srpskinacionalisti.com

Sukobi Makedonaca i Albanaca

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3084
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Re: Sukobi Makedonaca i Albanaca

Порука Batistuta 13.4.2012. 19:31

А као Србија може нешто да уради.Садашња Србија треба да моли бога да нас не нападну Шиптари јер нас може да порази нека армија од 50.000 шиптарских терориста јер ми данас располажемо са око 10.000 војника и 5 до 6.000 припадника полицајаца који су наоружани углавном лаким наоружањем и који би се прошетали до Ниша без неког озбиљнијег отпора..Жалосно је али њима би једино како тако би се супротствали навијачи и добровољци.
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука: 434
Приступио: јан 2012

Порука Стефан90 13.4.2012. 19:46

Batistuta ::А као Србија може нешто да уради.Садашња Србија треба да моли бога да нас не нападну Шиптари јер нас може да порази нека армија од 50.000 шиптарских терориста јер ми данас располажемо са око 10.000 војника и 5 до 6.000 припадника полицајаца који су наоружани углавном лаким наоружањем и који би се прошетали до Ниша без неког озбиљнијег отпора..Жалосно је али њима би једино како тако би се супротствали навијачи и добровољци.

Колико ја знам 30.000 војника по уговору има у Србији,с тим што су ту урачунати везисти,кувари,шофери,инжењери...
Док у резервном саставу имамо 400.000 људи,што ветерана, што активних припадника полиције,мада ако дођу до Ниша брате свеопшта мобилизација не гине,од 18 до 60.
БОЉЕ ТИ ЈЕ ИЗГУБИТИ ГЛАВУ НЕГО СВОЈУ ОГРЕШИТИ ДУШУ

...,,нема врба колико има Срба али има граната колико и Хрвата''
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука: 2161
Приступио: мај 2009

Порука roadrunner 13.4.2012. 19:58

Veterani imaju sad preko 40 god pa na dalje.. znam jednog koji je dogurao do poručnika u rezervi gardijske brigade, kao običan vojnik samo sa sredjom školom.., dobovoljac..bio svuda od Vukovara pa na nadalje..ima sad skoro 50..ne pada mu na pamet da ide IGDE ako u prvim redovima ne budu PRVO ovi što ni vojsku nisu hteli da služe. I ja ovako razmišljam, Pa nije niko blesav više..još da te neka sila posle pošalje u Hag...milsim da bi odziv i moral bio nikakav...

Zadnjih 10 godina oni koji bi trebalo da budu rezevni sastav (da imaju sad do 35 godina) nisu obučeni ni oružje da nose..a i većinu nadolazećih klinaca baš nešto i zabole za Kosovo..ili tamo neku Južnu Srbiju..

Nema više od 5 000 kopnene vojske, tj sa oružjem u ruci
..људи (па и Срби) се иначе деле на добре и поштене људе и ОЛОШ, а не на црвене, плаве, зелене...
Аватар
...K.U.G.A...
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 770
Приступио: дец 2011

Порука ...K.U.G.A... 13.4.2012. 20:04

Српски родољуб ::
...K.U.G.A... ::http://www.blic.rs/Vesti/Svet/317094/Nadjena-tela-petorice-muskaraca-pored-jezera-kraj-Skoplja

ово је прилика која се несме пропустити... када почне цепање бјрм, у интересу Србије је да то подржи...

Да подржимо Шиптаре?! Никада! Шиптари су убили те младиће, а ти овде сада причаш о томе како ово треба искористити! Страшно!

ја нисам рекао да Србија треба да подржи шиптаре, већ напротив, треба да учини све што је у њеној моћи да оне делове бјрм у којима су Срби већина, стави под своју контролу... они који воде бјрм су знали да ће им шиптари врата отворити ногом, а опет им то није сметало да прогањају, блате и шиканирају Србе... мислили су да ће нас признањем КиМ понизити, а уствари су сами себи навукли конопац око врата, и убрзали цепање своје засране "бјрм"...

боли ме кур*ц за те "младиће", нит сам их познавао, нити су ми род. убијали су шиптари и Србе, па нико од представника Србије кур*ом није мрднуо - довољно је само сетити се оног копилета свилановића, уз чију су помоћ и лобирање многе шиптарске убице напустиле Српске затворе... бјрмовци су добили своју клозет државу, и сад нека лепо кусају оно што су закували.

пс: за мене су македонци исто што и курвати, мујаге и шиптари - коровчина коју треба, свим расположивим средствима ишчупати из корена !!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2288
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 13.4.2012. 20:13

Човече, ми треба да се боримо да вратимо Косово у Србији, и да се изборимо за независност Републике Српске! И то ће јако тешко ићи, а ти овде причаш о некаквим границама које нису могуће ни у теорији, а камоли у пракси!
Шиптари ће вероватно покушати да поцепају Македонију, то не искључујем. Али, што се тиче тога да ће је Срби или Бугари делити, заборави на то. Македонци сад имају 100 % изграђено национално осећање, и нема шансе да буду део српског или бугарског националног корпуса!

Македонци и Срби имају исте непријатеље, и требамо да се држимо једних других! Мржња нам је најмање потребна! данас је једина несугласица око питања Македонске православне цркве... али, и то ће се једнога дана решити! Ја сам био у Македонији, и већина Македонаца нас гледа као браћу! Они као главне непријатеље виде Шиптаре, Бугаре и Грке...

Погледај како су Македонци реаговали 1999. године кад нас је нато бомбардовао! Запалили су америчку амбасаду!

Последњи пут изменио Српски родољуб дана 13.4.2012. 20:20, измењено укупно 1 пут.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 13.4.2012. 20:14

„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 13.4.2012. 20:16

пс: за мене су македонци исто што и курвати, мујаге и шиптари - коровчина коју треба, свим расположивим средствима ишчупати из корена !!

Говорити овако за Македонце који су нам најближи народ је више него бесмислено. Па, ако већ тако мислиш, онда барем прочитај шта је твој председник Шешељ рекао за њих 1999. године. Подсети се мало!

Danas su nam u goste došla naša makedonska braća čijoj se hrabrosti i junaštvu divi ceo srpski narod. NJihova uspešna odbrana časti i obraza velika je zaloga srpsko-makedonskog prijateljstva. Mi Srbi nikog na svetu bližeg od Makedonaca nemamo, a imamo zajedničkog neprijatelja. I zato ćemo učiniti sve da ojačamo bratsku slogu i solidarnost srpskog i makedonskog naroda, rekao je Šešelj i nazdravio gostima.

http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/1 ... 03-15.html

Чак се ни СРС програмски не залаже зато да Македонија буде део Србије... Ево шта пише:

Уколико Македонци својом слободном вољом, одлуче да живе у заједничкој држави са својим најближим етничким сродницима Србима, прихватили бисмо да се наша заједничка држава уреди као модерна федерација
Аватар
...K.U.G.A...
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ...K.U.G.A... 13.4.2012. 20:45

Српски родољуб ::Човече, ми треба да се боримо да вратимо Косово у Србији, и да се изборимо за независност Републике Српске! И то ће јако тешко ићи, а ти овде причаш о некаквим границама које нису могуће ни у теорији, а камоли у пракси! Шиптари ће вероватно покушати да поцепају Македонију, то не искључујем. Али, што се тиче тога да ће је Срби или Бугари делити, заборави на то.

Сви знамо да је то са овом садашњом (а највероватније ће исто бити и са будућом) владом - неизводљиво. Још ако ретардић остане на истој функцији после избора :( Опет, нико нас неће питати за мишљење, границе ће бити тамо где их повуку они који имају интересе и моћ... ако можеш, наведи једну, само ЈЕДНУ балканску државу која је самостална и суверена.

Није тајна да шиптари од 90их до данас, ништа нису радили без каубојско-немачке дозволе, а сада су добили зелено светло... дали ће они који воде бјрм имати довољно петље да им се супротставе - лично мислим да неће, као што и ове свиње у кругу двојке нису имале ни петље ни памети...

пс: тапију на бјрм имају Србија и Грчка. бугари само могу да добију по прстима.
Аватар
drinski
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 925

Порука drinski 13.4.2012. 20:47

македонци су протерали све Србе 1941, све до једног..
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 13.4.2012. 20:53

Слика
Аватар
...K.U.G.A...
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ...K.U.G.A... 13.4.2012. 20:57

Српски родољуб ::Говорити овако за Македонце који су нам најближи народ је више него бесмислено. Па, ако већ тако мислиш, онда барем прочитај шта је твој председник Шешељ рекао за њих 1999. године. Подсети се мало!

Danas su nam u goste došla naša makedonska braća čijoj se hrabrosti i junaštvu divi ceo srpski narod. NJihova uspešna odbrana časti i obraza velika je zaloga srpsko-makedonskog prijateljstva. Mi Srbi nikog na svetu bližeg od Makedonaca nemamo, a imamo zajedničkog neprijatelja. I zato ćemo učiniti sve da ojačamo bratsku slogu i solidarnost srpskog i makedonskog naroda, rekao je Šešelj i nazdravio gostima.

http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/1 ... 03-15.html

Чак се ни СРС програмски не залаже зато да Македонија буде део Србије... Ево шта пише:

Уколико Македонци својом слободном вољом, одлуче да живе у заједничкој држави са својим најближим етничким сродницима Србима, прихватили бисмо да се наша заједничка држава уреди као модерна федерација

од свих странака у Србији, СРС има убедљиво најбољи програм, али није проблем у програму, већ у чињеници да је владајућа гарнитура учинила све да СРС сведе на ниво дсса и лсда (у смислу да на изборима не може прећи преко 10%). и још једна ствар, околности у којима је Шешељ говорио о бјрм и македонцима су биле другачије. Дали је Шешељ пре 10-15 година могао знати да ће 9 година провести у хагу ? Дали је Шешељ пре 10-15 година могао знати да ће они који воде бјрм признати КиМ ? Могао је да претпостави, а да је знао, убеђен сам да би другачије поступао/говорио.
Аватар
...K.U.G.A...
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ...K.U.G.A... 13.4.2012. 21:11

U protestima zbog petostrukog ubistva razbijani automobili

Tri vozila i jedan gradski autobus oštećeni su danas u protestima u skopskom naselju Radišani, odakle potiče većina juče ubijenih kod mesta Smiljkovci, rekla je makedonska ministarka unutrašnjih poslova Gordana Jankulovska.

Слика

Američki ambasador Pol Volers zatražio je temeljnu istragu i brzo rešenje slučaja.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/317143/U- ... automobili

јел то онај што се у више наврата састајао са харадинајем ??
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 13.4.2012. 21:15

Куга, СРС је ослабио јер је Николић одвукао добар део некадашњих гласача! Али, није то једини разлог, један од разлога су свакако лоши кадрови, то је отерало многе гласаче од СРС-а... и наравно медијска блокада. Али, ништа боље не прелази ни ДСС! Па, ДСС је 2008. имао око 11 %, гласова, сада ће имати око 5 или 6 %... 2007. је например имао 16 %...
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука: 434
Приступио: јан 2012

Порука Стефан90 13.4.2012. 21:33

roadrunner ::Veterani imaju sad preko 40 god pa na dalje.. znam jednog koji je dogurao do poručnika u rezervi gardijske brigade, kao običan vojnik samo sa sredjom školom.., dobovoljac..bio svuda od Vukovara pa na nadalje..ima sad skoro 50..ne pada mu na pamet da ide IGDE ako u prvim redovima ne budu PRVO ovi što ni vojsku nisu hteli da služe. I ja ovako razmišljam, Pa nije niko blesav više..još da te neka sila posle pošalje u Hag...milsim da bi odziv i moral bio nikakav...

Zadnjih 10 godina oni koji bi trebalo da budu rezevni sastav (da imaju sad do 35 godina) nisu obučeni ni oružje da nose..a i većinu nadolazećih klinaca baš nešto i zabole za Kosovo..ili tamo neku Južnu Srbiju..

Nema više od 5 000 kopnene vojske, tj sa oružjem u ruci

Није баш тако црно
Ја кад сам рекао да ћу да одслужим војску,коментари су били:па ти си луд,коме служиш,ја се с тобом више не дружим...а на позиву за регрутацију ,,ОТАЏБИНА ТЕ ЗОВЕ'' ,кад сам видео мислим да у животу нисам био срећнији.
БОЉЕ ТИ ЈЕ ИЗГУБИТИ ГЛАВУ НЕГО СВОЈУ ОГРЕШИТИ ДУШУ

...,,нема врба колико има Срба али има граната колико и Хрвата''
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3084
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 14.4.2012. 6:48

Нама је све то болно али Србија ове 2012 године није исто што и оружани потенцијал из 1991 или 1999, нажалост од октобра 2000 године ми имамо концепцију да нам војска не треба и да нећемо никад више ратовати, и припремају се искључиво лако наоружане формације које би требале да буду помоћне трупе у ратовима НАТО пакта или за смиривање неке унутрашње побуне гладног и полугладног становништва.У не дај боже нападу Шиптара рецимо по неком ширем фронту на територији ван Космета ми једноставно немамо ударне снаге артиљерије које би распалиле по агресорској војсци.Тј наравно имамо неки број који је смешан.Можда би и победили Шиптаре на дужи рок али би имали огромне жртве цивилног становништва,а у рату 1998 и 1999 тај број је био минималан,а сад би изгунуло минимум 100.000 Срба.
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост