srpskinacionalisti.com

Вечна ватра отпора!

EXhrvat
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 132
Приступио: јун 2008

Re: Вечна ватра отпора!

Порука EXhrvat 18.6.2008. 5:41

Kao prvo,ne zamjerite što pišem na latinici,ćirilicu dobro ne poznam,nažalost.

Kao drugo,zahvaljujući youtubeu i Šešelju,ali i ne samo njemu,spoznah da sam ja u biti Srbin,a ne Hrvat.

Volim se inatit,ne vlim trčat za parama,ne "igram igrice" jer kažem što mislim,nisam "prodana duša",ne "zabijam noževe u leđa" dojučerašnjim prijateljima...dakle hrvat(namjerno malim) nisam.

Kao treće,mislim da je katastrofalna greška Srba 1990-ih bila saveznišvo s Hrvatima,a protiv Muslimana(Bošnjaka)koji u bit jesu poturčeni Srbi,ali ljudi općenito su takvi,nećeš na silu ništa postići,nisu ni Nijemci nasilu kroz dva svjetska rata niti Evropi uspjeli germanizirati,al su zato LUKAVE KURVE ENGLEZI preko svojih pasa Amerikanaca preko industrije zabave cijeli svijet ne samo poanglosaksonizirali nego i zarazili im tijela i um:drogom,pretjeranim alkoholom i seksom,pedofilijom,pederlukom,egoizmom,licemjernošću...

Nisu Arapi i Englezi toliko ludi šta su američko serije i filmove(čiji su glavni producenti Židovi) zabranili da im ne truju omladinu.

Očito je da se sprema napad sila zla i mraka(SAD,NATO,EU) na Iran radi nafte,a to bi mogao bit početak 3 svjetskog rata jer je sila dobra(Rusija) rekla da to neće mirno promatrat,pogotovo imajući u vidu da i njoj ovi sotonisti i licemjeri spremaju sličnu kašu instalirajući rakete u Poljsku i Češku(kao fol protiv Irana) i uvlačeći Gruziju i Ukrajinu u NATO,pa preko tih novouspostavljenih baza i onih starih(Japan,Južna Koreja,Vijetnam) ući u KONAČNI obračun sa Rusijom,Kinom i Sjevernom Korejom kao prepstalim državama koje nisu "oslobodile".

-"Onog dana kad NATO napadne Rusiju...neće izgorjeti samo tamo,neki daleki...zapad...izgorjet će i malena Hrvatska... sve što nas ostane... moći će stati pod jednu krušku...a ono smo se rugali Srbima i Tarabićevu proročanstvu o svim Srbaljima pod jednom šljivom??!

Očito je srpska šljiva veća od hrvatske kruške...

-Bush i oni koji ga šalju,znaju,da sukob s Rusijom može biti fatalan za cijelo čovječanstvo.

Većina ljudi ne zna i nema niti približno spoznaju ŠTO JE RUSIJA.

Oni se spremaju,za najveći rat u povijesti čovjeka... za rat u kojem će na njih marširati,gotovo cijeli svijet pod diktatorskom palicom cionističkog režima i Vatikana.

Rusija će imati,moć,silu,da sama satre tu najveću vojnu mašineriju u povijesti čovjeka...ali kakva će cijena biti za cijelo čovječanstvo i sam planet?

TO NITKO TOČNO NE ZNA,JER JE STRAŠNO ZA ISTRAŽIVATI... I SAZNATI.

Ne zaboravite:

75% tehnike i žive sile trećeg Reicha tj. Wermachta je - uništila Crvena Armija.

U nadljudskim bitkama preko tisućkilometarskih fronti,pri tome i sama plativši cijenu od više od 15 milijuna poginulih Rusa,(bez Ukrajinaca i Bjelorusa) što vojnika,što civila pobijenih pod okupatorskom vlašću!

Ne bi Reich nikada pao što se tiče zapada...(zapad je i stvorio Hitlera i treći Reich) da ga crvena oluja sa istoka nije samljela u krvi...

Cilj "nezavisnosti" Kosova bio je da tvorci nove svetske podele,13 familija koje su stvorile poredak kakav znamo,i utemeljile ga kroz instituciju UN,ponize Rusiju i pokažu joj da nije sposobna da pobegne od njihovog plana.

Još 1982. počinje njeno komadanje,formalnom odlukom Komiteta za spoljne poslove Američkog kongresa da padne Berlinski zid i podele SSSR.

Druga faza su pripreme oko Iraka i Irana i dizanje tenzije oko navodnih nuklearnih programa,kako bi,kad SAD izgrade kišobran od ruskih nuklearki,
počeo napad na Rusiju,a onda i Kinu,vojskom NATO odnosno EU - ustvrdio je u intervjuu za Glas Vojislav Milošević,dodajući da je cilj ratnog plamena na srednjem i Dalekom istoku zaustavljanje Kine u ekonomskoj ekspanziji (a procene su da bi do 2025. nadjačala SAD) i podela Rusije tako da Amerika dobije centralni,najbogatiji deo,Japan jugoistok,a ostatak EU.

Dakle,ulazak u EU Srbiju dugoročno može uvesti u novi rat i to protiv Rusije i Kine.?

- Srbija se nalazi usred pitanja za Uniju,po cenu života ili smrti.

A EU je samo instrument onoga kako je zamišljeno da novi poredak funkcioniše.

Nije slučajno da zemlje ulaze u vojnu i paralelno u ekonomsku alijansu; nacionalna obeležja su već potisnuta i svi se okupljaju pod jednom zastavom,himnom i novcem;uskoro će misliti isto i oblačiti se isto - u iste uniforme u kojima će napasti Rusiju i Kinu.

Znači,neki ovde hoće da daju Kosovo kao zalog za novi poredak?

Koja je suštinska uloga Pokrajine?

JAHAČI APOKALIPSE

- Oni koji su napravili postojeći plan za novi svetski poredak nisu humani ili emotivni ljudi,već se vode ideologijom Sotone da je "narod izjelica i da zaslužuje da bude ubijen".

Novi poredak se bazira na ideji da je šest milijardi ljudi previše za malu planetu i da ga treba svesti na milijardu ratovima i bolestima,eliminisaće crnu,žutu i deo beskorisne bele rase i napravite dve klase - njihovu elitu i radnu masu.

I Džordž Buš je sam rekao da je 11. septembar dan kada se ulazi u novi svetski poredak.

Sam Slobodan Milošević je za ove o kojima govorimo pričao kao o jahačima apokalipse.

Praktično "velika Albanija" je sada stvorena i preko Kosova se šalje poruka Rusiji da je nesposobna da bude partner i spreči Zapad,kao i da islamskom svetu poruči da Zapad nije uvek protiv njih.

Švajcarci su pre sedam godina otkrili na Jadranu,na severozapadnom delu Albanije velike količine nafte i gasa,te su zato SAD prema Albancima velikodušne kako da bi ih nagradile za lojalnost,tako i da bi na velika vrata doprla do ovog bogatstva.

Kosovo i Metohija su bogate lignitom,ugljem za eksploataciju tokom sledećih 500 godina,kao i molibdenom za vasionske programe,koga ima još samo u Južnoj Africi.

Srpski političari su podeljeni i Srbija je impotentna da reši problem.

Već 18 godina imamo mesto lošeg momka,ali smo sad na dobrom putu i moramo da istrajemo da ne pokleknemo pred lažnim moralnim principima.

Ali,Srbija kao narod,a ne pojedini političari,ipak se ne da.

- Da,mi se držimo nacionalnog integriteta,pa smo u svetskim ratovima toliko i stradali.

Čak su nam bili nametnuli da se prvi rat vodio zbog ubistva Franca Ferdinanda,a u stvari je jedna imperija bila na umoru i trebalo je stvoriti uslove za stvaranje nove totalitarne imperije.

Pored EU i NATO koji još instrumenti novog poretka i zamke nas čekaju?

- To su Svetska banka,Međunarodna banka za poravnanje i MMF.

Preko njih se,umesto topovima,zemlje stavljaju u zavisnost,a njihov integritet i suverenitet odlaze u finansijsko ropstvo.

Nameće se globalna potrošačka svest umesto nacionalne u čemu i mediji imaju važnu ulogu.

Ne zaboravimo i masone,templare i luminate i Katoličku crkvu koja je spasla 5.000 okorelih nacista "pacovskim kanalima".

Kakav značaj G8 i G7 ima u našem slučaju?

- Pre sastanka G7 sastaje se grupa Bildeberg i par dana uoči susreta članica G8 ispostavlja im svoje zaključke i uputstva.

Tako će biti i na sledećem sastanku u Japanu.

Primera radi pre dve godine im je gost bio Veton Suroi,1991. sastanku je prisustvovao Bil Klinton,kada je i odlučeno da je on novi predsednik SAD.

Šta će odlučiti sa Kosovom,zavisi samo od toga kako vide razvoj odnosa sa Rusijom.

Kada su 1996. birali da li da izazovu krizu oko Kosova ili oko Kipra izbor je pao na Kosovo jer je Kipar,kao i Grčka,član EU.

A Zapad je verovao da Rusija i Putin blefiraju.?

- Ne,Putin i Rusija brane Kosovo nedvosmisleno i otvoreno radi odbrane Povelje UN i Rezolucije 1244,čime upravo brane svetski poredak koji sada imamo,a koji je stavljen u pravne okvire od istih onih koji su ih sad srušili.

Procenjujete li da ruski "feniks" može da nadjača?

- Plan Zapada je realan,ali oporavak Rusije za samo 10 godina niko nije očekivao.

Nisu računali na Putina koji je od uspavanog džina,napravio medveda koji se diže.

Da li će ruski lideri saviti kičmu,videćemo,ali nijedan Rus neće dati da mu obeščaste zemlju,što će dovesti do sukoba.

Već imamo sukob u UN,koji su inače instrument novog poretka i mesto dominacije,a ne mira."
Аватар
__Сербон__
Војвода
Војвода

Порука: 6492
Приступио: јун 2005
Место: Требиње, Србија

Порука __Сербон__ 18.6.2008. 16:43

Свака част што си се опаметио и признао своју нацију уместо оне лажне. Сад почни учити ћирилицу.
EXhrvat
Млади националиста
Млади националиста

Порука EXhrvat 18.6.2008. 18:35

Hvala,u biti ćirilicu znam čitat,al ne pisat,al će se i to promijenit:)
Аватар
sablja
Војвода
Војвода

Порука: 2779
Приступио: нов 2005
Место: Бањалука, Западна Србија

Порука sablja 18.6.2008. 19:03

Ово је веоам интересантно. Е, сада ме већ занима много ствари у вези са овим што си написао. Надам се да можеш бар мало да утолиш моју радозналост.

Шта те је превасходно натерало да престанеш бити Хрват и почнеш се изјашњавати као Србин? Које су то особине и квалитети Срба за које си сазнао и које су те одушевиле? Како су реаговали људи у твојој околини? Из којег си краја? Како се презиваш и јеси ли сазнао ишта о прошлости твоје породице?

Хвала унапред на одговорима ;)

Поклањам ти српски буквар на интернету у знак мог одушевљења твојим поступком ...
http://www.srpskazemlja.com/diskusije/i ... 348.0.html
EXhrvat
Млади националиста
Млади националиста

Порука EXhrvat 19.6.2008. 5:55

sablja ::Ово је веоам интересантно. Е, сада ме већ занима много ствари у вези са овим што си написао. Надам се да можеш бар мало да утолиш моју радозналост.

Шта те је превасходно натерало да престанеш бити Хрват и почнеш се изјашњавати као Србин? Које су то особине и квалитети Срба за које си сазнао и које су те одушевиле? Како су реаговали људи у твојој околини? Из којег си краја? Како се презиваш и јеси ли сазнао ишта о прошлости твоје породице?

Хвала унапред на одговорима ;)

Поклањам ти српски буквар на интернету у знак мог одушевљења твојим поступком ...
http://www.srpskazemlja.com/diskusije/i ... 348.0.html

Mislim,budući da ne živim,nažalost,u Srbiji(bar za sada-ha-ha)ne bi bilo pametno da javno,pa niti tajno iznosim svoje porijeklo koje nisam istraživao,nego čisto sam "vrtio neke prijašnje filmove u glavi" i uspoređvao moje odnose sa različitim narodima sa ovih prostora i uvidio sam da mi najviše odgovaraju po mentalnom sklopu i karakteru(gore sam iznio neke osobine)i da su mi najbolji prijatelji(pogotovo dok je bila zajednička domovina)bili i ostali najviše Srbi ali i Crnogorci,a ovi "moji" su previše mlitavi i previše dvolični i što me posebno smeta,previše inertni kad svoju domovinu koju su čekali 1000 godina i zbog koje su rušili prethodnu državu(što im nikad oprostit i zaboravit neću),prethodni sistem,što prisilno što dobrovoljno prisiljavali njegove stanovnike(Srbe) da napuste vjekovna ognjišta i činili zločine nad njima,i sada kad su krvavo stekli tu svoju Hrvatsku,sad je mirno prepuštaju EU-u i NATO-u sa šaku Judinih škuda.

Nije ni čudno što Slovenci(koji se daleko više drže zajedno i poštuju jedni druge za razliku od Hrvata koji jedni drugima "zabijaju noževe u leđa",a Hrvati se u biti dijele na dvije skupine one LICEMJERE koji manipuliraju onim BUDALAMA i navode ih da mrze Srbe dok te hrvatske LICEMJERNE izdajice surađuju sa srpskim LICEMJERNIM izdajicama takozvanim liberalima i demokratima)mrze Hrvate,a vole Srbe i bili bi najsretniji da Slovenija graniči sa Srbijom,a ne Hrvatskom.

Čvrsto vjerujem,da bi bilo još ovakvih kao ja da nije u Hrvatskoj ovih skoro 20 godina vladala ogromna antisrpska histerija kojom su mnogi mozgovi "oprani",koja je bila podsticana od SOTONSKOG zapada jer su Srbi(ne računajući Ruse)jedini narod koji se ima muda suprostavit zapadnoevropkom prikrivenom neofašizmu i njegovim daljnim prodorima na Istok,a kako se ja inače i u životu volim inatit,uz sve gore navedeno(duh važniji od materije,prijatelsjtvo važnije od interesa,ne pokleknuti pred neprijateljima) dvojbe čija krv teče mojim venama,više nema,ona je SRPSKA!

Doduše tijelo je slabo(slovensko),al je bitniji zato DUH i daleko važnija je DUŠA,zar ne;-)

Evo Vam za kraj još jedan članak kojeg nađoh na JEDINOM SLOBODNOM MEDIJU SVIJETA-INTERNET!

"Crkva pruža svoje žile u sve pore društva i politike,gospodarstva i medija,policije i obavještajnih službi..mnogi iskreni i pošteni Hrvati - ginu pod 'čudnim okolnostima' mnogi iznenada 'oboljevaju od raka,ili ih udarilo srce'...(onako kao i Stipu Šuvara!) mnogi su i nestali... mnogi su "odselili"... na koncu,Tuđman i sam odbačen od zapadnih mentora o čemu je javno progovorio R. Hoolbroke,čisto se rugajući...) kao i Šušak,koji su zapadu trebali kao alati za razbijanje Jugoslavije,umire ... i jedan i drugi pod "čudnim" bolestima i okolnostima (tj. otrovani u vrijeme Daytonske sesije 1995 god. dok Milošević,znajući s kojim ubojicama ima posla,svu hranu i vodu i piće je donio sa sobom u zrakolovu,pod stražom njegovih ljudi,i ništa nije jeo ni pio od američke "hrane".
EXhrvat
Млади националиста
Млади националиста

Порука EXhrvat 20.6.2008. 22:55

__Сербон__ ::Свака част што си се опаметио и признао своју нацију уместо оне лажне.

Сад почни учити ћирилицу.

Pa,ne bih rekao daje hrvatska nacija lažna,al da je u k.... to nedvojbeno jest.

A,pita me sablja kako reagiraše moji?

Pa,familija se smješka posprdno(tipično hrvatsko ponašanje),a oni ostali-Hrvati su isuviše prevrtljiv i ljigav narod da bi ja njima iznosio svoja osjećanja,i veli da odselim kod svoje braće Srba.

Ja kažem da "ako me pukne film" i hoću,a pogotovo ako izbjegnu EU-ima li šanse za to?

Baš šteta da nam Rusija nije bliži susjed,ovako će bit puno teže,EU je svuda oko nas.
Аватар
Santino
Војвода
Војвода

Порука: 4142
Приступио: јун 2005
Место: Београд

Порука Santino 22.6.2008. 3:11

Oprosti EXhrvat, ali tesko mi je da poverujem,bar zasad. Uglavnom dobrodosao i cestitam ti na tome sto si bio dovoljno smeo i radoznao !
Аватар
Rosic
Националиста
Националиста

Порука: 236
Приступио: апр 2006
Место: Русиjа

Порука Rosic 22.6.2008. 12:21

Это что за гады так памятник разрисовали?
EXhrvat
Млади националиста
Млади националиста

Порука EXhrvat 23.6.2008. 6:11

Santino ::Oprosti EXhrvat, ali tesko mi je da poverujem,bar zasad. Uglavnom dobrodosao i cestitam ti na tome sto si bio dovoljno smeo i radoznao !

Eto,znatiželjan sam po prirodi,mada je bolje štošta toga općenito ne znati kad saznaš i shvatiš kako ovaj svijet funkcionira.

U svakom slučaju,čestitke idu Vama što ste jedini imali smjelosti u Evropi spaliti zastavu velike sotone-bio je to lijepi prizor za gledati.

Nažalost,stradao je pritome jedan mladić s Kosova tada.
Аватар
dragomix
Националиста
Националиста

Порука: 331
Место: Ribnica, Kraljevo

Порука dragomix 13.7.2008. 1:06

Свака част човече, најзад да видим неког ко схвата у чему је суштина и да уствари хоће нас словене, не само Србе да униште јел се зна да смо увек и свакоме пркосили и да смо веома слободољубиви. Ја би ти препоручио и да ако већ ниси почнеш да изучаваш православље и наравно видећеш да је то вера коју вреди прихватити, и ако си до сада живео у католичанству видећеш колико је оно уствари корумпирано.

Парадокс је тај што ја и ти имамо нешто заједничко, мени је ћале по пореклу Хрват, наравно сад зна да је уствари Србин и да је то одувек био, а ја сам имао срећу да живим у србији и постанем прави Србин анти еуропејац како нас зову, и да увидим светску истину од самога почетка.

Још једном свака част, научи ћирилицу, постани православац па да нам дођеш у посету да видиш како се честито живи, и свака част за оно (duh važniji od materije,prijatelsjtvo važnije od interesa,ne pokleknuti pred neprijateljima), то потписујем и веруј ми тако се осећа већина Срба који знају да си Срби и да је бити Србин привилегија...
EXhrvat
Млади националиста
Млади националиста

Порука EXhrvat 13.7.2008. 2:48

dragomix ::Још једном свака част,научи ћирилицу,постани православац па да нам дођеш у посету да видиш како се честито живи,и свака част за оно (duh važniji od materije,prijateljstvo važnije od interesa,ne pokleknuti pred neprijateljima) то потписујем и веруј ми тако се осећа већина Срба који знају да си Срби и да је бити Србин привилегија...

Hvala ti brate Srbine;-)

Ako Srbija izbjegne kandže zvijeri EU-NATO,eto mene "u posjetu na neodređeno vrijeme"(ha-ha)
Аватар
jedite_kod_Joa
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 9
Приступио: окт 2008

Порука jedite_kod_Joa 12.10.2008. 23:15

Ја за овакав пример никад нисам чуо,али у сваком случају одушевљен сам.

Што се тиче твог интересовања за Србију и ЕУ,драго ми је да имаш исправан став према Унији и да увиђаш каква је то творевина.
Србија неће ући у Унију.Србија никада неће моћи да приступи Унији из разлога што је покрајина Косово и Метохија окупирана,а један од услова за улаз у унију је добросуседски однос према околини.Друго,званичници Уније су много пута износили у јавност да ће Косово посебно,а посебно Србија у Унију,што наравно за нас није могуће,јер Србија (захваљујући Уставу) то не може никада прихватити.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 14.10.2008. 21:25

[quote="Rosic"]Это что за гады так памятник разрисовали?[/quote]
То су ови што би у Европу - "културни".
trika
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 1
Приступио: јул 2009
Место: cievac

Порука trika 5.7.2009. 16:39

[quote="Nenad"]Акција у организацији овог сајта, са члановима удружења студената Правног факултета Номоканон, младим националистима и омладином СРС, је спроведена код споменика "Вечна ватра" са циљем обележавања годишњице почетка НАТО агресије. Споменик је окречен и околина сређена. Запалили смо свеће и одржали минут ћутања у част жртвама НАТО агресије.

[album]7957[/album] [album]7961[/album] [album]7959[/album] [album]7960[/album] [album]7962[/album] [album]7963[/album][/quote]
Поштовани,

Желео бих сарадњу са Вама у смислу размене вести, као и пласмана у оба
смера, часопис са којим сарђујем је часопис Наше Српске мањине у
Републици Чешкој, то јест удружења Српске мањине „Св.Сава“ из Прага, а
часопис се зове „Српска реч“, поред овог часописа тренутно још излази
и дечији часопис“Ђурђевак“.

Часопис „Српска реч“ можете слободно преузети у ПДФ формату на линку:

http://sv-sava.cz/casopis-srpska-rec,

док моје гостовање где сам представио часописе и рад наше мањине и
удружења, на локалној телевизији „Канал Плус“ Крушевац-Србија можете
видети на линку:

http://www.neogen.rs/videos/by/tenesi/v ... ated9qct8k.

Слике са догађања које пратим као и слике из мог краја где живим
можете погледати на

Линку: http://www.picasaweb.google.com/trajanovic

Уједно бих Вас овом приликом замолио да у циљу помоћи по сагледавању
материјала доставите Ваше писмено мишљење на адресу листа у Републици
Чешкој:

Srbské sdružení sv. Sava /Српско удружење св. Сава

Vocelova 602/3, Praha 2, 120 00
Žitná 565/16, Praha 2, 120 00

tel. +420 222 232 630
tel. +420 221 419 824
tel. +420 221 419 826
tel. +420 777 965 151

E-mail: srpska.rec@seznam.cz, ss.sv.sava@centrum.cz

Особа за контакт: др.Бранка Кубеш, које је уједно и гл.одг.уредник
листова и председник удружења.

Трајановић Миодраг

Сарадник листа
пс: ово зато што је основано удружење срба у Чешкој с циљем да се наруши углед Удружења Српске мањине Св Сава у Републици Чешкој, само зато што оно једино оно износи стварну истину, жели да помогне свим Србима у свету, па је вршен притисак на све његове чланове поготову када је изашао чланак о хапшењу др. радован Краџића, и у истом је изнешена неправда за све наше који су или умрли или још живи на суђењу у Хагу, поред тога у његовој огранизацији одржан је скуп поводом несталих и страдалих на КОсову и Метохији што је било и преношено преко нета у цео свет. Исто тако у очи боде наш фељтон који се зове:
[b]Осам миленијума Српског порекла[/b], наравно ту су члаци о нашој престоници Скадру, Москопољу и друго Што поготову ВАтикану смета јер се рачуна ако Срби незнају прошлост ми ћемо лако са њима, тј биће као у Павелићевој НДХ

--
http://www.trajanovic.webovastranka.sk http://www.picasaweb.google.com/trajanovic
http://trika.110mb.com
http://sv-sava.cz/casopis-srpska-rec,
http://www.neogen.rs/videos/by/tenesi/v ... ated9qct8k.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 2 гостију