srpskinacionalisti.com

Порекло Исуса Христа је Иран?

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 742
Приступио: апр 2012
Место: Србија

Re: Порекло Исуса Христа је Иран?

Порука -Цар Душан- 29.4.2014. 18:22

Хаха све си ми објаснио.

Сад видех твоје интересе:
Социjални Национализам, Православна Вера, Ариjевска Раса, Словенска Култура и Историjа.

Не мора више ништа да пишеш, довољно је да видим да си затрован Хитлером и да ти Библија није никакав ауторитет.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 29.4.2014. 19:29

Овде ниjе тема о моjим интересима. Библиjу су лажирали jудеjци и jезуити, нарочито стари завет. Тврдиш да jезуити мрзе jевреjе, а зашто онда jезуити богохуле да jе Христ jевреj и тако износе страшну неистину?
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 30.4.2014. 17:56

А да ја тебе нешто питам? Да ли ти верујеш у Господа Бога Христа?
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 30.4.2014. 18:48

Веруjем!
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 30.4.2014. 19:23

Дакле, ако верујеш у Њега и Његовим обећањима, зашто сумњаш у Његову способност да сачува Свете Списе за сву своју децу?
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 1.5.2014. 10:15

Знам да jе Господ Христ способан за све, али се он не меша у наше послове jер нам jе оставио избор да бирамо добро или зло. Зато су jудеjци и jезуити успели да лажираjу део библиjе и да сакриjу информациjе од народа да би могли да манипулишу.
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 1.5.2014. 14:40

Ако су јудејци и језуити успели да лажирају Библију, како ћемо онда знати шта је добро а шта зло?
Мало си контрадикторан, примећујеш ли?
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 1.5.2014. 21:00

Прво, рекао сам да су лажирали део библиjе, а не целу. Друго и пре библиjе знало се шта jе добро и зло. Имаш Хамурабиjев законик, Заратустру, итд. Сваки човек у себи зна да разликуjе добро и зло, и сам одлучуjе коjим путем иде.
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 1.5.2014. 23:32

Хаха еј смешан си к'о цртаћ. А и ја тебе свашта питам... Кад знам да је по теби једини прави критеријум књига Мајн кампф. Поздрављам те, уживај и немој ни случајно да дираш Библију, ко зна шта си све ти ''проклети јевреји'' изменили тамо. Ти кажеш лажирали су део Библије, ма који црни део, све су лажирали, немо' нико да те лаже.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 1.5.2014. 23:52

Читао сам Маjн Кампф и нисам се нешто одушевио, досадна jе и лоше написана. Лаж jе да jе Христ jевреj. Он jе син Божjи и Мариjин (коjа jе Ариjевка. Христ jе проповедао на арамеjском и оштро говорио против jевреjа jер су покварени.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 6.5.2014. 11:26

Цар Давид jе jош jедна библиjска личнос коjу су jезуити лажно представили. Давид jе име настало од словенских божанстава - ДАбог и светоВИД, што значи да jе Давид онаj коjи даjе вид. Давид исто тако ниjе jевреj и има ариjевско порекло.
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 7.5.2014. 22:26

Одакле теби ови подаци, само ми то реци?
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 9.5.2014. 18:52

Три године истражуjем скривену историjу, библиjске личности, jезуите, таjне симболе, итд. Има ту и неких моjих мисли.
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143
Приступио: сеп 2009

Порука Volim bajke 13.5.2014. 12:28

A Kralj Solomon (u prijevodu Miroljub) ko je on ?
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 13.5.2014. 21:54

Па чим је написао за Давида да је био аријевског порекла, онда можеш мислити шта ће написати за Соломона...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 3 гостију