srpskinacionalisti.com

Australijski sudija odobrio izručenje Vasiljkovića Hrvatskoj

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1091
Приступио: феб 2014

Re: Australski sudac odobrio izručenje Vasiljkovića Hrvatsko

Порука ДејанНационалистa 10.7.2015. 12:52

Коста ::- Милошевић не спада у ово друштво издаiника.

Санкције прекодринским Србима?

Коста ::- иначе: оваi "капетан Драган" iе вишеструки шпиiун, и као петооктобарски iуришник (заузимао Студио-Беее с дугим цевима) заслужио iе да га Хрвати ебу...

Тај капетан Драган – „вишеструки шпијун“ и „петооктобарски јуришник“ је онда заслужио да му суде Срби, а не усташе које ће га свакако убити.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6327
Приступио: мар 2006

Порука Коста 10.7.2015. 12:59

ДејанНационалистa ::
Коста ::- Милошевић не спада у ово друштво издаiника.

Санкције прекодринским Србима?...

- не сери. Кад си последњи пут био "преко Дрине"? Познаiеш ли став прекодринских Срба о Милошевићу?

- не знаш ти ништа. Њихова успомена на Милошевића iе апсолутно позитивна. А те наводне "санкциiе" су биле представа за Запад. Знаiу то Срби из Западних Страна много боље од тебе.

- уосталом, што рече Додик, "време iе да се Србиiа извини Милошевићу". Али iе некако та изiава овде забашурена?
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 10.7.2015. 13:10

Коста ::- не сери.
- не знаш ти ништа.

Стандардан речник друга Косте. Без аргумената, па се креће са увредама.

Коста ::Кад си последњи пут био "преко Дрине"?

Зини да ти кажем.

Коста ::Познаiеш ли став прекодринских Срба о Милошевићу?

Апсолутно. Нису ни приближни твојим.

Коста ::Њихова успомена на Милошевића iе апсолутно позитивна.

Рекох већ да није.

Коста ::А те наводне "санкциiе" су биле представа за Запад.

Представа преко грбаче Срба у РС. Лепо је то одрадио Слоба.

Коста ::Знаiу то Срби из Западних Страна много боље од тебе.

Рече друг Коста Србину из „Западних Страна“. =D>

Коста ::- уосталом, што рече Додик, "време iе да се Србиiа извини Милошевићу". Али iе некако та изiава овде забашурена?

Милету из Лакташа је место у затвору, проусташки манипулатор који само виче и буче о референдуму у РС, а и сам зна да га он никада неће спровести.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 10.7.2015. 13:16

Коста ::Знаiу то Срби из Западних Страна много боље од тебе.

Рече друг Коста Србину из „Западних Страна“. =D> ...

- а ти си "из Западних Страна"? - мора да си неки интелектуалац.

- има много дегена међу српским интелектуалцима и преко Дрине, тако да - ич ме не чудиш.

- говорим о ставу народа. А он iе према Слоби апсолутно позитиван. Да поновим? - апсолутно позитиван, од обичног човека до председника РС Додика лично.

- али ви што сте "преучили" (Момо Капор о интелектуалцима) - ви имате говна у глави. Исто као и ови "интелектуалци" у Београду (што су се окупљали око оног смрада Коштунице као муве на вруће говно...)
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 10.7.2015. 14:15

Коста ::- а ти си "из Западних Страна"?

Јесам. Проблем неки?

Коста ::- мора да си неки интелектуалац.

Ја не причам о себи и сопственим квалитетима. Вероватно су и тебе некада давно родитељи научили томе. Уосталом ја, и то да ли сам интелектуалац (или нисам), није тема дискусије.

Коста ::- има много дегена међу српским интелектуалцима и преко Дрине, тако да - ич ме не чудиш.

Наравно да их има са обе стране. Ти си међу овима источно од Дрине.

Коста ::- говорим о ставу народа. А он iе према Слоби апсолутно позитиван. Да поновим? - апсолутно позитиван, од обичног човека до председника РС Додика лично.

Апсолутно се не слажем. С ким си ти причао, и ко је тебе слагао - не знам. Али знам да став обичног грађанина РС уопште није такав. Слободан Милошевић није омиљена личност, и санкције Републици Српској се и даље памте. А за став Милокрада Додика ме нешто заболе...

Коста ::- али ви што сте "преучили" (Момо Капор о интелектуалцима) - ви имате говна у глави. Исто као и ови "интелектуалци" у Београду (што су се окупљали око оног смрада Коштунице као муве на вруће говно...)

https://www.youtube.com/watch?v=BJ1ShJkejFk
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1603
Приступио: мар 2011

Re: Australijski sudija odobrio izručenje Vasiljkovića Hrvat

Порука Sistem 10.7.2015. 16:47

Чињеница јесте да је Васиљковић био 5. октобра јуришник.
Чињеница јесте да је ишао да сведочи као сведок тужилаштва у случају Милошевић.
Чињеница је да је отишао у Аустралију, а не остао у Србији, јер је мислио да ће му тамо бити лепше и да га неће нико дирати јер се нагодио са Хагом.
То лепо говори како пролазе они који шурују са западом.
Али он је био углавном чобанин будала којег су водали по ратишту да би дизао морал а не нешто ратовао. Он је брзо и склоњен из приче, већ 1992. Није заслужио да му хрвати суде већ Срби. :wink: Ово је покушај аустралијских ретарда, тј иза сцене САД, да нас као нешто казне, ваљда не схватајући да раде контраопродуктвну ствар јер показују како пролазе њихови бивши штићеници.
Углавном, њега треба извадити из хрватског затвора и довући у Србију. А, Аустралији се ово не сме заборавити, кад тад треба им вратити негде. :wink:
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 10.7.2015. 17:52

Коста ::- а ти си "из Западних Страна"?

Јесам. Проблем неки?

- ма никакав проблем, само iе тужно видети Србина из Западних Страна (макар и "интелектуалца") коiи тако "блеiи" о блискоi прошлости. Дегенерациiа српске нациiе, почне међу интелектуалцима, па се рашири као вирус глупости и издаiништва.Боље да си овце чувао, био би паметниiи...

Апсолутно се не слажем.

- зато што си апсолутна будала.

С ким си ти причао, и ко је тебе слагао - не знам. Али знам да став обичног грађанина РС уопште није такав. Слободан Милошевић није омиљена личност, и санкције Републици Српској се и даље памте. А за став Милокрада Додика ме нешто заболе...

- свираi курцу (и Петру Добрњцу) - то iе тако само у твоiоi блентавоi глави. У недостатку Муiе и Хасе - мораћу теби да се обратим: е iеси глупи Босанац!

- Милорад Додик iе стуб одбране Републике Српске. Упркос свим Западњацима, Турцима и "Српским интелектуалцима" твог "ранга"...
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 10.7.2015. 20:47

Коста ::- ма никакав проблем, само iе тужно видети Србина из Западних Страна (макар и "интелектуалца") коiи тако "блеiи" о блискоi прошлости. Дегенерациiа српске нациiе, почне међу интелектуалцима, па се рашири као вирус глупости и издаiништва.Боље да си овце чувао, био би паметниiи...

Не дао Бог да водећи идиот на овом форуму процењује дегенерацију српске нације. А не пријатељу, нисам остао да чувам овце, већ сам дошао овде да „крадем радна места Србијанцима“ и „возим џипове“. :badgrin:

Коста ::- зато што си апсолутна будала.

Заиста ме не интересује како ће ме окарактерисати, као што рекох, водећа будала овог форума.

Коста ::- свираi курцу (и Петру Добрњцу) - то iе тако само у твоiоi блентавоi глави. У недостатку Муiе и Хасе - мораћу теби да се обратим: е iеси глупи Босанац!

Свирање курцу остављам теби, пошто претпостављам да ти је то драга и мила работа. Ја болестан и сексуално изопачен нисам. Као што нисам ни Босанац, већ Србин по националности. А ти си колико видим неки Рус? Аутошовиниста? Излапели присталица црвене буржоазије? Да не настављамо с даљим квалификацијама друга Косте...

Коста ::- Милорад Додик iе стуб одбране Републике Српске. Упркос свим Западњацима, Турцима и "Српским интелектуалцима" твог "ранга"...

Видим да се блентави из Лакташа бори свом снагом за РС. :lol: Него кад ће дуго најављивани референдум? Ја се више залажем и борим за РС од мафијаша Додика...

ПС. Видим да си се мало (више) удаљио од теме, да си (као и увек) жељан свађе и расправе. То можеш и са својом бабом код куће, за случај да већ није пандркнула. Има неко паметнија посла од расправљања с маторим и излапелим Костом, који нађе себи еквивалента западно од Дрине, па онда овде продаје причу о томе како Милошевића обожавају у РС. Јест' мој ку*ац...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630

Порука Republikanac 11.7.2015. 13:54

ДејанНационалистa ::Милету из Лакташа је место у затвору, проусташки манипулатор

Значи ли то да Шешељ подржава "проусташког манипулатора"? Још ће на крају испасти да је Манити био у праву кад га је подјебавао да је Хрват...

ПС. Срби из РС мрзе Слобу? Свашта ћу и овде чути...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 11.7.2015. 23:30

Republikanac ::Значи ли то да Шешељ подржава "проусташког манипулатора"? Још ће на крају испасти да је Манити био у праву кад га је подјебавао да је Хрват...

ПС. Срби из РС мрзе Слобу? Свашта ћу и овде чути...

Је ли Србенда Миле у диловима са Хрватима? Је ли рекао да би навијао за Хрватску против Босне? Је ли манипулатор који лаже народ у РС?

Чућеш чињенице, ништа више нити мање од тога. Памти се маћехински однос Србије према Србима у РС. Врло добро се памти...
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4560
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 12.7.2015. 14:01

Је ли Србенда Миле у диловима са Хрватима? Је ли рекао да би навијао за Хрватску против Босне? Је ли манипулатор који лаже народ у РС?

СДС-у је само битно да сруши Додика, па макар уништили РС.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 12.7.2015. 21:50

ДејанНационалистa :: (сер -сер, трт - трт... Је ли Србенда Миле у диловима са Хрватима? ...
...
Чућеш чињенице, ништа више нити мање од тога. Памти се маћехински однос Србије према Србима у РС. Врло добро се памти...

- види га па оваi глупи Босанчерос?! (то iе географска одредница, као: Тома - Шумадинска iаiара, Шешељ - Херцеговачки лажов, и томе слично...)

- ти ли мислиш да рушиш Додика као она свилена бубашваба Младен Босић и његов СДС (коiи са Караџићевим СДС има везе таман колико и Дачићев СПС са Слобиним СПС-ом.)

- е па - стварно си кретен. Аi` што си глуп, но си и покварен.

- али - нема ништа од те работе, опрезан iе Миле, ево у Бањалуци оснивачка скупштина изворног СДС-а:

http://www.nspm.rs/hronika/milorad-dodi ... anaca.html

- а теби не ваља Слоба, не ваља Додик? - а ко ти ваља, издаiниче?! - и: глупердо...
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 12.7.2015. 23:00

Коста ::- види га па оваi глупи Босанчерос?! (то iе географска одредница, као: Тома - Шумадинска iаiара, Шешељ - Херцеговачки лажов, и томе слично...)

- ти ли мислиш да рушиш Додика као она свилена бубашваба Младен Босић и његов СДС (коiи са Караџићевим СДС има везе таман колико и Дачићев СПС са Слобиним СПС-ом.)

- е па - стварно си кретен. Аi` што си глуп, но си и покварен.

- али - нема ништа од те работе, опрезан iе Миле, ево у Бањалуци оснивачка скупштина изворног СДС-а:

http://www.nspm.rs/hronika/milorad-dodi ... anaca.html

- а теби не ваља Слоба, не ваља Додик? - а ко ти ваља, издаiниче?! - и: глупердо...

Могу само да претпоставим како би администрација форума реаговала када бих ја ову џукелу која вређа и спамује кренуо да вређам као што он ради и мени и осталима на форуму...
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10243
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 13.7.2015. 1:35

Драган је изручен Хрватима због тога што еј одбио у Хагу да сведочи како су га инструисали против Срба. Када су га довели као сведока тужилаштва, он је говорио све у Слобину одбрану, па га након тога нису ни звали за остале случајеве, али му никада то нису заборавили.

ДејанНационалистa ::Могу само да претпоставим како би администрација форума реаговала када бих ја ову џукелу која вређа и спамује кренуо да вређам као што он ради и мени и осталима на форуму...

На овом форуму већ дуго не постоји администрација...
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 13.7.2015. 11:44

ДејанНационалистa ::...Могу само да претпоставим како би администрација форума реаговала ...

- а шта ће ти администрациiа? Да процени да ли си ти издаiник - као што iа тврдим - или ниси? Не треба ти администрациiа, iа ћу ти кажем, и то бесплатно: ти iеси издаiник. Е сад - да ли из глупости или покварености - то iе твоiа ствар, види ти то сам са собом, али издаiник iеси, дефинитивно.

- како знамо? - чим ти причаш како Срби у Српскоi имаiу генерално негативан став према Милошевићу - ти си издаiник. А издаiника издаiу и детаљи. Детаљ:
Је ли Србенда Миле у диловима са Хрватима? Је ли рекао да би навијао за Хрватску против Босне?

- а за кога би ти навиiао? За БиХ? - ма немоi? Па то и iесте циљ муслиманских политичара (с коiима iе сада Босић на прс`-у-дупе) - да утераiу Србе у унитарну БиХ, да код разочараних и осиромашених Срба "развиiу" осећања према "староi-доброi БиХ, комшиiскоi, сложноi..." Ускоро ће, по вама - српским интелектуалцима-издаiницима - испасти да би боље било да се Србиiа "ниiе ни мешала", iер, ето, "само вам iе покварила", та зла маћеха Србиiа...

- а издаiницима треба у старту рећи да су издаiници, не дозволити да се размахну - као што су се овде издаiници-интелектуалци размахали против Слобе а за Коштуницу. Шта, Коштуница ниiе издаiник? - па знало се да iесте. Али ми, фини људи, нисмо довољно оштро одiебали издаiнике.

- шта iе сада ДСС? - где су сада "дејaни-националисти" коiи децениiама блеiаху за тим идиотом Коштуницом? - iесу ли свесни штете коiу су направили?

- ма - никад. Никад та стока неће признати шта iе учинила и у чему iе учествовала.

- зато треба спречити сличну стоку коiа би сад да руши Додика. Одлучно спечити...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 8 гостију