srpskinacionalisti.com

RT.COM

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука: 10518
Приступио: мар 2003

Re: RT.COM

Порука Nenad 19.3.2011. 11:58

Имају неке добре репортаже, ефектно промовишу Русију, а невероватно ми је било када сам видео да су закупили фреквенције на западу.

Међутим, запослили су све западњаке, и то оне који, рекох би, нису прошли за посао у медијима код куће. Лепа пропагандна идеја да западњаци воде те емисије, али делује ми као да недостатак квалитета (јер, ови су добри новинари колико и они са Си-Ен-Ен-а, па још и мање) и то доводи до одвратног извештавања какво смо видели из Бенгазија.
La soberanía de un pueblo no se discute, se defiende con el arma en la mano.
Аватар
nedodirljivi
Војвода
Војвода

Порука: 2243
Приступио: јул 2005
Место: Београд

Порука nedodirljivi 19.3.2011. 13:47

ti nenade stvarno mislis da je izvestavanje iz Bengazije takvo kakvo je - zbog "losih novinara sa Zapada" a ne zbog same politike RT-a i Rusije prema Gadafiju? Rusija je protiv Gadafija i shodno tome takvo je i izvestavanje RT-a.
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука: 10518

Порука Nenad 19.3.2011. 13:57

Несумњиво је да је изврештавање такво због политике Русије према Гадафију. Мени политика Русије према гадафију није ништа мање одвратна од извештавања РТ.

Само је питање шта је узрок такве политике. Несумњиво интерес око нафте (донекле разумљиво), али убеђен сам да су по ко зна који пут преведени жедни преко воде (када су прихватили жваку одмах на почетку да је Гадафи готов). То је много индикативније о стању Русије од оног првог, јер говори да су још увек у расулу и да их западне обавештајне службе разбијају сваком приликом, иако им је стандард нешто бољи него 90их.

Међутим, начин на који се извештава, површно, бомбастично и поврх свега једнострано, личи на лошу копију Си-Ен-Ен-а. То сам коментарисао.
La soberanía de un pueblo no se discute, se defiende con el arma en la mano.
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2012
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 22.3.2011. 10:47

Велика су говна ови са РТ-а, што се извештавања у вези Либије тиче.
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem,...
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 22.3.2011. 21:46

80% програма на РТ је ок, 20% је лош поготово део извештаја о Либији.

Што се тиче извештавања око Либије, чују се веома критични гласови као ни наједном каналу.

Први сам за критику али није све толико црно. РТ критикује Запад и то без цензуре, види Кајзер рипорт.

"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука: 2438
Приступио: дец 2007

Порука Саша72 22.3.2011. 22:13

Verterdegete ::Na televiziji jedino gledam Utisak nedelje (i to samo kad su neki zanimljivi gosti) i ponekad neku vazniju utakmicu. Na radiju redovno pratim Djukinu "Na liniji", Pescanik i Kaziprst. A od sajtova redovno posecujem: B92, Blic, NSPM, Novi Standard i eNovine. Stampu ne kupujem, osim povremeno "Svet Kompjutera".

To bi bilo to sto se tice mene i domacih medija.

усташке медије пратиш и ти да пишеш о хуманизму и демократијиСлика.
Камени ::80% програма на РТ је ок, 20% је лош поготово део извештаја о Либији.

Врло је то лицемерно кад су показали ко су и шта су са не стављањем ветоа против агресије на Гадафијеву Либију. Одвратни лицемери који као Кина и Индија сад као фол нису били свесни да ће бити цивилних жртава :roll: . Курвинско одвратно понашање Русије, Кине и Индије.

Да је Русија ставила вето па са правом да дође и тражи од Србије да не уђе у нато, сад само могу да се носе са својим празним обећавањима како су они уз Србију. Нек признају Косово, ионако су га издали 1999 кад су требали да донесу с300, а санкције које су 1992 помогли западу да дају Србији су на нивоу наметања конц логора.

Све договоре о оружју са Ираном, Сиријом и Либијом су користили само за поткусуривање са западом и никада нису ни имали намеру да испоштују договоре.
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3236
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 22.3.2011. 22:29

Камени ::
Први сам за критику али није све толико црно. РТ критикује Запад и то без цензуре, види Кајзер рипорт.

RT uvek kritikuje zapad.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука Саша72 22.3.2011. 23:10

Verterdegete ::

RT uvek kritikuje zapad.

Иди ти прати усташку пропаганду и носи се одавде.
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 22.3.2011. 23:25

Саша72 ::

RT uvek kritikuje zapad.

Иди ти прати усташку пропаганду и носи се одавде.

Sale, nisam ja taj koji pljuje po Rujama koliko god moze i optuzuje ih da nas zajebavaju kako ne bi usli u NATO.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука Саша72 22.3.2011. 23:55

Verterdegete ::Sale, nisam ja taj koji pljuje po Rujama koliko god moze i optuzuje ih da nas zajebavaju kako ne bi usli u NATO.

Рује то јест Руски народ углавном је добар и бесцарински договор није створен што Кремљ воли Србе, него да се покаже Русима како ето Кремљ мисли на Србе. Уствари пљачкају Руски народ, слуге су Израела и запада.

Највећи извоз и највећи потенцијал за извоз у Русију је указано Србији, не због Кремља, него због Руског народа.

Не пљујем ја на Русе као народ, већ на Кремљ. Руси су на анкетама показали да желе Лукашенка, и то 80% Руса га жели. То треба да ти довољно говори шта је Кремљ а шта Руски народ.

Чеда твој вољени наркодилер је изјавио да су црнци канибали. Такви нам воде Србију, као он и ти. Шта бих ја радио са вама да вас сретнем то није дозвољено описати овде на форуму :evil: .
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 23.3.2011. 0:35

Саша72 ::Такви нам воде Србију, као он и ти.

Eh, da ovu zemlju vode ljudi sa mojim stavovima, ona bi i licila na nesto.
Банована је Лазарица,
Аватар
LiJA
Војвоткиња
Војвоткиња

Порука: 6702
Место: Холандија

Порука LiJA 23.3.2011. 8:58

RT uvek kritikuje zapad.

И обрнуто. Нема холандског програма о Русији без пљувања.
U katoličkoj crkvi Srca Isusovog u Zagrebu 28-12-2010 je služena misa zadušnica
za ustaškog poglavnika Antu Pavelića, uz pominjanje zločinca Jure Francetića,
komandanta nekadašnje ustaške "Crne legije".

*Na depozitu Vatikanske banke nalazi se ratno ustaško blago u vrednosti 80 miliona dolara*
sto je službeno dokumentovana 1998. godine u izveštaju Stejt departmenta !!!

Patrijarh SPC poziva Papu u bratsku posetu
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 626
Приступио: авг 2010

Порука gatorlale 23.3.2011. 9:22

Сама Русија није уопште толико стабилна изнутра па не треба да се чудите што морају да се повинују неким одвратним стварима као што је ова у Либији.Унутар Русије поред унутрашњих сецесионистичких покрета постоји велико социјално незадовољство.Посебно она Русија из 1999 која је као требала нама да помогне.У децембру 2010 су имали сукобе по улицама Москве,што је наравно представљено као ''хулигани''.
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2012
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 23.3.2011. 10:46

Што се тиче извештавања око Либије, чују се веома критични гласови као ни наједном каналу.

Били су неки Срби на РТ (један је политички аналитичар из Америке а други исто тако нешто, не сећам се тачно) који су бранили Либију (мислим вербално).
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem,...
Милан Динић
Националиста
Националиста

Порука: 334
Приступио: дец 2006

Порука Милан Динић 23.3.2011. 15:59

СлобаСрбија ::

Били су неки Срби на РТ (један је политички аналитичар из Америке а други исто тако нешто, не сећам се тачно) који су бранили Либију (мислим вербално).

То је Небојша Малић, који има одличан блог Сиви Соко. Ево његовог текста који прати гостовање.
Ако на следећим изборима Николић, Тадић и остали сателити којима Европа нема алтернативу, освоје довољан број гласова да саставе проевропску/антисрпску издајничку владу, онда овај народ и ова земља стварно не заслужују да постоје!

Коментар са НСПМ, јесен 2011.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 2 гостију