srpskinacionalisti.com

Агим Чеку најавио славље у центру Приштине

Аватар
sablja
Војвода
Војвода

Порука: 2779
Приступио: нов 2005
Место: Бањалука, Западна Србија

Порука sablja 29.10.2006. 22:52

Управо тако.... јер ко другом јаму копа сам у њу упада.

Тај Чекуов глупи потез је помогао изгласавању Устава...
Аватар
Radoslav
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 573
Приступио: мај 2005
Место: Велика Србија

Re: Агим Чеку најавио славље у центру Приштине

Порука Radoslav 29.10.2006. 22:55

јер ко другом јаму копа

физички је радник :D
ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ!
С ВЕРОМ У БОГА,СЛОБОДА ИЛИ СМРТ!
Аватар
Марија
Војвода
Војвода

Порука: 6298
Приступио: мар 2006
Место: Земун

Порука Марија 29.10.2006. 23:55

Сликај се недоЧеку.
ЕУ је за малена царство а КиМ увек и довека!
Аватар
Старина Новак
Војвода
Војвода

Порука: 1230
Приступио: дец 2005
Место: Београд, Источна Србија

Порука Старина Новак 30.10.2006. 0:08

Да се случајно огласила и Карла и рекла да овај устав не ваља, изашло би још 5%!! :D
Слика
Аватар
Srbin_bre
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 121
Приступио: јул 2006

Порука Srbin_bre 30.10.2006. 0:23

Сори, Чеки...неки други пут...:)
Надам се да ћу доживети дан када ће се сви Срби ујединити.
Аватар
Кнински Крајишник
Војвода
Војвода

Порука: 1707
Место: Ковачић - Книн

Порука Кнински Крајишник 30.10.2006. 0:49

Ceki :lol: , mogli bismo ga nazvati Ceki Turkovic
"Могу се сви људи лагати неко време
и неки људи све време
али се не могу сви људи залуђивати све време"

Абрахам Линколн
Аватар
Банат
Војвода
Војвода

Порука: 4499
Приступио: сеп 2005

Порука Банат 30.10.2006. 1:30

Ау, ал смо га зајeбали, не може да слави по косовским градовима. То што их он контролише и што је тамо власт, нема везе.
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука: 10518
Приступио: мар 2003

Порука Nenad 30.10.2006. 1:43

Мало по мало, сви морамо све да учинимо да се одбрани Космет, једино тако ћемо га одбранити. Бирати селективно шта ћемо предузети а шта не нам није у интересу.

Можда је теби жао што војводина има аутономију, коју је већ имала, мени би много више било жао да смо рекли не референдуму који је представљен као референдум о Космету (да ли је то био покварен потез Коштунице кога још увек не могу да смислим, то је за другу тему). Ово можда није велика наша победа, али да није прошло била би велика победа шиптара.
La soberanía de un pueblo no se discute, se defiende con el arma en la mano.
Аватар
агент провокатор
Војвода
Војвода

Порука: 2911
Приступио: окт 2006
Место: Београд

Порука агент провокатор 30.10.2006. 1:55

Nenad ::(да ли је то био покварен потез Коштунице кога још увек не могу да смислим, то је за другу тему). Ово можда није велика наша победа, али да није прошло била би велика победа шиптара.

Ово је апсолутно исправан став. И сам сам га више пута истицао. Због тога сам од изразитог противника овог устава постао знатно мекши у његовим критикама, иако нисам променио мишљење о самој садржини устава.
Помози Господе, да оборена у прах, из праха устане, да се расута сабере, да ослепела прогледа, да убијена, мучена и спаљена, да заклана, згажена, обешена и распета, у знане и незнане гробове сахрањена, из свих гробова и мука васкрсла, цела Србија стане под један венац!
Аватар
Банат
Војвода
Војвода

Порука: 4499
Приступио: сеп 2005

Порука Банат 30.10.2006. 2:08

Nenad ::Можда је теби жао што војводина има аутономију, коју је већ имала, мени би много више било жао да смо рекли не референдуму који је представљен као референдум о Космету (да ли је то био покварен потез Коштунице кога још увек не могу да смислим, то је за другу тему).

Знам, Ненаде, нисам ја недоказан човек, драго је и мени што је Устав прихваћен и што референдум није пропао. Драго ми је због политичара што је успех танак и што им је читав дан "гуза жвакала гаће" кад су схватили да сви заједно не могу да утичу ни на половину бирача, али ми је криво једино због поштених људи којима се види да им је стало, а какви сте сви овде на форуму. Искрено, после свега, мислим да нисте заслужили овако бедан политички кадар на челу државе јер сте својом политичком зрелошћу - и ви, и сви они који су изашли и гласали упркос свим разочарењима - показали да поседујете много јачу свест и одговорност према држави него већина оних који њоме управљају.

Ја сам такав. Можда сам наопак, али из своје коже не могу. Ни сто Николића не би ме натерали данас да изађем и гласам, али сам се једино колебао због људи попут вас овде и због патријарха.

Но то је сад иза нас. Устав је усвојен, идемо даље у будуће победе или поразе. Битно је да нам је срце на правом месту и да нам је савест мирна, ма каква нас судбина у будућности задесила.
Аватар
агент провокатор
Војвода
Војвода

Порука: 2911
Приступио: окт 2006

Порука агент провокатор 30.10.2006. 2:15

Сад ми је криво што ја нисам написао нешто овако смислено :D Слажем се у потпуности са горе написаним.
Помози Господе, да оборена у прах, из праха устане, да се расута сабере, да ослепела прогледа, да убијена, мучена и спаљена, да заклана, згажена, обешена и распета, у знане и незнане гробове сахрањена, из свих гробова и мука васкрсла, цела Србија стане под један венац!
Аватар
malena
Војвода
Војвода

Порука: 1753
Приступио: сеп 2006

Порука malena 30.10.2006. 10:16

Коштуници је коначно, ваљда јасно, коме треба да захвали на изгласавању Устава !!! Са овим његовим коалиционим говнима - не би могао да изгласа ни - јеловник!!! п.с. нема тог референдума који неће успети - кад сам ја у гласачком одбору !!!!
Аватар
malena
Војвода
Војвода

Порука: 1753
Приступио: сеп 2006

Порука malena 30.10.2006. 10:26

Највећа разлика између Шиптара и нас, је по мом мишљењу у томе што су они СЛОЖНИ - АЛИ СУ ПЛЕМЕНСКИ ОРГАНИЗОВАНИ И НИСУ ДРЖАВОТВОРНИ (Албанију је створила Италија и остале тадашње силе на територији коју су одузели од Грчке и Србије - искористивши турску окупацију тих предела : Скадарлије и Тесалије ) - А МИ СМО НЕСЛОЖНИ - АЛИ ДРЖАВОТВОРНИ НАРОД !!! Свакоме, ко има пола грама мозга , треба да буде јасно да - ПРВО СТВАРАМО ЗАЈЕДНИЧКУ КУЋУ, ПА ПОСЛЕ ДЕЛИМО СТАНОВЕ И СОБЕ !!!! Многи - под фирмом неке демократије, људских права, и сл. срања... ХОЋЕ ПОШТО-ПОТО ДА НАС ВРАТЕ У ПЛЕМЕНСКУ ЗАЈЕДНИЦУ - ШИПТАРСКОГ ТИПА !!! УПОТРЕБИТЕ МОЗАК - ако га имате, иначе - немојте се играти са судбином других људи - мојом, например !!!!!
Аватар
Кнински Крајишник
Војвода
Војвода

Порука: 1707
Место: Ковачић - Книн

Порука Кнински Крајишник 30.10.2006. 10:29

nemos imati i jedno i drugo
"Могу се сви људи лагати неко време
и неки људи све време
али се не могу сви људи залуђивати све време"

Абрахам Линколн
Аватар
Radoslav
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 573
Приступио: мај 2005
Место: Велика Србија

Порука Radoslav 30.10.2006. 22:30

Kninski Krajisnik ::Ceki :lol: , mogli bismo ga nazvati Ceki Turkovic

Немој,мислим да то Шеки није заслужио(или се варам?).
ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ!
С ВЕРОМ У БОГА,СЛОБОДА ИЛИ СМРТ!
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост