ти си мали, jадни ГОJИМ, слуго jевреjска.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
Yoda
Националиста
Националиста

Порука: 281
Приступио: јун 2008

Порука Yoda 10.8.2014. 12:45

Вероватно кад кажеш да сам Гој алудираш на књигу протоколи сионских мудраца.Али оно што би требао да знаш јесте да нису јевреји написали ту књигу него језуити који мрзе јевреје и који су довели на власт хитлера како би истребио све јевреје.Читај књигу Тајна историја језуита од Едмонда Париса и биће ти мало јасније.Нисам ја плаћен да овако говорим за Израел.Ја сам обичан грађанин Србије, Србске националности, Православне вере који подржава борбу Израела против теририста из УЋК, пардон ХАМАСА.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1495
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 10.8.2014. 14:15

Хоћете истину? Ево вам истине о јеврејским смрадовима
Приложени фајлови
Istina.jpg
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 10.8.2014. 16:27

ДејанНационалистa ::Ето и исламофила међу српским "националистима", мајко мила. :roll:

Нису ти „исламофили“ само специјалитет српских националиста, има их и међу француским. Жан Мари Ле Пен и његова ћерка су ти познати „исламофили“ (подржавају Палестинце а ни Иран им баш није мрзак...). Мада још увек нико није раскринкао њихову „исламофилију“ ето ти би могао да будеш први геније који ће да уради тако нешто...
Жилко, пуши га!.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1203

Порука ДејанНационалистa 10.8.2014. 17:12

Ево ти браће Републиканац. Само да те упозорим, ово су све српске главе.
Слика
Слика
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 10.8.2014. 18:57

Еј Дејане „Националисто“, пошаљи ту слику Ле Пеновима, кад је виде има преко ноћи да постану про-Амери и про-Израелци...
Жилко, пуши га!.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4665
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 10.8.2014. 19:47

Republikanac ::Хе, хе, Борисав Јовић..

Човек је био председник Председништва СФРЈ 1991 године, а шта си ти био тад? :mrgreen:

Ало Смуче па њима не вреди говорити.Видиш колико је глуп..глуп као к**** овај републиканац.

Ма он је неки Титов пионир..

Читај књигу Тајна историја језуита од Едмонда Париса и биће ти мало јасније.

Док се будале баве некаквим Јеврејима, Ционистима, Језуити раде свој посао.

Ево ти браће Републиканац. Само да те упозорим, ово су све српске главе.

Долазили су Палестинци и раније у нашу земљу:

Отац палестинске нације у посети Ханџар дивизији:

Слика

пошаљи ту слику Ле Пеновима, кад је виде има преко ноћи да постану про-Амери и про-Израелци...

Ниси обавештен, они су већ постали про-израелски орјентисани. Марин Ле Пен је покренула реформе у НФ и сад подржава Израел. То су позтивне промене ако се сетимо да су некад подржавали усташе и окупљали разни неонацистички шљам, а сада то више није случај. У последње време многи европски десничари су почели да схватају шта се дешава у Светој Земљи.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 143 гостију