srpskinacionalisti.com

Српски православни радио Словољубве 107.3mhz

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука: 434
Приступио: јан 2012

Српски православни радио Словољубве 107.3mhz

Порука Стефан90 10.4.2012. 15:26

Радио Слово љубве је епархијска радио станица Архиепископије београдско-карловачке. Дозволу за емитовање добили смо августа 2009. Радио Слово љубве се први пут огласио на празник Рођења Пресвете Богородице 21/8. септембра 2009, а на празник Покрова Пресвете Богородице 14/1. октобра 2009. преносом литургије из Пећке Патријаршије отпочели смо реализацију нашег програма. Наш радио се чује у већем делу Београда на фреквенцији 107,3 MHz, а путем интернета га можете слушати широм света.
БОЉЕ ТИ ЈЕ ИЗГУБИТИ ГЛАВУ НЕГО СВОЈУ ОГРЕШИТИ ДУШУ

...,,нема врба колико има Срба али има граната колико и Хрвата''
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Re: Српски православни радио Словољубве 107.3mhz

Порука Стефан90 10.4.2012. 15:33

http://www.slovoljubve.com/sites/default/files/4/12/02/17.02.12._zbor_-_dr_zivotije_djordjevic_satiranje_srpstva_u_xix_i_xx_veku_1._deo_stereo_64kbps.mp3

У Парохијском дому Храма светог Саве на Врачару представљена je књига "Сатирање Српства у XIX и XX веку, чији је аутор др Живота Ђорђевић. Емитујемо први део тонског записа који је приредила Марина Марић.

јесаул
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 140
Приступио: јул 2011

Порука јесаул 11.4.2012. 15:27

Стефан90 ::
Радио Слово љубве је епархијска радио станица Архиепископије београдско-карловачке. Дозволу за емитовање добили смо августа 2009. Радио Слово љубве се први пут огласио на празник Рођења Пресвете Богородице 21/8. септембра 2009, а на празник Покрова Пресвете Богородице 14/1. октобра 2009. преносом литургије из Пећке Патријаршије отпочели смо реализацију нашег програма. Наш радио се чује у већем делу Београда на фреквенцији 107,3 MHz, а путем интернета га можете слушати широм света.

Da li si ikada slusao ovu radio stanicu?
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 11.4.2012. 16:24

јесаул ::
Стефан90 ::

Da li si ikada slusao ovu radio stanicu?

Јесам већ годину дана слушам ову емисију ,,Збор зборила господа хришћанска'' и имаш да чујеш само паметне ствари од наших богослова.

јесаул
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 140
Приступио: јул 2011

Порука јесаул 13.4.2012. 11:58

Da li mozes da se setis sta si poslednje slusao, odnosno o cemu je bila tema i sta su osnovni zakljuci.
Takodje mozes li da navedes 4-5 gostiju emisije kao i imena voditelja.

Pozdrav

PS nija zurba mozemo da nastavimo posle Vaskrsa.
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 13.4.2012. 14:49

http://www.slovoljubve.com/sites/default/files/4/12/02/20.02.12._zbor_-_dr_zivotije_djordjevic_satiranje_srpstva_u_xix_i_xx_veku2._deo64k.mp3

У Парохијском дому Храма светог Саве на Врачару представљена je књига "Сатирање Српства у XIX и XX веку, чији је аутор др Живота Ђорђевић. Емитујемо други део тонског записа који је приредила Марина Марић.

Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 13.4.2012. 16:53

јесаул ::Da li mozes da se setis sta si poslednje slusao, odnosno o cemu je bila tema i sta su osnovni zakljuci.
Takodje mozes li da navedes 4-5 gostiju emisije kao i imena voditelja.

Pozdrav

PS nija zurba mozemo da nastavimo posle Vaskrsa.

Тешко брате,много ових емисија сам скидао са њихове странице па слушао од куће до посла :) али могу да ти наведем нека предавања која су на мене лично оставила утисак јер сам се доста пута нашао у тим речима,нимало похвално но шта да радим,зато сам и слушао, требала ми је подршка од некуд.
Владимир Меденица-Достојевски
,,Црква и војска'' ,поготову предавање оца Доситеја
слушао сам једно предавање,да ме убијеш не могу да се сетим ни ко је држао предавање ни која је тема била :) свештеник је говорио о ,,квасцу греха'' знам да сам после тога био 3 дана у депресији...како и зашто се дешава,то што се дешава...
Ово предавање што сам окачио горе,ма има доста тога.

Имам неки осећај да си ти завршио богословију,можда радиш на том радију?

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 10 гостију