srpskinacionalisti.com

Да ли ћете гласати за нови Устав?

Да ли ћете подржати усвајање новог Устава?

Да
44
66%
Не, гласаћу против
7
10%
Не, нећу ни изаћи
16
24%

Укупно гласова : 67

Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3856
Приступио: апр 2006

Re: Да ли ћете гласати за нови Устав?

Порука игорсима 17.10.2006. 19:41

Che_GueVaRRista ::Па прочитај још једампут, ако се са мном не може "комуницитари", врло сам јасан. Окупација је опет и увек окупација.

Окупација је боље решење? Не разумем, заиста.
Аватар
Милашин
Војвода
Војвода

Порука: 3238
Приступио: мар 2006
Место: Жртвеник за лажног десничара Мартовског зеца

Порука Милашин 18.10.2006. 0:09

Не читаш баш пажљиво чини ми се... Видиш да сам написао да је потпуно исто имати НАТО за окупатора, или шиптаре, нема никакве разлике окупатор је окупатор.
'Зашто би ДБ радила против породице Милошевић?

"Зато што је то била издајничка државна безбедност која ради за стране интересе и која хоће да влада државом уместо оних који су изабрани да владају државом на изборима."

"Та државна безбедност је формирала све опозиционе партије, формирала руководства тих партија
, спроводила своју операцију довођења Ђинђића на власт. И шта сад ја треба да ћутим о томе, као да не знамо шта је био пројекат државне безбедности..."
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 18.10.2006. 8:26

Ни то није баш тачно, јер ако је НАТО окупатор он ће једном да оде, а Шиптари неће (сами од себе).
Али, моје питање је шта је боље решење које би ти могао да понудиш Србима. Дакле, који је то бољи сценарио који ти имаш у глави а да мени не пада на памет. И немој више да се правиш луд.
Аватар
Милашин
Војвода
Војвода

Порука Милашин 18.10.2006. 9:38

Пријатељу, мени се не чини да ти заиста желиш равноправну дискусију. У равноправној дискусији се поштује друга страна. Зато је нећемо ни имати. Поздрав.

"Зато што је то била издајничка државна безбедност која ради за стране интересе и која хоће да влада државом уместо оних који су изабрани да владају државом на изборима."

"Та државна безбедност је формирала све опозиционе партије, формирала руководства тих партија
, спроводила своју операцију довођења Ђинђића на власт. И шта сад ја треба да ћутим о томе, као да не знамо шта је био пројекат државне безбедности..."
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 18.10.2006. 15:12

Che_GueVaRRista ::Пријатељу, мени се не чини да ти заиста желиш равноправну дискусију. У равноправној дискусији се поштује друга страна. Зато је нећемо ни имати. Поздрав.

Поштовање се заслужује.
А и нема равноправне дискусије ако један зна шта прича а други прича шта зна.
Аватар
Милашин
Војвода
Војвода

Порука Милашин 18.10.2006. 15:42

један зна шта прича а други прича шта зна.

Врло сам јасан, колега. не мораш поврђивати моју обсервацију.
Зато је нећемо ни имати. Поздрав.

Аватар
Станоје
Војвода
Војвода

Порука: 1823
Приступио: дец 2003
Место: СРСрбија

Порука Станоје 23.10.2006. 12:43

игорсима ::Како би то Европа схватила (ови су потпуно неспособни, не могу да се заложе ни за папир, како би тек стварно узели пушке и борили се?)?

Та "Европа" управо хапси оне који су "узели пушке у руке".

игорсима ::Како би то Шиптари доживели?

Боле њих за било шта што Срби кажу.

игорсима ::Шта би то значило за нас? То би значило да највеће странке које имају највише гласача немају поверење грађана.

Мислите о томе...

игорсима ::Да је боље да се не уједињују него да се гложе и уједају међусобно.

Да, изгледа да је дошло време за повратак на једнопартијски систем.

игорсима ::Да умереност дефинитивно не пролази и да народ хоће крви и игара.

"Толеранција", па да...

игорсима ::Оно што ја верујем је да ће готово сви који овде паламуде о бојкоту уствари да оду и гласају. И онда ће после да измишљају хиљаду усраних оправдања.

Не знам за њих, али ја излазим и заокружујем "НЕ".
Чува Бог радикалца свог!
Жив је Дража умро није док је Срба и Србије!
Ватикан главно Сатанино гнездо
Европска унија сатанистичка творевина
ИСТИНОМ ПРОТИВ ВАТИКАНСКЕ ЦЕНЗУРЕ - http://savest.org
Аватар
Patriota86
Војвода
Војвода

