srpskinacionalisti.com

Година настанка (стварања) света

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!

Ја верујем...

...да је Бог створио свет око 5508. г. п. н. е.
5
23%
...да је Бог створио свет, али нико не може да зна тачно кад
12
55%
...у теорију еволуциониста, да је све старо милијардама година
5
23%

Укупно гласова : 22

Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651
Приступио: мар 2014

Re: Година настанка (стварања) света

Порука SrbijaIznadSvega 12.6.2014. 11:35

Зашто је сатанизам када неко не верује у оно у шта ти нпр. верујеш,можда зато што немаш аргумената да докажеш воју веру,а да можда зато што сваки покушај да докажеш своју веру долази до тога да си сатаниста,да се то не пита.

Шта би било данас да се скупи групица људи и да крене да пропагира долазак Бога,а међу њима да буде жена која тврди да је безгрешно зачела,шта мислиш где би завршили?

Уз то Хришћаноство је наметнуто Словенима,на силу покрштавањем,има нас који нисмо заборавили стару веру.
https://www.youtube.com/watch?v=VR9u-F7U_rI

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4552
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 12.6.2014. 14:14

Зашто је сатанизам када неко не верује у оно у шта ти нпр. верујеш,можда зато што немаш аргумената да докажеш воју веру,а да можда зато што сваки покушај да докажеш своју веру долази до тога да си сатаниста,да се то не пита.

Наша вера је доказана и сваки стих из Библије је поплочан научним чињеницама.

Шта би било данас да се скупи групица људи и да крене да пропагира долазак Бога,а међу њима да буде жена која тврди да је безгрешно зачела,шта мислиш где би завршили?

Па видиш како ми пролазимо који хоћемо да живимо побожно у Исусу Христу.

Уз то Хришћаноство је наметнуто Словенима,на силу покрштавањем,.

Мени нико ништа није наметнуо, ја сам се уз Божју помоћ преобратио.

има нас који нисмо заборавили стару веру

Овај свет није створио ни Перун ни Триглав ни Баба Јага већ Исус Христ! Ово је Његов свет и Његова правила овде важе, а ко то игнорише неће добро да прође.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 12.6.2014. 14:16

Бог jе велика космичка сила, енергиjа, коjу ми не можемо да схватимо.

Типично њу-ејџерска накалапања.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 12.6.2014. 16:53

Значи ти веруjеш да jе Бог неки деда коjи седи на облаку и прети прстом? Jа веруjем у Христа, али не онаквог каквим су га jевреjи обожаваоци Молоха приказали. Веруjем да jе Христ ариjевски Бог, коjи jе дошао у наш свет да би спасао своj народ од римско-jевреjске окупациjе.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука SrbijaIznadSvega 12.6.2014. 17:03

SMUK ::

Наша вера је доказана и сваки стих из Библије је поплочан научним чињеницама.

Па видиш како ми пролазимо који хоћемо да живимо побожно у Исусу Христу.

Уз то Хришћаноство је наметнуто Словенима,на силу покрштавањем,.

Мени нико ништа није наметнуо, ја сам се уз Божју помоћ преобратио.

има нас који нисмо заборавили стару веру

Овај свет није створио ни Перун ни Триглав ни Баба Јага већ Исус Христ! Ово је Његов свет и Његова правила овде важе, а ко то игнорише неће добро да прође.

:lol: Aу синко,лепо је веровати у нешто али ти си фанатик :shock:

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1083
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 12.6.2014. 21:03

SMUK ::Наша вера је доказана и сваки стих из Библије је поплочан научним чињеницама.

Јел` можеш да ми даш (тј. напишеш) пар примера?
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 12.6.2014. 22:56

Значи ти веруjеш да jе Бог неки деда коjи седи на облаку и прети прстом?

Наравно да не, Бог је Дух а не Деда!

Jа веруjем у Христа, али не онаквог каквим су га jевреjи обожаваоци Молоха приказали. Веруjем да jе Христ ариjевски Бог, коjи jе дошао у наш свет да би спасао своj народ од римско-jевреjске окупациjе.

Христ је онакав како пише у НЗ, е сад што се теби то не свиђа мени је стварно жао..

Aу синко,лепо је веровати у нешто али ти си фанатик

То је уобичајена етикета од стране неверника или маловерника.
Последњи пут изменио SMUK дана 12.6.2014. 23:01, измењено укупно 1 пут.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 12.6.2014. 23:00

Јел` можеш да ми даш (тј. напишеш) пар примера?

Ево ти на доњем линку:

http://www.religija.me/biblija_nauka/12_dokaza_za_Bibliju.pdf
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука SrbijaIznadSvega 12.6.2014. 23:50

Неверника :lol:

Синак и ти и ја идемо у црну рупу,тога кога чекаш нећеш ни видети,боље се посвети стварном животу,оснуј породицу,школуј се ако се ниси школовао до сада,уживај у животу,батали те пропаганде које ти само мозак испирају.

То у шта верујеш је на веома климавим ногама,као и свака религија,опет кажем лепо је веровати али то што ти радиш је фанатизам.

Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 13.6.2014. 0:15

Синак и ти и ја идемо у црну рупу,тога кога чекаш нећеш ни видети

To je твоја прича и толико знаш.

боље се посвети стварном животу,оснуј породицу,школуј се ако се ниси школовао до сада,уживај у животу

Све сам то већ урадио и уживам.
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука SrbijaIznadSvega 13.6.2014. 0:20

Видиш ти се одричеш предака зарад нечага уза шта ни сам немаш доказа да постоји,то довољно говори,онај ко се предака одрекао оних који су крв проливали да би ти живео :roll: батали синко.

Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 13.6.2014. 1:37

Видиш ти се одричеш предака зарад нечага уза шта ни сам немаш доказа да постоји

Ја ти говорим да имам доказе како материјалне тако и духовне, обраћење је велика ствар.

онај ко се предака одрекао оних који су крв проливали да би ти живео

Бог је тај који одређује ко ће живети и докле. А и Он је једном дошао и пролио крв за мене и тебе да би једног дана живели (вечно).

батали синко.

Немој ти мени држати придике, већ гледај себе и замисли се мало над својим животом и погледај где живиш и чије је ово и докле је ово и ко је све ово створио и чија је воља да постојиш.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1083
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 13.6.2014. 2:42

Много се у овом тексту позивају на Мирољуба Петровића, а то баш и не ваља. :D
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 13.6.2014. 3:29

ДејанНационалистa ::Много се у овом тексту позивају на Мирољуба Петровића, а то баш и не ваља. :D

Па он је стручњак из тих области.
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука SrbijaIznadSvega 13.6.2014. 11:40

Чекај ти стварно верујеш у ово што причаш :roll:

Аха јесте Бог је уместо мене факултет завршио,ишао у рат.Јел Божија воља што су ми преци кости остављали свугда по Србији и Херцеговини бранећи исту,док су се попови молили у црквама,како може да неко ко не постоји да утиче на мој живот?

Видиш ти си у свом веровању створио илузију да све што ти се дешава,углавном лоше приписујеш Богу и његовој казни јер си био грешан,не ваља ти то синко гледај ствари реално.Па они кој себе називају Божијим слугтама чине грехе и праве бизнис од вере,а ти говориш о неком силаску Бога међу људе.

Чекај тај Бог је последњи пут "виђен" пре 2 миленијума,зашто мислиш да си ти посебан да те уодостоји да на земљу дође за твог живота?Опет не дајеш доказе,Билблија није доказ.

Аха значи казниће ме Бог,а шта са онима друге вере јер има тај Бог ингеренцију да кажњава и друге вероисповести?

Шта ако муслимански Бог први дође,шта онда?

Видиш моја вера је вера посвећена прецима,природи и слави јуначког рода,не пропагира да ће ме Бог казнити и не живим у стрепњи шта ће бити када тај Бог дође,а ти видим плашиш људе страшним судом.

Кад твој Бог дође,мене ће моји Богови заштитити и шта онда?Мада не верујем ни да ће твој Бог кренути на мене,јер ја сам нешто конретно радио за "његово стадо",док ти изгледа само пропагираш његову веру и то веома лоше радиш.

ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 8 гостију