srpskinacionalisti.com

Sukobi Makedonaca i Albanaca

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3076
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Re: Sukobi Makedonaca i Albanaca

Порука Batistuta 25.3.2012. 10:49

Има доста честитих људи међу Македонцима него Македонија као држава се отворено сврстала у антисрпски табор и то нама Србима треба да буде довољно.Наравно не значи да треба нападати неког Македонца у неком нашем граду.Само треба бити свестан тога и не заносити се неким 'братсвима' и сл.
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
гето
Војвода
Војвода

Порука: 1019
Приступио: окт 2005
Место: Београд

Порука гето 25.3.2012. 12:22

Batistuta ::Има доста честитих људи међу Македонцима него Македонија као држава се отворено сврстала у антисрпски табор и то нама Србима треба да буде довољно.Наравно не значи да треба нападати неког Македонца у неком нашем граду.Само треба бити свестан тога и не заносити се неким 'братсвима' и сл.

Ја живим међу Македонцима од рођења, то је она миграција 70-их година која је наше родитеље довела овде у Србију, али за живота упознао сам само једног јединог БЈРМакедонца, то је један самац (човек у касним 50им годинама без потомства) који није из нашег места и који живи у средини где не доминирају Срби из јужних крајева.

Што се тиче Срба-Македонаца познајем их у готово свим политичким бојама, од српских родољуба, преко европејаца, социјалиста, до ЛДП-оваца, дакле ништа специјално као и свака друга српска заједница, подељени само по политичкој припадности.
Али чак и такви ЛДПовци и левичари поседују српску националну свест, а често и са великим презиром причају о БЈРМ.

На другој страни је македонска национална мањина коју чини старији људи који су емотивно везани за свој родни крај, па ту љубав исказују и кроз национално изјашњавање које је супротно од њихових земљака, рођака, а понекад и рођене деце.
За бирачко тело те мањине бори се Демократска партија Македонаца, која је на листи СНС.
:lol:

Нажалост ми нисмо организовани попут других Срба , као што су рецимо Црногорци и Крајишници, тако да представници македонске националне мањине несметано шире лажи, са циљем да нанесу штету управо нама, јер они су заштићени наравно.
Лажи су невероватне, типа да се Македонци плаше да се изјасне као Македонци, да су дискриминисани итд.
Мени на челу не пише ко сам, али по презимену можеш да закључиш одакле сам пореклом, а исто је и са Црногорцима.

п.с. највећи непријатељи БЈРМакедонаца нису Грци ни шиптари, већ управо ми ... један део српског народа.
Браћo и сестре, ја желим Вам рећи, да оптужујем Европљане.
Оптужујем Европљане да су највеће убице и највећи отмичари на планети.
Нема места на планети где су Европљани створили мир и хармонију. Где год су отишли створили су пустош и пропаст.
Оптужујем их да су највећи отмичари на овој планети. Оптужујем их да су највеће убице ... да су највећи разбојници и поробљивачи ... Они не могу порећи те оптужбе. Ми смо живи доказ тих оптужби.
Ми нисмо Европљани, ми смо жртва Европе.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1834
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 25.3.2012. 13:58

Kada je našoj zemlji bilo najteže, kada se ceo svet iživljavao na nama i masakrirao nas, nisu hteli da nam pomognu, već su, kao što i dolikuje fukari, stali na stranu naših mučitelja! To se nikad ne zaboravlja!
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
...K.U.G.A...
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 770
Приступио: дец 2011

Порука ...K.U.G.A... 29.3.2012. 23:43

еу под хитно да уведе санкције тим бјрм (нео)нацистима, (клеро)фашистима, и злочинцима, због угњетавања јадних, незаштићених шиптара, а нато да сручи једно 2.000-3.000 бомби на ту гамад 8)
Аватар
Oskar Freysinger
Националиста
Националиста

Порука: 253
Приступио: нов 2011

Порука Oskar Freysinger 30.3.2012. 16:29

Нико тој лажној нацији и лажној држави неће увести санкције јер све што Шиптари од владе те безимене државе која се привремено зове БЈРМ буду тражили та влада ће то да им испуни.
OFKBEOGRAD
Националиста
Националиста

Порука: 278
Место: Québec,Canada

Порука OFKBEOGRAD 30.3.2012. 21:19

Đorđo Napolitano ::Kada je našoj zemlji bilo najteže, kada se ceo svet iživljavao na nama i masakrirao nas, nisu hteli da nam pomognu, već su, kao što i dolikuje fukari, stali na stranu naših mučitelja! To se nikad ne zaboravlja!

apsolutno tacno!! ako me dobro secanje sluzi cak su iz americkih baza u makedoniji poletali avioni za bombardovanje Srbije
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1960
Приступио: јан 2008

Порука Српски родољуб 1.4.2012. 22:57

„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука: 434
Приступио: јан 2012

Порука Стефан90 12.4.2012. 1:56

Đorđo Napolitano ::Ne bojte se za Makedonce, njih će da odbrani Aleksandar Makedonski što su ga napravili od bronze.

:lol: :lol: =D> =D>
БОЉЕ ТИ ЈЕ ИЗГУБИТИ ГЛАВУ НЕГО СВОЈУ ОГРЕШИТИ ДУШУ

...,,нема врба колико има Срба али има граната колико и Хрвата''
Аватар
...K.U.G.A...
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ...K.U.G.A... 12.4.2012. 4:22

још мало и оде бјрм на добош :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1834

Порука Đorđo Napolitano 13.4.2012. 10:30

U blizini Skoplja na pecanju ubijeno pet mladih Makedonaca od dvadesetak godina! Da li je zločin etnički motivisan??
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
cheyennee
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 772
Приступио: јун 2010
Место: Veoma Velika Srbija ( Srbija+Crna Gora+Republika Srpska+akoBogdaiRepulikaSrpskaKrajina)

Порука cheyennee 13.4.2012. 11:26

У околини Скопља током ноћи пронађена су тела петорице младића, саопштила је македонска полиција која је најавила да ће се са детаљнијим информација огласилити у току дана.

Медији су пренели незванична сазнања и изјаве мештана, према којима је највероватније реч о младићима македонске националности, узраста од 18 до 20 година, на којима су видљиве прострелне ране. Претпоставља се да су из скопског насеља Радишани, које се налази близу места на коме су пронађени, код обилазнице око Скопља, у близини језера код села Смиљковци.
«Јер држава је исто што и кућа, а народ чељад у њој...»
Аватар
...K.U.G.A...
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ...K.U.G.A... 13.4.2012. 13:16

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/317094/Na ... aj-Skoplja

ово је прилика која се несме пропустити... када почне цепање бјрм, у интересу Србије је да то подржи...
Аватар
cheyennee
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 772
Приступио: јун 2010
Место: Veoma Velika Srbija ( Srbija+Crna Gora+Republika Srpska+akoBogdaiRepulikaSrpskaKrajina)

Порука cheyennee 13.4.2012. 15:14

Вест са Радио Београда 1 од 15. сати:

У околини села одакле су убијени младићи, Македонци пале албанске куће.
Покушавам да преко нета нађем неку македонску тв да видим о чему се ради…..

http://makedonskatelevizija.blogspot.com/
«Јер држава је исто што и кућа, а народ чељад у њој...»
Аватар
drinski
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 925

Порука drinski 13.4.2012. 17:18

moje saucesce, porodicama dece tih zrtava..
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1960
Приступио: јан 2008

Порука Српски родољуб 13.4.2012. 18:39

...K.U.G.A... ::http://www.blic.rs/Vesti/Svet/317094/Nadjena-tela-petorice-muskaraca-pored-jezera-kraj-Skoplja

ово је прилика која се несме пропустити... када почне цепање бјрм, у интересу Србије је да то подржи...

Да подржимо Шиптаре?! Никада! Шиптари су убили те младиће, а ти овде сада причаш о томе како ово треба искористити! Страшно!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 10 гостију