Порука: 2875
Место: Београд

Порука Patriota86 23.10.2006. 13:38

Кућа се не гради без темеља!
Устав је темељ сваке земље!
Морате запамтити да је овај устав,став компромиса али да је највећи утицај извршила управо СРС.
Помислите само какав може бити нови предлог устава?
Погледајте само која банда бојкотује устав(укључујућу дулићку).
Да ли ћете се њима прикључити и одбацити једини аргумент за одбрану Косова и Метохије?
Да ли ћете гласати за аутономију Војводине?
Зато,јасна порука:
28 и 29 Октобар,заокружите ДА и учините нешто за своју отаџбину!!!
До године у Приштини, следеће у Книну
Слика
Војвоткиња
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 1
Приступио: окт 2006
Место: Велика Србија

Порука Војвоткиња 25.10.2006. 15:01

Устав је добар, мада има пар пропуста, као што су неки навели. Свако ко не изађе је будала, јер је лакше мењати донешени устав него правити поново нови.
Жив је Дража, умро није док је Српства и Србије!
Аватар
Банат
Војвода
Војвода

Порука: 4499
Приступио: сеп 2005

Порука Банат 25.10.2006. 16:19

Војвоткиња ::Свако ко не изађе је будала, јер је лакше мењати донешени устав него правити поново нови.

А зашто се онда не мења овај? :?:
Аватар
Милашин
Војвода
Војвода

Порука Милашин 25.10.2006. 20:38

Овај не ваља, Милошевићев је.

Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5884
Приступио: мај 2004

Порука Горан 25.10.2006. 23:30

Председник Српске радикалне странке др Војислав Шешељ позива грађане да у што већем броју изађу на референдум и заокруже ДА!

http://www.srs.org.yu
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 30.10.2006. 1:57

игорсима ::Оно што ја верујем је да ће готово сви који овде паламуде о бојкоту уствари да оду и гласају. И онда ће после да измишљају хиљаду усраних оправдања.

И?
Јесте ли гласали?

Банат?
Филип_НС?
Вемавук?
Недодирљиви?
Станоје?
Цилм?
Коста?
А'ска мустерија?
Фајервол?
Благоје Јововић?
Горан?
Агент провокатор?
ЂорђеБ?
Катастрофа?
... и остали који су рекли да неће изаћи?
Аватар
Банат
Војвода
Војвода

Порука: 4499
Приступио: сеп 2005

Порука Банат 30.10.2006. 2:21

игорсима ::И?
Јесте ли гласали?

Банат?

Јок.

-> Анкета: Како сте гласали на референдуму?

Узгред, добар списак. Јел то нека листа за одстрел?
Аватар
DjordjeB
Војвода
Војвода

Порука: 2966
Приступио: јул 2003
Место: Београд

Порука DjordjeB 30.10.2006. 7:31

игорсима ::

И?
Јесте ли гласали?

Банат?
Филип_НС?
Вемавук?
Недодирљиви?
Станоје?
Цилм?
Коста?
А'ска мустерија?
Фајервол?
Благоје Јововић?
Горан?
Агент провокатор?
ЂорђеБ?
Катастрофа?
... и остали који су рекли да неће изаћи?

Не ѕнам ко ме је ставио н због ћега на овај списак? Никада у животу ниједно гласање нисам бојкотовао, увек сам излазио и гласао према савести. Тако и овога пута. Једино сам се ломио да ли да гласам према својим принципима или према савести. Да мало елаборирамЧ Овај устав не ваља ништа! Пола је преписан "стари" устав, што није лоше, али су задржани неки чланови због којих је и мењан устав (например шлан о надлежностима репубилке, као да и даље постоји нешто изнад тога!) Избачени су неки битни чланови (обавеза одбране земље, забрана екстрадиције, доста од социјалне заштите...). Високо школство више није бесплатно осим за сиротињу која је притом и надарена (како се мери надареност?) и још успешна! ПРиговор савести је постао универзални принцип. УИма доста ћланова који су међусобно у колизији а и доста неписменог језика као и недорећености. Једном рећју - НЕДОНОШЧЕ.
Да сам гласо према својим принципима свакако бих заокружио НЕ. Међутим, гласао сам према савести. Јер, морамо имати какав такав устав који одговара независној држави. Не можемо даље да живимо у илегалној држави са илегалним министарствима (одбране и иностраних послова, који НЕ ПОСТОЈЕ у уставу и законима Србије) и илегалним министрима. Поред тога, направљена је (с намером) таква политичка ситуација да је референдум био више референдум за Космет него референдум за Устав. И тако је схвађен и на западу (с намером, наравно!). Колико год то било далеко од логике (Космет је део Србије и по "старом" уставу), то је политичка реалност и мора се као таква прихватити. Зато сам гласао ЗА (противу својих принципа а у складу са својом савешћу и инбтересима државе и народа). Биће времена и даће бог да ово НЕДОНОШЧЕ одгајимо у инкубатору, ако треба (а треба) и уз одговарајуже хируршке захвате.
ЂорђеБ
----------
"Свако свога убијте субашу!"

Укључите се у рад "Покрета за Србију" - http://narodnipokretsrbije.org/

Информације о величанственом скупу поводом 10 година НАТО агресије 24.03 на сајту скупа: http://1999-2009.info
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост