srpskinacionalisti.com

Истина о Новој години

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1832
Приступио: мар 2012

Re: Истина о Новој години

Порука Đorđo Napolitano 19.2.2013. 0:55

Ти си неки СМУК-ов ортак секташ, чим помињеш "тору", у православљу нема "торе", има стари завет
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Mika
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 16
Приступио: феб 2008
Место: Kragujevac

Порука Mika 19.2.2013. 0:59

SMUK ::Ти верујеш Порфирију?Перановић је радио тежак посао и о томе говоре многи његови штићеници које је извукао из демонских канџи наркоманије.
Што се тиче плаћања,центар је наплаћивао по штићенику онолико колико је потребно за смештај и храну.

Тачно тако брате, ја сам гледао сведочанства многих људи који су били тамо и сви му се захваљују што им је помогао. Лако је људима да критикују, а да видим ко би од њих пристао да ради такав посао, да живи са толиким бројем наркомана, ако се зна да је живот и са само једним наркоманом прави пакао.
Mika
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука Mika 19.2.2013. 1:10

Đorđo Napolitano ::Ти си неки СМУК-ов ортак секташ, чим помињеш "тору", у православљу нема "торе", има стари завет

А ти си неки савремени хришћанин (затрованог ума) попут Малене и Тређег? Види се да си прави православац, да све знаш!!! За твоју информацију Стари завет нису писали православци-срби, већ јевреји тј. Израелци, и код њих је се првих пет књига (Мојсијево петокњижје) зове Тора или Закон.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4516
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 19.2.2013. 2:26

Đorđo Napolitano ::Ти си неки СМУК-ов ортак секташ, чим помињеш "тору", у православљу нема "торе", има стари завет

Секташ ти тата!!! Нико ти није крив што не знаш основе православне вере,а то је Тора која је саставни део Старог Завета (Танах).
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 19.2.2013. 4:03

Тачно; Тора је саставни део Старог Завета. А у том истом Старом Завету се описује један несхватљиво опак и зао злотвор који свом 'изабраном народу' наређује: „Зато иди, и побиј Амалика, и затри као проклето све што год има; не жали га, него побиј и људе и жене и дјецу и што је на сиси и волове и овце и камиле и магарце.“.

Таквом једном монструму ви се клањате и непрестано налазите оправдања за сва језива злодела свог-а-туђег Бога, а нама осталима замерате што нећемо да вам се придружимо. Па где ће вам душа...
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 19.2.2013. 4:34

Трећи ::Тачно; Тора је саставни део Старог Завета. А у том истом Старом Завету се описује један несхватљиво опак и зао злотвор који свом 'изабраном народу' наређује: „Зато иди, и побиј Амалика, и затри као проклето све што год има; не жали га, него побиј и људе и жене и дјецу и што је на сиси и волове и овце и камиле и магарце.“.

Таквом једном монструму ви се клањате и непрестано налазите оправдања за сва језива злодела свог-а-туђег Бога, а нама осталима замерате што нећемо да вам се придружимо. Па где ће вам душа...

То си већ једном качио овде а ја сам ти лепо објаснио о чему се ради,али ти се и даље правиш блесав!Мада није лоше да то прочиташ још једном па да видиш шта ће да те снађе у блиској будућности ако се не опаметиш :!:
Mika
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука Mika 19.2.2013. 11:26

SMUK ::То си већ једном качио овде а ја сам ти лепо објаснио о чему се ради,али ти се и даље правиш блесав!Мада није лоше да то прочиташ још једном па да видиш шта ће да те снађе у блиској будућности ако се не опаметиш :!:

Њихова је "дужност" да исмејавају све што је истинито, јер оном ко их шаље ово не одговара. Не вреди брате да се мучиш да им објашњаваш (јер не желе да разумеју) кад ће они увек да нађу неки изговор, ма колико он глуп и бесмислен био! Дали смо им и више него довољно доказа да могу да разумеју, а понајвише због добронамерних људи који ће то видети и оставити паганске обичаје. Ја више не бих трошио ни време ни енергију на ову "дружину премудрих људи" јер нема сврхе, а ти брате како хоћеш.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 19.2.2013. 13:22

SMUK ::То си већ једном качио овде а ја сам ти лепо објаснио о чему се ради,али ти се и даље правиш блесав!
Ради се о томе да ћеш за све што је учинио наћи оправдање и аболицију; ја нећу.

Мада није лоше да то прочиташ још једном па да видиш шта ће да те снађе у блиској будућности ако се не опаметиш :!:
Па већ ме је 'по Божијој милости' (ни кривог ни дужног) снашла демократија... Је л' ми треба нешто горе??

Mika ::Њихова је "дужност" да исмејавају све што је истинито
И сад ако је истинито, ја теба оном цитираном геноциду оду хвале да спевам? Па нисам ваљда полудео...
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 19.2.2013. 14:41

SMUK ::

Секташ ти тата!!! Нико ти није крив што не знаш основе православне вере,а то је Тора која је саставни део Старог Завета (Танах).

Nikad u životu ne čuh da pravoslavni sveštenici mojsijevo petoknjižje nazivaju "tora", tako jevreji nazivaju mojsijevo petoknjižje i tako sam zaključio da ti ne pripadaš srpskoj pravoslavnoj crkvi već nekoj od "manjinskih verskih zajednica" koje se zaluđuju proučavanjem "tore".
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 19.2.2013. 15:15

Nikad u životu ne čuh da pravoslavni sveštenici mojsijevo petoknjižje nazivaju "tora", tako jevreji nazivaju mojsijevo petoknjižje i tako sam zaključio da ti ne pripadaš srpskoj pravoslavnoj crkvi već nekoj od "manjinskih verskih zajednica" koje se zaluđuju proučavanjem "tore".

Ствари треба називати правим именом!Твој проблем јер слушаш само шта други каже и то је за тебе АМИН,а најбитније је да си ЧЛАН СПЦ и као такав одмах идеш у рај са све чланском картом дотичне цркве!!!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 19.2.2013. 18:06

SMUK ::Ствари треба називати правим именом!Твој проблем јер слушаш само шта други каже и то је за тебе АМИН,а најбитније је да си ЧЛАН СПЦ и као такав одмах идеш у рај са све чланском картом дотичне цркве!!!

Признај у којој си "верској заједници"
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 19.2.2013. 18:18

Признај у којој си "верској заједници"

У растафаријанској!

Слика
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 19.2.2013. 19:06

Не мораш ни да ми кажеш, све ми је јасно, дао сам ти шансу да ме разувериш, а ти си изјавио (индиректно) да не признајеш српску православну цркву. Према томе, ствар је јасна ко дан
Аватар
Новаков Грујица
Националиста
Националиста

Порука: 347

Порука Новаков Грујица 19.2.2013. 19:39

Нова година је коначно разоткривена!
Даља истрага показаће тачност ових информација, а прво потпредседник Владе Александар Вучић изјавио је да држава неће устукнути пред овим изазовом:
-Ако буде неопходно, Нова година ће бити ухапшена. Нико није повлашћен, изјавио је Вучић.

Дачић: Нисам знао за повезаност Нове године и криминала.

:roll: Дајте људи...
Удри врага, не остав' му трага,
али губи обадва свијета!

Слика
"Дисциплина - мать Победы!" - Суворов
Аватар
malena
Војвода
Војвода

Порука: 1753
Приступио: сеп 2006
Место: Београд

Порука malena 19.2.2013. 20:28

Мико, роде.... где си био пре да нас научиш ко је избаран (боље рећи - самоизабран) , да нам отвориш очи, да нас научиш како да тумачимо ове позиве на "свето" истребљење (геноцид) оних који нису изабрани у "светим" Израилским књигама, а од којих се данас тражи да верују у њиховог, Израиловог бога...... и све остале важне ствари - да бисмо завршили у "рају" ??? Теби је, изгледа, много стало да ми овакви, свакакви, неверници - одемо у "Израилски рај" ? Е, сад ако си човек каквим се представљаш, реци отворено нама свима : због чега је теби толико стало? Ајд, што је, велиш, "Израилском богу" стало - ал што је теби толико стало да си запенио као побеснели Макс, снимаш филмове, потежеш цитате ( у које, нико од нас не верује ).... ??? Мико, Мико... што не гледаш себе и своје спасење ? Шта те брига за Малену, Трећег, Каменог..? А ???
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост