srpskinacionalisti.com

Sukobi Makedonaca i Albanaca

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Sukobi Makedonaca i Albanaca

Порука Српски родољуб 23.7.2018. 13:15

На данашњи дан, пре тачно 17 година, бранећи свог нерођеног сина, сељане, манастир у Лешоку и Македонију, од терористичког метка погинуо је Ђоко Лазаревски (с.Лешок). Он и његови другови давали су отпор са циљем да обезбеде сигуран пролаз сељана у суседно село Жилче.

Вечна ти слава хероју!

Сликаupload your photos online

Слика
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1083
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 23.7.2018. 14:46

Видиш ли домољубе како је то када се држава бори против терориста, а онда се појави будала која их брани, као поједини на форуму ВМРО и усташе у Краљевини СХС...

П.С. Нешто те дуго није било, зар је био толико добар дернек у Загребу?
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 23.7.2018. 14:55

ДејанНационалистa ::Видиш ли домољубе како је то када се држава бори против терориста, а онда се појави будала која их брани, као поједини на форуму ВМРО и усташе у Краљевини СХС...

П.С. Нешто те дуго није било, зар је био толико добар дернек у Загребу?

ВМРО су јунаци који су се борили против турских терориста. Храбро су се борили против турских зулумћара до 1913. године. Касније су се усресредили на борбу против великосрпског режима.

Био је одличан. ;) Можеш се подсмевати колико год хоћеш њиховом поразу, али репрезентација Србије може да сања било какву медаљу. Нису били у стању да победе јебене Шиптаре.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1083
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 23.7.2018. 15:00

Српски родољуб ::Касније су се усресредили на борбу против великосрпског режима.

Терминологију си разрадио до савршенства, још само да убациш и агресија, геноцид, србочетнички,...
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1264
Приступио: јул 2015

Порука M-91 27.7.2018. 18:17

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 27.7.2018. 20:49

Бог све гледа. Кажњава грчке цигане!

Слика

Слика

Слика
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 27.7.2018. 21:20

Прво: Грци нису никакви цигани. Греота је то и помислити а камоли рећи и написати. Они су стари бели европски народ, махом медитеранског типа. То што потамне на јаком медитеранском сунцу не чини их монгрилима/циганима.
А да не говоримо да су нам једни од највећих пријатеља на свету.

Друго: чокалије нису ни до коленâ Грцима. Могу само да их повуку. :D

Треће: уплатио сам им помоћ. Можеш само да пукнеш од муке, заједно са твојим чокалијско-вулгарско-аварским љубимцима. :badgrin:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 27.7.2018. 21:27

Кога брига коме ти уплаћујеш бедо?! Уплатио си неку цркавицу. Шта ти уопште можеш донирати, кад си сиротиња!

Грци су починили геноцид над македонским народом у Егејском делу Македоније! Стиже их божја казна... Правда је спора, али достижна!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 27.7.2018. 21:39

Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 27.7.2018. 21:40

Српски родољуб ::Грци су починили геноцид над македонским народом у Егејском делу Македоније! Стиже их божја казна... Правда је спора, али достижна!

То што су Грци чистили своје двориште од татарско-циганско-турских мешанаца са покојом капљицом српске крви у себи је сасвим нормално. Тако и ми требамо са шиптарчинама, циганима и балијама. :wink:

Поготово што Грци не признају и неће признати тзв. "косову" , за разлику од ч**алија које су то урадиле врло брзо и здушно. :evil:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 27.7.2018. 21:48

Дебилу, Грчка је признала косовске пасоше. Де факто је признала Косову као државу. Македонија је то учинила под притивком, нису имали избора. Потписали су 2001
Охридски мировни споразум. Било какво одступање значи понављање сценарија из 2001. године.

Твоја пасмина није доживела ни делић онога што су доживели Македонци под Грцима. Зато и сереш толико.

Крепај у најгорим мукама!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 27.7.2018. 21:52

Српски родољуб ::Било какво одступање значи понављање сценарија из 2001. године.

То што ће се ч*калистан распасти на шиптарски, бугарски и грчки део уопште не треба да нас брине. Ч**алије су саме одбиле српску пружену руку и то више пута, увлачили се американцима и шиптарима у дупе. Ко им клати коске. 8)

Иначе, да Србија није банана-марионета ко што нажалост јесте :( , закључала би границу са том депонијом што смрди између Србије и Грчке.

Твоја пасмина није доживела ни делић онога што су доживели Македонци под Грцима. Зато и сереш толико.

Већ си познат по историјским фалсификатима, типа "свега 50000 Срба умрло у Јасеновцу" :roll: :roll: .
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 27.7.2018. 21:56

Овај човек је најбоље знао како се поступа са смрадовима попут тебе! ;-)

Слика
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 27.7.2018. 21:58

Која монгрилска њушка, исти Ал Капоне. :mrgreen:

Иначе, да је Србија нормална земља, одавно би попио бан због слављења тог бандита и убице, као и његове терористичко-криминалне банде.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 27.7.2018. 22:02

Черноземски је херој, борац против тираније!

"Таму во кафана тројца Македонци
тока ми правеја,
Тока правеја, коцка фрлаја,
кој на кралот ќе пука?!
Тока правеја, коцка фрлаја,
кој на кралот ќе пука?!

Ајде малерозна коцка ми падна
на Владо Црноземски,
малерозна коцка ми падна
на Владо Црноземски,
ајде малерозна коцка ми падна
на Владо Штипјанчето.

Тогаш ми Владо букет в раце зеде,
пиштол внатре му стави,
пиштол внатре стави, почна пат да прави,
за до кралот да дојди,
и од букетот куршуми фрчат
- кралот мртов падна.

Слушај бре кралу, кралу Александар:
"Еве ти ја Македонија!
Нека разбере цела Европа
дека постои Македонија!
Дека постои Македонија,
а не Јужна Србија!"

https://youtu.be/GhucXEmO1Yc
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 11 гостију