srpskinacionalisti.com

Браћо Кинези, свака част

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Re: Браћо Кинези, свака част

Порука каменорезац 8.2.2013. 8:08

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ak ... kog-otrova
Људи су огромној мањини у односу на змије у кинеском селу Зисићао, где на сваког становника села долази по три хиљаде змија отровница.
Село које са три милиона змија спада у Гинисову књигу рекорда, не хаје много за ту врсту престижа, јер управо су змије селу донеле мултимилионску зараду.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 10.2.2013. 17:07

Srećna kineska nova godina! Ova godina biće godina zmije
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 10.2.2013. 22:10

Kina nadmašila SAD u spoljnoj trgovini
http://www.vecernji.hr/vijesti/kina-nad ... nak-508305
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Порука каменорезац 12.2.2013. 8:05

Đorđo Napolitano ::Srećna kineska nova godina! Ova godina biće godina zmije

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299 ... dina-Zmije
Такође, срећна година Змије! Наша браћа Кинези широм света прославили долазак бурне године Змије.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 2.3.2013. 19:48

Браћо Кинези свака част на песми

http://dc302.4shared.com/img/886525859/ ... review.mp3
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 2.3.2013. 21:45

Niko ne pominje da je na oslobadjajucu presudu Perisicu, samo Kinez imao izdvojeno misljenje.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 2.3.2013. 23:16

Ја сам скептик што се тиче Кине. Разлог - чемерика ће пропасти због разних интерних проблема и треба.
Међутим, чифути и ротшилди ће се искрцати у Кину и тамо ће се борити против Русије. Не јача Кина привредно тек због масног бурека. Мислите о томе.
Истина је непроменљива и вечна.
Аватар
Гнусни Грозозо
Војвода
Војвода

Порука: 1048
Приступио: дец 2011

Порука Гнусни Грозозо 3.3.2013. 15:23

Стекс95ПФК ::Међутим, чифути и ротшилди ће се искрцати у Кину и тамо ће се борити против Русије.

А Кинези ће их дочекати раширених руку . :mrgreen: Ротшилдима је требало стотине година да се умешају у европску аристократију и да почну да личе на њих помоћу родбинских веза и мешања крви . Са Кинезима за то просто нема времена , чак и кад сами Кинези не би били расно свесни као што јесу .

Према томе , уколико не буде нуклеарног рата или неке светске катаклизме , присуствујемо рађању нове империје . За српску политику би било добро да се још данас хватају добре везе са Кинезима , мада какви смо ми мамлази вероватно ће бити супротно и за 30 година ће ове исте клетве које иду на рачун Амера бити пребачене на Кинезе :mrgreen: :badgrin:
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1615
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 6.3.2013. 17:46

Kina uvodi sankcije Severnoj Koreji

Kina se dogovorila sa Sjedinjenim ameičkim državama, o nacrtu rezolucije kojom će UN uvesti nove sankcije Severnoj Koreji zbog prošlomesečne nuklearne probe. Savet bezbednosti UN saopštio je kasno sinoć da će danas održati zatvorene konsultacije o Severnoj Koreji. Ovakav potez Kine malo iznenađuje, zato što je blizak saveznik Severne Koreje.

Да ли је Кина икада уложила неки вето против САД? У Либији су изгубили гомилу новца и утицаја, далеко више од Руса, и нису уложили вето.
Аватар
Гнусни Грозозо
Војвода
Војвода

Порука Гнусни Грозозо 8.3.2013. 19:32

Sistem ::
Да ли је Кина икада уложила неки вето против САД? У Либији су изгубили гомилу новца и утицаја, далеко више од Руса, и нису уложили вето.

Кажу 6 пута од 1972. али увек само кад су у питању кинески интереси :

After the Republic of China's expulsion from the United Nations in 1971, the first veto cast by the present occupant, the People's Republic of China, was issued in 25 August 1972 over Bangladesh's admission to the United Nations. As of December 2008, the People's Republic of China has used its veto six times; observers have noted a preference for China to abstain rather than veto on resolutions not directly related to Chinese interests.

http://en.wikipedia.org/wiki/United_Nat ... C.2FPRC.29

Иначе , мали дебели лудак у С.Кореји вероватно почиње да нервира и Кинезе :mrgreen: , па је могуће да се договоре са Америма да га свргну .
Аватар
Четар
Националиста
Националиста

Порука: 349
Приступио: јун 2011
Место: где не рађа мајка издајнике

Порука Четар 8.3.2013. 20:10

Гнусни Грозозо ::Иначе , мали дебели лудак у С.Кореји вероватно почиње да нервира и Кинезе :mrgreen: , па је могуће да се договоре са Америма да га свргну .

:D
Некада су и деца у основној школи имала бољу логику. За данас не могу да тврдим, пошто је масовна идиотизација учинила своје.

Договориће се, оће сигурно :) , ти знаш како те ствари иду. Поткован си што би се рекло.
ОВО НИЈЕ МОЈА ЗЕМЉА
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10326
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 8.3.2013. 20:12

Najbogatiji parlament na svetu
IZVOR: TANJUG
Peking -- Kineski parlament je najbogatiji na svetu, sa čak 83 milijardera, prema procenama kineskog časopisa Harun.

Broj milijardera u kineskom parlamentu povećan je lane za 17 odsto u odnosu na 2011, a njihovo prosečno bogatstvo procenjeno je na 3,35 milijardi dolara, preneo je francusku list Figaro.

U jednom od dva doma parlamenta, Narodnoj skupštini koja broji 3000 delegata, ima čak 31 milijarder.

Toliko o komunizmu u Kini na koju se loze forumske komunjare...
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1615
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 8.3.2013. 20:36

Гнусни Грозозо ::
Sistem ::

Кажу 6 пута од 1972. али увек само кад су у питању кинески интереси :

After the Republic of China's expulsion from the United Nations in 1971, the first veto cast by the present occupant, the People's Republic of China, was issued in 25 August 1972 over Bangladesh's admission to the United Nations. As of December 2008, the People's Republic of China has used its veto six times; observers have noted a preference for China to abstain rather than veto on resolutions not directly related to Chinese interests.

http://en.wikipedia.org/wiki/United_Nat ... C.2FPRC.29

Иначе , мали дебели лудак у С.Кореји вероватно почиње да нервира и Кинезе :mrgreen: , па је могуће да се договоре са Америма да га свргну .

Занимљиво
As of December 2008, the People's Republic of China has used its veto six times; observers have noted a preference for China to abstain rather than veto on resolutions not directly related to Chinese interests.

А, је ли им интерес да их запад одбаци од свих ресурса у Африци које су поштено платили? Или и ту чекају Русе да уложе вето, што Руси неће јер они имају довољно ресурса за себе.

Узгред, најновије чудо кинеске војске, хеликоптер WZ-10, је направио руски Камов, што се држало у тајности а хеликоптер се представљао као кинекса технологија.

Слика
Аватар
Гнусни Грозозо
Војвода
Војвода

Порука Гнусни Грозозо 10.3.2013. 12:34

Sistem ::А, је ли им интерес да их запад одбаци од свих ресурса у Африци које су поштено платили? Или и ту чекају Русе да уложе вето, што Руси неће јер они имају довољно ресурса за себе.

Запад је дубоко инфилтриран којекаквим левичарским будалама које се залажу за "једнакост" са црнчугама , тако да кинеским интересима у Африци данас практично нема ко да се супротстави (ово укључује и Либију) , поготову што и сам тај Запад дугује Кинезима лову и зависи од њихове производње .

Кинезима није тренутно у интересу никакво оштрије војно сукобљавање јер време ради за њих . Зато верујем да ће наћи начина да и ову будалу у С.Кореји исконтролишу пре него направи неко сра*е , и да ће довести неког свог човека који ће отворити С.Кореју за кинески бизнис .

Све у свему , Кина ће још најмање 10-20 година преферирати "меку моћ" (моћ новца) над директним војним интервенцијама , а после ћемо видети .
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 10.3.2013. 19:17

Гнусни Грозозо ::Све у свему , Кина ће још најмање 10-20 година преферирати "меку моћ" (моћ новца) над директним војним интервенцијама , а после ћемо видети .

Ја и даље мислим да је Кина тајни пројекат чифутарије и Ротшилдових за уништење Русије.
Разлог: Кина је близу Русије и обратно. Кинезима ће требати животни простор, највероватније Русија, и то због расног анимозитета :mrgreen: између њих.
Ако падне Русија, падају и источна и југоисточна Европа.
Истина је непроменљива и вечна.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 2 гостију