srpskinacionalisti.com

Sukobi Makedonaca i Albanaca

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2281
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Sukobi Makedonaca i Albanaca

Порука Српски родољуб 9.2.2019. 14:41

Зораде, неће се ићи толико далеко да се званично укине Република Српска. Али, тежиће ка томе да јој смање, тј. укину битне надлежности. Као што сам више пута поновио, чему постојање Републике Српске ако ће ентитет постојати проформе, ако неће имати надлежности. Плашим се да ће се ићи ка томе...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 9.2.2019. 14:45

За остало си у праву, мада су Руси поодавно у ћорсокаку што се тиче Балкана - нису смели да дозволе да Румунија и Бугарска 2004. уђу у НАТО, а три године касније у ЕУ.

Тачно. Нису смели дозволити да Бугарска и Румунија тамо уђу 2004. Да нису ушли те године, можда би ситуација данас на Балкану била другачија, можда би Русија имала далеко већи утицај. Тада су ћутали, правили су се као да се ништа не дешава...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4100
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 9.2.2019. 14:48

Зораде, неће се ићи толико далеко да се званично укине Република Српска. Али, тежиће ка томе да јој смање, тј. укину битне надлежности.

Па мало ли је и то?
А режим у Београду ће наравно и у томе да помаже, као што данас издаје Косово, а зомбираним старкељама по Сурдулици и Трговишту ће да то сервира као "одбрану националних интереса".

Нису смели дозволити да Бугарска и Румунија тамо уђу 2004.

Руси су 2006. подржавали стварање Милове мафијашке државе и разбијање СЦГ где је гро народа ипак био против НАТО, па не знам шта су онда па могли да ураде у Румунији и Бугарској, где је 90% људи још од почетка дееведесетих било за ЕУ и НАТО.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 9.2.2019. 14:54

Руси су 2006. подржавали стварање Милове мафијашке државе и разбијање СЦГ где је гро народа ипак био против НАТО, па не знам шта су онда па могли да ураде у Румунији и Бугарској, где је 90% људи још од почетка дееведесетих било за ЕУ и НАТО.

Зораде, исправићу те. Након 1989. доста људи је у Бугарској било за улазак у НАТО. Тако је било до 2001. Након тога се ситуација доста променила. Због тога и није било референдума о уласку у алијансу. Не треба заборавити да је доста људи протествовало против бомбардовања СРЈ 1999. године у Софији. Протесте је предводила тада најјача, опозициона Бугарска социјалистичка партија.

Што се тиче ЦГ, у праву си. Руски тајкуни су једно време жарили и палили Црном Гором. У многим ресторанима је поред енглеског језика, мени био и на руском. Баш се сећам када сам 2006. био у Будви...

Па мало ли је и то?
А режим у Београду ће наравно и у томе да помаже, као што данас издаје Косово, а зомбираним старкељама по Сурдулици и Трговишту ће да то сервира као "одбрану националних интереса".

Наравно, то је исто, али, наивни људи неће схватити. Њима ће бити важно што РС као ентитет званично постоји...Док год је таквих имаћемо овакву власт!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4100
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 9.2.2019. 15:05

Зораде, исправићу те. Након 1989. доста људи је у Бугарској било за улазак у НАТО. Тако је било до 2001. Након тога се ситуација доста променила. Због тога и није било референдума о уласку у алијансу. Не треба заборавити да је доста људи протествовало против бомбардовања СРЈ 1999. године у Софији. Протесте је предводила тада најјача, опозициона Бугарска социјалистичка партија.
Што се тиче ЦГ, у праву си. Руски тајкуни су једно време жарили и палили Црном Гором. У многим ресторанима је поред енглеског језика, мени био и на руском. Баш се сећам када сам 2006. био у Будви...

Можда је и код Бугара, као и код нас велики део обичног света врло скептичан према ЕУ и НАТО. Али џаба је то, када су све власти редом биле за ЕУ и НАТО и извршавале све што се од њих тражило на том путу. Слично је и у Македонији. Шта вреди референдум, када режим покраде гласове у парламенту и промени име држави. И на крају, колико видим, и Македонци су мање-више легли на руду, нико се није претерано побунио.

А за Русе и Црну Гору ми и даље није јасно шта је Путину било у глави да се тако понесе и катастрофално одигра, једино ми пада на памет да је можда био утриповао да ће том силном ловом коју ће да сипа Милу да купи његов утицај. Заборавио је само да се ради о мафијашком олошу који ће и рођену мајку продати чим му неко понуди више пара (што се касније и десило, чим су Руси престали да му трпају доларе).
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1403
Приступио: јул 2015

Порука M-91 4.8.2019. 2:29

Слика
Србија нема алтернативу!
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?