srpskinacionalisti.com

Severna Koreja

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
drinski
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 925
Приступио: дец 2011

Re: Severna Koreja

Порука drinski 8.6.2012. 12:27

Опричник ::
drinski ::
ali ono sto je problem
sto vi to ne smete da kazete za onu ustasku kurvu djujica, za nedica, pa i za ljotica tesko procedite kroz zube
a ne mozete da kazete da ne biste naljutili gazde...
a znate da su vam gazde sujete
i da ocas posla nadju nove sluge

:lol: :lol: Колико је Ђујић остао Хрватима у лепом памћењу проверићеш тако што ћеш обући мајицу "Војвода Ђујић- српски херој" и да се прошеташ центром Загреба или Сплита. Највероватније би био протеран из Хрватске а добио би и батине. Док црвену петокраку можеш лагано да носиш и нико ти неће рећи ништа.
Ђујић је таманио усташе и комуњаре као мишеве, зато га и презирете :wink: .

О Недићу и Љотићу не желим ни да говорим... они су били спасиоци српске нације, а Љотић због свог карактера заслужује да буде проглашен и за свеца. Руски митрополит Атанасије и свети владика Николај су говорили да Димитрије Љотић због свог карактера више заслужује да буде монах или патријарх него политичар.

ti si jednostavno Hrvat.. ne moze Srbin biti takva istinska ulizica i sluzavka, ti verujes u to da Srbi treba da sluze ruzne i prljave germane
i kao Hrvat nikad neces razumeti slobodarske teznje srpskog naroda,,
Аватар
Demo(n)lisher
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 680
Приступио: феб 2010

Порука Demo(n)lisher 8.6.2012. 13:48

drinski ::bez zelje da uvredim beogradjane,
ali beograd bez foto sopa , ni od mog sela ne izgleda bolje..
makar smo sklonili sve divlje deponije sa obala.,.

Ово ми је први пут да се сложим са комуњаром око изношења чињеничког стања. Јесте Београд смрдљив, то морам да кажем, иако живим у њему. Постао је шугава махала, због комуњара, којекаквог црногорско-усташког отпада који га је зајахао, шиша и голиша који је дошао воловским запрегама, фотељаша којима је битно да њихова вила изгледа ''красно, лепо, фантастично'', ''угледних'' домаћина који чешу задњицу на јавном месту и ''културних'' спонзоруша које пљују по тротоару.
drinski ::ti si jednostavno Hrvat.. ne moze Srbin biti takva istinska ulizica i sluzavka, ti verujes u to da Srbi treba da sluze ruzne i prljave germane
i kao Hrvat nikad neces razumeti slobodarske teznje srpskog naroda,,

Те тезе о ''истинским улизицама и служавкама'' може да просипа само човек који никада није дошао у додир са књигама о животу Димитрија Љотића и Милана Недића. Када бих сада почео да вадим све њихове изјаве о тим истим Швабама, и када бих изнео доказе о њиховим заслугама за србски народ, овде би прорадиле етикете о ''западњачким и тупавим слугерањама'', јер Боже мој, по дифолту, или по комуњарским књигама, и ''истраживачким текстовима'' Милослава Самарџића, име Мите Љотића је синоним за најцрње и најгоре издајство. :roll:
Него, реци ти мени какав је осећај бити шлихтара и улизица највећем сину наших народа и народности, аустроугарском јуришнику, и ћопавом касапину који нас је зајебао подједнако као и Хитлер?
Србија је вечна док су јој деца верна!
Опричник
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 743
Приступио: феб 2012

Порука Опричник 8.6.2012. 14:45

Стефан90 ::Љотић??? Полтрон,квислинг ИЗДАЈНИК!!! Какав је то светац који регрутује србе да служе Рајху? :roll:
Постојало је то и у другим земаљама:Петен,Љотић,Квислинг...

Могуће је да си врло млад те да ниси много читао и истраживао. Разумем те у неку руку јер сам и ја некада тако размишљао... само кад се сетим шта сам ја изговарао о Недићу и Љотићу као млад човек, сад ме стварно срамота и да напишем то :) .

Него да разјаснимо ове неистине које си изнео.

Одакле ти то да је СДК служио Трећем Рајху? Да те обавестим само да је Србија била једина окупирана земља у Европи, уз Пољску, која није пристала на захтеве нациста да шаље своју војску на Источни и Западни фронт. То је чињеница за коју треба да зна и неко ко се не бави стручно историјом. И Љотић и Недић су се свакодневно налазили под немачким уценама и претњама да ако не пошаљу неколико јединица на Источни фронт да ће се десити то и то, али ипак нису поклекли.

О овоме сведочи и позната антифашистичка енглеска историчарка Рут Мичел:

"Они који лично познају генерала Недића знају тачно да је он био спреман да и свој живот стави на жртву за свој народ. Казати да је он имао личних амбиција јесте прост апсурд. Он је пристао да покуша да заведе ред под окупацијом у коме би гоњење Срба престало, како би Срби живи дочекали свршетак рата, али тако да ниједан Србин не буде приморан да служи у немачкој војсци. Овај други услов био је и спроведени ниједан Србин није служио у некој осовинској војсци и то захваљујући Недићу и Љотићу. Пољска и Србија су једине две прегажене земље са том карактеристиком. Постоје необориви докази да Милан Недић и Димитрије Љотић никада нису били колаборатери у смислу једног Квислинга,Лавила или Петена. Приликом честих конференција нацистичких вођа са свим сателитским политичким и војним вођама, њихова имена никада нису била споменута."

А твоје упоређивање Љотића и Недића са немачким слугама је такође срамотно. Ево шта о тобожњој колаборацији Љотића и Недића каже највећи Србин после светога Саве- свети владика Николај:

"Колаборација. Јасан је смисао ове речи. Кад два човека извлаче потопљени чамац, један конопцем, а други куком, онда су они колаборатори. Оба имају исти циљ пред очима. Исто тако и ловци кад хоће да улове неку звер, па распореде улоге. И они су колаборатори један другом. Јер имају исти циљ пред очима.
Нико од националиста српских није колаборирао са немачким окупаторима. Јер српски националисти с једне стране и Немци с друге стране имали су два, потпуно супротна циља пред очима. Немци су смерали уништити српски народ, а српски патриоти сачувати га и ослободити га од Немаца. Српски националисти нису служили Немцима, него су се служили Немцима. И ово су они чинили с дубоким презрењем окупатора и с пригушеним револуционарним инстинктом у себи - до времена. Испод звера се извуци, па онда туци."
Прави колаборатори са Немцима били су Кнут Хамсун и Квислинг. Ови су желели Немцима победу с убеђењем да само Немци могу "завести ред у свету" и "спасити европску културу од словенског варваризма и француског мекуштва."

Српски добровољачки корпус није носио никаква обележја Трећег Рајха на својим униформама, већ овај амблем:

Слика

Такође се нису поздрављали нацистичким салутирањем већ на српски православни начин, овако:

Слика

Ево слике великог јунака Косте Мушицког, команданта СДК-а:

Слика

Где ти овде видиш кукасти крст или неко друго обележје Трећег Рајха?
Последњи пут изменио Опричник дана 8.6.2012. 15:05, измењено укупно 2 пута.
Опричник
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Опричник 8.6.2012. 14:59

Добра је и ова емисија:

Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука: 434
Приступио: јан 2012

Порука Стефан90 8.6.2012. 15:49

Ето ти годиште поред имена,
Види опричник нисам ја ништа лоше рекао за ђенерала Недића који се у тим тешким временима прихватио једне врло незахвалне позиције,ђенерал Милан Недић је у претходним ратовима доказао да је лојалан краљу и отаџбини па и помагањем словенцима тј. прихватањем њихових избеглица са окупиране Словеније доказао да је човек.Словенци су у то време формирали плаву гарду,четнички одред такође веран Србији...
Јбг. сад за Љотића сам нешто читао али нисам сигуран шта је тачно :-k оно што сам учио у школи,уопштено,разликује се од онога што сам налазио на интернету.
БОЉЕ ТИ ЈЕ ИЗГУБИТИ ГЛАВУ НЕГО СВОЈУ ОГРЕШИТИ ДУШУ

...,,нема врба колико има Срба али има граната колико и Хрвата''
Аватар
drinski
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука drinski 8.6.2012. 16:09

ajde jos jednom ovom izdajnickom sljamu da psotavim pitanje na kojeg oni nece da odgovore
kako kazniti generala , koji u jednom danu rata izgubi nis i skoplje
a neprijatelj mu zarobi 100 000 vojnika?

drugovi izdajnici i americke sluzavke, molim bez fraza, vec striktan odgovor...
Последњи пут изменио drinski дана 8.6.2012. 16:13, измењено укупно 1 пут.
Аватар
drinski
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука drinski 8.6.2012. 16:10

strasno koliko vi mrzite Srbiju, koliko mrzite srpski narod
i hvala bogu da vasa ideologija izdaje i kurvarluka nikad nece imati ni promil podrske
Аватар
drinski
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука drinski 8.6.2012. 16:13

Стефан90 ::Ето ти годиште поред имена,
Види опричник нисам ја ништа лоше рекао за ђенерала Недића који се у тим тешким временима прихватио једне врло незахвалне позиције,ђенерал Милан Недић је у претходним ратовима доказао да је лојалан краљу и отаџбини па и помагањем словенцима тј. прихватањем њихових избеглица са окупиране Словеније доказао да је човек.Словенци су у то време формирали плаву гарду,четнички одред такође веран Србији...
Јбг. сад за Љотића сам нешто читао али нисам сигуран шта је тачно :-k оно што сам учио у школи,уопштено,разликује се од онога што сам налазио на интернету.

a sta si nasao to na internetu :lol: :lol: :lol: :lol:

joj naopako al ste vi zajebancija
jooj al amerika se zajebava sa vasim mozgovima
ajmo malo i o djujicu junaku iz borbe sa ustasama
joooj stravicnosti...
pa sta se mi ljutimo na hrvate kad veruju u neku svoju realnost a ne u cinjenice,
pa vi zivite u 100puta gorem matriksu..
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 8.6.2012. 16:30

Швабе су тада располагале са 130 дивизија и најмодернијим наоружањем тога доба док је ЈУ имала око 30 дивизија састављених од мултиетничког становништва,друго земља је била окружена земљама чланицама осовине са свих страна осим малог дела који је ишао према Грчкој.
Систем комуникација ј био застарео за оно време и неефикасан,било је самог колебања како у влади тако и у војсци како се поставити према датој ситуацији.Симовић и екипа првог дана напада на ЈУ побегли су у Грчку и театрално изјавили да се Југославија неће предати,друго,долазило је до масовних пребега и издаје од стране Хрвата.Тамо где су Хрвати чинили већину у јединицама окретали су се против официра и предавали целе чете.У Загребу и Љубљани су их дочекивали са цвећем на тенкове,а мајмуни неписмени док их ми нисмо ослободили били су провинције Аустроугарске и нико их није јебо ни за шта.
...а краљ Александар им дао државу... ](*,)
Све укупно кад се погледа, Србија(она ј једино пружала отпор) није имала никакве шансе у отвореном нападу против сила осовине,изузев успеха против Италијана на Косову и Албанији.Који год генерал да се нашао у таквој позицији,вероватно би доживео исти неуспех.

Опричник
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Опричник 8.6.2012. 16:30

Па наравно да се разликује јер школски уџбеници нису много очишћени од комунистичке пропаганде. Љотић се није борио против Немаца, то је истина, али не због тога што их је много волео већ због тога што је сматрао да су непријатељ бр.1 комунисти и усташе и да сву снагу треба усмерити против њих, док је сматрао да ће Немци највероватније изгубити рат и отићи ће са Балкана, али комунисти ако победе неће отићи никада.

Батали школске уџбенике и слушај шта су о Љотићу причали они који су га лично познавали, као нпр. свети владика Николај Велимировић, војвода Ђујић, па чак и Дража Михајловић на крају рата. Било је у почетку неспоразума између Недића и Љотића с једне стране и Драже с друге стране, али од 1943.год. су ти неспоразуми рашчишћени и они су форимирали један заједнички антикомунистички фронт.

Бошко Костић у књизи "За историју наших дана" описује следећу сцену са Дражом из јануара 1944.године:

"При одласку, генерал Михајловић узе своју четничку шубару, пружи ми је и рече:'Ово шаљем господину Љотићу. Шаљем му моју шубару од срца,у знак пријатељства и братства,а у духу наше заједничке борбе. "

руски митрополит Атасаније 1949 год.,иначе велики руски родољуб и познаник Љотићев:

"Лично сам познавао Димитрија Љотића. Био је то редак пример државника, а у исти мах је био и истински следбеник Христов за кога су служење истини и верност православљу били на првом месту.
За време последњег рата,под окупацијом, Љотић је показао неслућену храброст.Понашао се према окупатору смело и независно. Увек је отворено сведочио своју верност Краљу. Много се заузимао за ослобођење његове светости патријарха Гаврила и епископа Николаја. Његова смерност и скромност су уистину биле Христове.
Димитрије Љотић је био човек који се сав жртвовао за свој народ и кога су због његових врлина морали да поштују не само његови пријатељи већ и његови непријатељи."

Прочитај и беседу владике Николаја о Љотићу:

"Димитрије Љотић био је државник, учитељ и хришћанин. Он није био само државник, он је био хришћански државник. За последњих сто педесет година, ми смо имали великих политичара, великих људи као што су Гарашанин, Јован Ристић и Никола Пашић, али то су људи били велики за своје време, и у границама Србије док је Димитрије Љотић зашао у велике кругове светске политике.То је био политичар са крстом. Имао сам прилике да га чујем у манастиру Жичи када је рекао: „Српски народ неће бити срећан док сав свет не буде срећан."

Бог га је узео баш у своје време. Рећи ће неко: узели су нам га. Али га нису узели, јер је он дао упут својим животом и својим трудом до сада. Колико понизности, какав аскетизам, испосник Светогорски, какве молитве, дечје милине!

Ко је познавао тог човека, морао га је волети. Он је био идеолог, светски, широке душе, лав у храбрости а јагње у кроткости. Говорио је: „Ако учиним све народе срећним, бићемо и ми срећни. Чедо Милић велики мостарски јунак, рекао је: „Још сам видео јунака, али јунака као Љотића нигде.“ О њему ће се зато писати књиге. Писаће не само Срби, него и сви Европљани који су га познавали.

Било је људи који су говорили да он воли да прима од некуд, да сакупља, да гомила. Али где су његове куће? Где су му поља? Ја тога не видим. Али је био велики богаташ духом, поштењем, вером. Духован човек, карактеран, поштен одлучан и религиозан. Он је био толико богат душом, да је од ње могао дати и другом, позајмити осталима увек спреман да даде савета и лепу реч. За њега политика није била акробатика, него етика. Он је био репрезентатор душе и срца српског, чари и истине српске. Он је био идеолог хришћанског национализма.

...

Жалимо га сви, жале га свак. Жале га и Немци. Многи су му пребацивали да се сувише наслања на Немце. И то баш они који нису били народни људи, који поседују виле и богатства, и који као јазавци припремају себи унапред богатство за сто година. Али, он је највише критиковао Немце, и баш зато су га они поштовали. Критиковали су га само они који га нису познавали."

Цео текст:http://dan-veterana.blogspot.com/2012/01/blog-post_9351.html

Писмо Драгољуба Михајловића упућено Димитрију Љотићу приликом обједињавања снага у борби против комунизма 16.марта,1945.године (писмо се чува у Историјском архиву):

"Господине Љотићу,
Одавно сам очекивао долазак Вашег курира.Он ми је управо донео Ваше писмо од 29.јануара заједно са Миланом Аћимовићем...Са радошћу поздрављам Ваш рад на обједињавању свих националних снага иако у последњем моменту и дубоко жалим што до тога није дошло још раније.Времена још има да се најнужније организује и повеже.Коста и ваш делегат пренели су ми све Ваше поруке и будите уверени да их ја примам од прве до последње...
Послаћу Вам људе са овлашћењима који уживају моје пуно поверење а који ће уживати и Ваше...Шаљем поздрав свима Вашим борцима и Вама лично уз поштовање.

16.март,1945.
Ваш
Драгољуб.М.Михајловић."

Препоручујем ти за почетак, ако имаш времена, да прочиташ књиге "За историју наших дана" од Бошка Костића и од Ратка Парежанина - "Димтрије Љотић и други светски рат". Прочитаћеш ту много ствари које су комунисти скривали али ћеш и сазнати зашто су комунисти као непријатеља бр.1 означили управо Димитрија Љотића и његов покрет ЗБОР.

Љотић је такође био добровољац у српској војсци у Првом светском рату, а и 6. априла приликом немачке инвазије на Југославију је био једини српски политичар који се сам пријавио у војну јединицу како би бранио Отаџбину. То иначе многи прећуткују.
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 8.6.2012. 16:37

drinski ::

a sta si nasao to na internetu :lol: :lol: :lol: :lol:

joj naopako al ste vi zajebancija
jooj al amerika se zajebava sa vasim mozgovima
ajmo malo i o djujicu junaku iz borbe sa ustasama
joooj stravicnosti...
pa sta se mi ljutimo na hrvate kad veruju u neku svoju realnost a ne u cinjenice,
pa vi zivite u 100puta gorem matriksu..

Нашао сам литературу коју је неко окачио,то је једна ствар,друга ствар слино атеистичка кад већ знаш да кењаш преко тастатуре и прозиваш да смо издајници и незналице онда можеш из свог богатог знања чобанина и праксе чувања свиња да нам сажето кажеш нешто о животу и делу ове двојце поменутих.
Јер видим да си компетентан да делиш лекције,ко' да те Шешељ правио.
Ајде сисо,немој да гуглаш него куцај овде све што знаш о раду и залагању Д.Љотића и М Недића.

Аватар
Demo(n)lisher
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 680
Приступио: феб 2010

Порука Demo(n)lisher 8.6.2012. 17:13

drinski ::ajde jos jednom ovom izdajnickom sljamu da psotavim pitanje na kojeg oni nece da odgovore
kako kazniti generala , koji u jednom danu rata izgubi nis i skoplje
a neprijatelj mu zarobi 100 000 vojnika?

Ево ја ћу да ти одговорим. Првог августа 1941. године одржана је седница представника бугарске владе и Савета комесара Милана Аћимовића. Предмет овакве врсте конференције и скупа је био проблем са нелегалним терористичким акцијама комуниста, који су (као што знамо) добили налог од Стаљина да започну револуцију, да ''разбукте'' пламен грађанског рата, без обзира на жртве и околности. О самој ''делотворности'' таквих акција се веома добро зна - само у првој фази окупације је 30.000 људи настрадало од Немаца. О самим ''акцијама'' партизана, које су проузроковале такве одмазде, молим 'дринског' да прочита моје раније поруке, јер ми заиста не пада више на памет да по милионити пут потенцирам нешто што је већ добро познато. Елем, да се вратим на причу.

Како би се спречиле те акције, постигнут је споразум са бугарима, да се очува саобраћај око моравско-вардарске долине, како би пресекли деловање партизаније. Недић је био свестан нужности сарадње са бугарима, како би спречио навирање једног исто тако штетног и разарајућег зла по Србе, комуниста, те је 28. новембра упутио писмо институцијама у Србији:

Циљ доласка бугарског пуковника са бугарским војним органима у Ниш састоји се у његовој мисији да изврши осигурање пруге Цариброд—Скопље и нема карактер неке окупаторске акције. Пошто је потребна стална веза између бугарског пуковника и немачке команде у Нишу, одређен је Ниш за седиште наведеног пуковника. Да се долазак бугарских војника не би погрешно протумачио и безразложно изазвало узнемирење, изволите са предњим упознати јавност."

drinski ::drugovi izdajnici i americke sluzavke, molim bez fraza, vec striktan odgovor...

Већих америчких слугерања од вас, Титових следбеника, нема, и то врло добро знаш, и због твога свој терет покушаваш да пребациш на другог, али ти не успева. Када су твоји идеолошки претходници и идоли 1948. године, склопили одбрамбени пакт Југославије са Турском и Грчком, и тако дошли под скуте Америке, директно у Вашингтон, тада сте показали званично да играте по мелодији Јенкија. Да не говорим о генијално замишљеној идеји лидера Трећег света, који је на мала врата увукао глобалистички смрад у ову земљу, ратне репарације које су швабови требали да исплате због недела које су овде починили (а које сте ви припомогли), које је он ''опростио'' свом другу Вилију Бранту, и остале лепоте које су твоје црвене пентаграмџије донеле у Србији. Према томе, :-$
Србија је вечна док су јој деца верна!
Аватар
Гага
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 868
Приступио: окт 2006

Порука Гага 8.6.2012. 19:38

Па ја бих лично волио да имам на увид историска документа о томе каква је одлука КПЈ била уочи рата о инфлиртрирању чланова партије у ВК Југославије и какве су инструкције имали.
Да ли да бране земљу или да издају и изнутра разбијају војску?
За љубитеље сатанистичке идеологије и КПЈ један податак. Приликом формирања прве пролетерске је
издвојено десетак врло образованих људи који су добили задатак да буду историчари, Да би се могло
тачно записати и описати раздобље у коме су учествовали. Један од тих људи је био гост у мојој кући
и изнео је неке јако занимљиве ствари.
1) Готово свим састанцима Тита са разним штабовима и делегацијама увек је био присутах најмање 1
од историчара.
2) На највише састанака је био присутан Владимир Дедијер сем на два.
3) само на два састанка нико од историчара није био присутан. Оба за време рата. Један
Тито-Черчил када су њих двојица водили записник . Оно што је Черчил писао је у сефу Форин Офиса
и рок за јавност је 150 година. А други Тито-папа.
4) У ратној 1943 години Коча Поповић у Сарајеву води преговоре са Немцима, да се у случају
искрцавања Енглеза у Далмацију, заједно супротставе савезницима. Партизани и Немци против
савезника и четника.
5) Коча Поповић је ратне 1944 био у Загребу на преговорима са усташама а веза је био М. Крлежа
6) Не проверено. Саву Ковачевића је по наређењу Тита убио Милован Ђилас после чувени дисидент.

За првих 5 тачака је имао сва документа. Био је члан партије и посвећен свом послу историчара.
Није имао никакве потребе да лаже. А није ни био тај тип човека кој би лагао.

Ко је потпарол специјалног суда за ратне злочине ? Па рођака Саве Ковачевића.
Ко је заменик тужиоца за ратне злочине. Бруно Векарић. Хрват и среброљубац. Човек који преко фантомског Ж.Рачуна и фантомске Н.В.О. са својом колегиницом краде паре.
Више о томе у листу ТАБЛОИД.

Да не буде неке забуне са историчарем је разговарао мој отац 80-их. Ја сам тад имао нешто преко
20 година.
Да Бог да догодине у Дреници.
Аватар
Гага
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 868
Приступио: окт 2006

Порука Гага 8.6.2012. 19:38

Па ја бих лично волио да имам на увид историска документа о томе каква је одлука КПЈ била уочи рата о инфлиртрирању чланова партије у ВК Југославије и какве су инструкције имали.
Да ли да бране земљу или да издају и изнутра разбијају војску?
За љубитеље сатанистичке идеологије и КПЈ један податак. Приликом формирања прве пролетерске је
издвојено десетак врло образованих људи који су добили задатак да буду историчари, Да би се могло
тачно записати и описати раздобље у коме су учествовали. Један од тих људи је био гост у мојој кући
и изнео је неке јако занимљиве ствари.
1) Готово свим састанцима Тита са разним штабовима и делегацијама увек је био присутах најмање 1
од историчара.
2) На највише састанака је био присутан Владимир Дедијер сем на два.
3) само на два састанка нико од историчара није био присутан. Оба за време рата. Један
Тито-Черчил када су њих двојица водили записник . Оно што је Черчил писао је у сефу Форин Офиса
и рок за јавност је 150 година. А други Тито-папа.
4) У ратној 1943 години Коча Поповић у Сарајеву води преговоре са Немцима, да се у случају
искрцавања Енглеза у Далмацију, заједно супротставе савезницима. Партизани и Немци против
савезника и четника.
5) Коча Поповић је ратне 1944 био у Загребу на преговорима са усташама а веза је био М. Крлежа
6) Не проверено. Саву Ковачевића је по наређењу Тита убио Милован Ђилас после чувени дисидент.

За првих 5 тачака је имао сва документа. Био је члан партије и посвећен свом послу историчара.
Није имао никакве потребе да лаже. А није ни био тај тип човека кој би лагао.

Ко је потпарол специјалног суда за ратне злочине ? Па рођака Саве Ковачевића.
Ко је заменик тужиоца за ратне злочине. Бруно Векарић. Хрват и среброљубац. Човек који преко фантомског Ж.Рачуна и фантомске Н.В.О. са својом колегиницом краде паре.
Више о томе у листу ТАБЛОИД.

Да не буде неке забуне са историчарем је разговарао мој отац 80-их. Ја сам тад имао нешто преко
20 година.
Да Бог да догодине у Дреници.
Jovan-Vladimir
Војвода
Војвода

Порука: 2179
Приступио: феб 2007

Порука Jovan-Vladimir 9.6.2012. 17:51

Е досадни сте више са Недићем, Љотићем, Титом и осталим учесницима грађанског рата. Тема је Северна односно НДР Кореја.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 5 гостију