srpskinacionalisti.com

ИЗЛАЗНОСТ НА РЕФЕРЕНДУМУ

Аватар
Банат
Војвода
Војвода

Порука: 4499
Приступио: сеп 2005

Re: ИЗЛАЗНОСТ НА РЕФЕРЕНДУМУ

Порука Банат 29.10.2006. 12:08

Нема места страху. ЦеСИД је већ раније дао прогнозу да ће одзив бити између 55-60% и да ће већина зласати за.
Аватар
Далибор
Националиста
Националиста

Порука: 315
Приступио: окт 2005

Порука Далибор 29.10.2006. 13:06

аууууууууу

па ако томе верујеш!
Аватар
Милодух
Националиста
Националиста

Порука: 461
Приступио: апр 2006
Место: Нови Сад

Порука Милодух 29.10.2006. 13:21

Ја сам био пре пола сата да гласам и могу рећи да није било живе душе, сем контролора наравно.
Док чекамо цара,
Круни се наш живот
Као биљег крти.
Аватар
Partigiano
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 738
Приступио: апр 2006
Место: WIEN

Порука Partigiano 29.10.2006. 13:25

11:00 ИЗЛАЗНОСТ: 26%

Између 10 и 11 часова, значи за свега сат времена, гласало је 3% грађана. Уколико се настави гласање са таквим просеком можемо очекивати да додатних 27% гласача изађу до краја референдума. То би значило да имамо до краја дана укупну излазност од 53% и релативно добру шансу за успех референдума. Али да ће бити убедљиво, ни говора.. :?
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука: 10518
Приступио: мар 2003

Порука Nenad 29.10.2006. 13:42

Partigiano ::11:00 ИЗЛАЗНОСТ: 26%

Између 10 и 11 часова, значи за свега сат времена, гласало је 3% грађана. Уколико се настави гласање са таквим просеком можемо очекивати да додатних 27% гласача изађу до краја референдума. То би значило да имамо до краја дана укупну излазност од 53% и релативно добру шансу за успех референдума. Али да ће бити убедљиво, ни говора.. :?

Ма нема шансе, па и да изађе 52-3% колико ће од тога бити неважећих и гласова против.

Ја бих волео бар то, да изађе 50%+ па и да не успе. Али овакав приступ гласању о најважнијем државном акту, какав год предлог био и какви год политичари били који то подржавају је срамота за једну нацију, ми нећемо изгубити државу због тога што ће нам је неко уништити. Ми ћемо једноставно нестати.
La soberanía de un pueblo no se discute, se defiende con el arma en la mano.
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Порука N.S. 29.10.2006. 14:28

У праву си, Ненаде - ово је велика срамота. Слаба излазност нема везе са тим да ли се неком не свиђа овај или онај члан устава, него са стањем духа у народу.

Надам се само да неће организовати референдум о опстанку КиМ у саставу Србије јер се види на колико ниском нивоу је дух и национална свест српског народа у овом тренутку и какав би био исход.

али не треба сад одустајати. ко није гласао нека гласа има времена још. Кад би свако размишљао ''мој један глас неће ништа променити'' ништа не би никад било урађено. свако треба да уради свој део посла.
Није све пропало кад пропало све је - Рајко Петров Ного
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука Nenad 29.10.2006. 14:34

Ја већ зовем около, јбг не могу да замислим да људи не гласају, можда их нећу убедити али ћу бар знати какви сз људи.
Аватар
Witch-king of Angmar
Војвода
Војвода

Порука: 2987
Приступио: апр 2004
Место: Минас Моргул

Порука Witch-king of Angmar 29.10.2006. 15:43

Ако се задржи тренд од 3% по сату Устав ће проћи, а мислим да ће излазити и више од 3% по сату.

Не стоји прича по којој "да је било политичке воље изгласало би се јуче". Многима је субота радни дан као и сваки други, а некима којима није је то једини дан у ком могу да обаве приватне послове. Ја сам, на пример, јуче имао свадбу и једва сам успео да углавим одлазак на гласачко место. Таквих случајева има много.
Du siehst, mein Sohn, zum Raum wird hier die Zeit

All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost;
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by frost.
Аватар
DjordjeB
Војвода
Војвода

Порука: 2966
Приступио: јул 2003
Место: Београд

Порука DjordjeB 29.10.2006. 16:18

Ово ми мирише на КАТАСТРОФУ....
ЂорђеБ
----------
"Свако свога убијте субашу!"

Укључите се у рад "Покрета за Србију" - http://narodnipokretsrbije.org/

Информације о величанственом скупу поводом 10 година НАТО агресије 24.03 на сајту скупа: http://1999-2009.info
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5884
Приступио: мај 2004

Порука Горан 29.10.2006. 16:28

IKOLIĆ: NEUSPEH REFERENDUMA - RADOST ZA SEPARATISTE

Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić zamolio je članove i simpatizere te stranke i sve građane Srbije da u poslepodnevnim satima izađu na referendum za potvrđivanje novog ustava Srbije.

'Za Srbiju bi bilo katstrfalno da referendum ne uspe i njegovom neuspehu radovali bi se samo albanski sepratisti i njihovi politički mentori', poručio je Nikolić.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Далибор
Националиста
Националиста

Порука Далибор 29.10.2006. 17:37

koliko izaslo do 14h???
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука Nenad 29.10.2006. 17:38

33.1% :x :(
Аватар
Дисидент
Националиста
Националиста

Порука: 371
Приступио: сеп 2004

Порука Дисидент 29.10.2006. 17:44

Aman ljudi, jeste li poludeli, svi na referendum. Sta je ovo? Sa ovom izlaznoscu, kao neko ko je cesto bio u izbornoj komisiji, znam da sa ovim procentom nemamo 2/3 gradjana koji su potrebni... gresim li ili je potrebna 2/3 -ska izlaznost?
Свако види и гледа какав изгледаш, а мало њих види оно што заиста јеси. (Nicholo Makiavelli)
Аватар
Далибор
Националиста
Националиста

Порука Далибор 29.10.2006. 17:44

па то је 16 посто за 7 сати!

то је много мање од 3 посто по сату!

а остало је још само мало времена!!!!
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука Nenad 29.10.2006. 17:57

Disident ::Aman ljudi, jeste li poludeli, svi na referendum. Sta je ovo? Sa ovom izlaznoscu, kao neko ko je cesto bio u izbornoj komisiji, znam da sa ovim procentom nemamo 2/3 gradjana koji su potrebni... gresim li ili je potrebna 2/3 -ska izlaznost?

Треба 50%+1 од укупног броја уписаних да гласа за Устав.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост