srpskinacionalisti.com

Sukobi Makedonaca i Albanaca

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3802
Приступио: мај 2012

Re: Sukobi Makedonaca i Albanaca

Порука Зорад 30.6.2018. 22:55

ПС. У принципу немаш ти појма ни за кога је баба Роска гласала а камоли нешто више од тога..

Тако је докторе, када нема аргумената, одмах се помињу те глупости... =D>

Узгред, само мала исправка, "кандидат ЦИА" је 2000. имао 50,24%, дакле преко 50%.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 1.7.2018. 1:37

Зорад ::
ПС. У принципу немаш ти појма ни за кога је баба Роска гласала а камоли нешто више од тога..

Тако је докторе, када нема аргумената, одмах се помињу те глупости...

Узгред, само мала исправка, "кандидат ЦИА" је 2000. имао 50,24%, дакле преко 50%.

Ништа моји аргументи нису лошији од твојих. Досовци 2003-е 48 посто, СНС 2016 48 посто, где ћеш бољи аргумент од тога...

Досманлије су до недавно били већина, сад су то напредњаци и сателити. И то је то, нема ту неке велике филозофије...

ПС. Ја не негирам да је међу Вучковим фановима и гласачима добар део пре свега бивших гласача СРС (било би глупо то негирати) али факат је да има и досманлија и то охо-хо (са све и коштуњарама). Без екс досманлија и коштуњара Вучко никад не би имао већину коју има...

ПС2. Кандидат ЦИА-е никад није прешао 50 посто...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 6.7.2018. 21:48

„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.7.2018. 3:28

Јуче је преминуо млади навијач фудбалског клуба "Вардар" Никола Саздовски. Брутално је претучен од стране Шиптара у Скопљу.
Имао је само двадесет година. Туга!

https://www.novamakedonija.com.mk/maked ... b5-%d0%b1/

Вечна слава!
Почивај у миру!

:cry:

Сликаimage host

Сликаimage hosting over 2mb
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4554
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 10.7.2018. 12:55

Vrlo važna vest. :roll:
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.7.2018. 13:25

SMUK ::Vrlo važna vest. :roll:

Марш у три лепо стоко жидовска!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4554
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 10.7.2018. 13:44

Počeo si i hrvatski da laješ, mamu ti j**em onu ustašku!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1268
Приступио: јул 2015

Порука M-91 10.7.2018. 15:01

Српски родољуб ::Јуче је преминуо млади навијач фудбалског клуба "Вардар" Никола Саздовски. Брутално је претучен од стране Шиптара у Скопљу.
Имао је само двадесет година. Туга!

Класична циганско-татарска фаца (ситне тамне косе очи, циганска боја коже, облик главе....).

Ко му клати коске. :badgrin:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.7.2018. 15:05

Класична циганско-татарска фаца (ситне тамне косе очи, циганска боја коже, облик главе....).

Ко му клати коске. :badgrin:

Тужно је што часни људи попут овог момка гину, искрени патриоти. А живе говнари попут тебе. Даће Бог да ускоро цркнеш у најгорим мукама!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 10.7.2018. 15:11

Ти си бре у стању да за те глупаве чокалије, вулгаре и курбате убијеш и рођеног брата.... :roll:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.7.2018. 16:58

M-91 ::Ти си бре у стању да за те глупаве чокалије, вулгаре и курбате убијеш и рођеног брата.... :roll:

Циганине, шта рече, Хрвати ће испасти? Ето ти га на! ;)
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 10.7.2018. 17:02

Српски родољуб ::Циганине

Оно кад (по)брат(им) чокалија, вулгара а и курбата (типичан пример Стипе Месић) некога назива циганином. :lol: :lol:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.7.2018. 17:03

M-91 ::
Српски родољуб ::Циганине

Оно кад (по)брат(им) чокалија, вулгара а и курбата (типичан пример Стипе Месић) некога назива циганином. :lol: :lol:

Погледај како изгледају твоји Грци. Пре свега се осврни на оног председника "Златне зоре". Типична циганско-чергарска фаца! :)
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 10.7.2018. 17:15

турко-циганин

Слика

татаро-циганин, могао би ладно да прође ко местик из Мексика :mrgreen:

Слика

турчин, исти Месут Озил, али са брадицом

Слика

татарин

Слика

турчин

Слика

турко-циганин, исти Мурат Јакин :mrgreen:

Слика

аварин пар екселанс

Слика

аварски циганин

Слика

аварин, нарочито око очију

Слика

аварин

Слика

аварин

Слика

циго-аварин

Слика

аварчина

Слика

Све белац до белца и словенски брат до словенског брата. :lol:
Последњи пут изменио M-91 дана 10.7.2018. 17:30, измењено укупно 1 пут.
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 10.7.2018. 17:21

Српски родољуб ::Погледај како изгледају твоји Грци. Пре свега се осврни на оног председника "Златне зоре". Типична циганско-чергарска фаца! :)

Никос Михалоликос је Алпид + источни Медитеранац, дакле белац. Никакви азијски или афрички упливи. Мало подсећа изгледом на Ненада Чанка. :mrgreen:
Србија нема алтернативу!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 8 гостију