srpskinacionalisti.com

Спречен атентат на Моралеса!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука: 2159
Приступио: мај 2009

Re: Спречен атентат на Моралеса!

Порука roadrunner 6.11.2014. 2:38

Te statistike nisu bitne, po ovome i USA ništa ne valja, a prosečan Srbin bi dao mnogo toga da ode tamo, iako se mi na mapi zelenimo :D Bitno je da je Venecuela prsla, a Kolubija je sad veoma pristojna zemlja za život koja ubrzano napreduje

Ostali indijaci koji se kurče dobiće po pičci pre li kasnije. Živi bili pa videli

Batisuta, o čemu ti to? Koji mi, kakvi mi? Ja sam Srbin, i srpski nacionalista, i gledam naš interes, a bilo čiji drugi...Ruski uspesi u Siriji? Pa ništa, predji da živiš tamo, ma ne ti..nego tvoji unici...i to na teritoriji koju drži Asad nemaju perspekitivu za normalan život..Mislim otkinuli su ih Rusi, jebeno dobro su zaštitili svoga saveznika.. Nadam se da samo nas tako ne zaštite...No o tome smo na drugoj temi već razglabali
..људи (па и Срби) се иначе деле на добре и поштене људе и ОЛОШ, а не на црвене, плаве, зелене...
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 633
Приступио: авг 2010

Порука gatorlale 6.11.2014. 10:58

САД може да изврши нешто само у земљама које су претходно избушене,невезано са тиме какво је економско стање,овде по форуму су многи предвиђали Асад пада само што неће па на крају исламисти које је финансирала Америка нису успели да изврше државни удар.Поред Сирије широм света постоји доста земаља где петоколонаши које финансира САД немају неко посебно упориште у систему државе не само у разуларној руљи него у апарату насиља,интелектуалцима и тим слојевима становништа.Србија је начисто пропала па нема ни назнаке да има икакве шансе да се изврши неки државни удар или чак неке масовније демонстрације јер само присуство масе на улицама не значи ништа..По мом мишљењу САД што се Јужне Америке тиче има једино шансу у Венецуели да изврши нешто у земљама које нису под њеном контролом. Сад ионако имау веће проблеме у Европи.
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука: 2159
Приступио: мај 2009

Порука roadrunner 6.11.2014. 18:59

Asad je pao samo to ni tebi ni njemu nije jasno. On ujedinjenom Sirijom nikad više vladati neće, a ti da da si Sirijac sa iole čuke u glavi bi molio da što pre i formalno bude skinut i zamnjen nekom američkom marionetom da se agonija zaustavi
..људи (па и Срби) се иначе деле на добре и поштене људе и ОЛОШ, а не на црвене, плаве, зелене...
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10245
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 7.11.2014. 4:31

a ti da da si Sirijac

Који Сиријац? Сунит, Курд, хришћанин или алевит? Свако има ту своју рачуницу и зна зашто и кога подржава.

da se agonija zaustavi

Што се та aгонија није зауставила у Либији где су постављене тоталне америчке марионете...
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију