srpskinacionalisti.com

Серби и Руси - един народ

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: Серби и Руси - един народ

Порука ЈАРОМИР 25.10.2015. 13:09

Генетика јесте битна, као што се антропологија бави физиологијом тако и хаплогрупе говоре о генетском поријеклу неке особе. Хаплогрупа И2 је можда чак и више словенска од Р1, али то и није толико битно, битно је да особа посједује хаплогрупу карактеристичну са европске народе. Срби и Руси су свакако веома близак народ.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1242
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 26.10.2015. 9:38

M-91 ::Данас у Србији има десетак посто људи са плавом косом (заоставштина словенских и германских племена).

То за плаву, тј. светлу косу није само до генетике. Има нешто и до нашег климатског подручја. Ево, ја сам нпр. рођен плав да плављи нмг бити, а сада имам баш тамну косу, скоро па да се може рећи црну. И2 и Р1 су обе словенске групе.
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1323
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 28.10.2015. 12:52

ЈАРОМИР ::Генетика јесте битна, као што се антропологија бави физиологијом тако и хаплогрупе говоре о генетском поријеклу неке особе. Хаплогрупа И2 је можда чак и више словенска од Р1, али то и није толико битно, битно је да особа посједује хаплогрупу карактеристичну са европске народе. Срби и Руси су свакако веома близак народ.

Брате, нисам рекао да генетика није битна, али рекао сам да она ту не игра пресудну улогу. Јесте битна генетика, али није она главни чинилац и фактор који одређује да ли смо ми и Руси блиски народи. Главни фактори су духовни и културолошки фактори. А они итекако говоре да смо ми блиски, братски народи.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15449
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 30.10.2015. 4:36

да ви 0објасним. некада млого давно, тата и мама су изродили два сина. Од једног сина узастопним туцањима изродили се Руси, а од другог, такође узастопним дуговековним туцањима изродили се Срби.
што значи да сми и ми и Руси настали туцањем те нас сви и дан данас туцу где код, и кад год стигну. А ми никако да се ујединимо. Русима ми малецки, Руси нама велики, те никако да се усагласимо.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Gladiator 007
Националиста
Националиста

Порука: 265
Приступио: сеп 2014

Порука Gladiator 007 19.1.2016. 21:14

BRATSKI NARODI
(VIDEO) SRPSKI NAVIJAČI ODUŠEVILI GOSTE: Evo kako je puna Arena pevala rusku himnu
Srpski navijači nisu pevali samo uz svoju himnu uoči duela četvrtfinala na Evropskom prvenstvu u vaterpolu.

Pune tribine beogradske "Arene" oduševljeno su dočekale i intoniranje hinme Rusije.

Ne samo da su srpski navijači pozdravili himnu gostujuće reprezentacije, već su je svi i pevali.

Pogledajte kako je to izgledalo.

Аватар
kisa
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 70
Приступио: авг 2009
Место: Российская Федерация, СЗФО, Санкт-Петербург

Порука kisa 13.10.2016. 23:32

Аватар
Šutko
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 132
Приступио: феб 2015

Порука Šutko 27.10.2016. 12:21

Режим Александра Вучића јуче је признао да су стране службе, конкретно руске, спремале атак на Мила Ђукановића. Напредњачки режим је стао на страну Црне Горе и одлучио да протера руске грађане за које сумња да су радиле у припреми атентата на Ђукановића.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1192643
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију