srpskinacionalisti.com

САД и Француска прете Сирији

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Re: САД и Француска прете Сирији

Порука Трећи 8.10.2015. 9:08

Спартанац357 ::чињеница да им се не може веровати, данас су уз тебе и подржавају те, а већ сутра ће те издати и забити ти нож у леђа, такви су наши муслимани а исто су и у Русији такви, не знаш на чему си са њима.

То ти је основни проблем са верницима(?) уопште.
Зар ми немамо оне што се крсте са три прста, славе крсну славу, а већи су глобалисти од Сороша и већи католици од папе? Па, међу нама су... Ено их - роваре по Србији и уништавају је жешће него икад.
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015

Порука Спартанац357 8.10.2015. 9:45

Трећи ::То ти је основни проблем са верницима(?) уопште.
Зар ми немамо оне што се крсте са три прста, славе крсну славу, а већи су глобалисти од Сороша и већи католици од папе? Па, међу нама су... Ено их - роваре по Србији и уништавају је жешће него икад.

То су глупости трећи, искрени верници и Православци су часни и поштени људи који воле своју Отаџбину изнад свега, а ти што су већи католици од ''папе'' су за екуменизам и прихватање католичких обичаја, такви немају никакве везе са Православљем. Сви искрени Православци и верници су били и сви наши славни преци и јунаци који су страдали за нашу веру и Крст часни, од Косова па до данашњих дана.
И Кнез Лазар и Обилић су на Косову страдали за одбрану наше вере и прихватили Царство небеско уместо царства земаљскога. Кнез Лазар и Обилић су били витезови реда змаја, као сви Немањићи што су припадали реду змаја, организацији за одбрану Крста.
Последњи пут изменио Спартанац357 дана 8.10.2015. 9:49, измењено укупно 2 пута.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1641
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 8.10.2015. 9:46

Спартанац357 ::
Нема ту дискутабилног питања кад је то чињеница да им се не може веровати, данас су уз тебе и подржавају те, а већ сутра ће те издати и забити ти нож у леђа, такви су наши муслимани а исто су и у Русији такви, не знаш на чему си са њима.

Ма у праву си, не може им се веровати, нарочито не нашим потурицама и сличном олошу. Али, Русија је у таквој ситуацији да не може да води рат на два фронта: против запада и против муслимана. Зато она сада настоји да муслимане у Русији држи под контролом, док са западом бије мегдан. И не може се рећи да Руси баш нису успели у томе. Ето, они сада тамане исламисте у Сирији, а у самој Русији, сем пар маргиналаца, нема побуне муслимана због тога.

Јбг, брате, заебана је то ситуација, али тако ти је то кад си велика држава и кад у свом саставу живе људи који нису припадници истог народа, исте религије, итд. Нити волим муџосе (напротив, моји преци су секли главе Турцима и потурицама, против њих сам наравно и ја), мислим да их ни Руси не воле, али није паметно сада изазивати сукобе са њима. Што се Руса тиче.

Што се нас Срба тиче, ту је друга ситуација. Ми немамо разлоге да се са муџосима миримо, ми морамо Републику Србску што пре одвојити од исламистичке БиХ. Највећа грешка наше политике је што са протеривањем Турака нису протеране и њихове најверније слуге: потурице и шиптари. Данас осећамо последице тих грешака.
Последњи пут изменио Србски ратник дана 8.10.2015. 9:47, измењено укупно 1 пут.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 8.10.2015. 9:47

Трећи ::То ти је основни проблем са верницима(?) уопште.

Али, они нису искрени верници, већ издајници Вере Православне и Отаџбине.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 8.10.2015. 11:08

У праву си Србски ратниче потпуно. И ја мислим у вези Русије исто, све док су муслимани лојални грађани тамо нема потребе бити против њих, али сматрам да им се не треба потпуно веровати, треба их држати под контролом јер могу лако да се побуне и зачас окрену на другу страну. Кадиров јесте сада Путинов човек, али чеченима се не може много веровати јер су они дивљи ко шиптари. Кримски татари су већ нешто друго, они су имали посебан статус и за време Цара, многи татари су били до краја одани Цару и Отаџбини.
Наше потурице су потпуно затуцани, они су постали већи муслимани од турака и тешко да се могу икада отрезнити и схватити да су пореклом Срби, јањичари су увек кроз историју били гори од самих турака, зато треба да се Република Српска што пре одвоји од остатка потурчене БиХ и да се припоји Србији.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 8.10.2015. 12:47

Спартанац357 :: зато треба да се Република Српска што пре одвоји од остатка потурчене БиХ и да се припоји Србији.

Што пре кажеш? А кад је то "што пре"? Идуће недеље, идуће године, за две године? И појасни ми мало како то ти замишљаш то брзо отцепљење и припајање Србији? Мислим, с обзиром да је Србија у к...у и да Руси сигурно по Босни не би радили ово што сад раде по Сирији...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 8.10.2015. 13:35

Спартанац357 ::Наше потурице су потпуно затуцани, они су постали већи муслимани од турака и тешко да се могу икада отрезнити и схватити да су пореклом Срби, јањичари су увек кроз историју били гори од самих турака, зато треба да се Република Српска што пре одвоји од остатка потурчене БиХ и да се припоји Србији.

Наравно да се потурице никада неће вратити Србству. Они су се тога давно одрекли. А ако је некада и било шансе да се створи јак покрет Срба-муслимана, тога данас више нема. Али, реално, никада у историји тога није ни било и сем мањине и истакнутих појединаца, сви су се муслимани у Босни одрекли Србства. Тако ствари стоје и нема потребе да их неко сад убеђује да су они Срби.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 8.10.2015. 13:42

Republikanac ::
Што пре кажеш? А кад је то "што пре"? Идуће недеље, идуће године, за две године? И појасни ми мало како то ти замишљаш то брзо отцепљење и припајање Србији? Мислим, с обзиром да је Србија у к...у и да Руси сигурно по Босни не би радили ово што сад раде по Сирији...

Пази, пријатељу, ткз. Федерација БиХ јесте ,,Југославија у малом", а то значи да је она неодржива творевина, исто као што је Југославија то била. Тако да БиХ ће се пре или касније распасти. Никада неће таква творевина моћи да опстане.

Е сад, Република Србска треба да буде спремна за то и да тај неминовни распад БиХ дочека да би он протекао у интересу Срба и РС. Наравно да РС треба да се уједини са Србијом и ту прилику када се она појави, не смемо допустити. Ако желимо да имамо јединствену србску државу, а ако желимо да будемо поцепани као народ да живимо у више држава, то је онда катастрофа. Јер, боље је заједништво са било каквом Србијом, него да буде РС део исламистичког логора каква је БиХ.

Дакле, неће опстати БиХ, а РС мора њен неминовни распад да искористи за свој интерес, требало би да се уједини са Србијом, јер је таква воља народа који тамо живи. Наравно, за то би било потребно да и Србијом влада одговорна и национална власт, а не издајници и полтрони Вучић и екипа.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 8.10.2015. 13:55

Republikanac ::Што пре кажеш? А кад је то "што пре"? Идуће недеље, идуће године, за две године? И појасни ми мало како то ти замишљаш то брзо отцепљење и припајање Србији? Мислим, с обзиром да је Србија у к...у и да Руси сигурно по Босни не би радили ово што сад раде по Сирији...

Врло једноставно, кад Додик распише референдум и народ се изјасни на референдуму дал хоће и даље да остаје у БиХ или хоће да живи самостално и да се у некој догледној будућности прикључи својој матици Србији. Нема потребе Руси да војно интервенишу, нисам на то ни мислио, нити желим да дође до било каквог рата, већ да се Република Српска на референдуму одвоји народном вољом, и да Русија призна референдум, а сигурно би Русија подржала тај референдум.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 8.10.2015. 14:00

Муслимани су кукавице, и ако им нема америчке помоћи, неће они смети на Србе да ударе. А неће амери бити довека главни фактор на Балкану.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 8.10.2015. 14:40

Они не би смели ни ' 92. да ударе на Србе без америчке помоћи, до рата у Босни никад не би дошло да америка није дала подршку Алији да изазове крвави рат. Тада је у Русији био и издајник Јељцин, који је био америчка марионета а сад свакако не би смели нешто слично да направе јер знају да Русија не би седела скрштених руку ко онда.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 8.10.2015. 21:14

Србски ратник ::Али, они нису искрени верници, већ издајници Вере Православне и Отаџбине.

Они нису никакви верници...
Ко се једном прода глобалистима, највећу мржњу испољава баш према сопственом народу и својој вери.
Нико тако не мрзи православље као бивши православци (покатоличени или исламизовани)!
Осим, наравно, самих глобалиста. Они су својој мржњи православља доследни, ево, већ више од 2000 година...
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 51 гостију