srpskinacionalisti.com

Куба почиње прославу рођендана великог Фидела

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2182
Приступио: феб 2014

Re: Куба почиње прославу рођендана великог Фидела

Порука Republikanac 13.6.2016. 3:40

Јесте и по подацима ФАО и УН у Венецуели нема глади а здравствени систем је до јаја…

Но стварност је ипак мало другачија (прочешљај мало по нету па ћеш видети како народ напада камион с храном онда долази „народна милиција“ па народ напада и њу, општи пичвајз)...

Тако да пусти ти те приче. А ко верује да је на Куби мед и млеко ја му топло препоручујем да емигрира тамо па нек ми онда јави како му иде и колико ужива...

ПС. Откуд ти тај податак о 70 посто Немаца?
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
mali soso
Националиста
Националиста

Порука: 229
Приступио: мај 2011

Порука mali soso 5.7.2016. 16:11

^

Па можда и стотинак милиона Немаца данас живи у Канади, САД, Мексику, Бразилу, Аргентини, Намибији, Швајцарској, Аустрији, Пољској, Мађарској, Русији и осталим бившим СССР републикама, Аустралији итд.

У Немачкој их ваљда има између 60-70 милиона.

Можда сам мало претерао са 70%, али их сигурно преко 60% живи ван Немачке.
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 292
Приступио: мар 2015

Порука Част 5.7.2016. 18:41

Republikanac ::Јесте и по подацима ФАО и УН у Венецуели нема глади а здравствени систем је до јаја…

Но стварност је ипак мало другачија (прочешљај мало по нету па ћеш видети како народ напада камион с храном онда долази „народна милиција“ па народ напада и њу, општи пичвајз)...

Тако да пусти ти те приче. А ко верује да је на Куби мед и млеко ја му топло препоручујем да емигрира тамо па нек ми онда јави како му иде и колико ужива...

ПС. Откуд ти тај податак о 70 посто Немаца?

Семе ти се затрело проклети усрашо ти и твој вољени запад, проклети сте одувек били и остаћете, ево хвала Богу пуно муја у већини западних земаља, нема тог новца који бих примио а да вам нестану, милина је видети како већина западњака хоће да пошизи од муке што им толико мује дошле и праве ненакнадиву штету а тек ће. Запад је био и остао највећи хоштаплерски олош, а то вам се враћа. Само настави да једеш г'вна за боље и ниси. Слава Фиделу који је био један од ретких кад је Русија била на коленима и олигарци је пљачкали како су хтели, Фидел није пристао на демонизацију Срба велико хвала и то се наравно не заборавља, тешка времена су пролазили Фидел и Кубански народ, није им лако ни сада са Чемериком која само гледа да напакости, али опстаће Куба сигурно. Против комунизма сам али запад је подмукло подстицао комунизам кад је њиховим зверским интересима то било. Хвала Фидел!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1783
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 5.7.2016. 18:51

Од Кубе може да се пљуне преко мора до Америке, да је Србија тамо где је Куба не би остало ни 1000 људи у њојзи
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука Част 5.7.2016. 19:21

Đorđo Napolitano ::Од Кубе може да се пљуне преко мора до Америке, да је Србија тамо где је Куба не би остало ни 1000 људи у њојзи

Не лупетај, Србија је опкољена Чемеричким марионетама и под сталним притисцима Чемерике, све говори кад отворено усрашки ХДЗ има подршку Чемерике и њихових марионета, дно дна на Балкану има подршку Чемерике, паметном доста.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1783
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 5.7.2016. 19:33

Pa i Kuba je 60 godina pod sankcijama
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука Част 5.7.2016. 19:37

Đorđo Napolitano ::Pa i Kuba je 60 godina pod sankcijama

Санкције је и Србија поднела и то најгоре могуће, кад бих не дао Бог Куба била немилосрдно бомбардована као што је Србија а да јој нико не притекне у одбрану и Фидел бих изгубио власт, то само идиоту није јасно.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 6.7.2016. 1:04

Част :: ти и твој вољени запад

А зашто се ти, кад већ толико мрзиш Запад, не одселиш са истог? Овако испадаш сероња и лицемер. Ево рецимо можеш да одеш на Кубу и тако на најбољи начин покажеш солидарност са напаћеним кубанским народом. Тамо је иначе баш фино, хе, хе, скоро па исто ко и код тебе у Швецкој...
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука Част 6.7.2016. 4:17

Republikanac ::
Част :: ти и твој вољени запад

А зашто се ти, кад већ толико мрзиш Запад, не одселиш са истог? Овако испадаш сероња и лицемер. Ево рецимо можеш да одеш на Кубу и тако на најбољи начин покажеш солидарност са напаћеним кубанским народом. Тамо је иначе баш фино, хе, хе, скоро па исто ко и код тебе у Швецкој...

Не мрзим, презирем. Имбецилу ја сам у Шведској на западу зато што Шведска и запад чине све да дно дна влада мојом отаџбином Србијом, и то натрљам сваки пут шведи и осталим западњачким сероњама на нос кад ме питају. Такођер им натрљам на нос да су они највеће турске улизице и да су они помогли да се истреби православни народ и отме им земље у геноцидној Турској/Албанији, исто тако раде и на Блиском Истоку, да нова НДХ која нема ништа осим геноцида у својој историји не бих постојала данас да нема подршку подмукло курвинског запада. Притом запад је у великим говнима, огроман број муја у већини западним земљама прави им ненакнадиву штету, и тек ће још већу. Фино ми је много кад погледам хаос у већини западним земљама које мује чине, срећнији него да сам добио највећи новац на лутрији. Гњидо.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 6.7.2016. 4:42

Част :: ја сам у Шведској на западу

Ха, ха, ма знам, „рушиш систем изнутра“... Ипак је Швецка комотнија од Србије или тамо неке Кубе, је ли тако?

Част :: то натрљам сваки пут шведи и осталим западњачким сероњама

Част :: Такођер им натрљам

А јел' их повучеш мало за ону ствар или им га само трљаш?

Част :: Фино ми је много кад погледам хаос у већини западним земљама које мује чине, срећнији него да сам добио највећи новац на лутрији.

У реду, само немој много да кукаш кад ти неки мујага или чамуга ували мисирка (извини Вемавуче, мазнуо сам ти фору али нисам могао да одолим)...
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука Част 6.7.2016. 5:06

Republikanac ::Ха, ха, ма знам, „рушиш систем изнутра“... Ипак је Швецка комотнија од Србије или тамо неке Кубе, је ли тако?

Имбецилу одавно Шведска ради за мене а не ја за њу и то на велико. Малме је већ на дно, ускоро следи Гетеборг, препун муја који им свакодневно праве ненакнадиву штету. Само мујама у Малмеу морају да исплате годишње по неколико милијарди круна а тек што им праве ненакнадиву штету свакодневно.

Republikanac ::А јел' их повучеш мало за ону ствар или им га само трљаш?

Испљујем их сероњо затуцани сваки пут. Изјебани су твоји вољени западњаци, а тек ће.

Republikanac ::У реду, само немој много да кукаш кад ти неки мујага или чамуга ували мисирка (извини Вемавуче, мазнуо сам ти фору али нисам могао да одолим)...

Ниси ти ништа осим гњиде био и такав ћеш цркнути. Немам никаквих проблема са мујама, давао сам им савете како најбоље да узму новац од Шведске, многе мује знају али не све како да добију велики новац од Шведске легалним путем без рада. Већина западних земаља се не разликују, свака штета нанета Шведски и западу је помоћ отаџбини Србији и братској Русији.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 6.7.2016. 13:33

Част :: Немам никаквих проблема са мујама, давао сам им савете

А шта ли су они теби давали да ми је знати? Мисирца вероватно... ( извини Вемавуче ал' много ти добра фора)...
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука Част 8.7.2016. 21:06

Част :: Немам никаквих проблема са мујама, давао сам им савете

А шта ли су они теби давали да ми је знати? Мисирца вероватно... ( извини Вемавуче ал' много ти добра фора)...

Само понављаш исте ноторне глупости. Не постоји већих улизица мујама од вас англофилских гњида, 1853 сте заједно са турчегањама објавили рат Русији, ништа бољи нисте данас, исте сте подмукле курве али вам се враћа, пуни сте муја, мог непријатеља непријатељ је мој пријатељ, на западу ко је паметан зна да искористи ову јако позитивну инвазију муја у своју корист, Малме трећи град у Шведској већ је банкротирао, потурице из Босне и шиптари се рокају свакодневно, они су два највећа криминалних група у Малмеу, 5 милијарди круна Шведска мора сваке године да им дотира иначе бих Малме горео дефинитивно, Гетеборг је исто близу банкротирања због мујиних банди. Готови сте а рата није ни било :badgrin:.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 9.7.2016. 0:39

Част ::Готови сте

Готов си ти идиоте, ја не живим у Швецкој и апсолутно ме заболе шта ће мујаге вама швецким педерчићима да раде када вам домовина постане Калифат...

Нахебо си га ти ко жути, не само да ћеш од муја морати да примаш мисирца кад год им се дигне већ ће те натерати и веру да мењаш. Прво мисирац па онда у џамију па онда опет мисирац и тако у круг...
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука Част 10.7.2016. 18:36

Част ::Готови сте

Готов си ти идиоте, ја не живим у Швецкој и апсолутно ме заболе шта ће мујаге вама швецким педерчићима да раде када вам домовина постане Калифат...

Нахебо си га ти ко жути, не само да ћеш од муја морати да примаш мисирца кад год им се дигне већ ће те натерати и веру да мењаш. Прво мисирац па онда у џамију па онда опет мисирац и тако у круг...

Ноторно си глуп, иста просеравања понављаш, али шта је друго очекивати од имбецила као ти. Сада твоји драги шведски политичари имали митинге у Алмедален, сви о шведским вредностима то јест западним, то су исте вредности које су 1853 заједно са турцима вршили геноцид над Русима, латинима=западњацима не веруј ни кад поклоне доносите. Итекако је вама англофилским сероњама стало до Шведске, за само један дан 20 пљачки у центру Малмеа, 600 опљачкано у Центру Гетеборга само у Јуну, ем ми мило ем драго, поетична правда :) .
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 5 гостију