srpskinacionalisti.com

Одзив на референдум 14 сати 10,62%

Аватар
DjordjeB
Војвода
Војвода

Порука: 2966
Приступио: јул 2003
Место: Београд

Порука DjordjeB 29.10.2006. 17:31

SRS - Srbija - Republika Srpska ::Мени се стомак кида, мука ми да ли ће ово проћи, а тамо нека безкарактерна говна седе кући и боле их к**** за Србију, Косово, Србе....Уфффф, ај помози Боже!

Прочитај књигу (политички тестамент) "БРАЋО СРБИ", Арчибалда Рајса, па ће ти све бити јасно :(
ЂорђеБ
----------
"Свако свога убијте субашу!"

Укључите се у рад "Покрета за Србију" - http://narodnipokretsrbije.org/

Информације о величанственом скупу поводом 10 година НАТО агресије 24.03 на сајту скупа: http://1999-2009.info
Аватар
colja
Националиста
Националиста

Порука: 484
Приступио: мај 2005
Место: Beograd

Порука colja 29.10.2006. 17:49

Izvin'te, a oko cega se to glasa? Jel to neki referendum?

Ovako glupavo mi sad deluju neki ljudi. A ti isti ce posle reci da su im drugi krivi sto zive lose. Upali u apatiju najgoru i cekaju cudo da se dogodi. Nece prstom da mrdnu za drzavu jer misle da je njihova sudbina samo njihovam, a sudbina Srbije to je vec nesto virtuelno i nesto od cega ne zavisi njihov zivot. Jedino znaju da kukaju na politicare kad potrose malu platu! Onda im kriva vlast. Ovo je jedina situacija u kojoj mogu mirne savesti da kazem da nisu krivi politicari vec narod! Narod kriv bre!
Izlaznost ispod 70% je sramota za Srbe (s obzirom da manjine ovde nece bas da se angazuju kao Srbi).
Ми пут свој знамо, пут Богочовјека,
И силни, као планинска ријека,
Сви ћемо поћи преко оштра кама!
И кад нам мушке узмете животе,
Гробови наши бориће се с вама!
Аватар
Radoslav
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 573
Место: Велика Србија

Порука Radoslav 29.10.2006. 18:12

Требало би кренути по кућама и терати багру на гласање.Од демократског изјашњавања нема 'леба,или,што рече онај Марко Благојевић из це-СИДА "мрка капа"!
ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ!
С ВЕРОМ У БОГА,СЛОБОДА ИЛИ СМРТ!
Jeremija iz Kg
Националиста
Националиста

Порука: 206
Приступио: сеп 2006

Порука Jeremija iz Kg 29.10.2006. 18:20

SRS - Srbija - Republika Srpska ::Мени се стомак кида, мука ми да ли ће ово проћи, а тамо нека безкарактерна говна седе кући и боле их к**** за Србију, Косово, Србе....Уфффф, ај помози Боже!

Немој Србин себе и своје најмилије завијати у црно. Немој се секирати. Проће, проће. Ако не. Па ништа. Преживећемо. Правосалвни Азирци су у још већим говнима него Срби. Па се не дају. Боре се. Некад су имали цео блиски исток, данас немају своју земљу. Не кажем да не гласаш за устав. Само кажем немој се секирати ако не успе. Немој проклетим непријатељима дати то задовољство. Чувај своје здравље Србине.
Аватар
DjordjeB
Војвода
Војвода

Порука DjordjeB 29.10.2006. 18:24

colja ::Izvin'te, a oko cega se to glasa? Jel to neki referendum?

Ovako glupavo mi sad deluju neki ljudi. A ti isti ce posle reci da su im drugi krivi sto zive lose. Upali u apatiju najgoru i cekaju cudo da se dogodi. Nece prstom da mrdnu za drzavu jer misle da je njihova sudbina samo njihovam, a sudbina Srbije to je vec nesto virtuelno i nesto od cega ne zavisi njihov zivot. Jedino znaju da kukaju na politicare kad potrose malu platu! Onda im kriva vlast. Ovo je jedina situacija u kojoj mogu mirne savesti da kazem da nisu krivi politicari vec narod! Narod kriv bre!
Izlaznost ispod 70% je sramota za Srbe (s obzirom da manjine ovde nece bas da se angazuju kao Srbi).

Потпуно сам сагласан с тобом. Народ је крив, а и "сваки народ има власт какву и заслужује"

Управо сам се вратио са гласачког места у штколи "Крађорђе" на вождовцу. Права катастрофа - на страници је било мање од десет уписаних (укључујући нас троје), а шовек иза мене се уписао као ДРУГИ на целој страници!

Да ли овај народ иочему размишља? СТОКА!
ЂорђеБ
----------

Информације о величанственом скупу поводом 10 година НАТО агресије 24.03 на сајту скупа: http://1999-2009.info
Аватар
rade
Националиста
Националиста

Порука: 367
Приступио: јун 2004

Порука rade 29.10.2006. 18:25

Radoslav ::Требало би кренути по кућама и терати багру на гласање.Од демократског изјашњавања нема 'леба,или,што рече онај Марко Благојевић из це-СИДА "мрка капа"!

Dodje mi da propadnem kroz zemlju od muke zbog ovih abstinenata, kako moze da ih savrseno boli k**** za drzavu? :evil:
Аватар
colja
Националиста
Националиста

Порука colja 29.10.2006. 18:36

A mogao sam dati obe ruke da ce izaci barem 70%.
Аватар
DjordjeB
Војвода
Војвода

Порука DjordjeB 29.10.2006. 18:39

colja ::A mogao sam dati obe ruke da ce izaci barem 70%.

Штета за руке ;) Мало шале... удри бригу на весеље :(
ЂорђеБ
----------

Аватар
colja
Националиста
Националиста

Порука colja 29.10.2006. 18:44

Profesore nije mi do veselja. Sad se pitam da li sam ja mogao uciniti vise i ucestvovati u kampanji volonterski.
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука: 5104
Приступио: апр 2004
Место: Ужице

Re: Одзив на референдум 14 сати 10,62%

Порука vninkovic 29.10.2006. 19:12

U Uyicu je vec iyaslo oko 6 casova 50 posto okruglo.Ovde nije frka iygleda da vojvbodina koci.
nemam cirilicu,izvinjavam se.
Глава глави,плећка харамбаши,а фукара може и ребара!!
Аватар
DjordjeB
Војвода
Војвода

Порука DjordjeB 29.10.2006. 19:16

Не би помногло ништа. Јер, кад се ДОСманлије појаве да нешто пропагирају, па још помену да је то "раскид са ..." на масу људи то делује негативно. Својом кампањом ЗА устав, они су постигли резултат ПРОТИВ.

Сада су то, на неки начин и јавно признали. На вестима РТС-а у 18 сати, једини лидер који је говорио (остали су цитирани укратко) био је нАца Вучић. Ваљда је неко схватио да једино (можда) још радикали могу некога да убеде да изађе. То је признање ПОРАЗА ДОС-а на мало увијен начин.
ЂорђеБ
----------

Аватар
colja
Националиста
Националиста

Порука colja 29.10.2006. 19:16

Menjaj topik! CeSID kaze u 17h 41,9%, a na RTS-u kazu velike guzve na izbornim mestima. Pink i RTS su bas zapeli da ovo uspe. Stalno pozivaju i ide kajron sa porukama da se izadje non stop.
Ijaoooooooooooo skroz cu odlepim od nervoze.
Аватар
bobby
Војвода
Војвода

Порука: 2628
Приступио: јун 2004

Порука bobby 29.10.2006. 19:16

До 17 излазност 41,9%. Није лоше, ајмооооооооооооооооо, још мало. Ма шта, мало се допише који листић и то је то :).
Мисли глобално, делуј локално!
http://www.youtube.com/watch?v=c8Ej0ADbGNY

"Вредност националне идеје најјасније се мери количином мржње коју непријатељи и издајници једног народа испоље против ње." В. Шешељ
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука: 10518
Приступио: мар 2003

Порука Nenad 29.10.2006. 19:18

Каже ЦеСИД да је 41.9 до 17. Опет је на граници, односно није довољно, али почели су да пене како их избацују са бирачких места, спремају крађу итд.

Ј*бем и мамицу није било неправилности када је Мило крао референдум, а сада ће бити оштро кажњене! Ко ће ли само да казни, њихови шефови Амери?

Е полудео сам, звао сам све које познајем, и сви тврде да су изашли, па ко онда није изашао?! Ја не разумем.
La soberanía de un pueblo no se discute, se defiende con el arma en la mano.
Аватар
colja
Националиста
Националиста

Порука colja 29.10.2006. 19:18

DjordjeB ::На вестима РТС-а у 18 сати, једини лидер који је говорио (остали су цитирани укратко) био је нАца Вучић. Ваљда је неко схватио да једино (можда) још радикали могу некога да убеде да изађе. То је признање ПОРАЗА ДОС-а на мало увијен начин.

Ima logike, ima.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост