srpskinacionalisti.com

Вечна ватра отпора!

Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука: 10518
Приступио: мар 2003

Вечна ватра отпора!

Порука Nenad 24.3.2008. 18:54

Акција у организацији овог сајта, са члановима удружења студената Правног факултета Номоканон, младим националистима и омладином СРС, је спроведена код споменика "Вечна ватра" са циљем обележавања годишњице почетка НАТО агресије. Споменик је окречен и околина сређена. Запалили смо свеће и одржали минут ћутања у част жртвама НАТО агресије.

[album]7957[/album] [album]7961[/album] [album]7959[/album] [album]7960[/album] [album]7962[/album] [album]7963[/album]
La soberanía de un pueblo no se discute, se defiende con el arma en la mano.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Акција обележавања 9 година од почетка НАТО агресије

Порука vemavuk 24.3.2008. 19:11

Све је било како и доликује. Успешно је истакнут натпис на рушевини кинеске амбасаде а затим мало окречен споменик који је право лице ове демоНкратске власти.
Приложени фајлови
solana4.jpg
solana5.jpg
solana3.jpg
solana2.jpg
solana1.jpg
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Порука N.S. 24.3.2008. 19:35

Свака част на акцији!!!
Није све пропало кад пропало све је - Рајко Петров Ного
Аватар
damabgd
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 45
Приступио: феб 2008
Место: Beograd

Порука damabgd 24.3.2008. 20:11

Bravo za ove mlade koji su se setili godisnjice od zlocinackog napada .Neka se nikad, nikad ne zaboravi da su nas ovi zlikovci treci put u poslednjih 60 godina bombardovali.
A ja sto cu, al sa kime cu?
Malo rukah, malena i snaga,
jedna slamka medj vihorove,
sirak tuzni bez nigdje nikoga !
Moje pleme snom mrtvijem spava,
suza moja nema roditelja,
nada mnom je nebo zatvoreno,
ne prima mi placa ni molitve;
u ad mi se svijet pretvorio,
a svi ljudi pakleni duhovi.
Crni dane, a crna sudbino !
O kukavno Srpstvo ugaseno,
zla nadzivjeh tvoja svakolika,
a s najgorim hocu da se borim!
Аватар
с.р.б.и.ј.а.
Војвода
Војвода

Порука: 3916
Место: Београд

Порука с.р.б.и.ј.а. 24.3.2008. 20:31

Tuga i jad , koliko smo neorganizovano i bledo obelezili ovu strasnu godisnjicu.Hvala bogu ovoim nasim nacionalno prosvetljenim mladicima i devojkama.
U Rusiji, Moskvi organizacija "NASI", takodje protestima obelezila ovaj datum solidarisuci se sa srbima. Zapalili su i 89 sveca za duse osqamdesetdevetoro nastradale dece u NATO bombardovanju.
Завештање србству
Нека нам школе буду са вером,политика са поштењем, војска са родољубљем,држава са Божијим благословом.Нека се сваки врати Богу и себи,нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.Нека се свако ко је србски родољуб пашти да задобије Царство Небеско,којим се једино може одржати царство земаљско на дуже време. - Св.Владика Николај србски

http://www.youtube.com/watch?v=yUE6AjR5KZc
Аватар
агент провокатор
Војвода
Војвода

Порука: 2911
Приступио: окт 2006

Порука агент провокатор 24.3.2008. 20:54

Ево још неких фотографија споменика Вечна ватра у новом руху.

[album]7965[/album]
[album]7964[/album]
Помози Господе, да оборена у прах, из праха устане, да се расута сабере, да ослепела прогледа, да убијена, мучена и спаљена, да заклана, згажена, обешена и распета, у знане и незнане гробове сахрањена, из свих гробова и мука васкрсла, цела Србија стане под један венац!
Аватар
DjordjeB
Војвода
Војвода

Порука: 2966
Приступио: јул 2003

Порука DjordjeB 24.3.2008. 22:06

Ево још неколико сличица:

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Један интересантна информација. Није баш да смо се само ми сетили да обеле-имо дан злошиначке агресије. Било је и других, али... цео београд је био блокиран полицијом, која није допуштала ниједној групи већој од 3-4 да крене у смеру УСА амбасаде. Ево шта смо ми видели својим очима.
Као што учесници акције знају, Влада и ја смо пошли према амбасади пре краја акције, јер је тамо најављен скуп "Слободе". Мешутим, кад смо дошли тамо, никога из "Слободе" није било само два човека и три жене, који су дошли јер су чули да ће бити неки скуп. Са нама двојицом, то је већ било више од "критичне масе" (више од 5!) па нам је један од полицајаца од прекопута (пред амбасадом) пришао и замолио нас да одемо. Ја сам га уптао који то закон брани мирним грашанима да стоје на тротоару испред кафића и разговарају. Није са дао збунити па нас је замолио да се само мало помермо, двадесетак метара... да не давим, мало сам провоцирао, упитао га да ли он то чува криминалце који су направили оно "уметничко дело доле" (показао сам у смеру рушевина генералштаба), на крају је он дигао руке и вратио се колегама. Испред амбасаде је било двадесетак оних из интервентне, не много, али... мало даље... Пошто је влада контактирао људе из "Слободе" сазнали смо да је њих блокирала полиција у Немањиној код железничке станице. Пошли смо доле да им се придружимо. Међутим на пола пута смо срели већу групу интервентних наоружаних до зуба који су ишли нагоре... било је јасно да су наши пријатељи најурени. Нисам могао да одолим да мало не пробоцирам: "Момци, где ви то идете? На Космет?". Један се окртенуо и рекао ми: "Шта сереш! Иди ти на Косово". "Ја сам се управо рано јутрос вратио оданде, али људи траже ВАС". Поново је влада позвао мобилним и сазнао да се та већа група из "Слободе" упутила према председништво, межутим и тамо их је зауставила полиција. Касније сам од друге мање групе људи сазнао да је неколико НВО организовало окупљање пред амбасадом, али су све те групе на разним местима у граду заустављене. Дошло је само неколико појединаца. Очигледно је да је цео град био блокиран, и да су све групе које су покушале да крену према Милоша Великог биле заустављене.
Е сад, кључно питање је:
КО ТО НИЈЕ ХТЕО ДА ДОЗВОЛИ НИКАКВО МАСОВНО ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДАНА АГРЕСИЈЕ?
Најлакше би било сада окривити _уте. Али, они у овом случају заиста не могу бити кривци!
Да је не би сада инсинуирао, постави те себи питање:
КОЈА СТРАНКА У ВЛАДИ КОНТРОЛИШЕ ПОЛИЦИЈУ?
И одговорите сами на то питање. А онда то упоредите са неким дискусијама у темема:
"ЗВЕР НАД ЗВЕРОВИМА"
"КОШТУНИЦА ЈЕ НАЈГОРИ"
"ДАН ПРЕВАРЕ НОЋ ИЗДАЈЕ"
ЂорђеБ
----------
"Свако свога убијте субашу!"

Укључите се у рад "Покрета за Србију" - http://narodnipokretsrbije.org/

Информације о величанственом скупу поводом 10 година НАТО агресије 24.03 на сајту скупа: http://1999-2009.info
Аватар
слободна Српска
Националиста
Националиста

Порука: 306
Место: БАЊА ЛУКА

Порука слободна Српска 25.3.2008. 0:58

За акцију само ријечи хвале!!! Стварно нема шта да се приговори, драго ми је и поносан сам што сам члан форума чији уредници и чланови организују овакве акције!!!
Слободна Српска нема алтернативу...
Република Српска захтјева слободу

Ми смо постојали кроз векове,
нисмо ни оплакали дедове,

а већ смо слали потомке на нове фронтове.
Овде опстајали, и увек се први супростављали

и бићемо ту кад ви будете пропадали!!!
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 25.3.2008. 5:47

DjordjeB ::Очигледно је да је цео град био блокиран, и да су све групе које су покушале да крену према Милоша Великог биле заустављене.
Е сад, кључно питање је:
КО ТО НИЈЕ ХТЕО ДА ДОЗВОЛИ НИКАКВО МАСОВНО ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДАНА АГРЕСИЈЕ?
Најлакше би било сада окривити _уте. Али, они у овом случају заиста не могу бити кривци!
Да је не би сада инсинуирао, постави те себи питање:
КОЈА СТРАНКА У ВЛАДИ КОНТРОЛИШЕ ПОЛИЦИЈУ?
И одговорите сами на то питање. А онда то упоредите са неким дискусијама у темема:
"ЗВЕР НАД ЗВЕРОВИМА"
"КОШТУНИЦА ЈЕ НАЈГОРИ"
"ДАН ПРЕВАРЕ НОЋ ИЗДАЈЕ"
Коштуница? Ма, неееее... Он је патриота; не би он то (кад би се за*ебавали).
Мислим да ће на неким наредним протестима бити и транспарент са поруком: „Српска полицијо, не штити терористе од свог народа, него свој народ од терориста! Не штити домаће издајнике - хапси их!“

"Ја сам се управо рано јутрос вратио оданде, али људи траже ВАС".
И још да си им се сетио рећи да им Срби са Космета поручују оно што сам предложио за транспарент: „Поручили вам Срби са Космета да штитите њих од албанских и НАТО терориста на Космету, а не НАТО терористе у Београду од сопственог народа“. Колико год били „жуто обојени“, морала би почети савест да их пече; бар увече кад иду на спавање.
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 25.3.2008. 8:13

naravno da podrzavam i ovakvu akciju pogotovo sto su to sve mladi ljudi i sto ce sigurno svake godine obelezavati godisnjicu zlocinacke agresijeNATO zlikovaca.Pre svega mladi i treba da ne zaborave sta smo sve preziveli i da svakom pokolenju prenose svoja vidjenja stvari te 1999 god.bilo ne ponovilo se vise nikome
Аватар
odisej
Војвода
Војвода

Порука: 4921
Приступио: мар 2005

Порука odisej 25.3.2008. 10:01

Језиво!
Какви су то графити, каква је само глава то смислила и намоловала?
Да се најежиш шта све не 'ода Србијом!

Желим да изразим своје дивљење и пуну подршку свим учесницима ове величанствене акције!
"Ви сте Србија, какву желимо и какву волимо!"

=D> =D> =D>
Препреке не постоје да нас зауставе, већ да нас упуте у правом смеру!
Аватар
DjordjeB
Војвода
Војвода

Порука: 2966
Приступио: јул 2003

Порука DjordjeB 25.3.2008. 10:56

odisej ::Језиво!
Какви су то графити, каква је само глава то смислила и намоловала?
Да се најежиш шта све не 'ода Србијом!

Желим да изразим своје дивљење и пуну подршку свим учесницима ове величанствене акције!
"Ви сте Србија, какву желимо и какву волимо!"

=D> =D> =D>

Каква глава? Па болесна, јасно. Зар још нисмо схватили да Они регрутују своје квислинге искључиво међу психички болесним људима (од хомосексуалаца, преко садиста, склоних инцесту, педофила, па све до сатаниста)
ЂорђеБ
----------
"Свако свога убијте субашу!"

Укључите се у рад "Покрета за Србију" - http://narodnipokretsrbije.org/

Информације о величанственом скупу поводом 10 година НАТО агресије 24.03 на сајту скупа: http://1999-2009.info
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 25.3.2008. 14:14

Е одисеју, када би видео шта су нацртали на висини од десетак метара. То су могли да ураде само укористећи ватрогасне мердевине или аудо дизалицу са оном корпом.
Све што је било од метала је скинуто, разваљено и уништено.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
matersva
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 46
Приступио: дец 2006

Порука matersva 26.3.2008. 1:49

damabgd ::Bravo za ove mlade koji su se setili godisnjice od zlocinackog napada .Neka se nikad, nikad ne zaboravi da su nas ovi zlikovci treci put u poslednjih 60 godina bombardovali.

Има ли неко линкове и слике и податке везане за послератно бомбардовање (савезничко)кад су намерно циљали на библиотеке и музеје и спржили нам сведочанства историје?
Може и на ПП
Аватар
igorutin
Војвода
Војвода

Порука: 2037
Приступио: дец 2007
Место: resnik

Порука igorutin 26.3.2008. 16:52

Pokret 'Naši' obeležio godišnjicu NATO bombardovanja

Pedesetak aktivista omladinskog pokreta 'Naši' obeležilo je ispred ambasade Srbije u Moskvi, devetu godišnjicu NATO bombardovanja SR Jugoslavije.

Tačno u 22 sata i tri minuta po moskovskom, ili 20 sati i tri minuta po srednjoevropskom vremenu, ruski omladinci zapalili su kod ograde ambasade 89 sveća, koliko je dece poginulo u toj akciji Alijanse.

'Sva bombardovanja i ratovi na Balkanu bili su bezrazložni i zato sprovodimo ovu akciju. Danas žalimo zajedno sa Srbijom, od agresorske ruke poginule su hiljade ljudi i mi nikada nećemo to zaboraviti', rekao je aktivista pokreta Roman Verbicki novinarima.
Ко год неће нагона му нема,
кога мушко срце не опрема,
коме опште добро није мило,
нека иде просто му и било!
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију