srpskinacionalisti.com

Опасност окултизма!

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Ориген Адамантије
Националиста
Националиста

Порука: 450
Приступио: окт 2011

Re: Опасност окултизма!

Порука Ориген Адамантије 8.6.2012. 15:31

Volim bajke ::kada smo kod China,nekada sam u srpskoj shkoli chula da je onaj Veliki Kineski Zid(jer se tako zove)bijo
napravljen da se shtite od Srba.
Moram priznati da me je odushevilo,a ko zna da li je isitina.

Није то добар знак, ако се то стварно питаш.
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143
Приступио: сеп 2009

Порука Volim bajke 8.6.2012. 15:44

-Цар Душан- ::
Volim bajke ::Zanima me shta je hteo taj opicheni mladich da kaze?

Ako те занима онда одсушај предавање, зато сам га и окачио, дакле да се оддлуша а не да ја овде препричавам приче. Уосталом, има ти посла са ђаволом и неговим демонима је нешто много црње него напустати свој родни град и бити избеглица.

pa pogledachu kada napravim meditaciju da prevazidjem odvratnost prema predavanjima.

U Steiner School koju sam pohadjala to se redovna radi(meditacija) pa ne vidju da je nekoga odvjelo ka djavolu.
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука Volim bajke 8.6.2012. 15:47

Ориген Адамантије ::
Volim bajke ::kada smo kod China,nekada sam u srpskoj shkoli chula da je onaj Veliki Kineski Zid(jer se tako zove)bijo
napravljen da se shtite od Srba.
Moram priznati da me je odushevilo,a ko zna da li je isitina.

Није то добар знак, ако се то стварно питаш.

moram nachi predavanje(posle meditacije) da popravim te loshe znake.
Ориген Адамантије
Националиста
Националиста

Порука: 450
Приступио: окт 2011

Порука Ориген Адамантије 8.6.2012. 15:48

Volim bajke ::Kada smo kod zdrave hrane?Ja sam sklona ichi u te prodavnice za zdrava hrana.Pochinje mi se chiniti da oni shto je prodaju i oni shto su tamo da kupe liche mi na jako nezdrave osobe.

И ја сам већ пар пута имао тај утисак. Можда личе зато нездрави (на нас) јер њихова храна не садржава разне хормоне и антибиотике, којима се данас све и свашта шприца. Шта мислиш зашто многи младићи данас већ са 16 имају 1,80 метра (што је прије била ријеткост), то сигурно нема само са климом везе.
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 742
Приступио: апр 2012
Место: Србија

Порука -Цар Душан- 8.6.2012. 15:53

Volim bajke ::pa pogledachu kada napravim meditaciju da prevazidjem odvratnost prema predavanjima.

Чисто сумњам да ћеш је и превазићи зато што је ђаво управо оно што ти не дозвољава да дознаш истину.
U Steiner School koju sam pohadjala to se redovna radi(meditacija) pa ne vidju da je nekoga odvjelo ka djavolu.

Полако, има времена.
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука Volim bajke 9.6.2012. 7:56

-Цар Душан- ::
Volim bajke ::pa pogledachu kada napravim meditaciju da prevazidjem odvratnost prema predavanjima.

Чисто сумњам да ћеш је и превазићи зато што је ђаво управо оно што ти не дозвољава да дознаш истину.

Полако, има времена.

Bez briga u meditation jastuche ushila sam chesnjak bijeloga luka .

Nego o da nastavimo o Occult

Istorija bavljenja u Third Reich

http://video.google.com/videoplay?docid ... 309209211#

video

The Occult History of the Third Reich Adolf Hitler54:20

Four volume documentary set ("Adolph Hitler", "The SS Blood and Soil", "The Enigma of the Swastika", and "Himmler The Mystic") containing mainly B&W as well as some color archival footage, with narration explaining the influences of alternative belief systems (occult, paganism, mysticism, etc) on the Nazi ideology and Hitler's personal philosophy. Also documents the history and development of the ideas and symbols that would be used along with eugenicist racial politics to perpetrate the murder and oppression of millions during World War II. Other search word: Conspiracy
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 9.6.2012. 12:16

Супер. Нек' ти је са срећом.
Аватар
malena
Војвода
Војвода

Порука: 1753
Приступио: сеп 2006
Место: Београд

Порука malena 9.6.2012. 16:14

Није све за свакога - ни медитација, ни молитва, ни окултизам (ако мислимо на употребу енергија у разне сврхе). Нису ни сва знања за свакога. Зато постоје "тајна" друштва, која су тајна не зато што се не зна ко се све скупља у неком друштву, већ шта се тамо ради: какви се ритуални изводе, у коју сврху, каква се знања и вештине преносе међу присутнима и тд. Ту долазе само позвани. Не може ни на седницу Синода свако да уђе, зна се коме је ту место. Дакле, опрезно са етикетирањем разних појава. Не може се само на основу једног искуства сагледати суштина и циљ медитације. Не знамо ми много о томе, није то у нашој традицији и ко жели тиме да се бави он мора то добро да проучи, и то онда, када научи многе друге важне ствари. А, не да почне самедитацијом од 5.-ог разреда основне школе, када није научио нос да обрише! Медитација је, колико је мени познато, пракса источњачког начина созерцања и тражења сопствене суштине. Они то раде од када постоје и није наше да омаловажавамо њихов стил живота, поготову што не знамо много о томе. Људи са запада одлазе у те источњачке центре где се упражњава традицоналан начин живота зато што не налазе суштину у својој религији - хришћанству. Очигледно је да су хришћанске цркве као организације злоупотребљене од људи интереса и одвојиле се од улоге коју су саме себи приграбиле. Сваки човек мора да се бави собом на начин који му доноси смиреност, захвалост и обзирност. Ако то пронађе у медитацији - немам ништа против.
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 9.6.2012. 17:22

А, не да почне самедитацијом од 5.-ог разреда основне школе, када није научио нос да обрише!

То је исто као да си рекла:''Није требао да почне да се дрогира од 5-ог разреда.''
Сваки човек мора да се бави собом на начин који му доноси смиреност

Сваки човек треба духовно да се изграђује да буде способан да ствара оно што је навеће богатство а то су деца. А не тамо да се самозадовољава са медитацијом и да се баца у транс помоћу демона.
Ако то пронађе у медитацији - немам ништа против.

Бог ће имати итекако.
Аватар
malena
Војвода
Војвода

Порука malena 9.6.2012. 18:32

Царе Душане, свако има право на своје мишљење, а ми образовани људи не бисмо смели бити искључиви. Поготову не бисмо смели да упиремо прст ни у кога ко другачије размишља о догађајима о којима је реч! А, посебно не бисмо смели себи да дозволимо тумачење Бога и Његових намера! То је стварно ван памети. Твоје виђење "духовно изграђеног човека" , демона, "правих вредности", транса.... је на нивоу Малог Микице. Откуд ти знаш шта се догађа са особом која медитира ? Ко теби даје за право да пљујеш нешто што ти је непознато и што постоји много пре свих религија ? Такав став вас "правих хришћана" је оно што људе тера у друге религије! Сам си написао да је дечко који се исповеда у овом фулму, почео да медитира од 5.-ог разреда основне школе! Намерно изврћеш моје речи и извлачиш из контекста. Типично за ускогрудог, наводног верника! Само да знаш: то ти ни на који начин неће помоћи да будеш у праву! Боље размисли зашто имаш тако сажету, сабијену душу, зашто ниси обзиран према људима који имају другачије мишљење и другачији начин живота.Не почиње свет са хришћанством нити су хришћани једини прави људи. Да је тако, Бог не би допустио оволико различитости !
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 9.6.2012. 19:36

Чекај да нешто разјаснимо једним питањем:
Ти ниси Хришћанка, не верујеш у оно што пише у Светом Писму (Библији)?
Аватар
malena
Војвода
Војвода

Порука malena 10.6.2012. 8:01

То је исто као да си ме питао да ли навијам за Звезду ! Зашто бих веровала у библију ? Превише је контрадикторности међу наводним следбеницима Христовог учења. Највише крви на планети је проливено за Христа и у име Христа. Свако воли да своју "истину" истури испред других и да се сви повинују њему. Они који су распели Христа испадоше највећи Хришћани. Не желим ни на који начин да учествујем у томе. Да људи стварно верују у оно што пише у библији они би се тако и понашали. Највише зла целом човечанству наносе они који се бусају да су хришћани, једини прави верници, они који непрекидно упиру прст у друге. Не верујем да је Христ тако замишљао своју цркву и своје следбенике. Дакле, не поставља се питање у шта ко верује, већ да ли се понаша у складу са оним како се представља и изјашњава .Ако већ дозвољавамо себи да тумачимо шта то Бог од нас очекује, онда мислим да бројност наводних верника код Њега не игра никакву улогу. Мислим да Му је дражи један човек који према другима поступа онако како би хтео да се други понашају према њему самоме - него сви остали, колико год да се бусају у неку своју веру! Да закључим: религијске организације, су злоупотрбљене од оних који владају светом кроз векове, а наивност верника који поистовећују веру и религију, само им иде на руку. Ја настојим да будем обзирна према свима, а у Бога не треба да верујем - ја знам да Он постоји.
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 10.6.2012. 11:02

Највише крви на планети је проливено за Христа и у име Христа.

Делимично тачно, само то нису радили Срби Православци, него римокатолици, људи који су злоупотребљавали своје положаје.
Они који су распели Христа испадоше највећи Хришћани.

Где то пише?
Да људи стварно верују у оно што пише у библији они би се тако и понашали.

Дабоме. Поздрављам!
Дакле, не поставља се питање у шта ко верује, већ да ли се понаша у складу са оним како се представља и изјашњава

Тако је.
Да закључим: религијске организације, су злоупотрбљене од оних који владају светом кроз векове

Тако је, то видимо да се ради данас по свим Црквама, што наравно није добро.
Ја настојим да будем обзирна према свима, а у Бога не треба да верујем - ја знам да Он постоји.

То је лепо, само који је онда твој Бог ако не верујеш у Библијског? Ако кажеш да верујеш Христа Бога а не верујеш у Библију онда у ког Христа верујеш. Ако кажеш да Свето писмо није могло да се сачува до дан данас, онда стављаш Бога на ниво човека који није могао да сачува своје писмо за своју децу.
Аватар
malena
Војвода
Војвода

Порука malena 10.6.2012. 11:59

Па, када ме већ питаш, покушаћу да објасним како се ја осећам када је у питању хршћанска религија. Наравно, колико је то могуће у једном посту, без намере да омаловажим нечија осећања и веровања. Убеђена сам да изнад свих "земаљских богова" - постоји једно врховно, свепрожимајуће свебиће, које је извор живота и свег постојања. Ја то биће сматрам за Бога. Оно што већина хришћана и осталих сматра Богом је нека врста Су-Бога, биће које су људи својим веровањем створили, дали му неке божанске и неке људске особине, па зато тврде да Он гледа шта радимо, осуђује, кажњава , награђује...... Сматрам да такво биће, тај назови Су-Бог постоји, да је веома моћан али није врховни Бог. Онај ко верује у Су-Бога треба да се понаша у складу са својим веровањем, јер ће му се заиста догодити оно што мисли, осећа и чини. Ја сам убеђена да се Бога не треба плашити ако је он свепрожимајућа љубав, и ако верујем да је Он у свему и све у Њему. Свакако, уз услов да настојим бити смирена, захвална и обзирна према свима према којим могу бити обзирна: онима који не угрожавају мој живот, слободну вољу, право на избор, на рад и тд. То би, укратко, била суштина онога што знам и осећам.
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2073
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 10.6.2012. 12:03

Јуче је био скуп сатаниста у Београдској арени.

Почасни свештеник Сотонске цркве и представник тзв. шок-рока, Мерилин Менсон, синоћ је наступио у Београдској арени...

Црни балони и црне конфете, микрофон у облику ножа и густ дим употпунили су суботњи наступ познатог сатанисте пред десетак хиљада обожавалаца у Београдској арени.

Менсон је започео наступ изашавши иза црне завесе, а обожаваоци су га спремно дочекали са подигнутим мобилним телефонима и фотоапаратима, да забележе појављивање свог идола...

Извор: http://www.srbel.net/2012/06/10/svesten ... -beogradu/

Слика
Мерилин Менсон (лево) и оснивач сатанске цркве у Сан Франциску Антон Лавеј (десно)

http://www.srpskaanalitika.com/2012/06/ ... du-srbima/

Menson hoće da kre*sne srpsku tinejdžerku?

Nisam više tinejdžer, ali to ne znači da ne želim da kre*nem tinejdžerku. Imam za vas jednu ljubavnu pesmu Srbijo

Presvukao se u sako sa zlatnim reverima i poručio "Ne sumnjajte, ako volite Mensona, volite i drogu".

http://www.vesti-online.com/Scena/Soubi ... inejdzerku
Последњи пут изменио СлобаСрбија дана 10.6.2012. 14:03, измењено укупно 3 пута.
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб, Republikanac...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 6 гостију