srpskinacionalisti.com

Српски националиста-може ли не бити монархиста

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Oskar Freysinger
Националиста
Националиста

Порука: 253
Приступио: нов 2011

Re: Српски националиста-може ли не бити монархиста

Порука Oskar Freysinger 2.4.2012. 15:48

Ниједан Карађорђевић се није борио у другом светском рату већ су њихова величанства експресно побегла из земље са својим накитом и парама да би касније издали ђенерала Дражу тако што су подржали партизане.
Немојмо идеализовати краљевско уређење, да ли су Велика Британија и Холандија конзервативне земље.
Краљевине су најлибералније државе у којима су загарантована права хомосексуалаца а геј бракови су легализовани, легализована је проституција, легализовано је коришћење неких дрога, Хришћанство се сатанизује, у Великој Британији је чак забрањено ношење крста на јавним местима.
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука: 434
Приступио: јан 2012

Порука Стефан90 2.4.2012. 16:13

Ко нема у вуглу има на гуглу... :lol: пошто знаш да су побегли са парама и накитом онда вероватно знаш да је велики део Југословенске златне резерве као и личне драгоцености краљевске породице похрањен у манастирима у Шумадији и ЦГ,тачније Острогу.Похрањено и остављено да сачека краљев повратак.
Такође велики део државних резерви који нису успели да извуку,окупационе власти су пребациле у Берлин,да би оно што је остало у земљи ,,другови'' после рата запленили.Причао је онај Ка пичић о томе...
Краљ Петар други Карађорђевић је био дерле онда,мајка и стриц су одлучивали уместо њега,а Србија није Британија овде важе нека друга правила и овде су људи другог кова.
БОЉЕ ТИ ЈЕ ИЗГУБИТИ ГЛАВУ НЕГО СВОЈУ ОГРЕШИТИ ДУШУ

...,,нема врба колико има Срба али има граната колико и Хрвата''
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6404
Приступио: мар 2006

Порука Коста 2.4.2012. 23:34

Oskar Freysinger ::...Немојмо идеализовати краљевско уређење, да ли су Велика Британија и Холандија конзервативне земље...
..., Хришћанство се сатанизује, у Великој Британији је чак забрањено ношење крста на јавним местима.

Ово ми се свиђа. Хришћанство и iесте iедна опасна гадост, подла и зла религиiа, потпуно нељудска...

Паметни су Енглези. Нису они случаiно имали империiу у коiоi Сунце никад не залази. И ниiе случаiно њихов iезик постао светски броi iедан.

Могли би и ми да забранимо та мрачна знамења, као што iе крстача (у нашем народу то iе првенствено симбол смрти, Србин кад види крст инстинктивно помишља на сахрану...)

Али не - тренутно iе код нас опште лудило, ми се враћамо у прошлост, ми намећемо деци веронауку, ми свирамо ку*рцу... - добро, за iедно 50 година ваљда ће нам доћи из дупета у главуџу да одiебемо попове, као што су некад давно другови комунисти учинили...

Поука: свака част друговима комунистима - тек данас се наставља њихов тренд, њихов отклон од религиiе, и то у секуларним наiразвиiениiим друштвима Запада.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 3.4.2012. 8:43

Коста ::
Oskar Freysinger ::...Немојмо идеализовати краљевско уређење, да ли су Велика Британија и Холандија конзервативне земље...
..., Хришћанство се сатанизује, у Великој Британији је чак забрањено ношење крста на јавним местима.

Ово ми се свиђа. Хришћанство и iесте iедна опасна гадост, подла и зла религиiа, потпуно нељудска...

Паметни су Енглези. Нису они случаiно имали империiу у коiоi Сунце никад не залази. И ниiе случаiно њихов iезик постао светски броi iедан.

Могли би и ми да забранимо та мрачна знамења, као што iе крстача (у нашем народу то iе првенствено симбол смрти, Србин кад види крст инстинктивно помишља на сахрану...)

Али не - тренутно iе код нас опште лудило, ми се враћамо у прошлост, ми намећемо деци веронауку, ми свирамо ку*рцу... - добро, за iедно 50 година ваљда ће нам доћи из дупета у главуџу да одiебемо попове, као што су некад давно другови комунисти учинили...

Поука: свака част друговима комунистима - тек данас се наставља њихов тренд, њихов отклон од религиiе, и то у секуларним наiразвиiениiим друштвима Запада.

:shock: :( :twisted: Види издркотино матора,једно је кад си атеиста и кад одбијаш да поштујеш Свевишњег,јер је Он и дао право сваком човеку да одлучи шта ће да ради са војом душом,а свима ће судити и живима и мртвима.Сасвим је друга ствар кад ти, слина паганска и антихрист отворено нападаш цркву и њена учења,а све ваљда из страха да ћеш се са својом нечистом савешћу наћи испред Бога који Је једини истина и љубав,па ти је лакше да Га одбациш него да Чворовићу признаш да си говно каквог нема и да си јео говна,паднеш ничице и затражиш опрост.
Не, друг се залаже за политику оних који су овај народ довели на руб пропасти,јебали нам мајку 50 година,урушили патријархално васпитање и традиционалну српску породицу,исцепали Србију и још пун к**** ствари.И сад једна таква гњида људска недокуцана у главу,дели овде лекције о српству и вери...

Ја предлажем да ако неко ово од модератора или администратора чита(ко већ има надлежност),избаци...ово(г) са форума из чисто моралних разлога,како не би више тровао српске нараштаје.

Аватар
Oskar Freysinger
Националиста
Националиста

Порука: 253
Приступио: нов 2011

Порука Oskar Freysinger 3.4.2012. 9:50

Стефан90 ::
Коста ::

:shock: :( :twisted: Види издркотино матора,једно је кад си атеиста и кад одбијаш да поштујеш Свевишњег,јер је Он и дао право сваком човеку да одлучи шта ће да ради са војом душом,а свима ће судити и живима и мртвима.Сасвим је друга ствар кад ти, слина паганска и антихрист отворено нападаш цркву и њена учења,а све ваљда из страха да ћеш се са својом нечистом савешћу наћи испред Бога који Је једини истина и љубав,па ти је лакше да Га одбациш него да Чворовићу признаш да си говно каквог нема и да си јео говна,паднеш ничице и затражиш опрост.
Не, друг се залаже за политику оних који су овај народ довели на руб пропасти,јебали нам мајку 50 година,урушили патријархално васпитање и традиционалну српску породицу,исцепали Србију и још пун к**** ствари.И сад једна таква гњида људска недокуцана у главу,дели овде лекције о српству и вери...

Ја предлажем да ако неко ово од модератора или администратора чита(ко већ има надлежност),избаци...ово(г) са форума из чисто моралних разлога,како не би више тровао српске нараштаје.

Ista ste vi stoka i komunjare i vi monarhističke tupadžije zajedničko vam je što se naneli mnogo zla našoj SVETOJ CRKVI.
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 3.4.2012. 10:33

А ви латини можете да нас уватите за нашу краљевску патку

Претходна