srpskinacionalisti.com

Teorija evolucije

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Re: Teorija evolucije

Порука каменорезац 2.4.2013. 17:44

Коста ::Трећи, мораш да га разумеш... - данашњи тисак ниiе лансирао ни iедну нову бомбастичну аферу врсте `афлатоксин` - очито iе да су медиiи добили забрану да ова два дана измишљаiу афере док нам се тамо Ови Наши забављаiу са Ештонком и Рикером (Раiкером?!) - иначе би ти видео данас пе-шес` нових тема на Унутрашњоi, сваки тупави наслов у Блицу и Ало био би уредно претворен у Тему.

У недостатку истих - баштован се изразио `своiим речима` и начисто демаскирао. Изгледа да iе прекршио Прво Правило Службе: не улазити у озбиљне расправе, само бацати прашину и цитирати дневне новине...

(ебаће га шефови, велики iе гаф направио данас...)

Е сад о афлатоксину и издајницима на састанку са својим газдама у Бриселу, а на религијском подфоруму, и то од стране озбиљног професора ФИЗИКЕ који у пет-шест уписа не зна ( јер и не може да зна) да каже где је "карика" које нема па нема, већ ме шаље у гвожђару. 'Ајд ћао.
Наставите ваше добро зезање без мене.

p.s. На, гледај "напредни" професоре:
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6313
Приступио: мар 2006

Порука Коста 3.4.2013. 11:26

Ево - укапирао сам. И помоћи ћу ти. Мислим да iе карика коiа теби недостаiе - и коiу грозничаво тражиш - она између човека и твора.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 3.4.2013. 23:30

volga ::Oni ljudi koji veruju da su postali od majmuna...neka veruju.
verovatno jesu...
mi koji verujemo da nam ji Gospod i Tvorac dao zivot...jeste...
bitno je da verujemo...osecamo...znamo ...i jedni i drugi...

Ја верујем не да смо настали од мајмуна, него да делимо заједничке претке са њима.
Звучи невероватно, али човек дели 97% генетичких сличности са мишем или 98% са свињом на пример.
Истина је непроменљива и вечна.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију