srpskinacionalisti.com

RT.COM

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Re: RT.COM

Порука Камени 29.4.2011. 20:33

Следећег понедељка на РТ интервју са Асанжом где говори да су скоро сви (амерички) ратови задњих 50 година вођени на основу медијски лажи и да је народ генерално против ратова!

"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 29.4.2011. 21:46

Камени ::Следећег понедељка на РТ интервју са Асанжом где говори да су скоро сви (амерички) ратови задњих 50 година вођени на основу медијски лажи и да је народ генерално против ратова!

Као уосталом и сви остали; од истребљења Индијанаца, па све до данас. Неће он рећи ништа ново што иоле промућурнији нису већ одавно схватили.
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 2.5.2011. 18:28

Асанж је тренутно један од највећих бораца за истину у свету.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 13.6.2011. 17:15

Пластични доказ да ТАЈНИ ВЛАДАРИ заиста постоје и да ЗАИСТА одлучују о догађајима у свету.

Рокенфелер има патент на РФИД чип који је данас у сваком биометричком пасошу. Ти чипови се уграђују свуда (одећа, кола итд.) и крајни циљ је да замене физички новац и да још лакше свет буде РОБ под контролом.

Швајцарски активисти су се пробудили кад су сватили да после богате Либије и богата Швајцарска може да постане циљ НАТО пакта у организованом пљачкашом походу банкстера-гангстера.

Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 8.9.2011. 20:03

Свака част РТ на овој емисији о Ратку Младићу и организацији 1389.

http://rt.com/programs/documentary/ratk ... -criminal/

Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 20.9.2011. 8:48

Бели медвед у акцији. Не чачкај МЕЧКУ.

Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 13.7.2012. 17:16

Аватар
...K.U.G.A...
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 759
Приступио: дец 2011

Порука ...K.U.G.A... 18.8.2012. 6:35

ову кују треба убити :evil: :evil:
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10182
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 19.8.2012. 20:42

Камени ::Следећег понедељка на РТ интервју са Асанжом где говори да су скоро сви (амерички) ратови задњих 50 година вођени на основу медијски лажи и да је народ генерално против ратова!

Ја не верујем ни мало у ту наивност и невидност западних народа. Мислим да су добрим делом ратове њихови грађани желели. Тек када дођу у шкрипац негде и појави се велики број мртвих онда се јави јака антиратна струја, као што је било у Вијетнаму где су обични регрути чим напуне 19 година ишло у рат.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 16.12.2013. 16:32

Кустурица причао о Украјини, о 3% фараона у свету а завршио са кравама и овцама на Дрини.

http://rt.com/shows/sophieco/emir-kustu ... ussia-296/

Иди чувај овце и јави се поново кад снимиш филм о пробоју српских логораша у Јасеновцу '45.
Па онда лажи "руски" свет о лепотама југоносталгије. Зато је та лаж у крви и пукла.

Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 17.12.2013. 3:20

Русија уместо што улаже огромне паре у јалови посао ширења своје пропаганде Американцима, који када виде канал који се зове Русија данас неће га ни гледати, боље би им било да се мало усмере тамо где би имали далеко веће шансе. На пример овде на Балкан као што Арапи раде, а ево и у Украјини их запад туче на пропагандном пољу.
kutuzov
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 587
Приступио: мај 2012

Порука kutuzov 17.12.2013. 15:43

Vranac ::Русија уместо што улаже огромне паре у јалови посао ширења своје пропаганде Американцима, који када виде канал који се зове Русија данас неће га ни гледати, боље би им било да се мало усмере тамо где би имали далеко веће шансе. На пример овде на Балкан као што Арапи раде, а ево и у Украјини их запад туче на пропагандном пољу.
http://en.wikipedia.org/wiki/RT_(TV_network)In 2011 it was the second most-watched foreign news channel in the U.S. after BBC World News.[9] In 2012 it was the number one foreign station in five U.S. urban areas.[10] In 2013 RT has become the first TV news channel in history to reach 1 billion views on YouTube. Mislim da skroz gresis ako su imali dobru medijsku stvaru koju su uradili onda je to RT jer su oni u SAD privukli milione svojim programom koji je bio kontra od onoga sto tamo daju mas mediji. Slozio bih se s tobom da bi im na Balkanu jedna takva stanica bila pun pogodak i da ce se zajebati ako to ne urade u dogledno vreme.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 17.12.2013. 18:35

Ако су подаци тачни онда сам погрешио. Мислим мени су њихове вести и кревељење водитеља увек били одбојни, али можда то неки Амери воле па зато то раде...

Aли опет не видим разлог да не отворе телевизију на Балкану.
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2022
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 5.6.2014. 8:43

9. и 10. Јуна на РТ-у приказују филм Бориса Малагурског "Тежина ланаца".
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб...
Аватар
Михајло
Војвода
Војвода

Порука: 3357
Приступио: јан 2008

Порука Михајло 5.6.2014. 22:30

Путин на ексклузивном интервјуу за француску ТВ.

Потакли су шкакљиве теме. Прекидали су га. И добили су по носу.

Снимци суђења у хашком трибуналу: video.greatserbia.org
Карлобаг—Огулин—Карловац—Вировитица
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију