srpskinacionalisti.com

Славље у Косовској Митровици

Аватар
Ђорђе75
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 123
Приступио: јул 2006
Место: Угљевик, РС

Славље у Косовској Митровици

Порука Ђорђе75 30.10.2006. 4:44

На слици се види и застава СРС!

Слика
Аватар
S verom u SRS
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 152
Приступио: авг 2005
Место: Beograd

Re: Славље у Косовској Митровици

Порука S verom u SRS 30.10.2006. 10:13

Ђорђе75 ::На слици се види и застава СРС!

Слика

Могла је бити и застава СРС, јер је до сада странка имала своје јако упориште гласача на Косову...

Но, синоћ се клицало Коштуници. Слушала сам део преноса. Не заваравајмо се, наши гласови отиће ДСС. Тако иако сматрам да су радикали омогућили успех реферндума други је обрао кајмак.
Samo ce nam SRS omoguciti zivot dostojan coveka
Аватар
Кнински Крајишник
Војвода
Војвода

Порука: 1707
Приступио: дец 2005
Место: Ковачић - Книн

Порука Кнински Крајишник 30.10.2006. 10:24

sta pa zar je ne vidis, ja ne vidim Kostunicinu zastavu
"Могу се сви људи лагати неко време
и неки људи све време
али се не могу сви људи залуђивати све време"

Абрахам Линколн
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука: 10518
Приступио: мар 2003

Порука Nenad 30.10.2006. 13:26

Држава је важнија од политичких странака, и Тома је сам рекао (а ја се слажем) ако Коштуница или било ко други може да сачува Космет (у кратком периоду причамо) онда ћу га подржати, колико год ми се не свиђао или ја био за неку другу опцију.

Нажалост главни разлог зашто не верујем Коштуници је то да мислим да је он баш тај убачени елемент (или једноставно слаба личност) која је ту да држи власт у рукама оних који ће омогућити да се интереси САД спроведу до краја на овим просторима. Видећемо шта ће бити, сад ће кампања за изборе. Опет нервоза :)

Радикали су делимично жртвовали своју популарност, ако је веровати аналитичарима који су сви у гласу говорили како би пропао референдум био малтене сигуран погодак само за радикале, због државних интереса. Ја се надам да народ то види, ретко која странка у Србији ставља државни интерес изнад партијског, то видимо највише у ДСу (ЛДП је најгори, али они су групица екстремиста).

А ове слике са Косова и Метохија ме испуњавају са поносом што смо подржали тај народ доле, и тугом што смо их већ 7 година препустили шиптарима.
La soberanía de un pueblo no se discute, se defiende con el arma en la mano.
Аватар
Кнински Крајишник
Војвода
Војвода

Порука Кнински Крајишник 30.10.2006. 13:38

u potpunosti se slazem
и неки људи све време

Абрахам Линколн
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Порука N.S. 30.10.2006. 13:50

Овим смо на неки начин показали да се не одричемо Косова. колико су наша браћа са КиМ срећна због тога видело се јер се славило ко да смо прваци Европе у ватерполу или кошарци. Радују и оштре изјаве Коштунице дате руској телевизије у погледу држава које буду признале самосталност косову. Да ли су га понеле емоције услед успеха на референдуму или је почела предизборна кампања за парл.изборе или нам Руси стварно сада ''држе леђа'',јер су сачекали да виде да се сами изјаснимо по питању Космета па да нам дају чвршћу подршку?

Иначе, Косово и Метохија се изричито спомиње не само у уводном делу, Преамбули (која и није практично део устава, али има одлучујући политички значај), него и у више одредби Устава се спомиње да је КиМ аутономна покрајина у саставу Србије, а погледајте и одредбе које се тичу председника. У заклетви коју полаже приликом ступања на ту функцију се спомиње Косово одмах на почетку, пре других такође битних ствари на које се заклиње.
Није све пропало кад пропало све је - Рајко Петров Ного
Аватар
colja
Националиста
Националиста

Порука: 484
Приступио: мај 2005

Порука colja 30.10.2006. 20:02

Molim vas da ne govorite Kosovo. Treba svima nabiti na nos da je to I METOHIJA. A nadam se da svi znamo ste ej to metoh.
Ми пут свој знамо, пут Богочовјека,
И силни, као планинска ријека,
Сви ћемо поћи преко оштра кама!
И кад нам мушке узмете животе,
Гробови наши бориће се с вама!
Аватар
colja
Националиста
Националиста

Порука colja 30.10.2006. 20:05

Nenad ::Држава је важнија од политичких странака, и Тома је сам рекао (а ја се слажем) ако Коштуница или било ко други може да сачува Космет (у кратком периоду причамо) онда ћу га подржати, колико год ми се не свиђао или ја био за неку другу опцију.

А ове слике са Косова и Метохија ме испуњавају са поносом што смо подржали тај народ доле, и тугом што смо их већ 7 година препустили шиптарима.

Delimo isto misljenje i osecanje.
Аватар
Кнински Крајишник
Војвода
Војвода

Порука Кнински Крајишник 30.10.2006. 22:06

colja ::Molim vas da ne govorite Kosovo. Treba svima nabiti na nos da je to I METOHIJA. A nadam se da svi znamo ste ej to metoh.

Koliko se ne varam, bice da dolazi od Grcke rjeci Metoh, zaci Crkvena Zemlja.
и неки људи све време

Абрахам Линколн
Аватар
colja
Националиста
Националиста

Порука colja 30.10.2006. 23:44

Naravno. Metoh-crkveno zemljiste. Nemoze onda biti siptarska zemlja ako je crkvena. Moze samo biti onoga cija je i crkva, a ne dzamija.
Аватар
Чича
Војвода
Војвода

Порука: 1179
Приступио: апр 2006
Место: Велика Србија, Бијељина, Маде Ин Сарајево

Порука Чича 30.10.2006. 23:53

Па зато се и труде да избаце Метохија јер је то од давнина била црквена и српска земља и то је само један од доказа њихове окупације коју покушавају да прикрију и прикажу Космет као своју земљу.
Слика
„...ако треба ми ћемо понаво
за Косово храбро ратовати,
Космет бранит а Скадар мјеркати,
остаћемо овде ђе и јесмо
још се Скадра одрјекли нијесмо“

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост