srpskinacionalisti.com

Русија је била на страни Хрватске

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Morski_orao
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 152
Приступио: дец 2009
Место: Српско море...

Re: Русија је била на страни Хрватске

Порука Morski_orao 11.9.2011. 14:50

Саша72 ::
BARABA-IT ::Propaganda dobiva ratove... dok su hrvati pevali "danke dojcland" Srbi u Krajini su pevali "brate Slobo salji nam salate, bice mesa klacemo hrvate". Pa i u Bosni su snimali kolone izbeglica i slali u svet, a Risto Djogo (kojeg ja izuzetno cenim i volim) se sprdo sa Turcima na dnevniku i pravio zajebancije. Pre neki dan sam bio u restoranu na Drini gde ga je ubila Miloseviceva policija, zato sto je nosio sliku na kojoj je sa jedne strane bila zalepljena slika Slobina a sa druge straneTito i vrtio je. Eto taki smo mi Srbi!!!

Има пуно покушаја од Срба преко Дрине а и у Србији 90их на западне медије па кад су видели да од тога нема ништа што да Срби не наставе са спрдњом усраша итд. Твоје сугестије да смо требали давати русима милионе и као то бих променило нешто је глупо. кремљ је на подмукао начин искористио као и запад што више да профитира на геноцид над Србима.

Управо тако, Русија је профитирала од западно-усташког геноцида над Србима.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4653
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 11.9.2011. 14:51

Јељцин је одликовао Туђмана,а Путин Месића! Русија је данас један од главних мотора НСП,а Патријарх Кирил је екстремни екумениста!
Morski_orao
Млади националиста
Млади националиста

Порука Morski_orao 11.9.2011. 15:01

[b]Jednom su me na srpskom punktu kod Vukovara gotovo strijeljali zbog toga. Došao sam na kontrolnu točku ranije nego predstavnici tamošnjeg ruskog bataljuna. Srpski su me stražari pitali tko sam. Rekao sam da sam ruski veleposlanik u Hrvatskoj. Stražar je pobjesnio. Počeo je vikati, pitati što je to veleposlanik, što ja tamo radim kad to nije Hrvatska, a kad sam i dalje inzistirao na tome, počeo me vući iz auta i gurati mi automatsku pušku u rebra, vičući da će me ubiti.

Nije mi bilo svjedno, pa sa mu zaprijetio: 'Dogodi li mi se išta, ruski će bataljun sravniti vaše selo sa zemljom tako da neće ostati ni kamen na kamenu'. Tada je stigao naš zapovjednik i sve je ostalo tek neugodna epizoda, ali uvijek se sjetim da sam mogao izgubiti glavu zbog Hrvatske"
[/b]

Leonid Vladimirovič Kerestedžijanc, prvi ruski veleposlanik u Hrvatskoj, živi aktivno umirovljeničke dane u svom moskovskom stanu, u četvrti gdje su smještene mnoge ambasade i zgrade zaslužnih dužnosnika.
Аватар
Sudajev
Националиста
Националиста

Порука: 348
Приступио: апр 2011
Место: Бања Лука

Порука Sudajev 11.9.2011. 15:10

То да је Милошевић прокоцкао подршку Руса када се ставио на страну пучиста против Јелцина наравно нико не спомиње.
А то је било 1991.
Morski_orao
Млади националиста
Млади националиста

Порука Morski_orao 11.9.2011. 15:12

Sudajev ::То да је Милошевић прокоцкао подршку Руса када се ставио на страну пучиста против Јелцина наравно нико не спомиње. То је било 1991!

Па је ли то разлог и оправдање да Руси подрже КУРВАТСКУ и реагују како прича овај смрдљиви руски "велепосланик" ?!
Аватар
Sudajev
Националиста
Националиста

Порука Sudajev 11.9.2011. 15:17

Ма као да је то релеватно шта неки бивши амбасадор говори хрватским медијима...

Уосталом, крајишки Срби су знали да се понашају као незреле будале, зато им се и десило што се десило. Идиоти слушали још већег идиота (Милошевића).
Радован га је на вријеме прочитао, па погледај гдје је данас РС а гдје РСК.
Morski_orao
Млади националиста
Млади националиста

Порука Morski_orao 11.9.2011. 15:22

Sudajev ::Ма као да је то релеватно шта неки бивши амбасадор говори хрватским медијима...

Уосталом, крајишки Срби су знали да се понашају као незреле будале, зато им се и десило што се десило. Идиоти слушали још већег идиота (Милошевића).
Радован га је на вријеме прочитао и погледај гдје је данас РС а гдје РСК.
У РС није ни било проблема са Русима.

Како није релеватно шта прича човјек из бивше али ипак званичне РУСКЕ власти који је заговарао интересе Русије у Хрватској а на штету Срба. То говори о Русима и њиховој политици према нама која се видимо није промијенила.

Сад већ ви русофили починјете оправдавати пијандуру Јелцина...фино...
Аватар
Sudajev
Националиста
Националиста

Порука Sudajev 11.9.2011. 15:28

Morski_orao ::Како није релеватно шта прича човјек из бивше али ипак званичне РУСКЕ власти који је заговарао интересе Русије у Хрватској а на штету Срба. То говори о Русима и њиховој политици према нама која се видимо није промијенила.

Нико га не оправдава, али не може се сву кривњу пребацити на њега. Ви сте почели да као из разочаране љубави блатите све руско, а то није добро. Мораш знати да овдје и понеки руски националиста наврати, а када види шта ви о њима пишете (поготово ти о њиховим женама), могло би то изазвати негативне посљедице за односе између нас.
Morski_orao
Млади националиста
Млади националиста

Порука Morski_orao 11.9.2011. 15:45

Sudajev ::
Morski_orao ::Како није релеватно шта прича човјек из бивше али ипак званичне РУСКЕ власти који је заговарао интересе Русије у Хрватској а на штету Срба. То говори о Русима и њиховој политици према нама која се видимо није промијенила.

Нико га не оправдава, али не може се сву кривњу пребацити на њега. Ви сте почели да као из разочаране љубави блатите све руско, а то није добро. Мораш знати да овдје и понеки руски националиста наврати, а када види шта ви о њима пишете (поготово ти о њиховим женама), могло би то изазвати негативне посљедице за односе између нас.

Ово си цијеним рекао искрено, али како год бољело и ја говорим истину...

Тај руски смрадов бивши амбасадор је рекао шта мисли руска власт о нама и нашем рату за слободу од усташких гадова. Из тога новинског чланка Срби могу много тога научити, а ја написах неђе какав је био мој разговор са женом рсуког амбасадора у СРЈ....па потражи прочитај.

А руске жене...оличење су и стуб народни, па кад их видим какве су и шта раде овуда...згрозим се. Као пуштене са ланца. Пођите до Улциња да видите што албанска стока са Косова чини љети од њих...мајки, сестара и супруга руских...

Јбг...ја не нађох неку која зна рећи НЕ. То у руском језику више не постоји. А што ће мислити неки руски националиста ми се живо је**, јер то нијесу српкиње него рускиње, па о њима нека они воде рачуна. Да ли лажем или не...лако је провјерити. Рускиње су већ синоним овдје за курве...а јесу ли Срби и Милошевић и за то криви?
Аватар
Sudajev
Националиста
Националиста

Порука Sudajev 11.9.2011. 16:03

За разлику од Милове Црне Горе, Русија није признала шиптарско Косово. Кад смо већ код издаја.
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука: 2438
Приступио: дец 2007

Порука Саша72 11.9.2011. 17:22

Sudajev ::Нико га не оправдава, али не може се сву кривњу пребацити на њега. Ви сте почели да као из разочаране љубави блатите све руско, а то није добро. Мораш знати да овдје и понеки руски националиста наврати, а када види шта ви о њима пишете (поготово ти о њиховим женама), могло би то изазвати негативне посљедице за односе између нас.

Ma bas ovde vecinu briga ako se neki ruski nacionalista naljuti sto pisemo istinu o macehinskom odnosu kremlja prema Srbiji. a i vecinu rusa boli uvo za Srbe. Dosta je bilo lazi kako samo ovo i ono da uradi Srbija pa ce kremlj da pomogne. Cinjenice su da nece kreml slati svoju vojsku na Kosovu ma sta zveri natovski i siptarija cinila zverstva nad Srbima.
Sudajev ::За разлику од Милове Црне Горе, Русија није признала шиптарско Косово. Кад смо већ код издаја.

Pa ni vecina Africkih zemalja nisu priznali Kosovo iako su siromasne a imali su ogroman pritisak od natovskih zveri. Dok kreml iako supersila sa vetom je toliko puta izdala Srbe i jasno se pokazala kao foliranti.
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10331
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 11.9.2011. 17:50

Власт 90-их у Русији је била пре свега антируска. Пијандура Јелцин је био окружен са 5 јеврејских мафијаша који су требали да опљачкају и униште целу Русију. Он је растурио своју државу СССР коју су сви осим кавскаских и балтичких република подржавали, а неко очекује да би они тада чували нашу државу.
Morski_orao
Млади националиста
Млади националиста

Порука Morski_orao 11.9.2011. 19:05

Sudajev ::За разлику од Милове Црне Горе, Русија није признала шиптарско Косово. Кад смо већ код издаја.

Moжеш рећи није признала још увијек...а неће дуго проћи. Није признала ни Либија иако је муслиманска земља а Гадафи је оног албанског пацова Паколија испратио и избламирао необављеног посла.

Зато је Русија признала терористе и побуњенике као легалне представнике власти у Либији, ускоро ће то урадити и у Сирији.

Међутим заборављате да је Русија међу првима (одмах послије Исланда) признала референдум за независност те Милове мафијашке приватне творевине иако се зна да је све било намјештено и тако помогла рушењу СРЈ.

Од тих пијандура и распикућа Срби су очекивали само да нам доставе оружје и ништа више...какви су војници показали су у срему 1945.

Зато су подржали усташе и њихову нову НДХ-азију што војно што политички.
Аватар
nenadkg
Националиста
Националиста

Порука: 327
Приступио: дец 2010
Место: Шумадија

Порука nenadkg 11.9.2011. 21:06

Нека комуњара на власти не представља цео народ. Од тада су се ствари много промениле, не можеш да упоређујеш Русију из 91. са данашњом Русијом.
Morski_orao
Млади националиста
Млади националиста

Порука Morski_orao 11.9.2011. 21:34

nenadkg ::Нека комуњара на власти не представља цео народ. Од тада су се ствари много промениле, не можеш да упоређујеш Русију из 91. са данашњом Русијом.

Имаш право...ова је гора.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 196 гостију