srpskinacionalisti.com

ИЗЛАЗНОСТ НА РЕФЕРЕНДУМУ

Аватар
Дисидент
Националиста
Националиста

Порука: 371
Приступио: сеп 2004

Порука Дисидент 29.10.2006. 19:50

ZA KATASTROFU:

Navedi bar jedan-dva razloga zbog kojih ces uciniti uslugu Siptarima i ne glasati.

2 Mozda ti i stojis iza sajta savekosova.org??????????
Свако види и гледа какав изгледаш, а мало њих види оно што заиста јеси. (Nicholo Makiavelli)
katastrofa
Војвода
Војвода

Порука: 1639
Приступио: окт 2006
Место: окупирана земља...

Порука katastrofa 29.10.2006. 19:52

Nenad ::Ма носи се, знаш сам где. Да си и просечно интелигентан могао би бар један разлог да наведеш зашто ћеш данас стати на страну шиптара и бојкотовати.

Још боље да даш и један разлог против Устава али од тебе то још нисмо чули, ништа паметно барем.

Немаш муда да изађеш и гласаш против је ли?

Зато бежи и још боље нађи неку другу нацију којој ћеш да припадаш. Срамото српска!

E j**i ga prijatelju...hvala na lepim recima.Pocastovan sam.

No, ne uzimam za zlo.Pre emotivan smo mi narod. Vec napisah jednom pre, bas na ovom forumu, da kod nas Srba politika nije stvar razuma nego emocija.
No bilo kako bilo,sem sto se istresas na mene,treba da se istreses i na onih ostalih tri miliona Srba...ljudi ocigledno imaju razlog zasto ne glasaju,hteo ti to da prihvatis ili ne,tako je....sto pre prihvatis i shvatis to,lakse ce ti biti...
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука: 10518
Приступио: мар 2003

Порука Nenad 29.10.2006. 19:55

Па наравно да сам емотиван, полудео сам, држава је у питању.

Не свађамо се ми, нема о чему да се свађамо, ти си одлучио да не испуниш грађанску дужност, јер нико није паметнији од тебе, ни један политичар, ни патријарх, ни стручњаци, ти си најпаметнији.

А овде се не ради о политици, овде је у питању држава и порука коју шаљемо. Желимо ли државу или не?
La soberanía de un pueblo no se discute, se defiende con el arma en la mano.
Аватар
Старина Новак
Војвода
Војвода

Порука: 1230
Приступио: дец 2005
Место: Београд, Источна Србија

Re: ИЗЛАЗНОСТ НА РЕФЕРЕНДУМУ

Порука Старина Новак 29.10.2006. 19:55

Недоказани мозгићу, ово није ствар политике, веж државе!!! Правиш ли ти разлику, ограничени човече?? Очигледно не!!! Ти јадан ниси ни свестан какав би био блам за државу да не изгласа устав! Очигледно немаш појма ни какве би последице биле, ни ко ће се све вечерас радовати, ако не дај Боже, устав не прође!! Ја бих тебе и теби сличне, који неће вечерас да изађу и заокруже да је КОСОВО И МЕТОХИЈА ДЕО СРБИЈЕ, све бацио преко Проклетија!!! Мајку вам недоказану!!
Слика
Аватар
Милашин
Војвода
Војвода

Порука: 3238
Приступио: мар 2006
Место: Жртвеник за лажног десничара Мартовског зеца

Порука Милашин 29.10.2006. 20:01

Meни се пре чини да је катастрофа почео овде говорити због неких других идеја и размишљања ван ове теме. А што се тиче овог о излазности, ту свакако има нечега што нимало не ваља.
'Зашто би ДБ радила против породице Милошевић?

"Зато што је то била издајничка државна безбедност која ради за стране интересе и која хоће да влада државом уместо оних који су изабрани да владају државом на изборима."

"Та државна безбедност је формирала све опозиционе партије, формирала руководства тих партија
, спроводила своју операцију довођења Ђинђића на власт. И шта сад ја треба да ћутим о томе, као да не знамо шта је био пројекат државне безбедности..."
katastrofa
Војвода
Војвода

Порука katastrofa 29.10.2006. 20:01

Disident ::ZA KATASTROFU:

Navedi bar jedan-dva razloga zbog kojih ces uciniti uslugu Siptarima i ne glasati.

2 Mozda ti i stojis iza sajta savekosova.org??????????

1. Prosirenje autonomije Vojvodini
2.Ustavna mogucnost izrucenja Hagu
3.'Sustinska" autonomija Kosmeta iako niko zapravo ne zna sta to znaci...
4.Mogucnost formiranja novih autonomija...
5. Izjednacavanje verskih zajdenica sa tradicionalnim crkvama...

Ne ne stojim ni iza kakvog sajta...obican sam....

usput...sta bi ovo braco urednici...blokirate mi pristup ???

OK, necu vise...
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука Nenad 29.10.2006. 20:06

Наравно да нисмо блокирали, можда сајт трокира.

Све је то лепо што си навео, не слажем се ни са једном тачком, а да ли си изашао и гласао против онда? Зашто бојкотујеш? Кандићка ти симпатична?

1. Није проширена, само мало боље дефинисана
2. А остало је много који нису изручени је ли? Садашњи је био велика препрека.
3. Не значи ништа!
4. Ако се то деси такви као ти који бојкотују ће бити криви за то. Грађани то на референдуму одлучују.
5. Па такво стање је већ сада! Ништа се не мења, осим што шиптари побеђују ако Србија бојкотује.
Аватар
Старина Новак
Војвода
Војвода

Порука: 1230
Приступио: дец 2005
Место: Београд, Источна Србија

Порука Старина Новак 29.10.2006. 20:10

Ма све су то глупости!

1.Је л било реално то за Војводину?
2.Је л то за Хаг, сада када су десетине испоручене са клаузулом забране, сад страшно битно??
3.То за Косово и Метохију лупаш!! Сви знамо да то значи да нема независности!
4.То за аутономије мора да изгласа две трећине парламентараца! Ал си исто тако заборавио, да пише да се аутономије могу укидати!
5.Већ је донет закон о томе и та прича је излизана!!

Немаш ниједан довољно велики разлог да не гласаш! Поготову што је овде питање Косова и Метохије у жижи!! Дозволићеш да се радују шиптари само јер ти се не свиђа пар чланова, који апсолутно ништа не значе, барем не у поређењу са Косовом и Метохијом?? Тамо људи могу да изалазе, иако им је свако кретње питање живота ил смрти, а ти седиш удобно у фотељи и нећеш ни прстом да макнеш да тим људима помогнеш?? Ако ти Косово и Метохија није довољан мотив, поклопи се ушима и мрш назад у рупу из које си изгмизао! Себичњаку умишљени ! Немаш ти појма шта је држава, нити ти имаш појма шта је свест о националној припадности!!! Стиди се ако образа имаш!
Слика
Аватар
Чича
Војвода
Војвода

Порука: 1179
Приступио: апр 2006
Место: Велика Србија, Бијељина, Маде Ин Сарајево

Порука Чича 29.10.2006. 20:19

Како људи мисле да су паметније од свих преставника српске интелигенције који су подржали овј устав.Како неко може мислити да су он и Чеда Јовановић најпаметни људи на свету.
Слика
„...ако треба ми ћемо понаво
за Косово храбро ратовати,
Космет бранит а Скадар мјеркати,
остаћемо овде ђе и јесмо
још се Скадра одрјекли нијесмо“
Аватар
Vlado
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 64
Приступио: јул 2003

Порука Vlado 29.10.2006. 20:24

РИК: ДO 18 ЧAСOВA ГЛAСAЛO 47,03 OДСТO ГЛAСAЧA ДРУШТВO - AКТУEЛНO - Нeдeљa, 29. oктoбaр, 19:08

Прeмa пoдaцимa Рeпубличкe избoрнe кoмисиje, дo 18 чaсoвa у Србиjи je глaсaлo 47,03 oдстo уписaних бирaчa. Oдзив у Бeoгрaду биo je 46,67 oдстo, у цeнтрaлнoj Србиjи 47,42, a у Вojвoдини 39,0 oдстo.

Слика

Има шансе, до 20 сат би требало очекивати излазност око 55%!!!

Браћо, још није касно, зовите своје рођаке пријатеље, браћу и сесрте Србе нека изађу на референдум!
Недајмо Србију!!!
Аватар
Далибор
Националиста
Националиста

Порука: 315
Приступио: окт 2005

Порука Далибор 29.10.2006. 20:31

Ма кажем ја да ће РИК то да среди!
katastrofa
Војвода
Војвода

Порука katastrofa 29.10.2006. 20:32

superg ::МНемаш ниједан довољно велики разлог да не гласаш! Поготову што је овде питање Косова и Метохије у жижи!! Дозволићеш да се радују шиптари само јер ти се не свиђа пар чланова, који апсолутно ништа не значе, барем не у поређењу са Косовом и Метохијом?? Тамо људи могу да изалазе, иако им је свако кретње питање живота ил смрти, а ти седиш удобно у фотељи и нећеш ни прстом да макнеш да тим људима помогнеш?? Ако ти Косово и Метохија није довољан мотив, поклопи се ушима и мрш назад у рупу из које си изгмизао! Себичњаку умишљени ! Немаш ти појма шта је држава, нити ти имаш појма шта је свест о националној припадности!!! Стиди се ако образа имаш!

Ustvo vasljiva...

Dok sam se ja borio za ovu zemlju, za srpski narod sa puskom u ruci, svoju mladost proveo po rovovima,ti si gnjido vasljiva,glumio nekog patriotu gledajuci kako da se grebes za neki polozaj i stancic ili namestenje u stranci i sad si meni nasao da pridikujes ???
Isss gnjido smrdljiva, i skloni tu sliku Djenrala, ne pogani je svojim bezobrazlukom i pokvarenoscu....sutra bi ga ti i tebi slicni prijavili i izrucili ako bi im "sefovi' preporucili...

Ma jebite se svi....skupa sa tom i takvom inteligencijom,politicarima i strankom...

j**em ti ja drzavu i narod koji imaju ovakvu inteligenciju...ne zasluzuje nista bolje nego da ga nestane...
Аватар
Vlado
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 64
Приступио: јул 2003

Порука Vlado 29.10.2006. 20:34

katastrofa ::j**em ti ja drzavu i narod koji imaju ovakvu inteligenciju...ne zasluzuje nista bolje nego da ga nestane...

Не вређај ми Србију!
katastrofa
Војвода
Војвода

Порука katastrofa 29.10.2006. 20:35

[quote="superg"]

2.Је л то за Хаг, сада када су десетине испоручене са клаузулом забране, сад страшно битно??

Naravno da je bitno !!!

Ali tebi i takvim kao sto si ti to nikada nista i nije znacilo niti znaci...

Znaci vam u tolikoj meri sto ste sticali politicke poene na tome....KONACNO STE POKAZALI PRAVO LICE....KO JE VERA A KO NEVERA...
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука Nenad 29.10.2006. 20:37

Ма објасни ти нама зашто бојкотујеш? Изађи и гласај против ако је принцип у питању!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост