srpskinacionalisti.com

Русија је била на страни Хрватске

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Re: Русија је била на страни Хрватске

Порука Трећи 20.9.2011. 15:27

SMUK ::Његош је као одличан познавалац Светог писма примењивао теократске законе!

Да ли је и он издавао оваква наређења: „...затри као проклето све што год има; не жали га, него побиј и људе и жене и дјецу и што је на сиси...“? Па то може само само монструм...
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4668
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 20.9.2011. 15:43

Трећи ::
SMUK ::Његош је као одличан познавалац Светог писма примењивао теократске законе!

Да ли је и он издавао оваква наређења: „...затри као проклето све што год има; не жали га, него побиј и људе и жене и дјецу и што је на сиси...“? Па то може само само монструм...
Па будало то Бог каже! То је свети рат против незнабожаца.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука Трећи 20.9.2011. 16:09

Дииивног бога имаш... Геноцидно чудовиште; ко ови из НАТО пакта. И они слично реагују кад се неко мршти на њихову „демократију“.
Ако ми некад затреба Бог, одох ја да потражим Манитуа.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 20.9.2011. 17:09

Па иди нађи неког "бога" по твом укусу.
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука: 2438
Приступио: дец 2007

Порука Саша72 20.9.2011. 22:56

Трећи ::Дииивног бога имаш... Геноцидно чудовиште; ко ови из НАТО пакта. И они слично реагују кад се неко мршти на њихову „демократију“.

Ма не мораш да верујеш у Бога. Веруј у себе као истинског Србина. Да се разумемо свет је у принципу као џунгла. Чојство је у принципу довело Србију а и РС до данашњег стања. Пример из прошлости и садашњности. Царска Русија је била пред Александрију и уместо да побије све што није хтело да се одмах купи и иде из окупиране земље (турци су окупирали Грчку и друге земље и то назвали турском).

Руски цар стаде и допусти турцима да се накоте и поново варварство праве. Садашњи случај, потурице клали и силовали све што су могли по Српским селима око Сребренице, нису поштедели никог. Кад су по стоти пут потурице одбиле мировни план и наставили клање, Ратко је ушао и ослободио Сребреницу и побио максимум 2000 насерових звери који су правили геноцид по Српским селима.

Да додам и суђење Шешељу, први или други "сведок" који су лагали како су Срби починили ратни злочин, Шешељ је доказао да после борбе и потурица који су се предали чак им дали Срби и хране, и како се вратило то Србима видимо.

потурице који су побегли са насером и оставили празну Сребреницу исте су толике звери као насер, нико није био од потурица против на најсуровији начин истребљење Срба. Изузеци потврђују правило. Не можеш са зверима да будеш хуман. бугари, турци, покатоличени, шиптарија, уче своје да су њихове звери хероји и да је сасвим у реду радити било шта за своје. Док већина у Србији и РС не схвате да нема хуманост према зверима и оно што су звери окотили не постоји шанса да ће бити мира за Србе на Балкану. Наравно не на сав глас, него се зна како се то ради, мрак прогута и готово.
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3085
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 21.9.2011. 8:57

Саша72 ::
Трећи ::Дииивног бога имаш... Геноцидно чудовиште; ко ови из НАТО пакта. И они слично реагују кад се неко мршти на њихову „демократију“.

Ма не мораш да верујеш у Бога. Веруј у себе као истинског Србина. Да се разумемо свет је у принципу као џунгла. Чојство је у принципу довело Србију а и РС до данашњег стања. Пример из прошлости и садашњности. Царска Русија је била пред Александрију и уместо да побије све што није хтело да се одмах купи и иде из окупиране земље (турци су окупирали Грчку и друге земље и то назвали турском).

Руски цар стаде и допусти турцима да се накоте и поново варварство праве.

Наравно опет Руси криви што су се Турци накотили. :lol: Ово постаје гротексно.Русија је имала само муслимане из централне Азије под својом контролом који су куд и камо нормални људи чак и Кавкасци сем Чечена за разлику од ових што су углавном сви били под западноевропским управама. :D Могуће је извршити етничко чишћење али на неком мањем простору или изменити етничку слику али истрбљивати муслимане нпр Турке то је већ смешно ради се народу о више десетина милиона људи.
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука: 2438
Приступио: дец 2007

Порука Саша72 21.9.2011. 9:57

Batistuta ::Наравно опет Руси криви што су се Турци накотили. :lol: Ово постаје гротексно.Русија је имала само муслимане из централне Азије под својом контролом који су куд и камо нормални људи чак и Кавкасци сем Чечена за разлику од ових што су углавном сви били под западноевропским управама. :D Могуће је извршити етничко чишћење али на неком мањем простору или изменити етничку слику али истрбљивати муслимане нпр Турке то је већ смешно ради се народу о више десетина милиона људи.

Ја само кривим Руског цара колико и наше наивне којима дају зверима третман људи. Слабо познајеш историју. турци су били скроз покорени и било је итекако сјајна прилика да се отерају скроз са окупираног простора који су називали турска. покатоличени су побили најмање милион Срба током другог светског рата, а пре тога аустријанци су такођер убијали скоро сваког Србина у рату.
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3085
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 21.9.2011. 10:40

Можеш ти да покушаш да освојиш власт па да те видимо како ћеш да истребиш рецимо Албанце само са југа Србије којих има неколико десетина хиљада,да не помињем питање Албанаца на Космету.Ради се о милионској маси,а на неком ширем простору на коме се појављују рецимо Руси или запад као суперсиле се ради о огромним пространствима са десетинама милиона и стотинама милиона муслимана. Хитлер је покушао да потреби Словене па се завршило уз 10 милиона мртвих самих Немаца уз 20 милиона Руса, Украјинаца,Белоруса,6 милиона Пољака.Сваки сличан такав покушај мораш да платиш са много својих мртвих.
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 21.9.2011. 12:18

Batistuta ::Можеш ти да покушаш да освојиш власт па да те видимо како ћеш да истребиш рецимо Албанце само са југа Србије којих има неколико десетина хиљада,да не помињем питање Албанаца на Космету.Ради се о милионској маси,а на неком ширем простору на коме се појављују рецимо Руси или запад као суперсиле се ради о огромним пространствима са десетинама милиона и стотинама милиона муслимана. Хитлер је покушао да потреби Словене па се завршило уз 10 милиона мртвих самих Немаца уз 20 милиона Руса, Украјинаца,Белоруса,6 милиона Пољака.Сваки сличан такав покушај мораш да платиш са много својих мртвих.
Ма није реч о истребљењу већ о протеривању,погледај како наши непријатељи то раде(Крајина,Косово..).
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука Трећи 21.9.2011. 13:47

SMUK ::Ма није реч о истребљењу већ о протеривању,погледај како наши непријатељи то раде(Крајина,Косово..).
Физичком елиминацијом, протеривањем, покрштавањем... Њима је сасвим свеједно; само да Срба као таквих тамо више нема. Или да им бројно стање сведу на занемариву вредност, тако да се никад више ни за шта не могу питати на тим просторима. А то се, ако сам добро схватио, назива геноцидом...
Аватар
Sudajev
Националиста
Националиста

Порука: 348
Приступио: апр 2011
Место: Бања Лука

Порука Sudajev 21.9.2011. 14:42

На свим странама се протјеривало, осим у Србији. Не вјерујете ваљда да је већина хрвата и муслимана добровољно отишла из РС односно РСК?
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 21.9.2011. 23:22

Због будала који су водили рачуна о другима,Срби су изгубили своје вековне територије.Требало је одмах створити етнички чисту Велику Србију па онда преговарати.
Kraljević Marko
Националиста
Националиста

Порука: 464
Приступио: јан 2010

Порука Kraljević Marko 22.9.2011. 1:40

Sudajev ::На свим странама се протјеривало,осим у Србији.
Не вјерујете ваљда да је већина хрвата и муслимана добровољно отишла из РС односно РСК?

I Istri koja je još 1991.za HDZ rekla da je zločinačka organizacija što retardirani :P rvati vide tek 20 godina posle.
Ne hodaj ispred mene možda neću slediti.

Ne hodaj iza mene možda neću voditi.

Hodaj pokraj mene i samo budi mi prijatelj.
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 323
Приступио: мар 2015

Порука Част 17.5.2015. 21:54

Вредно је ово поновити од руских власти које већина руса подржавају:
Често сте одлазили у Книн и Вуковар.

- Из позиције чврстог става о непромјењивости граница увијек сам у 'Крајину', посебно у источну Славонију, одлазио ја. Никад велепосланик из Београда. Тамо сам инзистирао да долазим у посјет дијелу територија за који сам као руски амбасадор задужен у име своје земље. Штовише, стално сам говорио да сам 'велепосланик'. То је била порука тамошњим Србима, али и Хрватској да нитко не разматра могућност промјене граница.

Што сте тамо говорили Србима?

- Ово што сада говорим вама. Али морам вам испричати сљедеће. Једном су ме на српском пункту код Вуковара готово стријељали због тога. Дошао сам на контролну точку раније него представници тамошњег руског батаљуна. Српски су ме стражари питали тко сам. Рекао сам да сам руски велепосланик у Хрватској. Стражар је побјеснио. Почео је викати, питати што је то велепосланик, што ја тамо радим кад то није Хрватска, а кад сам и даље инзистирао на томе, почео ме вући из аута и гурати ми аутоматску пушку у ребра, вичући да ће ме убити.

Није ми било свједно, па са му запријетио: 'Догоди ли ми се ишта, руски ће батаљун сравнити ваше село са земљом тако да неће остати ни камен на камену'. Тада је стигао наш заповједник и све је остало тек неугодна епизода, али увијек се сјетим да сам могао изгубити главу због Хрватске јер нисам желио признати да сам амбасадор него сам инзистирао да сам велепосланик. Вуковар ме јако дојмио.

То је стравичан злочин за који су одговорни тадашњи србијански политичари. Овчара ме згрозила. Тамо ме одвео заповједник руског батаљуна. Рекао ми је да има проблема с многим војницима који психолошки нису издржали шакале и псе луталице који су тамо ноћу завијали. Вуковар је био гори од најгорег очекивања. Био сам шокиран оним што сам тамо видио. Горе од Стаљинграда, јер тамо је била битка, а Вуковар су само разарали.

Јесте ли отишли Туђману кад је почела Олуја?
- Да, из Москве су ми поручили да изнесем нашу позицију, ни протест ни незадовољство.

http://goo.gl/T6z1sl
Обратите пажњу да је чак милошевића назвао горим од хитлера! И како у Вуковару није била битка него само разарање!
Аватар
Šutko
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 143
Приступио: феб 2015

Порука Šutko 18.5.2015. 23:10

Као прво назив теме је глуп.

Русија није била ни на страни Хрватске, ни на страни Србије јер Русија уопште није Јединствена већ је свака партија била за себе.

ЕДИНАИА РОССИЈА = НА Цијем је челу Јељцин (Данас Путин) била је про-светска, хтела да уклопи Русију у свет Па како Мост света каже, тако и та партија. Та партија је и са Путином Слична. Формално је у контри са западом, али у позадини и они и Запад тачно знају докле иду и шта ће бити Коме да се опрости, да се само Званично осуди.

КПРФ Зјуганова = повезана са Милошевићем и миром је Марковић.

ЛДПР Жириновског = повезана са Шешељем и радикалима.

Остале мање партије по своме, неке чак и повезане с ДС-ом или социјалдемократским чланицама Интернационале.
Ви сви на форуму морате да Схватите да, одкако постоји вишестраначки систем у државама уопште не може да се ни за једну земљу рећи да је компактна. Чак и кад је Мост бас за једну опцију да траје годину, две, три и крај. Народ преломи на другу.
Зато је идеологија човека далеко битнија од нације.
Нацију ни расу Нико не може да бира. Идеологију може.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 9 гостију