srpskinacionalisti.com

Браћо Кинези, свака част

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1537
Приступио: мар 2011

Re: Браћо Кинези, свака част

Порука Sistem 13.3.2013. 0:12

Реци ти мени тачно. Пусти апроксимацију, пошто сам то већ рекао. Ти си стручњак-тачно.
Чему си смејао овде?
Гнусни Грозозо ::
1. Тај максимум популације најављују већ деценијама :mrgreen:

Пошто сада потврђујеш оно што сам писао.
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 16.3.2013. 0:23

Гнусни Грозозо ::Сукоб СССР и Кине је добро позната ствар.

Ја се управо највише плашим чињенице да је јачање Кине ултимативна и далеко било коначна чифутска мера за уништење беле расе, јер ће чифути и даље финансирати расно мешање, овог пута у изведби жутих Кинеза у случају да Кина постане најјача сила на свету.
Истина је непроменљива и вечна.
Аватар
Гнусни Грозозо
Војвода
Војвода

Порука: 1048
Приступио: дец 2011

Порука Гнусни Грозозо 24.3.2013. 9:22

Sistem ::Реци ти мени тачно. Пусти апроксимацију, пошто сам то већ рекао. Ти си стручњак-тачно.
Чему си смејао овде?
1. Тај максимум популације најављују већ деценијама :mrgreen:

Пошто сада потврђујеш оно што сам писао.

Најављују , али никако да дође :mrgreen:

Стекс95ПФК ::
Гнусни Грозозо ::Сукоб СССР и Кине је добро позната ствар.

Ја се управо највише плашим чињенице да је јачање Кине ултимативна и далеко било коначна чифутска мера за уништење беле расе, јер ће чифути и даље финансирати расно мешање, овог пута у изведби жутих Кинеза у случају да Кина постане најјача сила на свету.

Ако бела раса изумре , то ће бити случај "асистираног самоубиства" , где јеврејски кругови свакако играју неку улогу , али је главна кривица ипак на самим белцима . Уосталом , да посматрамо само наш српски народ и само овај форум . Колико само овде има комуњара који и поред свих зла која нам се дешавају и даље пропагирају некакве комунистичке глупости и здушно верују у то ? Много је негативне селекције у последњих 100-ак година , генетски потенцијал народа је смањен , то зло ће донети последице.

Што се тиче Кинеза , не бојим се за њих . Прилично су сурови и немају превелики осећај кривице (који Јевреји здушно користе код белаца ) . Ако им Јевреји постану сметња брзо и ефикасно ће их очистити .
Аватар
dusanserb
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 57
Приступио: феб 2013
Место: Слободна Србија

Порука dusanserb 24.3.2013. 11:36

Ако бела раса изумре , то ће бити случај "асистираног самоубиства" , где јеврејски кругови свакако играју неку улогу , али је главна кривица ипак на самим белцима . Уосталом , да посматрамо само наш српски народ и само овај форум . Колико само овде има комуњара који и поред свих зла која нам се дешавају и даље пропагирају некакве комунистичке глупости и здушно верују у то ? Много је негативне селекције у последњих 100-ак година , генетски потенцијал народа је смањен , то зло ће донети последице.

Што се тиче Кинеза , не бојим се за њих . Прилично су сурови и немају превелики осећај кривице (који Јевреји здушно користе код белаца ) . Ако им Јевреји постану сметња брзо и ефикасно ће их очистити .[/quote]

Сва зла која нам се данас дешавају су последица фашистичке политике коју данас води Четврти Рајх тј. ЕУ, САД и НАТО. Дакле, највеће зло српском народу у 20. веку а и данас нанели су и наносе фашисти.
Фашисти су створили НДХ и омогућили усташама да убијају Србе. Фашисти су опет деведесетих створили нову Туђманову НДХ и поново омогућили Хрватима да убијају Србе.
Фашисти су нас бомбардовали 6. априла. Фашисти су нас бомбардовали 1999. године. Ево, данас је годишњица злочиначке фашистичке НАТО-агресије на Србију и Југославију.
Фашисти нам отимају Косово и дају га Шиптарима, баш као што су нам га у другом светском рату отели и дали балистима.
Данас се фашизам зове глобализам. Друго име, али суштина је иста. И заиста је тргедија да, поред свог тог зла које нам фашисти данас наносе, неко на овом форуму пропагира фашистичке глупости о ,,законима природе", ,,белој раси" и сличне идиотизме.

Узгред, уздам се у Русе и Кинезе (и наравно Сверну Кореју) да ће стати на пут овом данашњем новом светском фашистичком поретку.
Живела нова народна социјалистичка Србија!!!
Аватар
Гнусни Грозозо
Војвода
Војвода

Порука Гнусни Грозозо 24.3.2013. 16:43

dusanserb ::
Сва зла која нам се данас дешавају су последица фашистичке политике коју данас води Четврти Рајх тј. ЕУ, САД и НАТО. Дакле, највеће зло српском народу у 20. веку а и данас нанели су и наносе фашисти. .

Синак , ти не само што не знаш шта значе речи Рајх , фашизам , а вероватно и НАТО , него не умеш лепо ни да цитираш нечију поруку са форума на коју хоћеш да одговориш .

Много вас је таквих , полуписмених , глава напуњеним некаквим фразама које не разумеју , и хтели би да водите политику . Зато нам тако и иде . Саветујем ти да узмеш мало да читаш и да се образујеш док још можеш , да н еби био овца коју ће да воде на клање .
Аватар
dusanserb
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 57
Приступио: феб 2013
Место: Слободна Србија

Порука dusanserb 24.3.2013. 17:22

dusanserb ::
Сва зла која нам се данас дешавају су последица фашистичке политике коју данас води Четврти Рајх тј. ЕУ, САД и НАТО. Дакле, највеће зло српском народу у 20. веку а и данас нанели су и наносе фашисти. .

Синак , ти не само што не знаш шта значе речи Рајх , фашизам , а вероватно и НАТО , него не умеш лепо ни да цитираш нечију поруку са форума на коју хоћеш да одговориш .

Много вас је таквих , полуписмених , глава напуњеним некаквим фразама које не разумеју , и хтели би да водите политику . Зато нам тако и иде . Саветујем ти да узмеш мало да читаш и да се образујеш док још можеш , да н еби био овца коју ће да воде на клање .

Naravno da znam. Pa bas ti upravo ne znaš suštinu fašizma, jer da znaš ne bi mislio da je fašizam nešto dobro. Fašizam i nacizam se danas zovu globalizam. Drugo ime ali suština je ista. To nisu fraze već činjenice.

NATO je samo Vermaht Četvrtog Rajha. Ko to ne vidi, taj ništa ne razume.
Живела нова народна социјалистичка Србија!!!
Аватар
Гнусни Грозозо
Војвода
Војвода

Порука Гнусни Грозозо 30.3.2013. 18:48

dusanserb ::Fašizam i nacizam se danas zovu globalizam.

Лупаш глупости . Фашизам као идеологија се залагао пре свега за Државу и Традицију као врховне духовне компоненте . Као такав , никако није могао бити "глобалан" јер глобализам не допушта постојање јаке државе . Узми мало па читај :

http://www.worldfuturefund.org/wffmaste ... solini.htm

Нацизам не постоји . Постоји национал-социјализам као идеологија коју је створио Адолф Хитлер . За ову идеологију је централно питање крви ( биолошке припадности једног народа) и тла ( територије где тај народ остварује своју државу ) . Дакле , ни ово не може да буде "глобалистичка" идеологија . Објаснио бих ти и термин Рајх (који само условно може да се преведе као Царство) , али сматрам да си сувише глуп да све то схватиш за тако кратко време :mrgreen: , можда некад доцније .
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143
Приступио: сеп 2009

Порука Volim bajke 30.3.2013. 22:20

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... China.html

'Buccaneering' British businessman, 36, who has married into the most powerful family in China

Originally from Wimbledon, Daniel Foa is married to the niece of Xi Jinping
Mr Xi will become China's next paramount leader in mid-November

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article ... z2P3YwPfFl
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook

Danilo iz Wimbledon postao zet najmochnije kineske porodice. :)
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Порука каменорезац 13.6.2013. 9:35

Слика
http://dnevno.hr/techno/it-trend/88970- ... edija.html
Кинези нападају сајтове хрватских министарстава и медија =D>
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Порука каменорезац 14.6.2013. 2:51

Довитљиви Кинез пронашао начин како да се удобно вози по граду не напуштајући своју фотељу :wink:
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1788
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 10.7.2013. 21:14

Слушајте свако јутро у 9ч кинески радио интернационал, то је мелем за душу, а и одличне су вести, чиста десетка, одлична спољна рубрика
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 17.7.2013. 15:16

Председник Белорусије Александар Лукашенко у посети Пекингу јуче разговарао са Сји Ђипингом о успостављању стратешког партнерства између Белорусије и Кине

http://serbian.cri.cn/341/2013/07/17/181s134956.htm
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 23.9.2013. 15:30

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti ... ki-Holivud

Moderni kompleks, površine 376 hektara, u koji će biti uloženo 50 milijardi juana (8,3 milijardi dolara), počeće sa radom 2016. godine.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 23.9.2013. 19:35

Кинези купују три милиона хектара обрадиве земље у Украјини!

http://www.srbijadanas.net/kinezi-u-ukr ... ve-zemlje/

http://www.thestar.com.my/Business/Busi ... emand.aspx
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 29.9.2013. 15:36

ПОЛИТИКА

Турска, чланица војне алијансе НАТО, саопштила је ове седмице да је одабрала ракетни одбрамбени систем ФД-2000 који производи Кинеска увозно-извозна корпорација за прецизну механику (ЦПМИЕЦ), дајући јој предност над ривалским системима руских, америчких и европских фирми.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 6 гостију